Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Witam wszystkich:) co do mojej diety to po gruntownym przemyśleniu jednak jej nie mam, bo miałam się trzymać 1500-1800kcal,ale tu coś podjem jak robię obiad, tu zjem po małej , aby nie wyrzucać itp. Od dziś już wszystko liczę,a zjadłam 2 jajka na odrobinie masła i 1/2 pomidora. Wzięłam też te tabletki i czuję się tak jakbym się nafurała, energia rozwala. Zobaczymy do kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej niezle te fotki, ciekawe jak skora dala rade sie tak wciagnac i czy cycki prawdzwe. :) Za mna znow ciezka noc, juz mialam zasnac, ale wciaz slyszalam jak sie sasiad wydziera i nie dalam rady. Prawie nie spalam, nad ranem przysnelam ale wtedy corka wstala i mnie obudzila :) Jednak posladki zrobione : D Dzis basen, ciekawe jak kondycja po 2 ciezkich nocach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam okres ale i tak dziś poćwiczę z Mel chyba to samo co wczoraj. WesołaMama ja liczyłam kalorie przez 1,5 miesiąca wyznaczyłam sobie 1500 ale czasem było więcej waga powolutku leciała w dół z pomocą ćwiczeń, teraz nie liczę ale jem mniej więcej 1800. Malena ja schudłam 17kg i skórę mam normalną, przy spadkach z dużej wagi takiej z ok 100kg można mieć jakieś zwisy, Jill na tych zdjęciach nie wygląda żeby była mega otyła raczej z nadwagą do tego jest niska więc jest jak kuleczka też taka byłam, ćwicząc można wiele zdziałać i uniknąć wiszącej skóry. Widziałam kilka programów w których usuwali nadmiar skóry ludziom którzy schudli bardzo dużo ale przy spadkach 20-30kg raczej nie ma takich zwisów żeby operować. Nawet jak sobie zrobiła jakąś plastykę to i tak jest świetną trenerką :) Jeszcze mam pytanie czy czujesz że masz twardsze pośladki od ćwiczeń z Mel?? bo ja ćwiczę drugi tydzień dopiero ale czuję jakby się zrobiły twardsze, podniosły się też od wcześniejszych ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
tak, Zielona czuje ze sie ujedrnily i dzis po 1 dniu przerwy latwiej mi sie cwiczylo, nawet przedluzalam niektore elementy. To mnie pocieszylas ze skora, bo wciaz mam luzna na brzuchu a juz 6 lat po porodzie. Widocznie za malo na brzuch cwicze. Super byloby ujedrnic wszystko nie tracac przy tym w biuscie :) Dlatego juz nie stosuje diety, chce jak najwiecej cwiczeniami wyrzezbic jesli to mozliwe. Nareszcie jestem posiadaczka rozmiaru C i nie chce chce tego zmieniac. A wlasnie, Wesola, czy nie obawiasz sie ze ten termo spalacz po biuscie sie przejedzie ? Nie jadam fast foodow, czasem zjem male ciastko, ostatnia porcja ciasta to ze 3 tygodnie temu byla i to po diecie ketogenicznej, wiec calkowicie bezkarnie ( bo wegle wtedy ida do watroby i miesni a nie w tluszcz). Jest jeszcze taki trik , zeby mniej jesc- trzeba miec niebieski talerz, lub podkladke i wtedy niby mozg nas zniecheca do jedzenia- wiec wczoraj pierwszy raz wyciagnelam maly recznik dziecka - bo niebieski- i sobie pod talerz podlozylam i faktycznie nie zjadlam swojej porcji makaronu.. moze warto i tego probowac :) Wcieram terazod 4 dni krem do biustu i dodaje do niego olejek geranium, ktory pobudza estrogeny, a estrogeny powinny pomoc zatrzymac tluszcz w tym rejonie- dopiero zaczelam, zobaczymy jak z efektami bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Zachecona Twoimi efektami, Zielona, zrobilam posladki jeszcze raz i od dzis postaram sie robic po 2 razy, w koncu to tylko 10 min a np w programie ,,Give me last ten pound,, kobiety cwicza godzinami .. A nie boli Cie dolna czesc plecow po tym cwiczeniu? mnie cos zaczyna pobolewac i nie wiem od czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) Tez ćwiczę:)Od połowy stycznia;) Tyle, że moja słaba silna wola - zmusiła mnie do wykupienia karnetów na aerobik, zumbę i basen:) Ale mam motywacj - tyle kasy wydałam musze chodzić:) 2 razy w tygodniu mam aerobik, 2 x basen i raz zumba:) Najgorsze, że waga nie spada - tak wiem nabieram masy mięsniowej - ale jakie to dołujace - gdu rano stajesz na wagę - a tam wiecznie to samo - ewentulanie 0,5kg w dół lub w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Kochane;) ja tez mam dzis dola;( dzis na szczescie wypada mi dzien wolny zeby miesnie odpoczely.. zakwasy juz puszczaja praktycznie;p wczesniej jak schudlam to nie stosowalam zadnych diet jadlam malo slodyczy bo karmilam malego piersia , nie jadlam kolacji i male porcje posilkow. Teraz ciezko mi zezygnowac ze slodyczy;( wtedy mialam powod bo nie chcialam zeby malemu cos sie dzilao .....teraz hmmm... musze po prostu sie zmobilizowac i na poczatek moze ograniczyc?.........ruszam sie sporo bo mam duzo obowiazkow w domu no i spacery z malym ,cwiczenia daja mega wycisk , ale jednak od dzis postanowilam! wracam do wago 60 kg i koniec kropka tlumacze sobie ze to tylko 6 kg do zrzucenia i odmawiam grzanki z serem;) chodz ona bylaby taka pyszna z majonezem i ketchupem..........;((( zalamie sie zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasjopejka123 zobaczysz ze waga zacznie spadac! ;) ja jak odchudzalam sie pare miesiecy temu i z 75 zeszlam na 66 kg to skakalam na skakance i robilam rozne cwiczenia a waga zaczela spadac dopiero po 1,5 miesiaca ;p musisz czekac mierz co miesiac obwody i zobaczysz efekty;* waga :66kg wzrost:172cm cel:60kg!!! Boże daj mi siłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Mam nadzieję, że w końcu polecą kg:) Zauważyłam, że w obwodach chyba mniej...w udach szczególnie - na tym mi chyba najbardziej zależało:) Spodnie jakoś tak luźniej wchodzą:) Ja mam 176 cm a ważę 64,70:)Tak mi się marzy 60:) Ale w sumie - oprócz chcęci zrzucenia kg to zmobilizował mnie mój chrześniak:)15 minut zabawy i coitka juz nie dawała rady - a toć to dopiero 30 lat na karku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
A no i trzymam kciuki za Twoja silna wolę:) Tost z serem i majonezem...toć to ochydne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zbieram siły do ćwiczeń, wypiję czerwoną herbatkę i zabieram się do wypalania mięśni jak to mówi Mel ;) Malena mi się wydaje że jeszcze te ćwiczenia na nogi Mel działają również na moje pośladki ;) no nie wiem czy cie tak pocieszyłam bo skórę mam normalną wszędzie a na brzuchu mi wystaje taki luz po ciąży właśnie z tym walczę ale nie sądzę żeby to kiedyś całkiem znikło, moje koleżanki po ciążach też mają takie fałdki naciągniętej skóry na brzuchu a urodziły dużo mniejsze dzieci od mojego. Jak dla mnie to ćwiczenia na brzuch pomogą ujędrnić i spalić zalegający tłuszczyk ale skóra się całkowicie nie wchłonie zwłaszcza jak są rozstępy. A z tymi trikami przy jedzeniu to ma sens, na mnie działa mniejszy talerz. Jeżeli chodzi o plecy to mnie czasem boli ta dolna część ale nie zwróciłam uwagi od jakiego rodzaju ćwiczeń. Dziewczyny waga od samych ćwiczeń nie spadnie, trzeba coś zmienić w swojej diecie i ograniczać słodycze czy inne śmieciowe żarcie. Musicie zacisnąć zęby i jeść zdrowo wtedy sukces gwarantowany! wiem po sobie że nie jest łatwo zmienić przyzwyczajenia ale warto żeby potem cieszyć się wymarzoną wagą :) Powodzenia w dietach i do roboty! Koniec narzekania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasjopejka123 heheh to chrzesniak musi byc mega ruchliwy;D heh nom wlasnie to jest wspaniale w spadaniu z wagi ze spodnie robia sie coraz luzniejsze;) ja to tak marze ze na wiosne wbije sie w obcisle jeansy i koszulke ubiore szpilki i pojde z synkiem i moim narzeczonym na spacerek;D tygrysek zlapie mnie za bok....a tu - zero boczkow , brak tluszczu tylko same miesko;D hehhe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka heh wlasnie w tej walce najlepsze jest to narzekanie;D chcemy byc chude ,ale nie chce nam sie zrezygnowac z pysznej karkowki;D nie no zartuje;p jemy owoce i warzywa! nom i czasem cos slodkiego ;p najlepiej raz na tydzien pozwolic sobie na jakis budyn czy kisiel;) Kochane tez trzymam za Was kciuki!!!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
zmierzona wg ,,facia,, to ja mam 94 w biodrach hehe bo on sie tak nad udami mierzy, a ja normalnie biodra mierze tak ,zeby cm mogl z gory na dol przez pupe przejsc, a tam co- 100! Zielona, a ta czerwona to pu-er pijesz? Karkowke , owszem mozna i to chudnac, wystarczy atkinsa stosowac. Dzis grzecznie na niebieskim reczniczku zjadlam piers z indyka ze swierza papryka i dzieki temu ze wegli nie bylo prawie wcale, zjem na deser 1 wlasnej roboty ciasteczko, na basenie sie spali :) Szukam cardio lagodnego dla kolan- znacie cos takiego? i bez skakania, pliiiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Zielona, widzialam dzis w ddtvn laske , ktora ma chyba 2 dzieci i skora jej sie do miesni na brzuchu przykleja bez zwisow. Inna sprawa , ze jej figura to mnie osobiscie odstrasza.. Nie pamietam jak ona sie nazywa , ale w stanach ma jakis fitness klub, moze kojarzycie ? Gratuluje efektow dziewczyny, i tak trzymac... a wage olewac :) Zamieniamy tluszcz w miesnie, wiec waga nieistotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja już raz schudłąm 30kg na diecie 1000kcal i orbitreku, ale mi parę wróciło ok 8, nie obżeram się, słodycze od czasu do czasu, teraz jestem po skalpelu i zaraz obliczę ile kcal zjadłam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40min z Mel przerobione :) Chyba kilka stron wcześniej też podawałam stronkę jak się mierzyć ;) zmierzcie się laseczki zapiszcie i czekajcie na spadki :) Mania nie trzeba aż tak bardzo rezygnować ze wszystkiego na diecie, nie ma co się katować i spokojnie można zjeść raz w tygodniu jakieś ciacho albo kilka kostek czekolady nawet chipsy tylko nie całą paczkę! dieta nie ma być karą a zmianą na lepsze :) wtedy na niej wytrwamy. Malena ja biodra mierzę w najszerszym miejscu to wypada przez środek wzgórka łonowego tak powinnyśmy się mierzyć :) herbatę piję pu-er czerwoną czasem z cytryną. Chodzi Ci o taką laskę co ćwiczy w kuchni w DDTVN ?? dzisiaj oglądałam i rzuciła się w oczy. WesołaMama piękny wynik 30kg, ja po swoim spadku bardzo się pilnuję żeby mi stracone kilogramy nie wróciły ale też pozwalam sobie jeść mniej dietetyczne przekąski czasem bo potem się spali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to tycie było przed ciążą spowodowane źle zdiagnozowaną chorobą i tabletkami na to,ta waga mi się utrzymywała długo, a wracały mi dlatego, że zamiast podnosić trochę kcal to od razu zaczęłam jeść normalnie i z 50 zrobiło się 56, a odkąd ćwiczę jest 58, ale na pewno nie od jedzenia. A tak poza tym to muszę też iść do endokrynologa zrobić badania przytarczyc, bo dawno nie byłam. Mam za sobą ok 700kcal,ale nie chce mi się jeść. Chyba po tych tabletkach, za to suszy niesamowici więc piję, a pić nienawidzę-tylko kawę i herbatę góra jedną w pół litrowym kubku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena*_* to moze tak jak Ty mierzysz to tak ma byc?;D ja juz nie wiem ciezko znalezc dobrze opisany rysunek tu na poprezdnich str zielonaolivka tez podawala link z rysunkiem;p tam jest szczupla Pani;D zielonaolivka ja mam gorzej z tymi slodyczami i przekaskami bo jak sie dopadne to nie moge musze zjesc cale opakowanie do konca bd robic podchody 3 razy ale zjem;( he nom teraz mam plan ! po prostu nie bd kupowac;D tyle tylko co małemu a jego wiem ze nie tkne;D nom a moj narzeczony ze slodkosci lubi takie rzeczy ktorych ja nie czuli ciatkaz sezamem itp . wspolnie we trojke lubimy wcinac chipsy serowe ale to tylko w niedziele w tamta chwycilam moze garsc chipsow bo cala reszte zjedli;p fajnie by bylo zeby tak pstryknac palcami i juz 5 -6 kg mniej;p wzrost- 172 waga-66kg marzenie - 60kg;) Kochane dziekuje ze moge z Wami chociaz o tym popisac w domu nikt nie wie ze sie odchudzam , moze zauwazyli ze mniej jem ale narazie nikt nie krzyczy. Moj narzeczony raz widzial jak cwicze to probowal nie patrzec . Mowi ze mu sie podobam taka jaka jestem ale wiem ze wolalby zebym wygladala jak przed ciaza... jego mlodszy brat znalazl sobie dziewczyne sa rok ze soba i ona przytyla 5 kg .Moj narzeczony sie z niej wysmiewa a to ze jakie ona ma boczki a jaki brzuch ....nom a dziewczyna warzy 3 kg mniej ode mnie.... wiec nie moze tak byc musze schudnac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wczoraj poszłam spać o 20 z synem ;) więc dzisiaj jestem pełna energii i może uda mi się więcej poćwiczyć. WesołaMama bardzo mało pijesz, przy ćwiczeniach powinno się dużo pić wody, ja uwielbiam wodę piję po 1,5-2l dziennie. Mania to nie jest dobry pomysł żeby odchudzać się po kryjomu, jak powiesz w domu że chcesz zrzucić kilka kilogramów to na pewno Ci pomogą i nie będą wciskać jedzenia przynajmniej powinni ;) u mnie długo nie mogli się przyzwyczaić że tego czy tamtego nie jem ale raczej nie utrudniali, gorzej ze słodyczami dla syna zawsze pełna szafka. Najlepiej nie kupować to nie będzie kusiło, a jeszcze lepiej kupić sobie jakieś orzeszki np pistacje i chrupać jak najdzie ochota na chipsy a słodycze zastąpić jakimś dietetycznym wypiekiem, pełno jest stron z przepisami. Twoje 6kg to pikuś pomyśl ile ja musiałam sobie odmawiać żeby zrzucić prawie trzy razy tyle ;) ale cieszę się że zmieniłam swoje przyzwyczajenia bo synek też na tym skorzystał jemy warzywka głównie takie na patelnie duszone, ciemny chleb, owoce, ryby, sałatki, nabiał dużo jajek tak lubimy nie wiem dlaczego wcześniej unikałam warzyw i jadłam sam syf np. białe bułki z serem żółtym, frytki prawie codziennie, parówki, hamburgery, dużo ziemniaków i wielki kotlet ohyda. To przekonanie że nie dasz rady sobie odmawiać tego co lubisz a przecież to syf siedzi w głowie. Ja raz w tygodniu właśnie w niedziele pozwalam sobie na chipsy czy chrupki lub jakieś ciasta a w tygodniu to rzadko jak mnie najdzie ochota to zjem kilka kostek czekolady i tyle. Dla mnie największą motywacją był widok w lustrze i ciasne ciuchy, teraz mogę sobie kupować fajne ciuchy i nic mi się bokami nie wylewa, jedynie brzuch mi trochę wystaje ale przynajmniej boczki znikły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej cwiczace :) no jednak tam gdzie pupa najgrubsza trzeba mierzyc : 1. OBWÓD BIUSTU należy mierzyć z przodu przez najbardziej wypukły punkt biustu, tuż pod pachą, z tyłu lekko w górę. 2. OBWÓD PASA należy mierzyć możliwie poziomo, przez najgłębsze wcięcie na wysokości talii. 3. OBWÓD BIODER należy mierzyć możliwie poziomo przez najszerszy punkt pośladków (w zależności od figury na różnej wysokości). http://forum-modelek.pl/index.php?showtopic=686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) Dzisiaj ZUMBA!!!:) No właśnie ja utrzymuję dietę...chociaż zdarza mi się ostatnio popełniac coraz więcej grzeszków - to chyba przez te zbyt luźne jeansy:)Trochę zleciało i już już silna wola ma urlop:) Ja to przyznam, że - wazyłam kiedyś 120 kg!!! teraz jak pisałam mam prawie 65:)No ale były takie fajne czasy, że miałam 60:)I ta piatka tak nade mna wisi - ni kijem ni pałką jej:) Tyle, że gdy zaczynałam odchudzanie miałam 19 lat - skóra nie wisi:) No poza fragmentem tuz pod pępkiem - ale to z powodu kilku operacji które przeszłam...z tym to już się nic nie da zrobić:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słonka!;D jak tam dzisiejsze cwiczenia?! podnoscie swoje sexi pupcie z kanapy ruchy do kuchni po pomidorka i kromke ciemnego pieczywka ;D herbatka bez cukru a potem do cwiczen raz!;D mi to najlepiej cwiczyc rano jak nie ma nikogo w domu tylko ja i moj maly synus ;p on czasami troche przeszkadza , ale dajemy rade;D zielonaolivka ja tez bardzo lubie wode pic ;) ten nawyk zostal mi po ciazy jak maluszka karmilam piersia to wszyscy mowili tego nie ,tamtego tez nie wolno nom to zaczelam pic wode i mega mi to wtedy w odchudzaniu pomoglo;) teraz czasem tylko pije herbatke ,ale gorzka;D wiem ze powinnam powiedziec , ale ostatnim razem to tesciu chodzil i mi gadal ciagle o efekcie jojo , a tesciowa chodzila zla ze nie jem miesa z obiadu , albo tylko czasem;( a teraz robie ich w konia bo nakladam sobie male porcje i z nich najpierw karmie malego a jak cos zostaje to mama dojada;p he zupy jadam normalnie bo uwazam ze to najlepsze witamniy;) no ja tez juz nie bd kupowac ;D a w niedziele to te chipsy dopiero bd smakowac;D heh piec lubie bardzo i czesto to robie;*** mam swoje zeszyty z przepisami;D dzis bd robic babeczki z nadzieniem budyniowym ;p zrobie malo zeby mnie jak najmniej kusilo;D chce ktos przepis?;D czy nie chcecie kusic losu?;********** brzuszek to moze mi tez zostac ja lubie taki mieciutki miec ale wlasnie tych boczkow chce sie pozbyc;D kasjopejka123 to ile masz teraz lat ?;D he tak z ciekawosci pytam ;p wzrost:172 waga: 15.02.13-66kg 21.02.13-65,5kg;D!!!!! wiek-21 lat;P buziole dla wszystkich cwiczacych ;*** ja wlasnie startuje z Chodakowska ;)* moze zrobie cos z mel dzis zobacze ile sil mi starczy;D powodzonka Laseczki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet pisze w tym co podała Malena że w zależności od figury ten najszerszy punkt bioder mierzyć więc jedna ma tak druga tak, mi w tym najszerszym miejscu pośladki tak nie wystają raczej wyżej ;) kasjopejka no nieźle 120kg ja sobie nie wyobrażam do takiej wagi przytyć ;) mam ten sam problem z brzuchem pod pępkiem tam mam luźną skórę i mi wystaje ale miałam taki ogromny brzuch w ciąży że się nie dziwie a cesarka też zrobiła swoje bo mięśnie w tej dolnej części pociachane ale nie tracę nadziei że jeszcze coś da się zrobić ćwiczeniami :) Mania ja jak karmiłam syna przez 6 miesięcy nic nie schudłam wręcz doszło mi 2kg i jadłam co chciałam nic mu nie szkodziło ;) aha jeszcze jeżeli chodzi o obiad to możesz jeść normalne co tam ugotują jak nie masz wyjścia wystarczy jeść małe porcje, ja tak robiłam przy liczeniu kalorii tylko pilnowałam żeby reszta posiłków była bardziej dietetyczna i waga w dół leciała ale wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Posladki zrobione, ale ciezko bylo jakbym na Mont Everest wlazila conajmniej...uff Po basenie zawsze na drugi dzien mam oslabione miesnie, poczekam z druga seria do wieczora. Wesola Mamo- jak nie bedziesz pila to twoje cwiczenia na nic beda, bo komorki do spalenia tluszczu potrzebuja wody, a Ty jeszcze te termo cos bierzesz, odwodnic sie mozesz. Wez tez po uwage ,ze miesnie potrzebuja magnezu i potasu, a kawa jest zakwaszajaca i wyplukuje te skladniki. Dorzuc sobie do picia pokrzywe, pomaga na cellulit i uzupelni ci mikroelementy.. i pij pij...bo szkoda twojego wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Mania, mieso to jedz- bialko pomaga schudnac i budowac miesnie, a ziemniaki, ryz, makaron mozesz omijac jak juz zupke jesz :) Nie macie wrazenia ,ze ostatnie kg najtrudniej zgubic? Zagladalam na strony shape'a angielskiego i ciekawa przekaske znalazlam- jakas zielona soja zapiekana- cos do chrupania zamiast chipsow, tylko 7 weglowodanow w porcji 1/2 kubka. Ciekawe czy znajde taka soje w sklepie, hmm a moze bob wziac zamiast.. http://www.shape.com/healthy-eating/diet-tips/9-low-carb-snacks-eat-go?page=7 fajnie migdalowe babeczki wygladaja, dobrze ze dietetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×