Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Gość tulipanik
Hej dziewczyny Dziś zważyłam się i 3-4 kg mniej..jupi:) nie mam dokładnej wagi tylko tą zwykłą i tak dokładnie nie wiem:|, bo jak ważyłam jeszcze przed dietą na elektronicznej to raz staję to 3 kg więcej drugi raz staje to 2 kg więcej i sama nie wiem. A jak u Was dziewczynki?? Ja tez chcę do końca marca być na II fazie ale czy się przetrwam???? Postaram się nie poddam chociaż raz spróbuję dłużej być na diecie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaT
gratuluje TULIPANIK swietny wynik ,napewno dasz rade najgorsze za toba,a jest tyle przepisow w necie na faze 2 ze monotoni nie powinno byc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Witam weekendowo :) dziś zaczęłam II fazę, jestem po śniadanku.... była twarożek ze szczypiorkiem, białą rzodkiew i sałatka z pomidorkami, ogóreczkiem, roszponką i jogurtem. Dobrze tak po pięciu dniach zjeść jakieś warzywko :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyneczki w sobotnie południe :-) Tulipankowi gratuluje mega wyniku :-) SUPER Ja dzisiaj poleniuchowałam sobie do 11 w łóżeczku , przed 12 zjadłam pyszne śniadanko , proteinowe pieczywo , twarozek , jajecznica , szyneczka - namieszałam wszystkiego ale tak sie najadłam że szok :-) Rano (tzn o 11 ) jak wstałam to zmierzyłam sobie cukier we krwi - miałam strasznie niski 56 :-) JUTRO SIE WAŻE !!! :-) Teraz odpoczywam i myślę coż pysznego zrobie na obiad :-) Czuje ze ciało na brzuchu mi sie zmienia , trzeba jakies dobre balsamy kupic ??? cos polecacie ? WSZYSTKIM ŻYCZĘ MILEJ SOBOTY We Wrocławiu dzisiaj Angielska pogoda (mgła ,mrzawka lekka , i do tego roztapiający sie snieg ) cos strasznego . Ale humor dosc dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki. dziś 13 dzień moich zmagań z dukanem. zaczynałam z wagą równiutkich 100kg. moja waga padła, ale ważyłam się u brata wczoraj i pokazało 95kg. fazę uderzeniową ciągnęłam 10 dni i czułam się świetnie. dwa lata temu zgubiłam 25 kg w 3 m-ce ale niestety nie ukończyłam III fazy i kiloski wróciły. teraz się nie dam. trzymajcie za mnie kciuki, ja trzymam za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Witam w niedziele :) Jak Wam weekend mija moja drogie? Ja zjadłam śniadanie o 12-tej i czuję się koszmarnie, chyba się przejadłam :( ale tak naprawdę nie wiem czym...bo zjadłam tylko dwa jajka na miękko, troszkę selera naciowego z jogurtem i pomidorka... Teraz czas zacząć przygotowania do obiadku ale na samą myśl mi nie dobrze...Planowałam zrobić roladki z piersi z kurczaka ze szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
A co tu tak dziś cicho ?? A jednak zjadłam obiadek :) sernik w piekarniku, mąż nakarmiony i mogę wreszcie odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej dziewczyny Wczoraj miałam okazję zjeść tort, i dużo słodyczy ale nie zmiękłam mam smaka tylko na piwo....ale dam radę:) powiedziałam dla męża że jestem na diecie to on stwierdził żę zawsze jak go nie ma to ja na diecie i nie ma efektów:( ale tym razem jak wróci to też będę, Byłam w sklepie ta dieta jest droga....tym bardziej że mąż tylko pracuje Kupiłam pomysł na soczystą pierś w papirusie i do tego pomidorki ze szczypiorkiem to będzie obiado -kolacja :):0 brzuszki z łososia , otręby jogurty , serki, mleko w proszku odtłuszczone, warzywa a na jutro bigos ugotuję .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Mika a jaki twaróg kupiłaś do sernika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE ODCHUDZAJĄCE SIE PANIE :-) Dzisiaj zrobiłam ważenie- waga wskazała -3 kg mniej ,spodziewałam sie wiecej , ale w dalszym ciągu spóźnia mi sie okres i czuje zastój wody w organizmie ,przed okresem ta waga zawsze sie waha ale i tak jest na minusie wiec MEGA sie ciesze - i bardzo mnie to zmotywowało :-) Śniadanko było pycha , chlebek dukanowy ,twarozek ze szczypiorkiem ,jajeczko, łosos , wedlinka - namieszałam jak sie dało :-) Na obiadek zaszalałam ugotowałam rosołek na 2 skrzydełkach z niektórymi warzywkami , i zrobiłam pyszną pomidorową - znalazłam paste pomidorową w Kauflandzie o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczu , paste wymieszałam z jogurtem greckim light to ładnie zblederowałam i zaprawiłam rosołek na koniec swieża zielona pietruszka . Zamiast makaronu zrobiłam Dukanowe LANE KLUSKI , wyszły super (3 jajka , 3 łyzki odrebów tych jaśniejszych , (owsianych ?)6 lyzek Mozainy (skrobi kukurydzianej )sol ,pieprze - zrobiłam geste ciasto i w osobnym garku robiłam klusecki ,później przecedziłam to przez sitko ,następnie nałożyłam do miski, i był super odpowiednik makaronu . Zupka z kluseczkami smakowała super !!!! Mój mężczyzna tak sie objadł ze sie ruszyć nie może -) Wczoraj była moja mama ,przywiozła mi ksiazki Dukana , miedzy innymi ta gdzie jest 350 przepisów - postaram sie cos fajnego wynaleźć i zamieścić na forum :-) Znalzałąm tez fajną strone http://dukanowegotowanie.blogspot.com/ Tulipanku zgodzę sie z Tobą, ta dieta jesli chcesz urozmaicić jedzonko jest droga , nie oszczędzam na życiu ,ale te sumy przy kasie ostatnio mnie wprawiają w zdziwienie , no ale wszystko w imie zdrowia i ładnej figury to możemy poszaleć :-) p.s heheh to ci maż dogadał - można by nawet powiedzieć że trochę zmotywował :-)hihih zdziwi sie jak wróci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaaaaaa zapomniałam dodac że będę robić serniczek dzisiaj !!!! bo zwariuje jak nie zjem coś słodkiego - duzo i słodko :-) ktora Madam robiła i wklei mi jakis fajny przepis ??? miłego wieczorka wszystkim :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam sernik z bloga "z kotem w kuchni' nie pamiętam który to był ale był na prawdę niezły. jedyne co pamiętam to twaróg musi być zmielony ze trzy razy. A dziś na kolację parzą się kiełbaski białe chrzanowe też z kota. czekałam na nie cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola BRAWO super Ci idzie. Ja na razie nie mogę się zważyć bo waga odmówiła posłuszeństwa...trzymajcie się nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam kiełbaski....są FENOMENALNE. Na prawdę polecam, są trochę pracochłonne ale warto. Na Z KOTEM W KUCHNI jest również przepis na kabanosy. następny mój cel to przyrządzenie właśnie tych paróweczek.....omn omn omn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny;* moge dołączyć??? ja startuje od jutra juz prawie wszystko kupiłam a częśc pozamawiałam. a wiec moja waga to tak około 83kg przy wzroście 176cm waga docelowa to 65-70kg. to moja pierwasza dieta;) do tej pory to było tylko takie że jem same warzywa i owoce ale nic mi to nie dało waga dalej ta sama. mam do was pare pytań odnośnie tej diety , jak jest z kawa można pic ile się chce??? i co jadacie jak cos jadaie po miedzy posiłkami?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiulaUK...kawę można pić a jeśli pijesz z mlekiem to oczywiście musi to być najlepiej 0%, no i to ma być kawa z mlekiem a nie mleko z kawą :). Jeśli chodzi o podjadanie między posiłkami to sprawa jest prosta....jesz tylko to co na liście produktów dozwolonych a ilość jest nieograniczona...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje. pije bardzo duzo kawy z mlekiem sojowym;) gratluje wszystki super wyników w tak krótkim czasie!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Ola gratuluje wyniku Dziewczyny zrobiłyście mi smaka na sernika. Jaki ser kupujecie?? w jakim sklepie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Tulipanik : Ja do sernika kupuję normalny twaróg sernikowy, dwa lata temu też z takiego robiłam i mi nie zaszkodziło, przecież nie jem tego sernika non stop a tylko kawalek dziennie. Jak piekę w dużej keksówce to mam go na tydzien (trzymam w lodówce bo lepszy) A co do fajnego przepisu to: 1/2 kg twarogu sernikowego ( mi najbardziej smakuje President) 4 jajka łyżka słodzika w proszku łyżeczka żelatyny łyżeczka proszku do pieczenia i zapach do ciasta ( dziś piekłam ze śmietankowym) Ucieramy żółtka ze słodzikiem, dodajemy ser, żelatynę, proszek do pieczenia i miksujemy Odstawiamy na jakieś 20 minut po czym dodajemy ubite białka, delikatnie żeby nie opadły Wstawiamy do piekarnika w temperaturze 180 stopni na jakieś 40 minut Sernik wpierw urośnie, ale zaraz opada Jak przestygnie to wsadzić do lodówki. Taki na świeżo nie jest smaczny, przynajmniej mi nie smakuje. Wolę jak postoi w lodówce Smacznego :) Aaa zapomniałam...jutro się znowu ważę ale coś czuję że nic nie ubyło. Wiedziałam że jak zacznę II fazę to będę czuła się cieżko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można do serniczka dodać budyń z B..w jego skład wchodzi skrobia ziemniaczana i kukurydziana...chyba też upiekę serniczka bo apepyt mi przez Was pobudziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ja bym nie dodawała. do tego przepisu co podałam nie potrzebny jest budyń. A wychodzi bardzo smaczny, tylko nie można przesadzić ze słodzikiem bo wtedy jest gorzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
Witam. Jestem znowu :) Powiem wiecej o sobie... od 12.02 do dzis schudlam 2 kg... Nie wiem czy do dobry wynik czy nie bardzo. Fajnie ze nie jestem sama w tej walce a chce schudnac z 67 do 57. Macie moze jakies info o mące kukurydzianej?? bo niby mozna jest tylko skrobie ale wiele osob je mąke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mąka to nie to samo co skrobia, ale jeśli masz kłopot z dostępem do skrobi kukurydzianej to zastąp ją zwykłą kartoflanką czyli skrobią ziemniaczaną. Gratuluję utraty 2 kilosków...bardzo dobry wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konietka123
Jestem za granica i tu nic nie ma... zadnej skrobi odtluszczonego mleka ani serkow. jogurty najmniej maja 0,1. a otrąb szukalam w kilku hipermarketach zanim znalazlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w angli i tez na poczatku miałam problem ale prze4z internet można kupic wszsystko;)mąka kukurydzianaa to corn flour a skrobia corn starch. mąke kupiłam w zwykłym super markecie a skropie zamówilam. zamówiłam sobie jeszcze keczup, kakao, i sos do sałatek dukana jak przyjdzie to poczytam dokładnie co tam piszą;) a z ta maką a skrobia to podobno jest źle przetłumaczone z ksiązki dukana z francuskiego na język polski zamiast mąki powina być skrobia. wczoraj na ten temat czytałam. jutro zaczynam;) ranne ważenie i waga w kąt i w sobote zważe iśe i zobaczymy. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Witam poniedziałkowo :) Jak się macie? Ja kurcze zaczynam się źle czuć, co raz bardziej mnie mięśnie bolą. Martwi mnie to bo jak dwa lata temu się odchudzałam to nie miałam żadnych złych dolegliwości :( We wczorajszym przepisie na sernik pomyliłam się, to jest twaróg 1kg. Dziś się zważyłam, i tylko przez 3 dni ubył 1 kg :( Niby nie jest źle, bo przez tydzień 4kg. Nie napisałam wcześniej...mam 173 cm wzrostu, startowałam z wagi 78 kg. Dziś jest 74kg Docelowo 68-69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×