Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

e, no to fajnie :) szybko sie odnajdzie w grupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, bo pitola ciagle to samo w kolko, wystarcz przeczytac pierwsze i ostatnie slowo, a sens zawsze jest ten sam, bez zmian....zaraz obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle sa ta slowa : aska, wielodzietne, pijak, dupa, bachory, zajmowac,twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet nie chce ich czytac i nie cztam, masz racje w kolko to samo plyta sie jej zaciela, a ja juz to samo napisalam. Mam meza alkoholika, troje bahorow, jestem kura domowa, maz pije i nie wraca, wystaje po budka z piwem itd w kolko jedno i nic nowego. Hshahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, i jeszcze niekiedy trzeba go zatargac z chodnika do domu aby walnal sie w wyro ktore z nim musisz dzielic :D przerabane masz to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spoko, zgubilam juz od sierpnia 10 kg :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka za to ja nie omieszkam czytać twojej radosnej twórczości, jak również jej komentować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie- zapomnialam o tej zielonej tunice- to moja druga zielona rzecz w szafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joanaaabbbc
cześć Asiu, ale dałas popis dzisiaj :) znowu Cie maz podkurzyl ze musialas sie odegrac na forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka - no oczywiście że nie napiszecie do mnie maila - ani ty ani Aśka - tchórze pieprzone! A może na pustego maila się k odważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka to joanaaabbbc - no mężuś coraz bardziej naprany, to Aśka zaraz w szał wpadnie i da jeszcze lepszy występ! Weronka to ten pierwszy z jej czarnych nicków, o których wczoraj wspomniała. Zaraz prawdopodobnie zjawi się drugi i stanie w jej obronie:P do tej pomarańczki co umieściła tutaj zdjęcie boony - umieszczając to zdjęcie tutaj jedynie pochlebiłaś Aśce - boona to fajna laska, a Aśka to 1,5xboona przed odchudzaniem, tylko gębusia niestety...hm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjkjkjkjkjkjkkkjkjjjjjj
ooiuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjkjkjkjkjkjkjkkkjkjjjjjj
taka sobie daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, jasne powymieniajcie sie mailami, a najlepiej z fotkami z podpieta aplikacja typu keylogger to bedziemy tu mieli istny wernisaz prywatnych fotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaab
Asia jak mogę powiedzieć coś od siebie to zastrzyki niewiele Ci dały :( a innych wyzywasz od grubasów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaab
taka sobie ja: Asia to bardzo sfrustrowana kobieta, aż szkoda patrzeć :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak sie zastanawialam skad ta fotka i przeciez sama ja wrzucilam na fotosik. I zastanowilo mnie ze komus sie chcialo szperac w topikach sprzed kilku miesiecy, a tu nagle pod ta fotka pisze komentarz joanny0709, wiec ktos sobie szperal w necie po asia twoi nicku i wygrzebal ta fotke myslac ze to Ty hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×