Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Sasandra
ja dzisiaj na obiad upiekłam piersi z kurczaka w piekarniku do tego ziemniaki i sałatka . Dominik ostatnio nie ma apetytu , wiecznie jak się pytam czy cos zje to mówi że nie jest głodny a jak już cos łaskawie zgodzi się zjeśc to tylko kanapki z dzemem . Rafał też wymysla z jedzeniem bo chodzi na jakies durnowate treningi boksu i twierdzi że musi mieć specjalna dietę .... a ja mam stać przy garach i wymyślać. poznałam kilka osób w pracy i staram się narazie zintegrować , wpadają do nas koledzy z pracy mojego męża razem z żonami i dziećmi a więc mam juz kilka koleżanek , z jedną z nich byłam wczoraj na zakupach i kupiłam sobie zajebisty płaszczyk na wiosnę , podobały mi sie jeszcze buty ale pozwolic sobie na nie będę mogła dopiero po wypłacie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsds
o proszę, zamiast sie uczyć to się pieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Porządna dziewczyna w tym wieku uczy sie żeby mieć dobry zawód a nie sprowadza na świat bękarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
bękarta ??? oj kochana mój syn urodził się po ślubie . w tym roku kończe studia mam stałą i dobrze płatną prace więc chyba ci się coś pomyliło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
a zresztą nie ma co się wdawać w zbędne dyskusje z płytkimi ludzmi własnie w szkole mnie tego nauczyli widocznie co niektórzy mieli na bakier z edukacją i teraz się wymądrzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra mój na szczęście nie wymyśla jeśli chodzi o jedzenie.. Jest "wszystkozerny". jedynie placków ziemniaczanych nie chce za bardzo jeść... Za to ja wymyślam bo już moje podniebienie jest bardziej wrażliwe... Mam nadzieję że dziecko sie w niego wda jeśli chodzi o jedzenie bo jak będzie w tej kwestii taka jak ja to łatwo nie będzie. Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Bękart ( Nieślubne dziecko ) dziecko pochodzące ze związku pozamałżeńskiego, inaczej „z nieprawego łoża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj sandro
to ze twoje dzecko urodzilo sie miesiac po slubie nie znaczy,ze nie jest bekartem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
mój syn urodził się rok po ślubie a nie miesiąc ktoś ma złe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
młoda mamusia.;) z moim Dominikiem nie miałam problemu z jedzeniem do czasu teraz wymyśla . Chłopaki po kolacji , Rafał młodego wykapał i poszedł troche samochód posprzątać , ja zaraz zrobie mu kanapki na jutro do pracy i małemu przyszykuje ciuszki do przedszkola . jutro czeka mnie ciężki dzień w pracy mam pełno papierkowej roboty aż na samą myśl mi sie nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja całe życie byłam wybredna i jak nie było tego co lubie to mogłam nie jeść 2-3dni... Ja na jutro mam mase prania bo nie dość że bierzace to mój ma wolne więc muszę mu służbowe poprac. No i jak na szpital nie wyjadę to trochę jeżdżenia bo parę spraw trzeba załatwić, później zakupy i do lekarza na wizytę więc jutro nudzić sie napewno nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mloda ale....;(
hej dziewczyny jestem w 16tc i mam 21 lat, mam nadzieje, ze sie zaliczam do mlodych;) tylko z jednym malym wyjatkiem.. tatus malenstwa nas opuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witaj też młoda... Współczuję... Mam nadzieję że wszystko Ci sie ułoży choć pewnie łatwo nie będzie. Ale nie możesz sie teraz poddawać. Masz dla kogo walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mloda ale....;(
na szczęście najtrudniejszy okres mam już za sobą.. mój 3 mc ciąży to była męczarnia, ciągle płacz, brak apetytu i nerwy, stres. I w końcu brzuch zaczął mnie okropnie boleć.. przejrzałam na oczy i teraz jestem silna, zapominam o tym wszystkim. Mam ogromne wsparcie mamy i przyjaciół także wreszcie się uśmiecham sama z siebie:) a on niech żałuje bo to maleństwo to największy skarb na świecie! teraz żyję tylko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Dobrze że mama i znajomi Cię wspieraja.. A facetem sie nie ma co przejmować. Nawet nie wie co stracił. A Ty jesteś młoda i będziesz szczęśliwa z nim czy bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ale padnięta jestem po dzisiejszym dniu, do 17 miałam zajęcia ,potem zakupy ...wkońcu kupiłam małej te adidasy jednak w CCC ,ale fajne nawet :-) Vanillabla wyśle ci dziś zapro, to pamiętaj że to ja bo nie chce swoich danych tu podawać :-) Młoda mamusiu jutri twój termin? Nie boisz się ? :-) Witam nową koleżanke, współczuje :Ci bardzo, a jak ja byłam w ciąży to do 5 mies.mnie wymiotowało ... Sasandra mój ma tak samo na imie,a ja tak jak twój synek ale w wersji żeńskiej haha :-) :-) :-) Miłego wieczoru ide się wykąpać i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mloda ale....;(
dziękuję za słowa otuchy.. ooo to młoda mamusia ma jutro termin? zazdroszczę, już niedługo utulisz swoje szczęście, powodzenia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No tak jutro termin. Jakoś sie nie boję.. Nie ma czego sie bać. Wolę być pozytywnie nastawiona niż sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Też młoda nie masz czego zazdrościc... U Ciebie też przyjdzie czas. No i w ciąży też wiele cudownych momentów. Mi wiele przyjemności sprawiało każde usg, słuchanie serduszka, wszystkie ruchy które nieraz były bardzo bolesne. Zobaczysz. Sama ciaza jeszcze nie raz wywoła uśmiech na Twojej twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
mój dzień minoł bardzo pracowicie. rano zakupy. kupiłam sobie super czułenka czarne na 10 cm obcasach. takie na spacer do kościoła. a na następny miesiąc jakieś baleriny na dłuższe spacery, do sklepu co w tych czułenkach nie dam rady na dłuższe zakupy. teraz piorę żakiet w rękach mam nadzieję że dobrze się wypierze. a co tam u was? musiałam dzisiaj poprzeglądać swoje ubrania i okazało się że mam całkiem sporo ciuchów.. mam masę prania i już mam tego powoli dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam wszystkich co tam u was my jeszcze leżymy w łóżku. tak chce mi się spać że same oczy mi się zamykają. noc minęła spokojnie.. już nie długo święta. muszę zrobić pożadki a tak mi się nie chce.. że 2 lub 3 prania na mnie czekają. a ja nie mam weny żeby to zrobić, zobaczymy może później przyjdzie chęć na włączenie prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko ja już drugie pranie nastawilam. Też mi sie nie chciało ale trzeba. Później czasu nie będzie. Staram sie wszystko robić na bierzaco żeby zostawić porządek jak pójdę do szpitala bo mój też może czasu nie mieć. Nie wiadomo jak mu zmiany wypadna itd... Ja właśnie ostatnio przeglądałam ubrania i połowa wyleciała no ale już teraz nic nie kupuje.. Na zakupy wybiorę sie dopiero jak już urodze i zrzuce nie potrzebne kilogramy... Dziś do lekarza... Ciekawe co słychać u małej i czy szykuje sie do wyjścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
witajcie dziewczyny ale nas zasypało a juz tak fajnie sie na dworzu robiło , chociaż młody ma radochę ze sniegu dzisiaj chciał żebym go sankami do przedszkola zawiozła ... młoda mamusia.;) czekamy niecierpliwie na szczęsliwą nowine oby wszystko poszło sprawnie i szybko a maleństwo urodziło się całe i zdrowe . mówisz o świetach ja będę miała trochę rodzinki w domu Ojciec ze swoja kobieta oraz brat z dziewczyną , Dominik już nie może się doczekać dziadka i cioci , rozpieszczają go do granic możliwości , spełniają każdą jego zachciankę . wisienka55 co za zbieg okolicznośc z tymi imionami :) tez mloda ale....;( głowa do góry dasz sobie radę , z dwojga złego dobrze że teraz pokazał jaki jest nieodpowiedzialny a nie po slubie . moja kuzynka była w identycznej sytuacji tyle tylko że jej narzeczony wyparł się dziecka i zwiał za granice , sądownie było ustalane ojcostwo barania i wysokość alimentów . była w twoim wieku teraz ma 27 lat od 2 lat jest mężatką i 2 miesiace temu urodziła 2 dziecko Malutka truskaweczka podziwiam że umiesz chodzić na tak wysokim obcasie ja bym zęby zostawiła na pierwszych schodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
młoda mamusia.;) weż nic o ubraniach nie mów byłam w szoku kiedy w sobote przymierzałam spodnie w swoim rozmiarze 28 które okazały się być za małe tłumaczyłam sobie tym że rozmiarówka zanizona dopóki nie przymierzyłam kolejnych dwóch które też były za małe . oj chyba mi sie troche przytyło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ale sie nie wyspałam dziś, pranie już zrobiłam,posprzątałam także to mam z głowy, u mnie nie pada śnieg tylko deszcz :-) Młoda mamusiu dobrze ,że masz takie podejście,oby poszło szybko i jak najmniej boleśnie :-) Potem nam wszystko streścisz :-) :-) :-) Malutka truskaweczko ja też lubie takie buty jak Ty :-) ale na dzień dzisiejszy potrzebuje jakieś bez obcasów :-) Ide sobie strzelić kawke póki mała śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja świętami sie nie martwię bo będziemy na dole u Mateusza mamy więc tylko pomogę jej wszystko przygotować na ile mi mala pozwoli.. Ja obcasy bardzo lubię. Ale nie jak mam je na sobie dłużej niż 8 godzin to mnie stopy pieką. Hehe... Ja wczoraj widzialam przepiękne buty... Ale obcasy również przepiękne- 15cm. Zrezygnowałam. Teraz muszę sobie jakieś adidaski kupić żeby wygodnie było a o obcasach pomyśle pod koniec kwietnia bo na początku maja planuje już chrzest zrobić więc będzie okazja żeby kupić coś nowego.;) Sasandra ja przed ciaza miałam 28. Teraz 29 są tak jak idealnie dopasowane więc noszę 30żeb nie były obcisle.. W sumie dużo nie Przytylam więc do końca kwietnia wyrobie sie żeby wrócić do tego co było.. Zwłaszcza że ja szybko chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja świętami sie nie martwię bo będziemy na dole u Mateusza mamy więc tylko pomogę jej wszystko przygotować na ile mi mala pozwoli.. Ja obcasy bardzo lubię. Ale nie jak mam je na sobie dłużej niż 8 godzin to mnie stopy pieką. Hehe... Ja wczoraj widzialam przepiękne buty... Ale obcasy również przepiękne- 15cm. Zrezygnowałam. Teraz muszę sobie jakieś adidaski kupić żeby wygodnie było a o obcasach pomyśle pod koniec kwietnia bo na początku maja planuje już chrzest zrobić więc będzie okazja żeby kupić coś nowego.;) Sasandra ja przed ciaza miałam 28. Teraz 29 są tak jak idealnie dopasowane więc noszę 30żeb nie były obcisle.. W sumie dużo nie Przytylam więc do końca kwietnia wyrobie sie żeby wrócić do tego co było.. Zwłaszcza że ja szybko chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanillabla1992 przesłodka jest twoja córcia,przed chwilką widziałam na fb :-) wygląda na grzeczną :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu to tylko ze mnie taki szkieleciak hehe rozmiar 26 :-) :-) :-) chciałabym przytyć tak do 50 kg :-) Apropo świąt w tym roku idziemy z martynką pierwszy raz z koszyczkiem ,musze obczaić gdzieś taki malutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja pamiętam jak mój brat pierwszy raz z koszyczkiem był w kościele. Mial chyba 3 lata. Zanim ksiądz doszedł żeby poświęcić to w jego koszyku została tylko serwetka... Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×