Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

Boona... wiec wynika z tego, ze prawie nic tu nie czytasz, bo co sie wejdzie w kolko przewijaja sie te same nicki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w końcu taka sobie ja dopieła swego, żeby tu nikt nie pisał. POGRATULOWAĆ pomysłu na Weronkę , ze niby to ja :) :) mówisz ze normalnie dziewczyny nie chciały opuścić forum to musiałaś użyć takich pomysłów na podszywki :) :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona "taka-sobie-ja, joanna, jakas weronka, weronka to aska itd to przeskakuje do konca bez wczytywania." i ZAWSZE JESTES NA BIEZACO :) dobry zart tynfa wart. Za niego nie dalbym grosika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnij zabrac jej balkonika aby wydostala sie z lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Taka sobie wiesz mam wrażenie, że Ty wchodzisz na ten topik i warujesz na nowe wypowiedzi Joanny, czekasz co napisze, a może coś ciekawego dla Ciebie byś mogła jej znowu dokopac. Zrozum to , że ten temat nie jest po to by ktos mógł leczyć swoje kompleksy kosztem drugiej osoby. Tysiąc razy piszesz to samo . . . Cały czas maglujesz jeden temat, to już się robi nudne. . . Skaczesz z tematu na temat i tak sobie szukasz do kogo by się przyczepić, na kim podbudować swoje ego. Zauważyłam taka jedną rzecz, zawsze jak ty się pojawiasz, pojawia się ten z izolatki. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bardzo chcesz pokazać według siebie innym jaka ta joanna jest zła . . . Jeżeli chcesz naprawdę zrobić coś dobrego dla świata to nie wiem, wstąp do jakiejś fundacji, zacznij ratować wieloryby czy lasy , ale nie szukaj zainteresowania na siłę . Bo szukasz go w złym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnij zabrac jej balkonika aby wydostala sie z lazienki balkonika ? z lazienki ? tam nie ma balkonu, nie wiem co ty bredzisz niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaszka hej hej :) cytuje ciebie sieroto "wiesz mam wrażenie, że Ty wchodzisz na ten topik i warujesz na nowe wypowiedzi taka-sobie-ja, czekasz co napisze, a może coś ciekawego dla Ciebie byś mogła jej znowu dokopac. Zrozum to , że ten temat nie jest po to by ktos mógł leczyć swoje kompleksy kosztem drugiej osoby. Tysiąc razy piszesz to samo . . . jak tam flacha mezulka nieslubne dzieci, wszyscy zdrowi ? alimenciki jakie placi ? jako dohtor mam nadzieje ze dobrze cie dupna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balkonik tzn- stelaz na kolkach dla osob starszych i niedoleznych ktore maja problem z chodzeniem. No kto by pomyslal FAN- taki swiatowiec i obyty z "panami" a nie wie co to balkonik... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" . . . butelka wina . . . Ty bardzo chcesz pokazać według siebie innym jaka ta joanna jest zła . . ." taka-sobie-ja, nie musi nic innym pokazywac, kazdy widzi jaka jest Joanna. To, ze Ty ja lubisz nie znacz, ze wszyscy musza ja uwielbiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduszkavv
fan anitki ma 60 lat wiec nie wiem czym sie podniecasz buahaha on juz jedna noga nad grobem stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa, nie zapomniales sie wylogowac z fana? dziwne bo w tym wieku postepuje w stopniu znacznym skleroza... dzwonila pani od kotki, jednak sama mi ja przywiezie jutro z cala wyprawka, i nie wiem teraz czy jej zaplacic cos? w ogloszeniu pisalo-oddam za darmo, nie chce popelnic jakies gafy.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie rzeczy u mnie w kraju nazywaja sie inaczej, zreszta nie potrzebuje znac nazwy jesli nie w uzyciu, tak jak nie potrzebuje wiedziec nic o wozkach inwalidzkich, ty masz wiedze, wiec potrzebujesz takich sprzetow, mnie ominelo, przykro mi dla ciebie ze balkonikami sie zajmujesz, ja ci moge o samochodach opowiedziec, ty o balkonikach, trudno. Zonka pachnie, idziemy na numerek a potem jedziemy na obiad, nie pytaj gdzie bo i tak w zyciu tam nie bedziesz biedna kurko domowo :( Ps. taaaaaaa dzieki, no mi tez przykro, ale znajdziesz, rozejrzyj sie buuzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona jak nie chcesz popelnic gafy to mozesz sie jej spytac ile chce za tego kota, co Ci szkodzi. A ona nie powinna nic wziasc skoro pisala, ze odda kota za darmo. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba powiem mojemu dzisiaj o tym kocie wieczorem, znam go i mam obawy ze moze mu sie nie podobac ze postawilam go przed faktem dokonanym, niby prezent no ale to zywa istota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....butelka.... gdyby nie te gorzkie zale, to topik juz dawno by padl. Jak klotni brak to topik w miejscu stoi. Joanna musi wtedy pisac sama, ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zapomnij aby przed wyjsciem znowu wziela prysznic :P zapisz sobie to na zoltej karteczce. trudno, zapytam ja, tym bardziej ze przywiezie mi kuwete, saszetki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - mam w dupie twoje zainteresowanie. Zainteresowanie mogę chcieć wzbudzać u własnego męża, a nie wśród patologii:O Poza tym coś mnie zaciekawiło - piszesz że masz dziecko chore na mukowiscydozę. Mam koleżankę, której córka też na to choruje. Ale ona od samego początku albo w centrum zdrowa dziecka, albo w Rabce, albo drenaże, masaże, badania itp. A ty gnijesz babo przed kompem i masz się czelność wymądrzać. Jakiś czas temu napisałaś, że w Polsce ludzie z mukowiscydozą żyją 40 lat przy doskonałej opiece. Pomyliłaś się - na zachodzie tyle żyją. W polsce przy doskonałej opiece żyją 20 lat. Nie wydaje ci się, że zamiast bronić tu na jakimś drętwym forum tej ekhm...Asi, powinnaś raczej poświęcić ten czas synkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduszkavv
fan jak masz 60 lat to tobie juz nie staje no chyba ze bierzesz viagre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona a ty jak ? znowu te gary gary gary poprosisz o pomysl na nowa potrawe, na nowa farbe na wlosy, twoje zycie jest nedzne jak aski dlatego prowadzisz grupe wspierania sie w biedzie :( haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduszkavv
oj stary dziadku, wnuczkami sie lepiej zajmij a nie siedzeniem na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja "Poza tym coś mnie zaciekawiło - piszesz że masz dziecko chore na mukowiscydozę. Mam koleżankę, której córka też na to choruje. Ale ona od samego początku albo w centrum zdrowa dziecka, albo w Rabce, albo drenaże, masaże, badania itp. A ty gnijesz babo przed kompem i masz się czelność wymądrzać. Jakiś czas temu napisałaś, że w Polsce ludzie z mukowiscydozą żyją 40 lat przy doskonałej opiece. Pomyliłaś się - na zachodzie tyle żyją. W polsce przy doskonałej opiece żyją 20 lat. Nie wydaje ci się, że zamiast bronić tu na jakimś drętwym forum tej ekhm...Asi, powinnaś raczej poświęcić ten czas synkowi?" xxx coraz lepsze kwiatki tu wychodza, flacha jest zwykla ................. /bez dokonczenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×