Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

tak, jestem strasznym nalogiem :P dzien w dzien zbieraja mnie z chodnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jasne- Ty tez jestes do "ruchania" a slub masz, wiec jak to funkcjonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaa
:D dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze placisz za to zeby Cie bzyknieto hehehe :D tez ide jesc, chociaz jak pomysle fanie o Tobie to mdli mnie troche, no ale moze dam rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaa
boona nie osmieszaj sie, hihihi, lubisz wychlac i faktycznie cie kazdy moze miec po pol litra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaa
fan anitki cie zmiazdzyl boona, idz jedz, pol litra se kup do sniadania bo jak biedronke zmkna to bedziesz biedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne, zapewne, faktycznie :) idz juz fanie, bo nas tak szumnie o tym obiadku informujesz, o zonie nie wspominajac, a dalej tu przelewasz swoje frustracje....biedaczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie widać na opak zrozumiałas moje słowa. Pisząc na razie zachodze w ciążę normalnie nie było pisane w sensie chamskim co do ciebie.znam kobiety które maja dzieci przez in vitro i bardzo popieram ten typ zapłodnienia uważam że powinno to być refundowane dla wszystkich. Nie porównuj jednak tego do śmierci dziecka, i ciężkiej choroby drugiego. Ty chcesz każdemu pisać co i jak ma robić. Każdego wiecznie się czepiasz, jednocześnie przyznając mi rację, że każdy ma prawo żyć jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, tak, tak heheh, o matko, rozne "podszywy" krazyly, ale Ty fanie poszedles na latwizne jak nic. Tylko nie zapomnij sie wylogowac.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fan anitki cie zmiazdzyl boona, heheheheh, a to najlepsze :P nie ma takiej sily abys mnie zmiazdzyl fanie, bo prostak jestes, do piet mi w dyskusji nie dorastasz, i jak latwo przewidziec prostaka i jego ruch zapewne walniesz teraz jakis epitet i zakonczysz na tym dyskusje bo tylko na tyle Cie stac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no fan dopiero jedzie swoja limuzyna, jedna reka pisze, druga masuje zone, a broda prowadzi. zaraz napisze ze jego auto jest tak wypasione a on jest taki bogaty ze ma kierowce heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - jeżeli źle zrozumiałam, to przepraszam. Masz rację nie wiem jak to jest przeżyć śmierć dziecka. Nie wiem, jak to jest patrzeć na drugie chore. Nie wiem jak to jest martwić się o to czy kolejne dziecko urodzi się zdrowe. Ale ty nie wiesz jak to jest płakać przez kilka lat co miesiąc. Nie wiesz jak to jest nie wiedzieć czy kiedykolwiek dane ci będzie zostać matką. Zanim komukolwiek dowalisz podobnym tekstem - zastanów się chociaż przez chwilę, bo to boli. A ty również nie chciałabyś, aby ciebie bolało, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie, tak samo chamskie jest pisanie komuś że ma męża alkoholika i wjezdzanie w każdy problem drugiej osoby z morda. . . Ty tak robisz, bez opamiętania wchodzisz z butami w problemy osób z forum, a jak już ktoś wjedzie w TWÓJ WŁASNY DELIKATNY TEMAT to już co , chamstwo wtedy zauważasz i Boli? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - a to co wyprawia Aśka to jest ok? Przecież ona robi dokładnie to samo! Tylko bardziej wulgarnie. I jeszcze ponarabiała sobie nicków do podparcia własnej racji. Szaleje w amoku jak pacjentka psychiatryka! No daj spokój. Popatrz na te jej wpisy obiektywnie, a nie przez pryzmat tego, że to ona ten topik założyła. Dopóki nie przysiądzie na dupie i nie zapanuje nad chamstwem, to sorry, ale będzie zbierała po dupie i to jak widać nie tylko ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie , kobieto dlatego nie ma sensu komuś pisać że ma męża alkoholika, że jest taki i owaki.każdy z nas ma swój krzyż. Każdy z nas ma swoje wielkie problemy. Moim krzyżem jest chory synek, jedno dziecko pochowane i strach o następne. Jestem po rozwodzie, byłam bita , i takie miałam życie. Do tego mogę dodać bardzo dużo. Każdy z nas ma swój krzyż. Jest tyle tragedii na świecie i wokół nas. Ja Ci wierzę, to musi być coś strasznego dla Ciebie. Ja szanuje bardzo takie kobiety które starają się o in vitro, wiem że jest okropnie drogie. Znam takie kobiety między innymi przez pracę mojego męża. A jestem bardzo wrażliwa, mam koleżankę która także nie może zajść w ciążę i zawsze gdy widzi mojego małego a teraz mój brzuch po prostu płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie , kobieto dlatego nie ma sensu komuś pisać że ma męża alkoholika, że jest taki i owaki.każdy z nas ma swój krzyż. Każdy z nas ma swoje wielkie problemy. Moim krzyżem jest chory synek, jedno dziecko pochowane i strach o następne. Jestem po rozwodzie, byłam bita , i takie miałam życie. Do tego mogę dodać bardzo dużo. Każdy z nas ma swój krzyż. Jest tyle tragedii na świecie i wokół nas. Ja Ci wierzę, to musi być coś strasznego dla Ciebie. Ja szanuje bardzo takie kobiety które starają się o in vitro, wiem że jest okropnie drogie. Znam takie kobiety między innymi przez pracę mojego męża. A jestem bardzo wrażliwa, mam koleżankę która także nie może zajść w ciążę i zawsze gdy widzi mojego małego a teraz mój brzuch po prostu płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - poza tym zawsze pierwszy mój post na danym topiku piszę w kulturalny sposób. Skomentować czyjś wpis każdy może, bo to forum publiczne. Do Aśki pierwszy raz też wypowiedziałam się normalnie i grzecznie, a ona do mnie z góry i od razu z TAKĄ japą! A co to ma być?!!! Co to ona ma jedynie słuszne racje na tym forum? Ma monopol na pisanie tutaj? No proszę cię! Morda w kubeł i czasem można wysłuchać kogoś, a nie od razu go próbować równać z ziemią. Może z innymi jej się to uda, ze mną nie - nawet kosztem tego jej pseudotopiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech sobie szaleje i bedzie jaka chce, co my w jakis Chinach zyjemy ze trzeba miec pozwolenie na pierdniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka - rozejm? Nie mówię o wzajemnej miłości, ale nie chcę się z Tobą ani booną tutaj kłócić. Jakby Aśka miała połowę oleju w głowie z tego co każda z Was dwóch, to już dawno miałybyście spokój na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajaaa
flacha chyba nie sadzisz ze rozplaczemy sie nad twoim losem debilko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona - no właśnie nie w Chinach, dlatego niech szanowna joanna przyjmie do wiadomości, że jak ktoś do niej CZASAMI napisze, to nie po to od razu żeby jej dowalić! Że można odpowiedzieć tej osobie w sposób kulturalny, a nie od razu z nieuzasadnionej pozycji siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja, rozejm. Nic do Ciebie nie mam. Wracając do tematu pewne nowe osoby typu weronika 25, i posty tej osoby mnie załamują. Brak wiedzy na dany temat, jak można pisać tak o in vitro . Nie wiem kim jesteś ale wstydz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×