Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Nie zrobilam, trudno, jakos to przezyje;) ale dzisiaj obowiazkowo, juz z lepszym nastawieniem do swiata...;) Chyba szykuje mi sie w czerwcu wyjazd, pora sumienniej sie za siebie zabrac :D poranne pozdrowki:) czekam na relacje od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u mnie weekend miał być bez podjadania ale wyszło inaczej, było winko nie piłam 2 miesiące alkoholu więc sobie nie żałowałam ;) do tego przekąski, wczoraj upiekłam ciasteczka z marmoladą nie zjadłam dużo no ale jednak. Tak więc kolejny tydzień zaczynam z postanowieniem poprawy! tym razem muszę się postarać bo normalnie aż mi brzuch wydęło po weekendzie ;) a święta już za kilka dni. No właśnie święta na dniach a tu za oknem biało :( Nie wiem jeszcze co dzisiaj będę ćwiczyć na pewno muszę sobie dać wycisk! A jak tam u was z motywacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Motto na dzisiaj ABS = 70% dieta, 30% ćwiczenia http://cytrynazmiodem.blogspot.com/2012/09/paski-brzuch-fakty-mity-i-legendy.html Jestem tydzien przed @ i czuje rozdraznienie, niechec do wysilku i ochote na niewiadomoco :) Pojade do apteki po agnucaston, moze pomoze.. Zastanawiam sie nad dieta- tzn- co mozna bez szkody podjadac w malych dawkach a czego lepiej unikac. Niby mozna jesc gorzka czekolade , ciastka pelnoziarniste, orzechy i suszone owoce. Chipsow i cukierkow nie kupuje i nie jem, ale mam troche ptasiego mleczka- jakos rodzinka nie wyjadla jak mnie nie bylo :) Dzisiaj dam czadu na aqua-aerobicu, nareszcie porzadnie pocwicze bo w weekend zrobilam tylko 10 min cwiczen na pupe. Szkoda ze wciaz tak zimno, nie moge sie doczekac jazdy na rowerze. Wczoraj widzialam jednego extremiste pedalujacego- ale chy\ba mial stroj narciarski zeby to zimno zniesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena no właśnie 70% dieta 30% ćwiczenia tak wygląda droga do pięknej figury :) szkoda że dieta jest najważniejsza bo jakby wystarczyło tylko ćwiczyć to od razu byśmy schudły :) ja ćwiczę już długo i potwierdzam bez diety same ćwiczenia nie wiele dają pozwalają utrzymać wagę ale żeby schudnąć trzeba ograniczyć żarełko ;) Co do podjadania to lepiej nie jeść suszonych owoców bo w brew pozorom są bardzo kaloryczne! lepiej już orzechy wcinać, ciastka pełnoziarniste też są ok ale trzeba uważać na skład bo mogą być napakowane cukrem. Jak dla mnie to najlepiej sobie coś samemu dietetycznego upiec czy zrobić deser, a przepisów jest mase w necie, sama korzystałam będąc na diecie i było w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, bo ja to tak ostatnio mysle, czy by jeszcze troszke nie schudnac, tak do 62 na przykład...nieduzo w sumie..hmmm. Tylko niech sie cieplej zrobi w koncu, to i checi beda wieksze :D moze bym South Beach sprobowala jeszcze raz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theredone a ile teraz ważysz i jakie masz wymiary, wzrost ??? no i jakie efekty South Beach miałaś? ja byłam na tej diecie jakieś 3 miesiące, kompletnie zmieniłam swoje nawyki, schudłam 10kg i bardzo miło wspominam tę dietę, byłam na niej rok temu po świętach wielkanocnych okazała się zbawienna na moje po ciążowe kilogramy do tego nie chodziłam głodna. Też sobie ją zrobię drugi raz ale czekam na sezon warzyw i owoców bo teraz drogo i mały wybór. Zabieram się za ćwiczenia, dzisiaj NMTZ z Jillian, spacer już był ale krótki bo mroźno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
te 70/30 dokladnie widac po moich kolezankach z aqua-aerobicu. Widze ,ze maja mocne miesnie i kondycje- tzn widze ze sobie lepiej radza z cwiczeniami- ale wszystko pokryte warswa tluszczu i figura im sie absolutnie nie ,,rzezbi,, a juz ponad 3 lata cwiczymy razem. W zwiazku z tym zamierzam sie bardziej diety trzymac. Od dawna juz pieke ciastka na pelnoziarnistej mace , slodzone fruktoza lub miodem. zaczelam tez stosowac smaczna przekaske bialkowa- jest tu taki sprasowany na twardo twarog, ktory kroje na paski i jem maczany lekko w dzemie porzeczkowym. Pycha i pomimo dzemu malo wegli zawiera :) No ale- niby wczoraj jajka z papryka na sniadanie, na obiad salatka z lososiem,ale... do salatki bylo pieczywo czosnkowe- nie moglam sie oprzec i na deser tiramisu.. male bylo , ale jednak.. My kobiety mamy przechlapane, faceci chyba takich zachcianek nie maja- przynajmniej nie tak regularnie... Lyknelam agnucaston i wierze ,ze mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonaolivka 66.8 dzisiaj rano, od 65.8 do 67-wagę mam w sumie w normie, wzrost 173 Wymiary: talia 69 biodra 97 udo 58 (nie przepadam za nim :P)a czasem nawet 60, np. przed okresem łydka 36.5-37 mniej więcej raczej aktualne SB też swpominam bardzo dobrze. Na początku strasznie mi się chciało cukru, ale potem na lajcie. Z chłopakiem byliśmy na SB za pierwszym razem, ja zrzuciłam 4kg, on (UWAGA!) 8kg, zadowoleni byliśmy, lepiej się czuliśmy, w ciągu dnia niezmęczeni :) tylko na pierwszej fazie byliśmy;) za drugim razem już ja sama, 3kg ciągu dwóch tygodni:) Nie chodziłam głodna i czułam się naprawdę dobrze, tylko trzeba było kombinować z jedzeniem, ale miałam kilka takich rzeczy, które mogłam jeść codziennie. I nie stosowałam się tak do końca do zasad pierwszej fazy, piłam jogurty naturalne, sporo w ogóle nabiału jadłam, niektórzy twierdzą, że się nie powinno, zwykły ser żółty jadłam, i chudłam:) Serek wiejski, kawałek skrojonej wędliny, ser żółty w kostkę, pomidor, papryka, ogórek, no i sól i pieprz - taką sobie robiłam sałatkę i mogłam ją w sumie jeść codziennie na śniadanie czy na kolację. I sporo warzyw na parze-pycha:) Tylko to taka wiosenno-letnia dieta jak dla mnie, bo teraz te warzywa różne i smakowo i cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Badania są anonimowe. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć udziału wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@ wp.pl W tytule wpisz ćwiczenia Kafeteria Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej, juz po basenie Musialam wyjsc z wody przed koncem treningu bo caly czas mnie z zimna trzepalo- zmierzylam w domu temperature i tylko 37,1 mam, nic nie czuje. Jak tam wasze nastroje i zapal do cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, żeby Cię Malena nie rozłożyło, tfu, tfu...ja dopiero wyszłam z przeziębienia. I przed chwilą zrobiłam skalpel. Koszmar, tak się nie chciało...;) ale zaliczone. Dobrej nocy życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
hej cwiczace :) theredone, podziwiam zapal, jak ty to robisz? nie chce ci sie a cwiczysz :) jak tam pogoda u was? u mnie mrozno ale slonecznie, po sniegu nie ma sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie mroźno, pochmurno i śnieg leży :( ale i tak wyjdę na krótki spacer. Malena tak jest że na samej diecie ciało jest galaretowate a na samych ćwiczeniach mięśnie są schowane po tłuszczykiem ;) trzeba się trzymać i lekkiej diety i ćwiczeń a będzie ok :) ja też uwielbiam pieczywo czosnkowe do sałatek! Theredone czemu tylko 1 faze robiłaś? ja mało straciłam na 1 fazie jakieś 2kg dopiero mi fajnie waga spadała na 2 fazie poleciało w pierwszy miesiąc 5kg, potem już wolniej. Troszkę się zasady tej diety pozmieniały, można więcej produktów jeść. Dokładnie ta dieta na okres wiosna-lato jest najlepsza bo jest mnóstwo warzyw i owoców do jedzenia :) ja sobie ją zrobię żeby zgubić 2-3kg na lato, maj-czerwiec myślę że zacznę, chociaż już bym chciała żeby sobie apetyt wyregulować bo mnie strasznie ciągnie do słodkiego ostatnio. A myślałaś żeby zmienić ćwiczenia na inne? może wtedy bardziej ci się będzie chciało, na mnie Jillian tak podziałała że rzadko się zdarza żeby mi się nie chciało z nią poćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Macie zaplanowane jakies dietetyczne menu na swieta? Na gwiazdke robilam babke migdalowa- pyszna byla ale tuczyla na maxa, pomimo ze bez maki byla. Moze teraz zrobie ciasto marchewkowe na pelnoziarnistej mace. Zielona, a Twoje ciasteczka z jakiej maki robilas? Na swieta jade do tesciowej a ona ma jablka suszone, ktorym po prostu nie moge sie oprzec... Znow to siedzenie w domu przy stole, masakra. I wszyscy beda do picia namawiac. Zeby chociaz cieplej bylo to spacer sie uda wyjsc. W sumie to nalezaloby przed swietami ostro pocwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Theredone- ladne masz wymiary , talia super- a przy twoim wzroscie to pupa i uda szczuplo wygladac musza ;) tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Sportsmenki:) zielonaolivka - tylko na pierwszej fazie, bo w sumie bylam zadowolona i nie chcialam wiecej chudnac...ale teraz tak znowu nie wiem. Moze wystarczy po prostu ograniczyc wieczorem podjadactwo. ale to sie wszystko u mnie zmienia, wiec moze jednak jakos w maju, pzed wyjazdem, mala dietka...:D skalpel mi sie bardzo podoba, tylko za pozno sie czasami biore za niego...:) ale te Jillian tez polukam, po tym jak zrobie chodakowski miesiac:) Malena - dzieki :D bede do konca dnia z bananem na gebie siedziec przez takie komplementy;) cos czuje, ze wlasnie zmotywowalas mnie do cwiczen :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ciasteczka robiłam z pszennej mąki, bez cukru, z tego przepisu: http://wizaz.pl/kulinaria/przepis,981,pyszne-ciastka-z-marmolada-rozana Ogólnie to mało piekę, po diecie South Beach nauczyłam się unikać białej mąki, robie np. naleśniki na mące orkiszowej, czasem coś z żytniej upiekę, albo ciasto fasolowe z fruktozą zamiast cukru i fasolą zamiast mąki jest pycha! Zwykle unikam ciastek i białej mąki ale te ciasteczka z marmoladą uwielbiam :) tak to staram się jeść zbożowe jak już najdzie mnie ochota. Ja na święta nic nie piekę, kupuję w cukierni sernik i jakieś jeszcze ciasto ;) Theredone myślałam że w ćwiczeniach tkwi problem a ty za późno się za nie zabierasz ;) mi się nie chce wieczorami więc po południu ćwiczę, może ty też znajdziesz czas będzie ci łatwiej. U mnie z ograniczeniami to różnie jest raz lepiej raz gorzej, ja tam wole konkretną dietkę i zasady wtedy potrafię się ich trzymać i nie podjadam ;) Może razem zaczniemy w maju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
taa, kruche ciasto, moje ulubione :) Mam marmolade z dyni wlasnej roboty, robilam juz kruche ciastka z nia, bardzo corce smakowaly. Ale robilam na mace pelnoziarnistej pszennej, tez smaczne. Juz od jakichs 6 lat nie kupujemy bialej maki, chociaz to dobre ,ze mozna dostac w sklepach pelnoziarnisty orkisz i przenice. Wczoraj kupilam tez wiejskie jajka, mam nadzieje ze swieze i smaczne beda. Mam lekka goraczke, pocwiczylam 5 min i za goraco mi bylo, na dwor sie boje isc, zeby nie przewialo- marnie to widze- lezenie pod kocem zamiast cwiczen a potem swiateczna ,,dieta,, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kochane!;))) Melduje sie , ze cwiczylam w sobote i skonczylam level2 ;) w niedziele gnilam w wyrku ,ale bylam na spacerku i w sobote i w niedziele i wczoraj tez i wczoraj rowniez zaczelam level 3 ;D bylo ciezko! ale dzis juz lajcik;) nagle patrze a tu juz koniec , cwiczenia rozciagajace he mialas racje Zielona ,ze ten bd latwiejszy chociaz te pompki mnie wykanczaja ,ale daje rade i robie te ''meskie'' czy jak tam one sie nazywaja he;D mam ekstra humor bo mimo ze snieg jeszcze zalega to SŁONKO juz wyszlo;D przesylam WAM laseczki pozytywna energie!!!!;***** BIG- piekny ten Twoj torcik!!! cudo po prostu;* MALENA-dziekuje;) ale teraz po okresie za to znow waga stoi;( musze sie wziasc za siebie bo juz slonko wyszlo a ja mam dalej boczki i brzuszek! Tak to przez miesiac tak zeszlo ,ale to pewnie woda i te toksyny...teraz bedzie wolniej szlo;( Ja to bym chciala wazyc tyle co Ty!;**** trzymam za Ciebie kciuki zebys nie polegla jak ja i Zielona w te dni...;* dasz rade Malenka;* pisalas ze faceci nie maja zachcianek he moj co najmniej 3 razy w miesiacu ma takie parcie na slodkie ze potrafi zjesc cala tabliczke czekolady a pozniej jeszcze chipsy ,albo kaze i piec karpatke he ;) a chudznka taka ze szok! 75 kg na 191 cm! ;D ZIELONA- grzesznice z nas ! oj uleglysmy wszystim zlym pokusom przez ten tydzien! ale to wszystko wina okresu i sniegu! to nie my!;D Co to za dieta South Beach??? moze ja bym sie skusila? takie ekstra efekty mialyscie Kochane ? WOW! tez tak chce!;) mam pytanie jesze Zielona jak skoncze ten level to moge zaczac jeszcze raz od poczatku wszystkie? chcialabym bo widze efekty a slonko wyszlo to mam wiecej motywacji i wzielabym sie pozadnie za MŻ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kochane!;))) Melduje sie , ze cwiczylam w sobote i skonczylam level2 ;) w niedziele gnilam w wyrku ,ale bylam na spacerku i w sobote i w niedziele i wczoraj tez i wczoraj rowniez zaczelam level 3 ;D bylo ciezko! ale dzis juz lajcik;) nagle patrze a tu juz koniec , cwiczenia rozciagajace he mialas racje Zielona ,ze ten bd latwiejszy chociaz te pompki mnie wykanczaja ,ale daje rade i robie te ''meskie'' czy jak tam one sie nazywaja he;D mam ekstra humor bo mimo ze snieg jeszcze zalega to SŁONKO juz wyszlo;D przesylam WAM laseczki pozytywna energie!!!!;***** BIG- piekny ten Twoj torcik!!! cudo po prostu;* MALENA-dziekuje;) ale teraz po okresie za to znow waga stoi;( musze sie wziasc za siebie bo juz slonko wyszlo a ja mam dalej boczki i brzuszek! Tak to przez miesiac tak zeszlo ,ale to pewnie woda i te toksyny...teraz bedzie wolniej szlo;( Ja to bym chciala wazyc tyle co Ty!;**** trzymam za Ciebie kciuki zebys nie polegla jak ja i Zielona w te dni...;* dasz rade Malenka;* pisalas ze faceci nie maja zachcianek he moj co najmniej 3 razy w miesiacu ma takie parcie na slodkie ze potrafi zjesc cala tabliczke czekolady a pozniej jeszcze chipsy ,albo kaze i piec karpatke he ;) a chudznka taka ze szok! 75 kg na 191 cm! ;D ZIELONA- grzesznice z nas ! oj uleglysmy wszystim zlym pokusom przez ten tydzien! ale to wszystko wina okresu i sniegu! to nie my!;D Co to za dieta South Beach??? moze ja bym sie skusila? takie ekstra efekty mialyscie Kochane ? WOW! tez tak chce!;) mam pytanie jesze Zielona jak skoncze ten level to moge zaczac jeszcze raz od poczatku wszystkie? chcialabym bo widze efekty a slonko wyszlo to mam wiecej motywacji i wzielabym sie pozadnie za MŻ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę z zieloną herbatą i nie mogę się zdecydować co dzisiaj ćwiczyć ;) NMTZ z Jillian mi się spodobało ale wczoraj to ćwiczyłam może się wezmę za Kickbox hmmm MALENA a robiłaś takie kruche ciasteczka z mąki pełnoziarnistej pszennej np. z Lubelli? albo jakieś podobne ciacho? bo jestem ciekawa czy wyjdą dobre w smaku. A tą mąkę z Lubelli używam też do naleśników i do panierki mięsa czasem. Ja jem z synem wiejskie jajka na co dzień, są dwa razy droższe od tych sklepowych ale różnica w smaku kolosalna! kiedyś mi brakło bo Pani u której kupuje nie miała coś jej kury nie niosły ;) i zrobiłam jajecznice na śniadanie z tych sklepowych to była ohyda blee Jak macie możliwość kupujcie sobie te wiejskie. Teraz na święta mój tata załatwi jak zawsze trochę przysmaków ze świni kiełbasę wiejską, kiszkę, pasztet itp znowu pójdzie mi w tyłek! ale wole takie wiejskie tłustsze jedzonko niż te sklepowe pełne chemii. MANIA właśnie się zastanawiałam czy już przeszłaś na level 3 :) super! jesteś już na końcówce ćwiczeń :) widzisz miesiąc szybko zleciał a ostatni level jest już lajtowy. Teraz polecam Ci przejście na inne ćwiczenia Jillian jak skończysz, absolutnie nie rób powtórki tych samych ćwiczeń tylko ściągnij coś nowego. Z tego co czytałam dużo dziewczyn robiło po 30DS z Jillian Ripped In 30. Ja jak skończyłam 30DS to wzięłam się za różne treningi Jillian, ona ma tego sporo do wyboru, ale jak spodobało Ci się ćwiczyć takim systemem 30 min dziennie to ten Ripped będzie ok. Sama zdecyduj! może twoja kondycja się na tyle poprawiła żeby spróbować coś cięższego? A te efekty diety South Beach miałam takie dobre bo miałam z czego zrzucać ;) po ciąży dobrze mi zrobiła zmiana nawyków ;) u Ciebie to nie wiem czy byś dała radę z tymi obiadkami teściowej bo na prawdę żeby były efekty trzeba jeść produkty dozwolone, ja sobie wtedy gotowałam osobno albo robiłam coś z tej dietki dla całej rodzinki, ale dziecko miałam małe więc mogłam jeść jak chce a syn miał swoje papkowate zupki ;) Zresztą najlepsza dieta to MŻ bo nie ma problemu z gotowaniem i większymi ograniczeniami, tylko te pokusy na słodkie nam przeszkadzają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Zielona- ja juz wszystkie ciasta na takiej mace robie, i placki tez- mi smakuja teraz bardziej niz zwykle- no ale przyzwyczailam sie przez lata.. Mania, spodnie ci na tylku wisza :) trzymam sie na razie, mleczko ptasie nienaruszone. Gorzej z nerwami, a do tego pmsu pelnia jeszcze. Dzis jak wiozlam corke z baletu to baba mi zajechala droge, z zakretu na drugi pas sie wepchala, podczas gdzy wszyscy na ten 1szy , najblizszy wjezdzali. Tak mnie wnerwila ze jej droge zajechalam, wysiadlam i nawrzucac chcialam, ale malpa zablokowala drzwi :) w szoku jestem ze to zrobilam, 1szy raz mi sie zdarzylo cos takiego. Fakt ze mialam racje, ale juz niezle cuda widzialam na drogach a nigdy ludzi nie zatrzymywalam :) Najwidoczniej agnucaston jeszcze nie dziala- wariowanie od hormonow przerabiam... Za kolkiem rodzi sie we mnie potwor jakis, ehh Pije rumianek, lykam magnez i wit B i co? i g..o , hormony swoje slodkich snow wam zycze na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzien!:) nie zrobilam wczoraj skalpela, chuligan ze mnie.....ale od dzisiaj nie jem slodyczy. Jeszcze wyjatkiem bedzie Wielkanoc, ale potem tez sie postaram trzymac. To chyba dobre rozwiazanie w moim przypadku. pozdrawiam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, miałam się dzisiaj zmierzyć i zważyć ale doszłam do wniosku że nie ma sensu, na pewno coś przybyło po ostatnich zachciankach nie chcę się dołować a w święta też pewnie waga skoczy w górę ;) Dalej będę się starała jeść mniej i nic po 18 to najlepiej na mnie działa ;) Może w święta nie dam się za bardzo tym wszystkim pysznością! Zaraz po świętach biorę się ostro za siebie, koniec słodyczy i innych śmieci bo w życiu mi tyłek nie schudnie!! Malena będę próbować piec na tej pełnoziarnistej jak mówisz że dobrze smakują wypieki. Ale dałaś popis na drodze! ja jestem spokojnym kierowcą i w życiu bym nie wysiadła kogoś opieprzyć. Theredone życzę powodzenia w postanowieniu, musimy się postarać bo same ćwiczenia to nam nic nie dadzą. Ja dzisiaj poćwiczę NMTZ z Jillian albo Banish, może jakiś spacer też jak znajdę czas bo chciałabym zrobić w domu przedświąteczne porządki. Moja sąsiadka wczoraj myła okna rano przy -7 stopniach do tego wiało jak cholera, dobrze że ja sobie umyłam jak były cieplejsze dni i nie odkładałam tego na sam koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej dziewczyny Zielona nie mierz sie, w czasie pelni jestesmy najwieksze objetosciowo :) Co ma plusy jak zajrzymy do stanika :) Pełnia27 marzec 201310:30:20 Ja dzis bede sobie powtarzac zeby spokojnie jezdzic i jakos przetrwac do jutra :) Lepiej sie czuje , moze zumbe uda mi sie zrobic. zobaczcie jak szybciej palic tluszcz : ,,Przykładowo trening interwałowy może trwać kilkanaście minut a jest o wiele skuteczniejszy od 3-4 krotnie dłuższych aerobów. Np. grupa interwałowa w ciągu 15 tygodni straciła 2,5 kg tłuszczu - wykonując ledwie trzy treningi tygodniowo, każdy trwał 20 minut; kolejna grupa pań wykonywała 3 sesje niskiej intensywności, trwające 40 minut nie straciły tłuszczu '' cyt z artykulu : http://potreningu.pl/artykuly/1714/hiit-dla-p oczatkujacych tylko czy da sie to w domu robic, biegnac w miejscu lub skaczac? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca ;) ale się rozpsałyście ;) jeszcze wszystkiego nie doczytałam ;) a pro po przepisów dietetycznych itp to warto sklecić sobie coś z różnych diet albo zrobić tak jak ja ze po prostu wykluczyć nie które składniki ja np staram się jeść jak najmniej przetworzonych rzeczy i staram się sama robić jedzonko i nie kupować już gotowych np zamiast wędlinki sama kupuję mięsiwo i je wsadzam w siatkę i piekę ;) dzieciaki zajadają ze smakiem ;) jak robie tortilke to zamiast na cieście tortilkowym robię w naleśniku tylko nie dodaje cukru i dużo robię na drobiu pieczonym gotowanym rzadziej smażonym i dużo owoców i warzyw ;) ooo wlazłam dziś na wagę i he he jupi prawie 4kg w dwa tyg ;) oby tak dalej ;) jeśli będę tracić 1-2 kg na tydzień to do wakacji dojdę do swej wagi przed ciążami ;) Bez waszego wsparcia nie dała bym rady ;) Dziękujem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie porządki w domu ale jeszcze trochę mi zostało na jutro, łazienka i mycie podług, dziś już nie mam siły. Ćwiczyłam Banish z Jillian ledwo przeżyłam te podskoki już zapomniałam jaki to ciężki trening albo mam jakiś gorszy dzień ;) ważne że się napociłam i spaliłam co nieco! Malena jak to możliwe że każda przez pełnie może być większa? nie kapuje. Ja bez pełni czuje że coś mi przybyło cm... Trening interwałowy łatwo wprowadzić przy rowerku stacjonarnym czy marszach ale tak w domu to nie wiem co by można robić hmm skakanka mi tylko przychodzi do głowy i ten rowerek. Mi się wydaje że jak ćwiczymy dużo cardio to też można sporo spalić. Big gratuluję!!! 4kg w 2tyg to dużo ale pamiętaj to głównie woda, teraz czas na spalanie tłuszczu i może to wolniej spadać ale świetnie sobie radzisz! pozazdrościć :) ile jeszcze chcesz zrzucić? Kurczę aż nabrałam ochoty na porządną dietkę jak tak przeczytałam o takim spadku ;) coś się wykombinuje po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonaolivka no jeszcze 4 kg i będzie luks ale tak serio to jeszcze ze 14 by się przydało ale o tym to już nawet nie mażę bo cieżko ;) he he powiedziałam mojemu Mężowi ze jak zgubię więcej niż chcę to rzucam palenie i tak prawie nie pale 2-3 dziennie ale zawsze to jakiś minus więc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Big-Big gratulacje! Super wynik ! Zazdroszcze ci tych efektow widocznych na zdjeciach :) Po ile min cwiczysz dziennie i jakie cwiczenia? Zielona, cialo nam pecznieje bo organizm w czasie pełni zatrzymuje wodę w organizmie . Zabieram sie za cwiczenia, pocwicze 5 min i przestaje, nie mam jakos energii. Jak mi sie nie uda cwiczyc to chociaz na spacer pojde dluzszy, sloneczko swieci. Mam spadek motywacji, kanapa i kocyk wydaja sie najlepszym towarzystwem. Znalazlam naukowe wytlumaczenie swojego wybryku :) cyt : Psycholog Arnold Lieber z Uniwersytetu w Miami przeglądając kroniki kryminalne miasta z ostatnich 15 lat ze zdziwieniem stwierdzili, że liczba zabójstw wzrasta wraz z nadejściem pełni Księżyca, a tuż po drastycznie spada. Naukowcy, nie dowierzając tym wynikom, przeprowadzili analogiczne badanie w oparciu o dane statystyczne pochodzące z hrabstwa Cuyahoga w Ohio. Wynik był dokładnie taki sam. Wszystko wskazuje więc na to, że pełnia Księżyca sprawia, że stajemy się agresywnymi bestiami zdolnymi do najmroczniejszych zbrodni. HA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie też słonecznie, w planach mam sprzątanie, spacer i NMTZ z Jillian. Big na spokojnie osiągniesz cel :) ale z czego ty chcesz zrzucać aż 14kg? kilka kg wystarczy ;) Malena ale rewelacje piszesz ;) Miłego dnia ćwiczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×