Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Gość Mika_2508
No właśnie nie, obawiam się że mam zakwaszony organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Czy Wy też macie takie problemy z trawieniem podczas stosowania tej diety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pierwzy dzień diety;) waga o 10 rano 82,20kg. na sniadanie serek wiejski, jajko i dwa plastry szynki z indyka. samopoczucie ok bo za oknem mam 12 stopni ciepła;) mam do was pare pytań;) wiem ciągle pytam;) z kąd u was wzieły sie zbede kg?? z przebytych ciąz zostało?? kochacie słodycze?? hormony?? i w jaki wieku jesteście??? ja mam 27lat i od 6 miesięcy jestem szczęśliwą mamą;) w ciązy nie przytyłam duzo bo około 12 kg z czego mi zostało 3kg do stracenia. miałam problemy z zajsciem w ciąże i jechałam prawie cały czas na hormonach do tego dużo pracowała i obiad o 22 to był standart. a potem prosto do łóżka;) biegałam do tego ale kg nawet nie drgneły;( ok zmykam na spacer;* miłego dnia i przesyłam promyki ciepła do polski ps;jak robi sie już ciepło na zewnątrz to chce sie na nowo żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Mika_2508 pisząc problemy z trawieniem masz na mysli ,trawienie czy problemy z wypróżnianiem ? Dieta Dukanaa jest dietą bardzo ubogą w błonnik, w konsekwencji możemy cierpieć na bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, ja to w tamtym tygodniu miałam - dlatego teraz przed samym snem jem jogurcik z otrebami i popijam ciepłą wodą -szklanką, a z rana jak tylko wstanę pije szklankę ciepłej wody z cytryną po chwili WC wzywa :-) Zastanawiam czy sobie nie dokupić Błonika w tabletkach , sa też jako alternatywa w tych problemach czopki glicerynowe . Jeśli nie będzie regularnego wypróżniania nie będziemy chudnąc- i do tego złe samopoczucie . Mika piszesz o zakwaszonym organizmie - myśle ze to chyba nie możliwe po tak krótkim czasie , dieta białkowa jest dietą ketogenną, czyli zakwaszającą organizm ale nie po kilku dniach raczej . MYŚL POZYTYWNIE KOCHANA !!!!! BĘDZIE DOBRZE!!! może przeziębienie Cie łapie ??I i dlatego bole miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiulka :-) Widzę ży wystartowałaś :-) Wiem że dasz rade !!! prosimy o codzienne relacje -w jedności siła :-) Pytasz skąd wzięły nam się zbędne kg ? Kochana ja praktycznie zawsze byłam chudym dzieckiem , w szkole średniej normalna postura , jadlam normalnie , ale tez uprawiałam sport - chyba dopiero jak skończyłam 24 lata zaczęły sie moje problemy z gospodarką hormonalną a tak dokładnie to z jajnikami - długo lekarze mi nie leczyli tego ,a ja jedząc normalnie tyłam sobie pomału , fakt tryb zycia tez zmieniłam , praca z biurkiem , mało ruchu , nie jedzenie do 15 , słodycze na zjedzenie stresu w pracy , wakacje All Inclusive dwa razy w roku , mało snu , A WAGA ROSŁA !!! Rok temu w wzięłam sie za jakaś dietę ale szybko sie zniechęciłam bo nic efektów nie było mimo że skrupulatnie przestrzegałam . W tym roku na początku stycznia w wieku 28 lat w końcu trafiłam na normalnego lekarza który zaczął leczyć moje hormony i teraz jak zaczęłam dukana to waga spada . Czasem warto zacząć odchudzanie od zbadania przyczyny tycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny... nie mogę się zważyć, ale wiem że dieta działa bo w talii ubyło mi 14cm. jeśli chodzi o mnie, to mam 30 lat. odkąd pamiętam zawsze miałam lekką nadwagę. Gdy już udało mi się schudnąć to zaszłam w ciążę, z resztą długo oczekiwaną. przytyłam wtedy 30 kg. Po dwóch latach kolejna ciąża, a rok później kolejna (rozbrykałam się). I tak kiloski zostały. U mnie to sprawa hormonów. Mam nadzieję,że te nadmiary będę gubić nadal, dolata mam czas. Moim celem jest 60 kg, ale jak jak ubędzie te 25 to będę happy. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ola...Ja też jem wieczorem jogurt z otrębami, piję przegotowaną wodę wieczorem i rano i nic nie pomaga :( przez to źle się czuję Już nie wiem jak sobie poradzić bo nawet proszki nie działają A ból mięśni? faktycznie łapie mnie przeziębienie, właśnie wróciłam od lekarza i do końca tygodnia siedzę na L4 Trzymajcie za mnie kciuki żeby się nie wyłamała..bo najtrudniej mi siedząc w domu być na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a jakie jecie jogurty?? naturalne?? a i jaki serek homo. dajecie do bułek. bo pochodziłam po sklepach i z tych serków to tylko smakowe. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mnie strasznie ciagnie do jabłek;) piewszy dzień diety ale nie wiem czy wytrzymam bez nawet jednego jabuszka;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Kasiula...ja jogurty jem naturalne, chyba że faktycznie aż mnie skręca to raz na jakiś wypiję-zjem owocowy ale bez cukru i tluszczu A serki? ja daje naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki miki;* ja właśnie naturalnego homo. nie znalazłam nigdzie. pytałam naewt w polskich sklepach i nic nie ma;( a tak mnie nachodz na ta bułke;) jeszcze jutro poszukam. ja dzis na sniadanie zjadłam serek wiejski,jajko i plaster szynki na obiad pierś z kurczaka w papryce i czosnku. na kolacje nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
A na kolacje kefirek :) Ja zjadłam obiad przed 17 i już nic nie jem dziś...może kefir wypiję ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki-ja jogurt lub kefir;) ble na sama muśl kefir mnie wzdryga;) jak byłam w ciązy i miałam wypłukana flore bakteryjna to gin. kazał mi pić własnie kefir zatkałam nos i tylko troszke wypiłam. a jogurt to tylko activia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Znam to doskonale, ja po pierwszej diecie 2 lata temu mam wstręt nawet do jogurtu naturalnego, dlatego dodaję otręby, trochę koperku lub szczypiorku i jakiś daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jak to jest z tym serkiem wiejski bo w pl sklepie kupiłam i tłuszczu w 100g ma 3.0g i 11,0g białka a w super markecie kupiłam jakis pierwszy lepszy i w 100g ma 0,2g , 12.0g białka i jest dużo lepszy;) to chodz o to ile tłuszczu czy ile białka? są całkiem podobne składem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Musi mieć jak najmniejszą zawartość tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie chce was "demoralizować " ale ja jem jogurty owocowe,i serki owocowe 1 dziennie , mały lub duzy light , niby nie wolno -ale ile tak naprawdę tych owoców tam jest? więcej substancji barwiących i smakowych , tak jak kiedyś pisałam moja mama na tej diecie z powodzeniem schudła 25 kg i jadla owocowe jogurty i chudła , w ogole na forach dziewczyny piszą że Wg. nowej książki Dukana można max 2 jogurty owocowe dziennie. Tylko teraz trzeba znaleźć takie bez cukru. Ja czasem naturalny jogurcik z cynamonem robie i otrębami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Dobry pomysł z tym cynamonem, wyprobuję na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ja za pierwszym razem też jadłam serki owocowe, te z Lidla np bo mają niewielką zawartośc tłuszczu i też chudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny śledźcie oficjalna strone Doktorka Dukana , co jakis czas dodawane sa nowe produkty spożywcze do tej diety - czytałam gdzieś że on cały czas prowadzi badanie nad tą dietą . a my trzymamy sie ścisle według tej pierwszej jego wydanej książki . http://www.dietadukan.pl/coaching-doktora-dukana/sto-produktow-doktora-dukana piszą że dopuszczalny jest Makaron KONJAC od samego początku diety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamon zabije zapach tego okropnego jogurtu;) jutro na kolacje zjem a dziś zrobie ta bułke z szynką.bardziej jestem jej ciekawa czy jest dobra niz to żebym była głodna;) niby dieta ale nie ma że chodzi się głodnym, przynajmniej ja tak ma. chyba że z dużo zjadłam;) i tego nie czuje;) czytam te wszytskie przepisy i jedzonko całkiem fajne. ciekawe sa placki ziemiaczane z cukini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulaUk kryzys największy chyba jest 4-5 dzien , ja tak miałam no i chwilami ogromna ochota na słodkie , ja jestem na 7 dniu i juz w miare ok . Te placki z cukini to nie w I FAZIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika_2508
Ojj coś mnie co raz bardziej rozkłada, czuję że chyba poleze ze dni w łozeczku, ciekawa jestem czy podczas spania się też chudnie ;) Muszę pamiętać żeby jeść..... od czwartku znowu same proteinki Idę trybem 5/5 tak mi wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika jest podobnie taka dieta niemieckiego doktorka który udowodnij że odżywiając sie w ciagu dnia w odpowiedni zbilansowany sposób i spiac 7- 8 godzin można schudnoc 6 kg w 3 miesiące :-) WIEC JEŚLI BĘDZIESZ SPAŁA TO BĘDZIESZ CHUDŁA :-) Szybkiego powrotu do zdrowia życzę ! bo wiadomo jak choroba człowieka trzyma w szponach to i kaprysy rożne :-) http://www.superdomek.pl/artykuly/odchudzanie-i-diety/diety-odchudzajace/145-dieta-dr-pape---chudnij-noca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Hej dziewczynki:) fajnie że dajecie radę, oby były super efekty:) ugotowałam dziś kapustę na kostce rosołowej z przecierem pomidorowym i przyprawy.dobre:) Mika życzę CI zdrówka.. A co do jogurtów to ja tez jem owocowe 0% nawet serek danio zjadłam:) w lodówce też mam zaopatrzenie danio jak najdzie ochota:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki-wracaj do zdrowia;) ja ma antybioty;( dopadło mnie ropne zapanelnie gardła. ale obiecałam sobie że diete od dzis zaczne chodz by nie wiem co;) a co jest skuteczniejsze 5 dni proteiny a potem jarzynki i proteiny czy na przemian?? dobrej nocy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
Dziewczyny wracajcie do zdrowia. Jak samopoczucie????dajecie radę trzymać dietę? Ja w końcu od trzech dni zaczęłam się wypróżniać, bo wcześniej miałam problem co 3 dni, a jak u Was?? duużo śniegu a ja muszę zaraz po dziecko do szkoły, ale ruch to zdrowie:):):):):) trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ten śnieg mnie trochę zdołował, ponieważ uświadomił mi, że do wiosny...fiu fiu...daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane;* ja nie mam czasu myśleć o chorobie;) biore antybiotyk i paracetamol i na spacer;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja to zawsze chodze z kupiskiem co 3 dni;) teraz jak sa zaparcia przy diecie to pewnie z tydz nie złatwie się;) xxxxxxxxxxxxxxxxxxx ja dzis na śniadanie tuńczyk i 2 jajka na twardo, na obiad pewnie jakaś ryba xxxxxxxxxxxxxxxx współczuje sniegu, nie lubie zimy. u mnie dzis w tej chwili 13 stopni i oby tak dalej;) xxxxxxxx miłego dnia potem sie odezwe;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! A dzisiaj śnieg pada i pada :-) biało i mokro wszędzie . Dzisiaj kolejny dzień naszych zmagań .Faza II Wybrałam system 5/5 dzisiaj teraz mam 5 dni . protein :-) Dzisiaj pyszny kurczaczek na obiadek , wieczorkiem jogurcik i duzooo wody . Kupiłam sobie ciężarki do ćwiczeń - cwicze od niedzieli w domu rece i nogi ,dzisiaj mam lekkie zakwasy :-) oprócz tego chodzę na Zumbe ostatnio i Body Space i chyba dlatego dzisiaj jestem taka obolała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×