Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

jak cicho na tym forum;) dzis przyszła mi pierwsza paczka z produktami dukana kakao, sos do sałatek i ciastka ale to dopiero druga faza. wczoraj czytałam dużo na ten temat jak to jest czy 5/5 czy 1/1 i nie ma róznicy tylko przestrzegac to co się ma jeśc i tyle;) ja bede taką ortodoksyjna dukanką;) tylko to co dozwolone;) ale nie wiem jak długo dam rade. na obiad robiłam rybe i 1 jajko w piekarniku a na kolacje pewnie jogurt naturalny z cynamonem i troszke płatków owsianki;) miłego wieczorku;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUK PUK !!! Kobietki co to taka cisza dzisiaj ?? :-) Zdaje wam relacje z dzisiejszego dnia - miałam dobry humor cały dzien i pałer do pracy ! Zaczełam o 10:30 prace ,po drodze pyszne proteinowe sniadanko , dzisiaj wyjątkowo ambitnie siedziałam w biurze do 19 , następnie udałam sie na zakupki i kupiłam sporo fajnych produktow do naszej diety . O godzinie 20 wpadłam w wir wieczornego gotowania , zrobilam moje chlebki z otrebów , upiekłam na jutro kurczaczka , zrobilam paste jajeczną (wyszła super ) Przepis : Jajeczka ,2 lyzki serka naturalnego homoge. 0% , szczypiorek ,odrobina koperku Świerzego + pieprze biały,odrobina pieprzu cytrynowego i szczypta soli :-) Miałam zrobic jeszcze sernik ale zrobie jutro bo juz sie zmeczyłam tym pichceniem:-) FAJNE PRZEPISY ZNALAZŁAM NA BLOGU PEWNEJ DZIEWCZYNY : SERNIK - http://nietylkonadiecie.blogspot.com/2013/01/sernik-z-polewa-dukan.html PIZZA - http://nietylkonadiecie.blogspot.com/2013/01/pizza-dukana-na-drozdzowym-ciescie.html CIACHO - http://nietylkonadiecie.blogspot.com/search/label/Dukan W SOBOTE ROBIE PIZZE :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w środku tygodnia. Ola ja mam też zaplanowaną pizze ale na niedzielę a dziś bułeczka z patelni z szynką drobiowa, na obiad zupka serowa z jajem a na kolacyjkę biała chrzanowa z bułeczka. Moja biała smakuje nawet mojemu tacie, który jest fanatykiem wieprzowiny. Wczoraj na wieczór udało mi się jedna kiełbaskę uratować i dziś pochłonę ją na kolacyjkę. Kurcze nadal nie mam gdzie się zważyć, ale i tak jestem szczęśliwa bo mój brzusio zrobił się mięciutki i ubyło mi już 15 cm....hehe...z brzusia najlepiej schodzi...miłego dnia życzę Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Cześć dziewczynki :) Dziękuję za miłe słowa, dziś powoli wracam do żywych,ale nadal bardzo osłabiona jestem. Wczoraj na siłę udało mi się w siebie wmusić kefir Dziś mam nadzieję że apetyt bardziej mi dopisze. Zaraz właśnie muszę wstać i zrobić sobie śniadanko Może jajka sobie usmażę. Tak naprawdę to sama nie wiem co bym zjadła, ale jeść trzeba bo inaczej to wszystko nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
Witam drogie panie!!! Mam nadzieje,ze ja nie bede miala klopotow z trawieniem. jestem na diecie 8 dni i dwa razy mialam problemy... straszne zatwardzenie :(. dla tego,ze jadlam zle otreby. zakupilam nowe juz chyba te wlasciwe i trawienie mam lepsze niz przed dieta. :) ja jem rano na sniadanie z zimnym mlekiem zeby moj organizm palil wiecej sadelka. macie jakies fajne przepisy na dania z patelni grilowej? jesli tak bede wdzieczna. trzymam kciuki za nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w popołudnie....cicho wszędzie, pusto wszędzie. Konietka123 zajrzyj na blog z kotem w kuchni jest tam fajny przepis na musakę lub ratatouj...smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Przespałam prawie cały dzień ale za to teraz apetyt nawet mi dopisuje, czas na kolacje :) Pomidorek, cebulka i serek homog. naturalny, do przegryzienia seler naciowy i kefirek z otrębami do popicia wszystkiego :) pycha :) Chyba zdrowieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
Nie wiem czy źle szukam ale nie mogę znaleźc tych przepisów na blogu... Jestem troche podłamana bo wczoraj ważyłam 64,3 kg a dzisiaj juz 64,7 boję się, że waga stanie w miejscu. Dziewczyny na tym blogu /z kotem w kuchni/ w wielu przepisach jest budyń, można go jesc?? czy chodzi o jakis konkretny? macie fajne przepisy na słodkosci?? bo słodkie czuje tylko w pepsi i juz świruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie piękny zapach w domu -Sernik Dukana sie piecze :-) Az mi sie usmiech na buzi pojawił od takich zapaszków . A jaki duzy rośnie :-) za chwile wyciągam z piekarnika , jak ostygnie dam na góre dukanową galaretkę o smaku żurawinowo- malinowym . Sernik zrobiłam na spodzie kakaowym:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola wklej zdjecie przynajmniej sie pooblizuje;) za mna juz 3 dzien;) i zero grzeszków;) dzis tylko jak gotowałam barszcz czerwony dla męża to spr czy dobry i przyprawion;) oj pysznie smakowała;) xxx kupiłam mleko sojowe liht a dziś czytam a tam 3%tłuszczu;( naprawde trzeba się straszznie pilnować i czytać czego ile. xxxxxxxx juz nie moge doczekać sie soboty;) bedzie pierwsze spr wagi po pierwszej fazie i jarzynki;) xxxxxxxx mam w ustach tak dziwny posmak;( nie wiem czy to od diety czy od gardła. taki detaliczny;) miłej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kostki sernika ostudziłam na balkonie i skosztowałam :-) Pychotka , wiadomo nie to samo co taki prawdziwy ale ten też jest delikatny i smaczny , cos cudownego dla mojego podniebienia :-) az mi sie chyba lepiej zaśnie . W końcu mogłam sie najeść cos słodkiego ,sycącego . Mam teraz do soboty 5 dni PROTEIN, czytałam ze ten sernik mozna w tej fazie jesc . Sama nie wiem ,ale zjadłam - dzisiaj mam mega odrzut od mięsa - nigdy nie lubiłam bardzo mięska ale teraz to juz patrzeć na nie nie moge :-) dzisiaj ani kęsa nie ruszyłam . Moj mężczyzna który tez zastosował tą diete ze mna jest przeszczesliwy (uwielbia mieso ) i zjada je codziennie ,w kazdej postaci i o kazdej porze , i waga mu od 11 lutego poleciała -6 kg mniej .Czym więcej białka tym lepiej sie chudnie chyba . Jutro wyroszę w miasto i poszukam prawdziwego sklepu rybnego i kupie jakas dobra Świerzą rypke i upiekę w piekarniku - cos na odmianę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku gdzie nam zaginęłaś w akcji ???? Chyba męża namiętnie witasz ?????? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Witajcie :) Ja dziś pierwszy z pięciu dni protein, nawet się cieszę bo jak nigdy mam ochotę na ser biały :) Ola...jak zrobiłaś spód kakaowy do sernika i galaretkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki . Mika spod do sernika zrobiłam następująco 10 łyzek otrębów owsianych 3 łyzki serka % hom. 4 jaja łyżeczka proszku do pieczenia 13 słodzików rozpuszczonych w 2 łyzkach wody 2-3 łyżki kakaa odtłuszczonego Otreby Blenderem miele na gładko do tego wbijam jajka i dodaje pozostałe składniki , miksujemy około 10 imn na gładką mase i podpiekam 15 min w piekarniku dopiero na to masę serową i na 50-60 min do piekarnika , tylko trzeba po 35 minutach dac w piekarniku pieczenie góry bo ten dół wtedy bardzo twardy będzie. Co do Galaretki to zaparzyłam w 400 mil wody 3 herbatki "herbapol" żurawina-malina , dosłodziłam trochę słodzikiem do smaku ,następnie (4 łyżeczki żelatyny rozpuściłam w 1/4 szklance letniej wody , tą szklankę włożyłam do garnuszka z wrzątkiem ,i mieszałam , jak sie rozpuściła żelatyna całkowicie to wlałam do tych herbatek ) później do lodówki , tężejącą galaretkę wlałam na ciasto . Galaretka naprawdę dobra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Dziękuję za przepis, na pewno wypróbuję :) Teraz piekę placuszki otrębowe, ale niestety mi się rozlały i zamiast 6 mam jednego wielkiego, jakoś będę musiała to podzielić. Coś dziś jestem cały czas głodna, aż się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;* pierwsze ważenie w sobote i już nie moge się doczekać czy coś schudłam;) podono na pierwszej fazie chudnie się najwiecej i najszybciej a na kolejnych wolniej. ja było u was na fazie przemienej. ile kg tyg traciłyście??? miłego nia;* a przepis na sernik rewelacyjny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej dziewczynki:) Nie mam jeszcze męża, ale już niedługo:)po pierwszej nocy z nim schudnę 2 kg:):):):):) Nie wykruszyłam się jeszcze a to dzięki Wam konietka ja też mam dziwny posmak w buzi cały czas, ale nie wiem dlaczego...od czego to zależy..? W sobotę drugie ważenie..oj zrobiłam dziś nutellę i będę jadła z placuszkami tak mam ochotę na słodycze mniam:0 , ale najpierw sprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja na I Fazie bo 7 dniach schudłam 3 kg , dokładnie 2,9 od poniedziałku jestem na II fazie ale wazyc bede sie w niedziele - ogolnie chce chudnąc 5 kg max miesiecznie jeśli sie da - niby mówia ze od 1 do 1,5 kilograma utraty wagi tygodniowo jest najbardziej optymalnie i zdrowo dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanik...ten dziwny posmak w ustach to norma. Oznacza to że chudniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
hej anrobek2 pocieszyłaś mnie z tym zapachem z ust:):):) pisałyście o serniczku to zrobię dziś i ja z połowy porcji , bo jeszcze nie piekłam. miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej waga spadła 1,5 w ciągu tygodnia to chyba dobrze? mąż wrócił i stwierdził że chyba w "piętach schudłam", pocieszenie na maxa:| na śniadanie zjadłam jajko, placka plasterek wędlinki i 1 ogóreczek a on stwierdził że na żadnej diecie tak dużo się nie je. masakra zdołował mnie i nie wiem czy jest dalszy sens odchudzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanik-1,5 w tydzień to super wynik!!! gratuluje;* ja skończyłam faze ataku;|) miałam małe grzeszki 3 ogórki konserwowe;) i pare łyżeczek obiadku dla dziecka 6 miesiecznego;) jak gotowałam małemu to zawsze spr czy dobre;) w pon o 10 rano waga 82,2 a dziś 79,7;) 2,5kg jestem strasznie szcześliwa;) oh nawet nie wiecie jak;) dzis pierwszy dzień z jarzynkami;) teraz mam plana tak 1kg tyg i bede bardzo zadowalona;) buziaki dla was kochane i życie jest piękne;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki . tulipanik gratuluje :-)dobry wnik !!!! Mężem sie nie przejmuj , czekaj ,czekaj - jeszcze sie zdziwi:-) jak waga będzie spadac i spadac :-) a ubrania zrobią sie za luzne to szybko zobaczy efekt. Moj mężczyzna jest ze mna na diecie , to tyle dobrze -razem zawsze raźniej ,ale też mnie dołuje tym ze jemu tak duzo ta waga spada a u mnie wolno strasznie - chyba dlatego że on je mega dużo mięsa a ja mało co . Dzisiaj mam 1 dzien PROTEINY I WARZYWA. gotuje zupke bo mam mega ochotę na zupe ,(zrobię sobie teki delikatny rosołek z warzywkami ) a wieczorem pizze :-) Snieg pada od rana - piekna zima :-) jade na zakupki bo muszę mięsko kupic,jogurty itd . Na jutro chce zrobić pyszne gołąbki z kapusty włoskiej zapiekane w sosiku pomidorowym :-)))) PYCHOTA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Cześć dziewczyny :) jak tam Wam weekend minął? Ja coś źle się czuję, jakaś taka bardzo pełna :(:( Jutro mam zamiar stanąć na wadze ale coś mi się wydaję że nic nie spadło przez ten tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes kochana ! Mika wieże ze na pewno waga spadła - a grunt żeby sie nie podniosła , uczucie pełności mi tez często towarzyszy - i nic dziwnego ,tyle białka co my zjadamy :-) Jak szkoda że dzisiaj koniec weekendu , tak miło mi minął:-) A jutro poniedziałek i kolejny dzień z naszą kochaną dietą . Mam teraz 5 dni P+W Na jutro mam gołąbki proteinowe z sosem pomidorowym , zupke jarzynową -) a na sniadanko twarożek ,jajeczko ,szyneczka :-) Jutro chce udać sie do apteki kupie sobie jakies witaminki ,skrzyp itd .Myśle że profilaktycznie nie zaszkodzi mi :-P Dziewczyny chwalcie sie co tam gotujecie na swojej diecie dobrego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Jestem załamana, właśnie się zważyłam i stoję w miejscu a nawet 0,5 kg mi przybyło :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Jak tak daje pójdzie to stracę motywację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane;* mika-nie łam się tylko weź się w garść!!;* ja też mam dziś jakieś załamanie;( wczoraj cały dzień chciało mi sie jeść i dziś waga tez była 0,5kg wieksza ale skoro juz zaczełąm to dam rade, musze dać bede chodziła zła głodna ale w lecie chce założyć ładna sukienke, która nosiłam jak miałam rozmiar 38, a teraz mam 42. i wiem że dam rade choć czasem jest naprawde ciężko. żle się czuje jak ubiore dopasowana koszulke i za stanikiem wychodza fałdy tłuszczu. niechce tak!!i się staram i Ty też weź sie za siebie i napewno za jakiś czas napisze że mi tez udało się schudnąć!!! ja dziś mam jarzynki i na obiad bedzie pierś z indyka , pieczarki i sałatka z grila. miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ehh staram się jak mogę, i dam rade bo w końcu sobie coś postanowiłam... Jutro zaczynam 5 dni z warzywkami, mam nadzieję że poczuję się lepiej niż dziś, bo teraz jestem niesamowicie pełna..nie wiem, może za dużo piję ? :( ( woda , herbata zielona i czerwona) mogło to by być od tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika-pij ile sie da. może dlatego waga była wieksza bo wiecej wypiłas. a może jesteś przed okresem i dlatego czujesz sie taka pełna?? ja teraz jestem przed okresem i jadła bym wszystko i czuje się jak beczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×