Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Gość rinoxi
prosze:) a myslalas nad czapeczkami,wiem ze pisalas ze nie umiesz,ale wszystkiego mozna sie nauczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka, gratuluję drugiego ząbka! :) Egrewagra, super, że masz chętnych na opaski! Ja byłabym chętna na tę dla chłopca. Mogłabyś jakaś przykładową wrzucić na fb to bym Ci napisała konkretnie :) Kacper dziś znowu nie do wytrzymania-marudny jak diabli. Nie wiem, czy to pogoda czy skok rozwojowy czy co - jestem wykończona :( W środę mamy szczepienie i już się boję co to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam dzisiaj u pediatry po mleko, bo mi się skończyło. Dostaliśmy już Nutramigen 2, bo twierdził, że możemy wcześniej, Antek ma skończone 5 miesięcy i tydzień. I zezwolił na marchewkę z ziemniakiem ale ze słoiczka i po jakiś trzech tygodniach dopiero mięsko ale tylko indyk lub króliczek. Za jakieś dwa tygodnie możemy spróbować soczki ale na razie tylko jabłkowy i to rozcieńczony z wodą 1:1. A kiedy gluten u alergika, bo nie zapytałam, umknęło mi? Rnoxi, macie już drugiego ząbka, bo ten pierwszy Wam wyszedł, z tego co kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, powiedzcie mi ile czasu trwało wyrzynanie zęba/zębów u Waszych maluchów odkąd pojawił sie wyraznie biały "punkt" w miejscu dolnej jedynki?? Kurde mały od jakiegos czasu marudzi i wymaga niemal ciągłej uwagi z wyjątkiem pory snu i dziś zajrzałam mu w paszczę i dostrzegłam ten punkcik- mąż też zauważył, więc na pewno coś sie tam dzieje i domniemam,że właśnie to jest powodem marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
Malakaka mamy 2 sliczne zabki:)mam nadzieje ze przy nastepnych nie bedzie tak strasznie.mala jest od razu lepsza dla otoczenia:) u nas byly sine kreski w miejscu zabkow i zanim wyszly minely 2 tyg.a jak juz sie biale pojawilo to beda rosly jak na drozdzach. egrewagra26 dostalas pieniazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
no wlasnie:( jutro juz napewno dojda.allegro tak wszystko sprawdza i przzetrzymuja kaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki My juz po weselu. Mała była bardzo grzeczna. Wszystko ja ciekawiło. W sumie bylismy 5,5 godziny. Troche bałam sie o jej słuch, ale miała opaske i gondola troche tłumiła hałas. Rodzice byli u nas 3 dni wiec troche odpoczełam bo sie mała zajmowali. Gratulacje zabków i sprzedazy. Przy alergikach gluten najpozniej w 6miesiacu tak twierdzi alergolog. U nas była dzisiaj burza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
tylko ze my w piatek wyjezdzamy na wakacje i chcialam jej nad morzem zalozyc opaske jak bede upal.mam nadzieje ze dojdzie do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, dziękuję za odp. Małemu idą dwie dolne jedynki i widać je wyraźnie. Także czekamy i oby wyszły szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co slychac? Ja pozamawialam materialy teraz czekam az dojda i zabieram sie za opaski :) u was tez taka piekna pogoda :) siedzimy z Domisiem na balkonie i sie grzejemy w sloneczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwa ząbki:) Postukałam łyżeczką i "zrobiło"- dzyń, dzyń:P Także szybko to się potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ząbków Rinoxi i Pomidorek :) My po pierwszej "zupce" marchewkowej. Zaczynam od samej marchwi, dałam trzy łyżeczki, Młody mlaskał i ciamtał, zmucił wszystko a potem nie chciał pić mleka, chyba mu posmakowało. Jutro dam mu z 5 łyźeczek a pojutrze pół słoiczka. Ile takich zupek jedz Wasze pocieszki? Antek już któryś raz z kolei ugryzł sobie palec tymi ząbkami i ryczał okropnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze fajnie ze wasze pociechy maja juz zabki Domis ma 8 miesiecy i ani jednego zabka. A co do zupki to zjada caly sloiczek i po 2/2.5godz znow chce jesc tak samo po deserkach szybko glodny sie robi a jak zje kaszke to je co 4 godz nawet dluzej. Dzis sie maly kąpał z siostra w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka- dziękuję:) egrewagra, spokojnie- doczekasz się i Ty:) A zauważyłaś już coś na Domisia dziąsełkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaka, mój wcina cały duży słoiczek mojej zupki, bo zaczęłam mu gotować. Zaczął też jeść kaszę, ale nie z butelki, tylko karmię go łyżeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra, no i ne ma co się spieszyć, im później wyjdą tym później się popsują :) Ja na razie nie gotuję zupek, tylko daję słoiczki, bo teraz są pryskane warzywa i bezpieczniej , tak mi się wydaje, dać tą słoiczkową zupkę. Ale będę gotowała, bo teściowa nasadziła warzyw duuużo więc będą takie naturalne, tylko jeszcze są maleńkie więc poczekam ze dwa, trzy tygodnie. tylko mięsko muszę skądś skombinować, jakiegoś króliczka lub indyka, bo na razie to nam tylko pozwolił pediatra, bo najmniej uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
czesc dziewczynki:) spokojnie kazda mamusia sie doczeka pierwszych zabkow,tez nie moglam sie doczekac.bylismy u lekarza bo robilismy badanie moczu,ale wszystko ok.mala wazy 7120.przybrala bo po tej chorobie to miala niecale 7 kg.pochwalilismy sie zabkami i lekarka wypatrzyla ze gorne juz ida,ale ze u niej to pomalu idzie to moze na wakacjach jeszcze bedzie spokuj.stresuje sie tymi wakacjami...boje sie jak mala bedzie znosic troszke inny klimat bo ja ze slaska jestem a wybieramy sie nad morze.oby byla grzeczna i spala w nocy ladnie i zeby nic jej nie pogryzlo. ostatnio caly czas chce na rece,czasem mnie cholerka bierze bo nawet zjesc normalnie nie moge bo sie cisnie.dzisiaj tak mi sie pchala do talerza jak jadlam obiad ze musialam wziasc ja na kolana i dawac ziemniaczka z maselkiem bo chyba wogole bym nie zjadla.wszedzie raczkuje za mna po mieszkaniu i placze 'mamamama"wspina sie na nogi i musze ja wziasc.a jak chce cos zrobic i chce ja dac na ziemie to zaraz sie odgina do tylu i ryk,wiec ja klade na ziemi i ide a ona zaraz za mna z rykiem.czasem az mi sie serce kraje,ze tak placze i mowi "mamamma"jakbym jakas krzywde jej robila:( kurcze czasem po calym dniu to rece mi opadaja. mialy Wasze maluchy cos takiego??? moze to jakis lek separacyjny znow sie uaktywnil albo nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi ja też bym już chciała aby Domiś raczkował sobie po mieszkaniu naprawdę :) a on jeszcze nie raczkuje,nie siedzi,ząbków nie ma ja wiem nie ma co przyspieszać ale tak po prostu bym już chciała :) ale wiem dziecko się rozwija swoim tempem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś po szczepieniu-masakra jak zwykle, szczególnie dla mnie ten płacz :( Dziś prawie w ogóle w dzień nie spał-dwa razy po poł godziny. Cały dzień na rekach i cały czas marudzenie. Dobrze ze siostra przyjechała z pomocą, bo chyba bym oszalała :( Jest ostatnio tak marudny ze brak słów. Pediatra mówi, że dziąsełka ma nabrzmiałe więc może w końcu te ząbki się pojawią... Naprawdę chwilami mam dosyć. Kacper waży 7500 g :) Rinoxi, rozumiem Twój stres przed wakacjami. Trzymam kciuki, żeby było ok. Współczuję "akcji" z Małą-Kacper nie raczkuje, nie uwiesza mi się, ale też daje nieźle w kość i często nie mam jak pójść do toalety czy zjeść jak człowiek, bo płacze. Masakra. Może faktycznie ten lęk separacyjny znowu się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze, że dziś nie było mojego pediatry, bo jest na urlopie, a miałam tyle pytań związanych z rozszerzeniem diety. No nic, muszę poczekać. Bałam się czy szczepienie się odbędzie, bo Kacper wczoraj zrobił 4 kupki a w tej ostatniej widziałam śluz i strasznie się przejęłam. Na szczęście wszystko ok. Znowu strasznie ulew kurcze-nie wiem, czy to pepti mu nadal służy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×