Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Gość Mika_2508
Witajcie, mogłabym się do Was przyłączyć ?? Jestem na dietce od poniedziałku, dziś trzeci dzień i 2 kg mniej :) Już raz byłam na tej diecie i schudłam 20 kg, przybyło mi 5 wiec te 5-7 chciałabym znowu zrzucić Planuję do świąt Wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NAS !!! Ja też zaczęłam w poniedziałek ,ale nie wiem czy coś poszło w dół z wagi i ile :-) ważenie zrobię dopiero w niedziele :-) Właśnie niedawno zjadłam dobre śniadanko , jedną bułeczkę które wczoraj piekłam , posmarowałam sobie serecznikiem , na to chudą wedlinka z indyka,jajeczko , szczypiorek:-) i kawka obowiązkowo. Tulipanek ja podziwiam że na śniadanko potrafisz jesc kurczaczka , mi po 3 dniach juz się sni mięsko :-) ogólnie nie jestem fascynatką mięsa ,ale dobrze że w diecie sa jajka i serki , na odmienne jutro chyba zrobie rybke. Dzisiaj mam jakis dziwny dzien , jesc mi sie nie chce ,ale humoru tez nie mam , chyba ta aura pogodowa źle na mnie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
To super..więc się przyłączam :) Spisałam sobie ten przepis na bułeczki i sama je upiekę Przez cały okres poprzedniej diety nie robiłam czegoś takiego więc warto spróbować Muszę pokombinować z przepisami, żeby nudno nie było Na dziś zrobiłam sobie galaretki z kurczaka, a zamiast warzyw dodałam jajeczko i ogóreczka. Tylko że jakoś kefiry mi zbrzydły i muszę coś innego wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam te bułeczki i sa super - jak bym chlebek jadła :-) tam chyba cos zle napisałam o samym wykonaniu - jak juz zrobie te ciasto ro mocze rączki wodą , robie kulki i spłaszczam na grubość tak 1,5 cm i na papier do pieczenia ,piekę az spod i gorą będą twarde , one dużo nie rosną ale idzie przekroić je wzdłuż :-) podaj meila to ci podeśle zdjęcie jak mi wyszły :-) ta odrobina sodki w przepisie chyba nie zaszkodzi naszej diecie ? a z sodką te bułeczki cos sie podnoszą ,, hihih dla mnie te bułeczki to alternatywa chlebka , jem je tylko na śniadanie . bardziej mnie meczy brak słodkiego ale wczoraj tulipanek podał mi przepis na placuszki z cynamonem :-) robiłam i pojadłam nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Sporo przepisów jest z użyciem sody więc sama nie wiem. Nie pamiętam co w książce było napisane Ja w każdym razie wczoraj robiłam te galaretki i musiałam trochę żelatyny dodać i tez nie wiem czy mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Fajnie MIKA że się do nas dołączyłaś. Mika super Ci waga spadła w tak krótkim czasie:) Ja nie wiem sobota albo niedziela będę się ważyła...oby spadło.., jeszcze dziś miesiączka...wszystko boli, dziś robiłam placuszki zamiast cynamonu zrobiłam z ziołami.. i w końcu kupiłam korniszonki:) w sobotę zaczynam II fazę i w końcu warzywa:)jupi..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Tulipanku współczuje !do mnie tez sie te dni zbliżają wielkimi krokami ... my kobiety to sie mamy :-) Dziewczynki kochane ,ja kurcze nie moge zrozumiec czemu nie mozna jesc chudego mieska wieprzowego (schab , poledwica) pieczonego w piekarnikut - a dukan dopuszcza chudą szynka, chude wędliny z indyka, kurczaka lub wieprzowe . przeciez takie pieczone miesko jest o wiele bardziej wartościowe niz przetworzona szynka kupna . Ja to sie zagalopowałam troszke wczoraj wieczorem , bo ksiazki Dukana czytałam 3 lata temu -ale nie pamietam wszystkich szczegółów i teraz jak startowałam z dieta to co chciałam zapytać to dzwoniłam do mamy bo ona tą diete stosowała i schudła z powodzeniem i ona mi mowi ze chudy schab piekła w rekawie w przyprawach na ostro i ja sobie tez upiekłam i jadłam wczoraj i dzisiaj plasterek . Hmm ale wkoncu szynka sklepowa jest tez robiona z surowego miesa wpieprzowego :-P to mam nadzieje ze ten schabik nie zaburzył mojej diety . Schab pieczony tak cienko pokrojony jest pyszny , dla mnie o wiele lepszy niz kupna szynka , czytam na forach i ludzie roznie do tego podchodza - moja mama jadla na I fazie głownie nozki z kurczaka ,piers ,szynka , schba i spadlo jest sporo na wadze . Tulipanku tez sie ciesze ze warzywa wchodza do naszej diety. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
Witam. Mam nadzieję, że ktos odpowie na mój post mimo póznej pory. Jestem na tej diecie 2 dzień. Mam pytanie zjadlam dzisiaj kilka lyzeczek jogurtu owocowego 0% i moje pytanie czy bedzie mialo to wplyw na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
A no i jeszcze jedno, schudłam w 1 dzien 1 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
witam Już dziś 4 dzień Ola w 100% masz rację co do schabu i wędlin ze sklepu. Ja jem jogurty 0% z owocami mimo że są zza słodkie, jak wcześniej byłam to też jadłam, nie codziennie ale jadłam. Właśnie jem na śniadanie DANIO , znajomi którzy byli na tej diecie od czasu do czasu pozwalali sobie na ten serek więc i ja sobie pozwoliłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Cześć Dziewczyny :) Mam dziś jakiś taki paskudny dzień, sama nie wiem czemu..ale aż mnie ciągnie do słodkiego. Wczoraj wieczorem musiałam wypić jogurt owocowy bo tak potrzebowałam cukru. Nie mam czasu na pieczenie placuszków więc muszę sobie inaczej radzić Co do schabu to o ile wiem to nie można jeść mięsa wieprzowego a jedynie wołowe A dziś 1 kg mniej :) tyle że u mnie tak jest ze spadnie 4 kg i będzie zastój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Na początek konietka123 nie przejmuj sie tymi jogurtami owocowymi , mysle że 1 -2 małę jogurty nie zaszkodzą Twojej diecie , a po drugie ile tych owoców jest w jogurtach ? bardziej to substancje smakowe , barwniki itd , no ale wiadomo nie ma co przesadzac :-) Tulipanku ja też praktycznie codziennie jem Danio Light waniliowy , uważam że jedząc to co jemy i tak ograniczamy bardzo węglowodany , tłuszcze i cukry że taki mały danio nam nie zaszkodzi :-P hhihi ja wogole zauważyłam zę od wtorku cos apetytu nie mam , ale pije sporo wody . Mika_2508 ja mam juz któryś z kolei taki dzień i nie znam przyczyny - może to zimowa Handra :-) ale... musze wam kochane powiedzieć że na wagę jeszcze nie wchodziłam i sie nie ważyłam czekam do niedzieli , za to zmierzyłam sobie dzisiaj z rana obwód brzucha i az mi sie nie chce wieżyc bo 6 cm mniej , chyba dlatego żę ja jak tyje to zawsze głównie brzuch i jak chudnę to pierwsze spada mi właśnie ten moj brzuch :-)) Boże czekam na ten moj okres , ktory sie spoznia - niech sie juz zacznie bo to chyba te napięcie przed miesiączkowe psuje mi tak nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Mam nadzieję że wieczorem mój nastrój się poprawi. Mąż robi kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxziewczyny,,.co do,.
co do schabu,to jest on bardziej kaloryczny niz wołowina czy drób, szynkę Dukan dopuszcza ale wolową z tego co wiem,wieprzowe są bardziej kaloryczne,no to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 A to rozumiem ze to bedzie kolacja Proteinowa na walentynki ? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Zgadza się :) Pieczony kurczaczek i sosik jogurtowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 A to rozumiem ze to bedzie kolacja Proteinowa na walentynki ? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem 11 dzień na dukanie.. gorąco polecam super przepisy na blogu "z kotem w kuchni...nie uwierzycie jakie tam są pyszności, nawet przepis na kabanosy niesamowicie prosty...trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Tak mi się chce czegoś słodkiego że chyba sobie sernik upiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anrobek2 gratuluje że juz wytrwałaś do 11 dnia ! jak efekty ??Też trzymam za Ciebie kciuki i wszystkie inne kobietki z naszego forum ! WIERZE ŻE NAM SIE UDA !!!!! :-) :-) dzisiaj wieczorkiem poczytam ten blog który podałaś w poszukiwaniu fajnych przepisów . A ty Mika narobiłas mi smaka tym serniczkiem :-)))) Słodycze to moja główna słabość , to przez nie przytyłam , zaczynając dzien od kawki i dobrej czekoladki lub ciacha ,a śniadanie o 14 albo wogole :-) No ale to juz koniec dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki ja mam nadzieje ze sie nie podałyście cie i dalej trwacie na diecie :-) Nic nie piszecie , co u was , ile schudłyście , nowe przepisy :-) :-) Ja fazę Ataku ciągnę do poniedziałku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej dziewczyny:) ja się nie poddałam, walczę dalej...:)) dziś to jestem głodna. ale czuję się lżejsza...fajne uczucie... Ola a dlaczego od poniedziałku II faza?? Dla mnie najlepiej smakują pulpety z mięsa z indyka, mam kurczaki (udka , skrzydełka) pieczone w lodówce ale nie mam ochoty ich jeść jutro ugotuje zupkę z kapusty, albo burakami a może z brokułem:):) zobaczymy czy jak mąż wróci za tydzień to zauważy różnicę..jutro ważenie..oj joj... Dziewczyny co Wy robicie do jedzenia dajcie pomysły , bo przepisów jest dużo i nie wiadomo co wybrać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaT
ZACZYNAM od dzisiaj drugi raz i przylanczam sie do was.mam nadzieje ze dam rade,narazie wyjelam baterie z wagi bo boje sie stana,mam zamiar zrobic 7 dni fazy pierwszej i w nastepny piatek sie zawze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaT
ZACZYNAM od dzisiaj drugi raz i przylanczam sie do was.mam nadzieje ze dam rade,narazie wyjelam baterie z wagi bo boje sie stana,mam zamiar zrobic 7 dni fazy pierwszej i w nastepny piatek sie zawze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Jestem :) dopiero teraz bo dziś zrobiłam sobie wolne od pracy, dobrze że cały dzień po za domem bo coś czuje że byłoby ciężko Wczoraj zgrzeszyłam lampką szampana :( mam nadzieje że to nie popsuje efektów, za to dziś starałam się odpokutować Miałam zamiar od jutra zacząć II fazę ale sama nie wiem ? Pamiętam jak dwa lata temu zaczynałam pierwszy raz, i I fazę ciągnęłam 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie Dziewczynki :-) Tulipanku pytasz dlaczego przedłużam faze uderzeniową w książce dukana doczytałam że : Faza uderzeniowa trwa około 5 dniu, zależy od tego ile chcesz schudnąć. Optymalny czas trwania kuracji uderzeniowej oraz efekty jakich możesz się spodziewać: jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 5kg, wystarczy 1 dzień kuracji uderzeniowej. Stracisz ok. 1 kg w trakcie tej fazy. jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 10kg, wystarczą 3 dni kuracji uderzeniowej. Stracisz 1 - 2,5 kg w trakcie tej fazy. jeżeli planujesz schudnąć mniej niż 20kg, wystarczy 5 dni kuracji uderzeniowej. Stracisz 2 - 5 kg w trakcie tej fazy. jeżeli planujesz schudnąć więcej niż 20kg, zastosuj 7 dni kuracji uderzeniowej. W szczególnych przypadkach faza I może trwać od 7 do 10 dni, pod warunkiem, że będziemy bardzo dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozaT serdecznie Witamy w nasyzm gronie , wieże że ci sie uda :-) Pochwal sie jaki masz cel docelowo , ja jestem od poniedziałku 11.02.2013 na fazie I ale waze sie dopiero w niedziele :-) w obwodzie brzucha mi juz spadło bo nei wytrzymałam i zmierzyłam , mam nadzieje ze na wadze tez będzie widac efekt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 a ile chcesz pozbyc sie kilogramów ? bo wtedy wiadomo jak długo ciągnąc faze uderzeniową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Chciałabym zrzucić jeszcze przynajmniej 6 kg, narazie jest -3 (do wczoraj) więc razem było z 9kg za dużo Boję się że jak zacznę później II fazę w trybie 5/5 bo tak mi łatwiej, to waga będzie wolniej spadać A ja chciałabym osiągnąć zamierzony efekt na Wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaT
witam dziekuje za przyjecie grupy;jak pisalam wczoraj nawet nie wiem ile mam na liczniku bo sie boje wejsc na wage mysle ze 83,docelowo chce 65,ale do swiat nie obrazilabym sie gdyby bylo 73-70.pierwszy raz na dukanie schudlam w podobnym czasie 9 kg ale to wiadomo kilka podejsc i jest trudniej .wczoraj jakos poszlo ale kazda mysl o jedzenieu co mozna zjesc i wizualizacja jak bede w przyszlosci wygladac.TRZYMAJCIE KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×