Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Gość tulipanik
hej dziewczynki:) muszę kupić elektroniczną wagę bo ta co mam to nie waży dokładnie. Ola super wynik tylko pozazdrościć. wczoraj robiłam gołąbki bo miałam gości ale sobie zrobiłam takie co można na dukanie. muszę się Wam do czegoś przyznać.....w piątek wypiłam drina z colą zero, a wczoraj browar...moja znajoma też piła na diecie i waga jej spadała normalnie.Nie ważyłam się w trzecim tygodniu .. ale wcale chudsza się nie czuję:(:( pozdrawiam miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Czesc dziewczyny :) wczoraj wytrwalam i nie pokusilam się nawet o orzeszka z tortu :) Ola gratuluje :) dobry wynik, u mnie cały czas tylko 4 kg mniej, we wtorek ważenie może będzie lepiej :) mimo wszystko nie poddaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Powiedzcie mi dziewczynki czy możemy jeść jajka ? czy jest to jakoś ograniczone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika jak by nie jajka to ta dieta nie miała by dla mnie sensu :-) Myślę że jesli chodzi o dietę to jajek możesz jeść ile tylko wciśniesz , tylko wez pod uwage tez swój cholesterol ,jesli wczesniej miałas z nim problemy to z umiarem te jajeczka. ja jem sporo -czasem 2-3 na sniadanie ,w tygodnie z 3 razy jem napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dziś wyciągnęłam z szafy kolejne spodnie.....juppppi....już nie mam jednej pary tylko trzy hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Cześć kochane ! Zazdroszcze że tak wam waga spada :( Mi od 11.02 dopiero 5 kg ubyło...zastanawiam się czy coś robię nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
......Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do picia Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp. Tylko naturalny susz ziołowy. Oraz trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń piłam zioła i schudłam tak 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anrobek2 ja tez wykopałam z szafy moje piękne spodnie w których brakuje mi jeszcze z 6 cm zeby je swobodnie dopiąć - mam je na wierzchu ,co kilka dni mierze i cholernie mnie motywują do dalszej diety :-) Mam 2 wielkie worki takich za małych ubran prawie nowych , w niektórych nawet nie chodzilam -mam nadzieje ze wkoncu je kiedys ubiorę :-) Jeszcze kilka dni i minie MIESIAC na Dukanie :-) Juz chyba sie przyzwyczaiłam i mysle że dzieki wsparciu mojego kochanego mężczyzny wytrwam nadal , czasem mam chwile słabości i podjadam jedno kruche ciasteczko albo cukiereczka ,chyba dlatego ze cukiem mam strasznie niski - waga spada wiec chyba tragedi przez te ciasteczko nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ola: Ja też czasem coś podjem, nie za dużo ale jednak Wczoraj miałam straszliwą ochotę na piwo i musiałam wypić wprawdzie niewiele bo tylko pół szklaneczki ale potrzeba została zaspokojona :) U mnie w sklepie są pyszne śledzie w sosie pomidorowym, codziennie zjadam trochę i nie mogę się powstrzymać :) można by było pomyśleć że jestem w ciąży :) Wczoraj wcisnęłam w siebie spodnie z zeszłego lata, rozmiar 28 :) i już niewiele brakuje żeby luźno weszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 masz super wynik - nie narzekają , bardzo fajnie Ci idzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widzę, że to forum jest bardzo często odwiedzane i że wszyscy są jakoś zgrani. Mam na imię Daria i mam 20 lat, 175cm i ważę 104 kg .! Nigdy nie wierzyłam w moc tabletek , po prostu się ich boję. Tanich nie znam i wątpię czy by były skuteczne a na drogie mnie nie stać. Jestem zaoczną studentką a w tygodniu pracuję, ponieważ jestem już "na swoim" i trzeba to wszystko jakoś utrzymać. Nie mam pojęcia jak się wgl zabrać za diety i odchudzanie. Moja waga z tego testu co był link to podobno 74 kg. Ja chciałabym 70 tak więc jest 34kg do zrzucenia.! Jestem młoda i czuje się strasznie. Mój rozmiar to 52 -.- . Mam nadzieję, że mnie wspomożecie jakimiś radami przepisami linkami i wgl .? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Mam nadzieję że do końca marca jeszcze przynajmniej z 3 kg mi zejdzie, chciałabym na święta zabłysnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynaliście .? Jakimi przepisami się kierowaliście .? Jak kosztowna jest da dieta .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Niepewna : Ja przygodę z dietą dukana zaczęłam teraz drugi raz w zyciu, pierwszy raz schudłam 20 kg w ciągu 3 m-cy, to było ponad dwa lata temu, przez ten czas przybyło mi 8 kg które teraz chce zrzucić.... jak zaczynałam, przeczytalam wszystkie informacje jakie piszą w necie o diecie proteinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie info na necie mam przeczytane. Mam zakupioną książkę Dukana. Jednak nie wiem jak się zabrać za kuchnię. Będę musiała gotować 2 obiady i wgl. No i głownie obawiam się kosztów. Przepisy, które zamieszczone sa w książce to przepisy godne 5gwiazdkowej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Niepewna : Ja nie wydaję fortuny na zakupy, nie wiem skąd jesteś ale ja zaopatrzenie wszelkie robię w Lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Jak gotuję dla siebie to i dla męża, np dla siebie gotuję kurczaka a jemu smaże, pieczone mięsko jemy razem, tak samo i inne potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Z głowy :) wiem co mogę jeść w czego nie i sama często wymyślam różne potrawy, po za tym są blogi kulinarne w necie z ciekawymi niedrogimi pomysłami. Trzeba tylko chcieć i z niczym nie ma problemu. Najważniejsze przynajmniej dla mnie to zrobić zakupy na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ja myślę że jak już zobaczysz pierwsze efekty a gwarantowane są już po 5-7 dniach diety to wtedy dasz radę :) To naprawdę nie jest trudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, te forum jest tak naładowane pozytywną energią, że patrzy się na to wszystko zupełnie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Musisz tylko zacząć od już a nie od jutra ;) Zakupy przede wszystkim :) Ja robię je na tydzień, kupuję 7 kefirów, 7 jogurtów, serki wiejskie, do tego serki homogenizowane, jajka, wodę, rybki i kurczaki :) i coś tam się zawsze wykombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Nic nie prowadzę, nie mam na to czasu nawet Mam wszystko w głowie :) a jak czegoś nie wiem to mam internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja życzę miłego dnia i wielkie dziękuję dla Ciebie z racji tego, że odpisałaś. Najgorzej tak zamieścić post i zniknąć gdzieś w tłumie z zerową reakcją . Ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia, ja chodzę na basen, hydromasaż...skóra dzięki temu mi się ujędrnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z połączeniem dukana z tabletkami takimi jak np Thern Line .? próbował ktoś może .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×