Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Jutro zmieniam stopkę bo ta pewnie nie aktualna ;) jutro ważenie i mierzenie no i fotka do porównania na koniec nowego wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie melduje, i u mnie swiateczne obzarstwo pelna para. Niestety, skalpel poszedl w kat, ale dzisiaj idziemy na basen!:) wazenie i mierzenie...oj, jeszcze nie teraz :D zielonaolivka - tez zastanawiam sie mocno nad sb...tylko na razie swiateczne smakolyki trzeba pokonczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach :) Zwazylam sie dzis 4 h po sniadaniu i mam 61,3 kg czyli nie przytylam w swieta :) Widze ,ze obwody mi maleja, 57 w udzie i 98 w biodrach, wiec plusy pomimo braku cwiczen. Mialam to szczescie ze @ w swieta dostalam wiec i tak bym intensywnie nie cwiczyla- zawsze 2-3 dni sobie odpuszczam. Moje grzeszki swiateczne to 1 kieliszek wina , 1 herbatka z brandy, troche ciasta z dynia 3-4 male kawalki ( 5x3 cm) i wczoraj faworki. Ale ogolnie to nawet nie mialam apetytu bo wciaz czuje sie oslabiona i jak pomysle ze zjem swinstwo bez witamin to mi sie juz tak bardzo nie chce. wczoraj na kolacje zjadlam np owsianke :) Najgorsze ,ze nie moge sie zebrac do cwiczen ( cwicze po 5-10 min i odpadam), czy to wymeczenie niedawna podroza, czy ta zima za oknem, czy przesilenie wiosenne.. nie wiem.. Lykam magnez i mineraly ale to tak natychmiastowo nie pomaga. Jutro mam basen i troche sie boje ,ze nie dam rady.. Dzis pojde do lasu sie dotlenic, moze lepiej bedzie. Jak psiak Theredone, napisz koniecznie :) Podziwiam wasz zapal i energie, czekam az do mnie dotrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nadzieje że szybko nabierzecie energii do ćwiczeń :) Mi się wydaje że ta dziwna pogoda nas tak męczy, już mam dość w święta nawet na spacer się nie dało wyjść w jeden dzień deszcz w drugi wiało a dzisiaj znośnie ale mroźno. Nic się człowiekowi nie chce, jakby było słoneczko to pewnie od razu lepiej byśmy się czuły :) Właśnie zabieram się nowe ćwiczenia zrobię to co przewidziane na dwa dni bo szkoda czasu ;) jeden trening wprowadzający 20min to dla mnie mało a i tak robi się go tylko raz więc go przećwiczę i dodam drugi 20min przewidziany na kolejny dzień, a od jutra już normalnie wg. grafiku. Mam nadzieje że was zarażę moim nagłym przypływem energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kochane!;D a ja wczoraj Jillian zaliczylam , w niedziele fajna pogoda byla to spacerek tez sie odbyl , dzis pozadki i Jillian dzis tez juz zaliczona a jutro juz ostatni dzien ;D i nowe cwiczenia;) obzeralam sie bez pamieci w weekend przyznaje sie bez bicia he ale cwiczylam wiec moja waga stoi;p no ,ale tak jak Zielona biore sie za siebie ! ;D tylko trzeba podojadac to co w lodowce zostalo;D Zielona - chcialam dobic juz do konca bo zaostalo mi pare dni wiec sie nie poddalam;D Malena- czyli dobrze jest;D tak jak u mnie waga bez zmian;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff niezły power te ćwiczenia, coś źle sobie popatrzyłam i wyszło 50min ćwiczeń plus rozciąganie. Tutaj możecie zerknąć jak to wygląda: http://vimeo.com/48925008 Jak dla mnie te ćwiczenia mają ekspresowe tempo, ledwo nadążałam, cały czas się jest w ruchu, nie ma leżenia, nie męczą bardzo ale dają kopa i można się spocić! Jutro Cardio Party pewnie będzie większy wycisk, ale grunt to opanować te wszystkie ruchy :) MANIA mam nadzieje że podsumujesz swoje efekty po tych 30 dniach ;) robisz jakąś przerwę na regeneracje czy od razu przechodzisz do nowych treningów? U mnie resztek ze świąt prawie nie ma na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tu takie pustki?? Ćwiczymy!!! Ja dzisiaj się zważyłam i zmierzyłam, oczywiście poszły mi w tyłek te moje ostatnie zachcianki ale w sumie to jakoś bardzo się tym nie przejmuję ;) najśmieszniejsze jest to że waga pokazała aż 64,1kg!!! tyle to ja ważyłam ostatnio w czerwcu tamtego roku, wygrzebałam fotki z tamtego czasu ubrałam to samo co wtedy i zrobiłam dzisiaj zdjęcia dla porównania, możecie zobaczyć jaka różnica w wadze niewielka bo niecały kilogram w obwodach za to spora różnica: http://pokazywarka.pl/4fnx7u/ Od razu się lepiej poczułam jak zobaczyłam swoje wielkie boczki z tamtego czasu a teraz prawie brak a waga podobna ;) to dowód na to że nie ma co się sugerować zawsze wagą. Jeżeli chodzi o wymiary to poszło mi w biodra i uda po 2cm nie wiem czemu tak dużo bo aż tak bardzo nie grzeszyłam, ale trudno od wczoraj MŻ więc za jakiś czas powinno to spaść :) Zaraz jadę do Biedronki po kefiry, serki wiejskie i warzywa na patelnie bez tego nie ma u mnie diety ;) Po wczorajszych ćwiczeniach mam lekkie zakwasy w boczkach, plecy też czuję ale pewnie coś źle robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka ;) heh no i ja muszę od nowa zaczynać ćwiczenia od czwartku przed świętami nie ćwiczyłam no bo non stop byłam zalatana a jak wracałam do domu to marzyłam tylko o gorącej kąpieli i spaniu potem świeta to od rodziny do rodziny jeszcze wczoraj nawet miałam gości jedynie dziś mam święty spokój ;) nawet nie wchodziłam na wagę i się nie mierzyłam bo aż się boje jak pomyśle co tam zobaczę normalnie chodzę jak balon taki wielki mi teraz bebzun się zrobił od jedzenia ;) juz mam dosyć tej zimy pada i pada zimno i zimno brrrrrrr eh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
witajcie :) zielona olivko, jakie ofekty, szok! super roznica. ja wlasnie 2 lata temu tez wizualnie duzo schudlam po cwiczeniach, a na wadze 1 kg. wrocilam dzis juz do Gdańska, z motywacją do diety :) czytalam o SB, ale 1. fazy na pewno nie dam rady. postaram sie jakies MŻ robic. dzis juz kupilam duzo warzyw i owocow w Lidlu, owsianke, itp. w glowie mam duza motywacje, ale mam ogormnego lenia. nic mi sie nie chce. u mnie to "zasluga" tarczycy :/ ale wieczorem aerobik. mam to szczescie, ze mam go za darmo, na uniwerku :D pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zielona, wspolczuje tych centymetrow. Wiedzac ile Ty cwiczysz i jak intensywnie chcialoby sie zeby takie kilkudniowe podjadanie przeszlo bez zmian. Obejrzalam te nowe cwiczenia od ciebie i mi sie latwiejsze niz Jillian wydaja i troche do zumby podobne :) Jak bede miala sile to sprobuje. Bla bla- ja tez z Gdanska :) w jakiej dzielnicy mieszkasz? I tez powinnam badanie tarczycy zrobic, moze stad to moje przymulenie i bezsennosc. Robilam jakies 2 lata temu usg tarczycy i cos tam nie calkiem bylo normalnie. Big Big- ta zima to jakas kleska zywiolowa, wczoraj patrzalam jak biedne bociany w sniegu jedzenia szukaja a przeciez zaby i slimaki to jeszcze spia snem zimowym.. Globalne ocieplenie to sie nazywa.. Odwaznie pojde na basen i moze ducha tam nie wyzione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiję czerwoną herbatę i zabieram się za nowe ćwiczenia :) u mnie pogoda znowu do bani wczoraj wypucowałam samochód a dziś śnieg z deszczem od rana sypie. Blabla na spokojnie sobie dietkuj na MŻ :) powodzenia. Malena też mnie to troszkę dziwi że zamiast obwody stać w miejscu to mi poszły w górę mimo że cały czas ćwiczę, widocznie to podjadanie zaszkodziło bo przez ostatnie miesiące jakoś bardziej się pilnowałam i rzadko jadłam słodkie itp a tu nagle sobie częściej pozwalałam na to i owo ;) Ale wzięłam się za siebie i pewnie szybko się tego pozbędę :) A ćwiczenia są wręcz banalne, takie pomieszanie zumby z elementami boksu, tylko trzeba załapać podstawowe ruchy żeby nadążać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
Gdańsk Oliwa :) jeden z akademików na Polankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurzyłam miałam ćwiczyć cardio party 40min a ćwiczyłam ledwie 20min jakieś kłucie w brzuchu jakby kolka mi przeszkadzało, nie wiem co jest grane musiałam przerwać bo się nie dało ćwiczyć, na dodatek takie tępo narzuciła prowadząca że nie nadążałam za nimi, zdążyłam się trochę spocić ale nie jestem zadowolona z tych dzisiejszych ćwiczeń od razu straciłam motywacje by je jeszcze robić jak to ma tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablable bla
olivko tak sobie patrze- Ty troszke nizsza ode mnie, 3 kg wiecej, a o ile mniejsze obwody w brzuchu u talii. buu, dlaczego ja musze tyc w brzuchu :( :( dzis na aerobiku step

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla bla- balowalo sie kiedys w tych rejonach :) I jesli moj byly kot pod auto nie wpadl to gdzies tam mieszka w domu z ogrodkiem :) Wypatruj norweskiego lesnego :) Ja mieszkalam na Oruni, w centrum , na Morenie i Suchaninie . Fajnie ze zawsze mozesz do parku pojsc na spacer jak masz czas :) Zielona wpolczuje kolki, ale to moze tak po swietach od jedzenia- szok dla organizmu :) Mam nadzieje ze nic powaznego. Ja mysle czyby sobie nie oczyscic watroby, kiedys to robilam i mi wyszly tzw kamienie cholesterolowe- zielone takie. Naczytalam sie znow o oczyszczaniu, odrobaczylam sie na wszelki wypadek tabletkami i moglabym sie np jutro wziac za oczyszczanie watroby, hmm. Aaa- sukces! - basen zaliczony i to w formie- ciesze sie naprawde, bo jakos slabo ze mna ostatnio bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem jak połamana po wczorajszych ćwiczeniach, coś robię nie tak bo plecy mnie strasznie bolą, w nocy nie mogłam spać, do bani z takimi ćwiczeniami, niby proste a ja chyba za bardzo skupiłam się na wciąganiu brzucha i plecy ''garbiłam'' przy tych wygibasach na boki nie ważne poddaje się! to nie dla mnie! Wczoraj była u mnie kuzynka, przyniosła płytkę z ćwiczeniami Callanetics- Callan Pinckney. Jak to zobaczyłam to ją wyśmiałam to jakaś gimnastyka z lat 90tych! Bardzo zachwalała i miała rację jak potem weszłam na neta poczytać o co w tym chodzi to aż mnie zatkało, dziewczyny mają fajne efekty a same ćwiczenia są lekkie ponoć godzina tych ćwiczeń to jak 10 aerobiku! tutaj znalazłam info o tym: http://www.callanetics.com.pl/ Można sobie pięknie wymodelować sylwetkę i schudnąć z obwodów, ale ten filmik jest okropny trwa godzinę na szczęście z lektorem, na pierwszy rzut oka gimnastyka rozciąganie joga coś takiego to jest, nie wiem sama czy to próbować bo nudy nic się tam nie dzieje ciekawego no ale z drugiej strony te efekty innych dziewczyn zachęcają :) wpiszcie sobie w google callanetics efekty to wam wyskoczą zdjęcia. Jedna laska na vitalii tylko to ćwiczyła bez diety a wyszczupliło ją pięknie aż się wierzyć nie chce. BLABLA jeszcze miesiąc temu miałam 3kg mniej ale waga mi poszła w górę a w sumie wymiary miałam prawie takie same ;) głowa do góry poruszasz się trochę i oponka zejdzie, jeszcze jak nie będziesz jadła zbyt późno kolacji to brzuch od razu się zmniejszy u mnie to najbardziej działa a tak to chodzę wzdęta jak wieczorem pojem ;) MALENA sama nie wiem skąd ta kolka ale przy tych ćwiczeniach cały czas brzuch pracuje. Na czym polega to oczyszczanie? napisz coś więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panienki!:) Widze, e walczycie i cwiczycie, bo ja na przyklad nie...;) zielonaolivka - o kurcze! tym callaneticsem to mnie zachecilas teraz...zobaczymy, co bedzie po calym dniu biegania za dzieckiem i psem, czy checi zostana te same :D koniecznie daj znac:) Malena, Mania- psiak ma sie super! gryzie, biega skacze, ale tez tuli sie i jest przeuroczy:) to jeszcze dziecko, ma dopiero 2.5 miesiąca, i jak dziecko sie zachowuje...czyli troche broi :D Jak ktos jeszcze tego callaneticsa sprobuje, dajcie znac:) ja tez postaram sie napisac:) to, ze to po 10h juz widac roznice, jest mega motywacja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję po południu może mi się spodoba, najbardziej kusi to że po 10 godzinach efekty widoczne, jak przeglądałam ten trening to mi się ze Skalpelem skojarzył. theredone wszystkie małe zwierzaki są takie słodkie i zabawne :) mam nadzieje że znajdziesz chęci na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszej godzinie Callanetics :) podobało mi się! ćwiczenia są spokojne rozciągające można się zrelaksować przy nich ;) przy niektórych ćwiczeniach czułam ''palenie'' w mięśniach zwłaszcza na brzuchu ale to dobry znak że mięśnie pracują, jakoś ciężko mi uwierzyć że one tak dobrze działają na figurę bo są naprawdę proste i nie wymagają wysiłku. W czasie treningu są pokazywane zdjęcia efektów ćwiczeń , trenerka wszystkie ćwiczenia szczegółowo opisuje jak robić żeby było dobrze a jak nie robić. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona że to tak fajnie się ćwiczy bo zapowiadało się nudno, do tego stary filmik ale jest ok :) Będę ćwiczyć 4 dni w tygodniu 1 dzień na odmianę coś z Jillian i 2 dni wolnego tak jak do tej pory oby podziałały te ćwiczenia na mnie bo się napaliłam na zgrabne ciałko ;) Aha do tych ćwiczeń potrzebne jest krzesło, na filmie mają drążek. THEREDONE czekam na twoją recenzje z tych ćwiczeń, kuzynka mi mówiła że ściągała te ćwiczenia z neta i wrzuciła na płytkę, pewnie na chomiku są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki;D ja wczoraj zrobilam Jillian Ripped i mialam dzis zakwasy na tylku! he ;D przez caly ranek w myslach sobie mowilam ,ze dzis sobie odpuszcze ten jeden raz ...ale poszlam z malym na spacerek i tak sie dobrze nam chodzilo ze godzinka zeszla nie wiadomo kiedy a dzieki temu i zakwasy nie do konca ,ale troche puscily;) wczoraj mi az tak nie podobaly sie te cwiczenia wiec dzis sprobowalam sobie Killer Buns & Thinghs level 1 oczywiscie Jillian M. i powiem wam ze bylo ekstra! Wycisk niezly no i pot ciekl ze mnie na maksa ;) a to lubie!;D czuc ,ze tluszczyk skacze i znika;) chyba bd jakos na zmiane sobie te dwa cwiczyc ;p ZIELONA- no wlasnie nie bd teraz sprawdzac bo widze ze swieta i okres zrobily swoje mimo tego ze cwiczylam;( ale 15.04 sie sprawdze;D tak juz bd po prostu co miesiac sie mierzyc tak wole;-) Przerwy sobie nie robilam a musze? bo nawet nie pomyslalam o tym!;( ale przez to moze te zakwasy mam lekkie;p Ale z Ciebie ekstra Laska!!!! marze o tym zeby pozbyc sie tych boczkow tak jak Ty!!! Aj teraz mam motywacje ;D Tobie sie udalo to mi tez przeciez musi;D!!!;****** a te cwiczenia Callanetics- Callan Pinckney to cos bombowego jesli takie efekty bedziesz miala to ja sie tez za to biore ;p MALENA- gratuluje zaliczenia basenu!;D A to oczyszczanie to ciekawa sprawa napisz nam cos wiecej !;** theredone- a mocno Wam broi?;D sika gdzie popadnie czy jak?;D owczarek niemiecki tescia jak byl szczeniakiem (3 lata temu) to dlugo uczyl sie sikania na dworze;D zwlaszcza ze to pies siedzacy w domu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA fajnie że się wkręciłaś w treningi Jillian :) gratuluję ukończenia Shreda! teraz myślę że powinnaś dać odpocząć mięśniom i robić 1-2 dniowe przerwy w ćwiczeniach to Ci dobrze zrobi :) Killer Buns jest super robiłam 1 level tydzień wydawał mi się za lekki i przeszłam na 2 to dopiero wycisk zawsze byłam po tych ćwiczeniach mokra tyle że mnie kolano od takich ćwiczeń bolało i przerwałam, no ale to są ćwiczenia na dolną partię ciała i najwięcej pracują nogi. To fakt boczki miałam okropnie wielkie, biodra też ale na szczęście się tego pozbyłam tobie też na pewno się uda :) niestety po ciążowego brzucha się jakoś pozbyć nie mogę i wystaje. Z Callanetics się napaliłam ale za jakieś dwa tygodnie się przekonam czy działa takie cuda jak piszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka - zrobiłam! :D podobało mi się bardzo, w trakcie się nie zmęczyłam, ale jak potem szliśmy na spacer z pieskiem i schodziliśmy po schodach, czułam nogi :D polubiłam te ćwiczenia, pierwszy dzień za mną, zobaczymy, czy wytrwam te 10;) bardzo bym chciała:) naprawdę bardzo przyjemnie mi się ćwiczyło. Takie bardziej dla mnie, niż skalpel. Chyba, czas pokaże :D mania - trochę sika, ale też na wyznaczoną gazetę w przedpokoju, więc git:D w końcu to jeszcze psie dziecko:) do przeczytania jutro:) dobrej nocy Wam życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie wczoraj małe potknięcie na MŻ wieczorem mi się zachciało kanapki z kurczakiem a nie jem już po 17-18 i zjadłam o 20 tą krome ale dobrze że mnie do słodkiego nie ciągnie ;) dzisiaj walczę ze sobą dalej oby za kilka dni na wadze było mniej! THEREDONE a jak nazwaliście psiaka? fajnie że też ćwiczysz Callan będzie mi raźniej ;) a te 10 godzin to dopiero początek, zobaczymy ile wytrwamy i z jakimi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zielonaolivka - wabi sie...sierzant Czajnik :D a taka kanapeczka, co tooo jeeest:) wpadlo i zniklo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale jesteście pomysłowi ;) oj a z ta kanapeczką to niby nie tak źle ale chleb muszę ograniczać bo jak pojem za dużo to mi waga nie spada mimo że jem tylko razowe i ziarniste chleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochanienkie;D mialam zamiar cwiczyc ,ale sobie dzis odpuszcze;D he Poslucham sie Zielonej;*na spacer nie idziemy bo dzis u nas sypie troche snieg i zimno bardzo wiec porzadki jakies w domku;p ZIELONA dziekuje Ci;* to moze dzieki Killer Buns moje nogi przestana byc galaretowate;D bd sobie te dwa treningi mieszac zeby mi nuda nie zawialo;D Dasz rade z tym brzuchem!;* mi sie wydaje ze nam by pomogla skakanka .... ciezka z nia sprawa bo to straszna monotonia i meczarnia ale ja chyba wroce do niej na poważnie znow ..... wgl mi waga od miesiaca nie spada i te boczki mnie ciagle mecza... Jak tak piszecie o tym Callanetics ,to chyba sie tez skusze ale jutro;) a tym wczorajszym potknieciem to ja Cie przebije! he wczoraj nasz synek byl marudny wiec wzielismy go do nas do lozka i zasnol dopiero o 23:30! masakra ...no i musialam isc zrobic kolacje mojemu Ukochanemu hehe a ze zrobilam mu jajecznice na naszym boczku i szynce i taka mi jakas dobra wyszla to sie skusilam i zjadlam troche z nim;D he i co? ta kanapka Twoja to nic ;********* THEREDONE hehe na gazete?;D ale fajne miejsce ;p nauczy sie z czasem;)dzidzia mala;* a wabi sie ekstra! ;D zazdroszcze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyłam dzisiaj drugą godzinę Callanetics nadal nie wierzę w ich zbawienne działanie bo takie są lekkie i nie czuć żadnego zmęczenia ;) jedyny problem mam przy ćwiczeniach miednicy pod koniec treningu ledwo daję radę. Jutro jak znajdę czas to sobie to jeszcze poćwiczę a jak nie to będzie wolny weekend :) MANIA nareszcie dajesz odpocząć mięśniom :) po takim dniu przerwy będziesz miała większego kopa do ćwiczeń! a Killer na pewno zdziała cuda na twoje nogi tylko trzeba robić regularnie, u mnie efekty po nim były fajne spadł aż centymetr hehe uda się zrobiły zgrabniejsze a o galarecie nie było mowy tyłek się podniósł, ćwiczyłam ponad miesiąc level 2 i nie przestawał mnie męczyć, gdyby nie kolano to kto wie może do dzisiaj bym to ćwiczyła i nie dała rady przejść na level 3 ;) Jillian zaleca przechodzić na kolejne levele jak się będzie gotowym. Jeżeli chodzi o skakankę to nie mogę skakać za dużo bo mam problemy z kolanem, jak za bardzo forsuję skakaniem przysiadami i klękaniem to mnie boli, a kupiłam już dawno bo się naczytałam o wspaniałych efektach skakania ale okazało się że po ciąży mam takie stawy w kolanach zrypane że niewiele mogę. Ale ty za to możesz więc sobie skacz dodatkowo bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej cwiczace ; ) U mnie wczoraj duze potkniecie na MZ- po spacerze na zimnym wietrzysku taka glodna wrocilam ze wsunela 2 kawalki zeberek w kapuscie i jeszcze bylo mi malo, dopchalam sie ryzem z jabkiem i sie ruszac nie moglam po tym :) pociecha jedynie taka ze 7 byla i to ostatni posilek..hehe Ale za to dzis zamierzam normalnie pocwiczyc, sily wracaja. te oczyszczanie tu opisane jest -http://www.era-zdrowia.pl/oczyszczanie-organizmu/oczyszczanie-watroby/oczyszczanie-watroby-wg-hulda-regehr-clark.html Zielona- ja kiedys cwiczylam callanetics i podobalo mi sie, jak dla mnie podobne do pilatesu i troche do cwiczen tracy na macie. Theredone - czy psiak spi spokojnie sam czy musicie go do sypialni brac? Moj to normalnie ,,plakal,, jak mial sam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;-) Ja dzis znow nie cwicze i jutro tez bo moj Ukochany ma wolny weekend i chcemy go spedzic razem polenic sie jakis spacerek z synkiem napewno sie odbedzie dzis i jutro i moze kogos z rodzinki odwiedzimy i to tyle;-) ZIELONA- obiecuje sobie ze w poniedzialek zrobie Callanetics na rozgrzewke przed Jillian tylko teraz tak mysle ze skoro Killer dziala na nogi to co z moimi boczkami? musze koniecznie dolaczyc skakanke wieczorami ,albo z godzinke po Jillian .Czyli ten trening moge cwiczyc ile mi sie podoba? Booosko!;D he szkoda ,ze tez nie możesz skakac;( ale rozumiem;* lepiej nie forsowac kolana! MOZE JAKAS INNA LASKA DOLACZY DO MNIE I POSKACZEMY NA SKAKANCE? ;-) MALENA- bo to sie nie da bez tych grzechow;( my kobietki jestesmy slabe i musimy cos jesc zeby miec sily;D a z tym oczyszaniem to fajne ,ale nie wiem czy bym tak umiala polozyc sie palsko na plecach i w ciagu 20 min zasnac heh bo ja na boczku tylko zasypiam;) ale brzmi to wszystko naprawde ciekawie i zachecajaco;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×