Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Gość tepimy joanne p
dziwisz sie jakiej takiej? wiesz co robia pedofilom w pierdlach? tutaj na tym forum pedofile maja takie samo powazanie. ja rowniez mowie im osobiscie stanowcze nie. powinni Cie Joanno zablokowac przykladnie conajmniej na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steviee wonder
Do tego cios poniżej pasa - ubliżanie rodzicom. Idź Aska do roboty bo durniejesz od nic nierobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steviee wonder
Aśka pisałaś, że jesteś katoliczką. Więc nastaw drugi policzek jak to jest w Biblii a nie wyzywaj się na innych. Z tego wynika, że jestes zwykłą bigotką a do katoliczki Ci daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech pisze, dać jej wódki
Pisała coś o jęczeniu i dręczeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze tu bedzie inaczej :( a tu taki burdel... coz, mimo wszystko milej soboty przed niedziela palmowa zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kotka :) tutaj byl palmowy piatek i zapewne sobota tez bedzie ;) ja juz nawet nie czytam tych bzdetow, a aska nie potrzebnie daje sie wciagac w dyskusje, no ale to jej topik. W razie czego zalozy sie nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bona no właśnie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur wzial kociaki i pojechal, najpierw po koparke a pozniej do stadniny. kociaki beda miec radoche. ;-) a ja w dresach okna myje. i kolejna pralka szturchnieta. no i oczywiscie pada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o kurcze ale ktos polecial. Boona trole beda wszedzie tym bardziej moja fanka. Przeciez ona wszystko wytropi. Kochana taka sobie ja nie schlebiaj sobie ze ja moge z toba pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie cieplutko i slonecznie :D cieplutko tzn.ok 0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak zamawialam te probki z roznych stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze podbije do gory temperatura. Chce isc z dziecmi na spacer i po palemki, bo jutro do kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słońce piękne i mróz:) też było u mnie -8 a teraz -6,5 :) dzięki za podpowiedź z tą niedzielą palmową:) mój plan na dziś krótki jest ale realizacja pewnie cały dzień zajmie :) zakupy/ pranie/ sprzątanie :) i obiad oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tak jak sobie popatrzyłam na joasię to nie widać, żeby aż tak dobrze jej się powodziło. " Skoro jej maz zarabia po ok 5 tys na 5 osob, to dziwne by bylo, zeby w domu luksusy miala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam te wpisy z wczoraj weronka - to jest wstrętne, a najlepszą obroną nie zawsze jest atak, to był poziom jeszcze gorszy niż taka-sobie-ja. Czasem lepiej milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ja już tego bełkotu nawet nie czytam :) nie ma sensu :) wiecznie jedno i to samo :) :) i tak w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi-punkt dla Ciebie za odwagę. Jako jedyna odważyłaś się skrytykować wpisy weronki. inne stałe bywalczynie nie. i stało się wszystko jasne-doskonale zdają sobie one sprawę, że to Aśka, a Aśki tutaj krytykować nie wypada. gdyby były pewne że weronka i aśka to 2 różne osoby to pogoniłyby weronke za takie teksty na zbity pysk! Boże, ale zakłamanie! W imię fałszywie pojmowanej wirtualnej przyjaźni albo szlag wie czego grupa kur domowych, które same mają dzieci, są w stanie zaakceptować nawet rozpowszechnianie pedofilii w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie zdaje ze tutaj oficjalnie jej nie krytykuja a le w gruncie rzeczy maja "beke" ;) Anitka- bis im sie przytrafila, anitka pracuje, jest samodzielna wiec tym samym stala sie nudna. a Joanna przebija anitke na 100 %. Nie wypuszcza z garsci jesli maja taki ewenement do wysmiania (po cichu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja.... nie trzeba byc jasnowidzem, zeby wiedziec, ze wszystkie nowe nicki (obronczynie Joanny) to sama Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komedia-to dla mnie nie do pojęcia! Czy fakt że pisze ona z nimi na jednym topiku jest wystarczającym argumentem do tego aby usprawiedliwiać takie coś?! czy gdyby kogoś zamordowała to też by ją uprawiedliwiły tylko dlatego że to ich Asia? gdzie jest ta granica czynów dopuszczalnych i akceptowalnych? najwyraźniej gdzieś tak pomiędzy pedofilią a morderstwem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie krytykuje bo po prostu was nie czytam, jak widze na stronie : taka-sobie-ja, joanna, jakas weronka, weronka to aska itd to przeskakuje do konca bez wczytywania. wy widzicie sens aby sobie tu ublizac (pewnie dla was taka jest istota tego topiku), a dla mnie ma on inne znaczenie. Skoncze tu pisac, a wy dalej sobie ublizajcie, bo widze ze to konca miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja.... wedlug mnie, to nie wazne co by tu Aska nawypisywala, kogo by powyzywala, z kogo by sie posmiala, jej psiapsiolki zlego slowa na nia nie powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×