Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

magduszko alias flacha wymysl cos lepszego, jestes taka nedza umyslowa ze na nic lepszego cie nie stac ? Jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi wkleisz jak prosze o pomysl na nowa potrawe to bede Ci wdzieczna. Jedz juz na ten obiad bo jak jestes glodny to strasznie gwiazdorzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i fanie, moje prosby o rady itp sa niczym w porownaniu do faktu ze Ty zabralaes sie za zebranie o moj tylek za 100 euro- no tego to juz nic nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronka/aśka - na tego typu posty ci odpowiadać nie będę pedofilko! Sama ci odpowiem na wpisy, na które uznam za stosowne udzielić ci odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduszkavv
stary dziadzie idz zwal gruche bo przynudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona, butelka i kotka - no to macie pole do popisu! Nadal Asia jest cacy? Czy może tego co teraz wypierdziała też nie przeczytałyście? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie niunie jak ja byc moze, a mnie SAMEJ za zadne skarby swiata bys nawet palcem nie musnal.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może podpiszecie się pod petycją o wywalenie tej pedofilki z forum? Czy też nie ryzykujecie tego, że Wam psiapsiółę na amen zablokują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, idz juz fanmie, nie kompromituj sie zboczencu zdziadzialy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - ale przecież fan w tym momencie nie jest ani w ułamku tak zboczony jak wasza weronka:D No i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo jednna flaszka ? malo ... po druga juz lecialas w srodku nocy do biedronki ... barek mam zawsze pelny, dopilbym cie whiskaczem i nozki w szpagacie bys miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja ja zboczony ? Ja pokazuje jak pijaczki jak boona sie rozkraczaja dla kieliszka wodki, biore co moje, a jak nie mam ochoty to wypier.dalam za leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziejka
kurcze.... co to za piepszony topik ?? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe kto jak kto fanie, ale Ty mi wyjatkowo poprawiasz humor :D miales bzyknac zone i do restauracji jechac, nie zostawiles jej przypadkiem w lazience? idz i poszukaj, moze potrzebuje pomocy aby naciagnac sobie reformy na tylek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan - boona Ciebie od zboczeńców wyzywa, ale weronka według niej zboczona nie jest. Ty krzywdy nikomu zrobić nie możesz, a ona ma 3 dzieci pod swoją opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, na fan nie jest zboczony, gawedziasz erotoman, takiego podobnego mam w bloku, nie szkodliwy dla otocznia o ile bierze regularnie leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg. mnie weronka pojechala z gruber rury, ale czy weronka to joanna to nie wiem, tak samo moge sadzic ze weronka to ktores z was, chcace ja skompromitowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja, to jak ja spędzam czas w WŁASNYM dzieckiem to wyłącznie moja sprawa:) zrozum to, że to jak ktoś żyje jest jego i wyłącznie JEGO SPRAWA Nie twoja. Ty będziesz wielce każdego rozliczać z jego czasu i życia? Gowno wiesz o moim życiu, gowno wiesz o moim dziecku i jego chorobie więc że tak powiem gnij w tej swojej wszechobecnej głupocie :) takie coś jak ty nie będzie mi mówić co i jak mam robić z moim dzieckiem chorym na taka straszna chorobę, siedzę z nim 24h na dobę, leczę go, jeżdżę z nim do warszawy a nawet załatwiamy leczenie za granicą. Ty gowno wiesz więc zamilcz. Jak będę potrzebować porady w kwestii in vitro to może zapytam, narazie zachodze w ciążę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja bardziej mnie martwi butelka joanna ma zdrowe dzieci wyjda z tej traumy o wlasnych silach co zrobi dziecko butelki ? wyzdrowieje po mamusi czasie straconym na forum ? Straszne. Im dalej w las tym wiecej grzybow. boona sie troche zamknela choc tez na poczatku byla wylewna i przyznala sie ze dziecko ma z jakims fagasem ktory ja rzucil jak byla w ciazy, ten dzisiejszy wzial ja z bekartem ale slubu ani dziecka nie chce z nia, boona jest dobry numer, pije sporo, nie dziwie sie. No nic, ide bo znajomi juz z restauracjii dzwonia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakies nie aktualne informacje moj drogi, bo z ojcem dziecka bylam 7 lat i to ja go zostawilam z wielu powodow, a syn mial wtedy ponad 2 latka :) pewnie Ty obracasz sie w takim srodowisku gdzie takie sytuacje maja miejsce, ale wierz mi ze nie wszedzie tak to wyglada. Smacznego wieśmaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - OTÓŻ TO! Widzisz - to właśnie chciałam od ciebie usłyszeć. A zatem i ty spróbuj zrozumieć, że to jak ja spędzam czas, to wyłącznie moja sprawa. Nie twoja. Gowno wiesz o moim życiu, gowno wiesz o moim dziecku.Takie coś jak ty nie będzie mi mówić gdzie i kiedy mogę się wypowiadać a gdzie i kiedy nie oraz w jaki sposób.Ty gowno wiesz więc zamilcz. Jak będę potrzebować porady w kwestii rozwodów, przemocy rodzinnej, chlania i chamstwa to może zapytam, narazie u mnie wszystko w rodzinie w jak największym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaa
boona to pijaczka >? hehe sama elyta tu pisze tak poczytalam to wlos sie jezy, kuchenne przepisy, farby do wlosow, a pod tym wszytkkiim smierdzaca zgnilizna, feee FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - jeszcze coś - tekst: "narazie zachodze w ciążę normalnie" był okropnie chamski, wiesz? Równie dobrze i równie chamsko mogę Ci odpowiedzieć tak: prawda zachodzisz w ciążę normalnie, aleś jeszcze póki co ani jednego zdrowego bachora nie urodziła. Chamskie? A wiesz jak boli kilkuletnia niemożność zajścia w ciążę? Tak samo jak śmierć lub choroba własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona pisze "z ojcem dziecka bylam 7 lat i to ja go zostawilam z wielu powodow, a syn mial wtedy ponad 2 latka" xxx nigdy z zadnym z nich slubu nie bralas, jestes taka do ruchania ... Wiecej pytan nie mam. Jutro przyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×