Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Ja też już po ćwiczeniach z Jillian odpoczywam z zieloną herbatą i kiwi :) Mania no to was tam teściowa normalnie tuczy tym mięchem ;) ale jak się mało je to nie zaszkodzi, obiad trzeba zjeść lepiej kolacje potem lekką. Big bardzo dobrze zrobiłaś z tymi fotkami, ja mam tego pełno i zawsze mnie motywują jak przeglądam, czasem nie widzimy w lustrze postępów a na fotkach wszystko widać dokładnie jak ciało się zmienia na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona- no wiem wlasnie;( ale oni sa tak nauczeni, kupuja swinie i je sami pasą a pozniej daja do rzeźnika i miesko do zamrazarki . Ja to mam juz dosyc....;( chetniej bym rybke zjadla ,albo piers z kurczka....eh... Wiec musze kolacje ograniczyc i moze z czasem zrezygnowac? zobacze jak ,to bedzie wygladalo po okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to sobie gotuj tą rybkę i kurczaka albo najlepiej indyka 2 razy w tygodniu chyba tyle Ci teściowa pozwoli zrobić ;) dla dziecka też lepiej jak zje drób czy rybę zamiast mięsa ciągle. A z niejedzeniem kolacji nawet nie żartuj bo sobie metabolizm rozwalisz, najważniejsze to nie jeść na noc dużo tylko lekko i nie za późno, zresztą średnia przyjemność iść spać głodnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj odpoczywam od ćwiczeń ogólnie źle się czuję przez okres do tego ból głowy zażyłam kilka tabletek i nie przechodzi :( w sumie to chyba zacznę ćwiczyć 4 razy w tygodniu zamiast 5 i też będzie ok bo idzie wiosna to będziemy więcej wychodzić z synem na plac zabaw i spacery :) Także dzisiaj tylko mam za sobą spacer prawie godzinny i idę leżeć pod kocyk może mi przejdą te wszystkie bóle ;) A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) A u mnie tez dzis znow jakas chandra .... masakra wczoraj wieczorem zamiast zumby zrobilam sobie szeciopak ....nawet dobrze sie czulam ,jednego cwiczenia tylko nie dalam rady wykonac ( tego jak ona kladzie sie na boku i podnosi sie na jednej rece i nodze ) nie dalam rady ! he A dzis wszystko w domu zrobilam i wzielam sie za Jillian level 2 i meksyk...nie zakwasy tylko bol miesni ...do wytrzymania ,ale tak denerwujacy ze myslalam ze nie dam rady . Mowie nie poddam sie za chiny bo jutro bedzie gorzej! i po 15 minutach cwiczen puściło i juz był lajt;D he ale wgl od rana glodna chodze , ciagle cos slodkiego jem .... masakra po prostu . Teraz juz jestem po obiedzie to moze na jakis czas bedzie spokoj . Dzis obiad znow robi tesciowa ,ale ja sobie zrobilam piers z kurczka taka w tym papierze natluszczonym z Jana Niezbednego i troche ryzu. Zobaczymy jak dlugo wytrzymam na tym he... mam dosyc juz tego okresu!!! Byłam z małym na dworze ,mimo ze taki snieg to nawet cieplo bylo;) 40 minut zaliczylismy;p Zielona-wczoraj rozmawialam z Ukochanym i tez mi to powiedzial ,on tak samo ma ochote czasami zjesc rybke...czy piers z kurczka ,ale nie bede gotowac osobno bo to spowoduje na 100% klutnie po prostu jak bede wiedziec ze bedzie cos mega tlustego to sobie sama zrobie obiadek ;) Właśnie bez kolacji to chyba nie dam rady... musze bo maly pozno chodzi spac i chodzila bym jak smierc ...jem zawsze o 18 lub przed ,ale chyba za duzo;p A Ty dzis masz to co ja od paru dni... aj ten okres to naprawde na nas zle dziala! szkoda ze faceci nie wiedza co to znaczy! milego ciepelka pod kocykiem;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania widzę że masz podobnie jak ja dzisiaj pod górkę ;) do południa zjadłam 3 kromki razowca z wędliną i ogórkiem potem jabłko a na obiad kurczak w warzywach z brązowym ryżem no a teraz dostałam wilczego apetytu i wciągnęłam 5 kostek czekolady na dodatek mam ochotę na frytki! jakiś koszmar, chcę jeść normalnie to te głupie zachcianki mnie łamią :( i jak tu chudnąć? dawno nie miałam tylu zachcianek nie wiem co się dzieje że tak jest, może to nadal przez okres ale ileż można! A z tym ćwiczeniem to ja też miałam problem, w styczniu zaczynałam sześciopak pierwszy raz, jak już podniosłam się na jednej ręce i chciałam podnieść nogę to mnie przeszywał ból jakby w jajnikach! jestem po cesarce i gadałam o tym z lekarzem czy to normalne że mam takie bóle przy ćwiczeniach stwierdził że po operacji różnie bywa, ale ostatnio już tego bólu nie czuję i mogę robić jeszcze trudniejsze ćwiczenia z innych treningów Jillian. Może masz za słabe ręce do tego ćwiczenia no i trzeba umieć utrzymać równowagę, ja zamiast niego robiłam jakieś inne albo po prostu odpoczywałam tą chwilę. Nie przejmuj się tym kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i skasowal mi sie post! Grrrrr! Czesc i czolem!:) Jak Wy tyle cwiczycie, to z Was juz takie laski nebeske musza byc, ze hej! nie z tej ziemi!:) zielonaolivka - mam nadzieje, ze juz Ci przeszly te bole i terapia kocem pomogla;) a frytki...chyba raz na jakis czas nie zaszkodza...podczas okresu, jesli maja zlagodzic dolegliwosci, to w ogole powinno sie je traktowac jak lekarstwo, ot co!;) mania - fakt, ta pogoda straszna....a co do meskiego okresu...moze i dobrze, ze nie maja? Wtedy to by dopiero byly lamenty, jaki nieszczesliwy, a jeszcze jakby natrafic na okres swojego faceta majac swoje trudne dni....oj, balabym sie:D Mam nadzieje, ze juz sie lepiej czujecie:) Zrobilam wczoraj skalpel, zakonczylam drugi tydzien z minimalna liczba skalpeli, 3, chcialabym jakies efekty zobaczyc, ale bede sie wazyc dopiero po miesiacu..i moze powinnam troche zmienic sposob odzywiania...nie wiem! Polozylam Mala po 8, bo w nocy szalala i w koncu padla teraz, i spi, wiec korzystam:) trzymajcie sie cieplo, buziaki:) Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tak terapia pod kocem pomogła wieczorem już biegałam po domu z synem, zrobiłam pranie itp :) a dzisiaj nic mi nie dolega więc poćwiczę po południu tylko jeszcze nie wiem co, na pewno coś z Jillian. Niestety wczoraj zjadłam te frytki ale od dzisiaj sobie obiecałam poprawę i nie ugnę się kolejnym zachcianką! zmotywowało mnie jeszcze przymierzanie spodni dzisiaj w sklepie :) byłam w takim małym sklepiku gdzie wybór niewielki a rozmiary w większości mniejsze od mojego tyłka ;) Theredone żeby mieć lepszy efekt ćwiczeń trzeba też coś zmienić w diecie, ograniczyć to co złe ;) zwiększyć białko bo same ćwiczenia niestety nie odchudzają :( ale pozwalają bezkarnie czasem coś zjeść bo się potem spali przy treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) he he ja normalnie wczoraj przegięłam z jedzeniem masakra chodzę dziś jak balon napompowana błe nie lubię się tak czuć zaraz biorę się do ćwiczeń ;) od jutra przechodzę na 2 lvl ;) tak mi się nic nie chce a tu tyle pracy mnie jeszcze czeka w tym tyg muszę jutro zrobić tort ( Robię torciki domowej roboty na zamówienie ) muszę pracę do szkoły napisać (studiuję turystykę i rekreację) no normalnie obłęd eh ale ja jak zwykle wszystko na ostatnia chwilę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wrocilam wymeczona po nartach i z cwiczeniami poczekam az nabiore sil. Wage sprawdzilam po sniadaniu i bylo 61,8 :( obwod bioder 99, no nie ma lekko.. A jakos mnie nie bralo na slodkie i nawet 1 tiramisu nie zjadlam :) Na te durne zachcianki polecam Castognatum brac, przechodzi ja reka odjal, ale nie pamietam jak szybko to dziala, mimo wszystko warto- do nastepnego okresu juz na pewno zadziala. Mania- plusy z tego swianiaka sa takie ze jesz prawdziwe, nie ,,doprawione,, chemia, bez hormonow i antybiotykow miesko- a to naprawde ciezko w tych czasach kupic. Lece mala na balet zawiesc, wpadne do was wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... A ja juz po Jillian , dzis juz 8 dzien levelu 2 ...a ja dalej bez powera ... wypompowal mnie ten okres z checi i wgl z calej energii... jutro juz tabletke anty biore wiec moze mi sie polepszy... na dwor nie ma jak wyjsc bo pogoda okropna , ciagle pada snieg.... mam juz dosyc tej pogody ! odchudzania ! cwiczen ! wszystkiego;((((((((((( jak jutro mi sie humor nie poprawi to normalnie sobie sama kopa w tylek sprzedam... Zielona - ja przez te pare dni zjadlam wiecej slodkiego niz przez caly miesiac...jestem zalamana, waga niby nie wzrosla ,ale jestem winna ,winna i winna! to fajnie ze juz mozesz robic trudniejsze cwiczenia ,widac ze masz kondycje i mega checi;* mam nadzieje wlasnie ze mi tez sie uda;) ja mialam w 1 levelu problemy z pompkami a teraz to dla mnie lajt;* theredone- masz racje ! moj Ukochany gdyby mial miec okres razem ze mna to ja bym oszalala! on jak jest przeziebiony to jest nie do wytrzymania ...lepiej niech tak zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena- fajnie mialas ;) sie wyszalalas , moze zwarz sie jutro na czczo ;* moze trzeba bd sprobowac ten lek...? to tabletki? Wlasnie masz racje te miesko ma plusy i minusy;p jak w sklepie kupimy wedline to nikt tego nie je a szynke ze swinki wcinaja w moment;) nom i zupa lepsza na takiej kosci ,tylko ze juz za czesto ...dzis np jest karkowka... masakra jest tez zupa - fasolowa wiec zjadlam ja ...drugiego dania nie chce...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobiłam sześciopak z Jillian jutro może dam sobie większy wycisk :) Big szybko zleciało Ci już 2 level zaczniesz :) Malena jak wyjazd? pewnie udany :) a na zachcianki co to ma być? bo wpisałam w google tą nazwę co podałaś i nic się nie wyświetliło. Mania pogoda jest jakaś niekorzystna, ja tak samo jakaś bez życia jestem i chęci do ćwiczeń. U mnie śniegu nie ma za to pochmurnie. Słońce na pewno dodało by nam energii! A i ja tak samo podjadłam słodyczy jak za cały miesiąc i aż strach na wagę stawać ;) dopiero za tydzień się pomierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Faktycznie Zielona, cos tam mi dzwonilo ale to nie calkiem tak - Castagnus i Agnucaston ( ja ten 2 stosowalam, na mnie dziala) tu info : "Zespół przedmiesiączkowy (PMS) W zespole przedmiesiączkowym (Praemenstrual Syndrom - PMS) chodzi o objawy zarówno w zakresie somatycznym jak i psychicznym, które zazwyczaj regularnie występują w okresie 8-10 dni przed miesiączką i ustają z chwilą wystąpienia krwawienia miesiączkowego. Leki ziołowe, które stosowane są z powodzeniem w PMS i mastodynii to przetwory dwu roślin: niepokalanka mnisiego (Vitex agnus castus) i karbieńca europejskiego (Lycopus europeus). Niepokalanek mnisi jest rośliną obszaru śródziemnomorskiego i należy do rodziny Verbenacae. Używane są owoce: Agni casti frustus, które zawierają aukubinę i agnozyd, flawonoidy, olejki eteryczne, goryczkę i tłuszcze. Gotowe preparaty do uzyskania na rynku to: Agnolyt (krople) Madaus, Agnucaston (tabletki, krople) Bionorica, Cefa- norm-Cefak, Gynocastus-Zilly, Castagnus, Perionorm. Karbieniec europejski (Lycopus europaeus)=Gotowe preparaty to: Cefavale (krople) - Cefak, Lycoactin (tabl. i krople) - Steigerwald.'' Niby mialam duzo ruchu bo i narty i jazda na rowerze i lazenie calymi dniami po miastach i basen, no ale dieta byla wloska i do tego alkoholu wiecej niz zwykle :) Nic to, zabiore sie niedlugo za cwiczenia a i dieta bedzie lepsza w domu . Ta zima to juz moglaby pojsc sobie, bo znow snieg w wielkanoc bedziemy miec, ehh Jutro nadrobie zaleglosci forumowe, poczytam o waszych wynikach :) U siebie zauwazylam wzmocnione ramiona, jakos latwiej mi bylo narty nosic i bez zakwasow w rekach sie obylo :) Nie ida na marne te cwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem za tym, żeby zima już spadała na szczaw! Nic tylko marznę i marznę i się ciągle rozgrzać nie mogę....chyba, że podczas ćwiczeń :D Kolejny skalpel zaliczony, zaczynam trzeci tydzień i muszę w końcu zmienić trochę sposób jedzenia i wzgardzić tymi wafelkami po obiedzie...;) Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło i do przeczytania jutro:) Kurcze, bardzo motywuje mnie ten wątek!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj się tu cieszyłam że u mnie tylko pochmurno a dzisiaj zasypało śniegiem :( błoto na drodze takie że nawet na spacer się nie wybieram może sobie w ramach ćwiczeń odśnieżę trochę koło domu ;) sporo kalorii leci przy machaniu łopatą ;) tydzień jakoś szybko zleciał już piątek i weekend :) dzisiaj poćwiczę prawie godzinkę NMTZ z Jillian i wolne! Theredone po obiedzie wafelki to jeszcze nie tak źle najgorzej wieczorem jeść takie pyszności, a wtedy najlepiej smakuje ;) też lubiłam jeść ciacha po obiedzie a teraz zamiast siedzieć z kawą i ciastkami po obiedzie ćwiczę i piję zieloną herbatę! teraz staram się tylko w niedziele tak luzować z tymi ciachami ale ostatnio to przy okresie popłynęłam w tygodniu ze słodyczami ;) Malena dzięki za info może się skuszę na jakieś kapsułki bo czasami przed okresem jest ciężko z samopoczuciem do tego ten apetyt ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Nie bylo mnie,nie mam czasu pisac :( Nadrobie w przyszlym tygodniu Wciaz cwicze codziennie :) dieta jest :) bol glowy do mnie tez sie przyplatal-moze przez pogode?? Zielonaolivko- czytalam na innych forach, ze wiele dziewczyn po skalpelu mialo problem z obwodem ud hmmm dziwne Ja jezdze na rowerze, cwicze na steperze na duzym obciazeniu i obwod ud mi maleje( obecnie 52cm).dla mnie dziwne- bo to ja powinnam miec rozbudowane nogi.spr lydki z ciekawosci i mam 32.5 cm - a mialam jakies bezksztaltne pulpeciki. Zycze Wam spadkow i dobrej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcelanowa! Nie ma czym sie martwic! Pogoda sie poprawi, biale ustrojstwo w koncu sie rozpusci i wyparuje i bedzie piekne slonce i wiosnaaa!:) I z racji tego, ze juz NA PeWNO wygladasz jak laska, to kiecki z szafy wyciagniesz i bedziesz smigac, az sie wszyscy przystojni beda ogladac i dziewuchy na ulicy zazdroscic! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe forumowiczki :) Zielona- fajny artykul tylko nie do konca rozumiem ten spadek masy miesniowej zwiazany z wiekiem. Czy powinnismy miec jak najwiecej masy miesniowej w wieku 25 lat- bo potem z tego bedzie spadac , czy pomimo spadku mozna po 30, 40 zbudowac podobna objetosciowo mase miesniowa? Bo np tkanka tluszczowa wychodowana w dziecinstwie zostaje w takiej samej ilosci (sztuk komorek) na cale zycie- czy z miesniami do 25 roku podobnie jest? Wciaz odsypiam podroz i mozg mi nie dziala :) Na nerwy PMSowe tez pomagaja te srodki , blogi spokoj- musze sobie tez kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach do tego godzina odśnieżania byłam cała mokra jak weszłam do domu i to nie od śniegu ;) Teraz mogę zacząć weekendowe lenistwo :) Girl ja nie ćwiczę Skalpela tylko Theredone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malenkie;-) Dzis juz mam lepszy humor i chyba mi przeszla ta sniegowa i okresowa handra;D po weekendzie biore sie znow pozadnie za diete MŻ i brak slodyczy;-) mam nadzieje ,ze jakos dam rade;p w ten weekend jeszcze sobie zaszaleje ,ale bez przesady;* ja juz dzis po Jillian;) ;p dalam rade ,bylo lepiej niz wczoraj;) spacerek tez byl i moze to tez poprawilo mi humor ,troche tlenu do mozgu dotarlo;p he Zielona- to ta pogoda i przede wszystkim to biale go*wno za oknem (przepraszam za wyrazenie ,ale juz mnie tak wpienia ze musialam);) nas tak doluje,dobija i demotywuje! ale jeszcze tylko tydzien podobna i ma byc lepiej... inaczej popadniemy w biala depresje;D Malena - dziekuje za info;*** przyda sie nam wariatkom;D he Theredone- ja bym sobie bez Was wszystkich nie poradzial;) tez mnie mega motywujecie;* Girl*with*skipping-rope-ja slyszalam ze glowa boli czesto przy odchudzaniu czy cwiczeniach bo sie toksyny uwalniaja z organizmu;* czyli ze zlego troche dobrego;) Porcelanowa dama- nie jestes sama! he my tez mamy takie dni czesto , zrob sobie jakies cwiczenia ,wyjdz na dlugi spacer, zjedz troche czekolady ;* przejdzie;*** no i czekamy na slonko!;D wkoncu musi sie pojawic;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na łeb na twarz jeszcze dziś nie ćwiczyłam ale nalatałam się jak głupia to tu to tam i do tego musiałam torta zrobić ( Oto i on http://www.facebook.com/photo.php?fbid=477670548953990&set=a.210898615631186.76006.100001331472633&type=3&theater ale jutro rano go do kończę ) jak myślicie jak dziś sobie odpuszczę ćwiczenia to stanie mi się krzywda ??? nie dam rady już dziś jeszcze muszę sie na jutro na uczelnię naszykować ;( matko jeszcze samochód mam u mechanika i bede musiała autobusem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Big_Big - ja Ci daję rozgrzeszenie, i też dzisiaj nie ćwiczę, ot co! Odpoczynek też jest ważny! I tym optymistycznym akcentem kończę moją przygodę na dziś z Internetem. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dzisiaj odpoczywam zgodnie z planem :) jedynie wyjdę na spacer, postaram się nie jeść ponad normę bo w tygodniu przegięłam więc nie zasłużyłam na weekendowe podjadanie ;) po za tym za tydzień święta! Po wczorajszym odśnieżaniu tak się wypociłam że wypiłam 3 litry wody tak mnie suszyło do tego 2 herbaty i kawa ;) Mania masz rację popadniemy w białą depresje ;) trzeba cierpliwie czekać na te słoneczne ciepłe dni :) uwielbiam wiosenne spacery to powietrze no i jak wszystko się zieleni :) Big piękny torcik! a jeden dzień wolny od ćwiczeń nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Hej cwiczace :) Jeden raz nie skopiowalam posta i mi go wcielo, shit! U mnie bez sniegu, ale zimno strasznie, rano bylo -9 Mania gratuluje spadkow : Talia -1 cm , Brzuch -2, Biodra- 4,5,Uda -1,5 ;D WOW WOW WOW ! :) to przez miesiac? Chyba za malo cwicze, tez tak chce :) Postaram sie bialka wiecej jesc w weekend i ogolnie zdrowiej, bo pizzy i makaronow to sie niezle nawciagalam we wloszech. Wazylam sie i jest 61,5, masa miesniowa nie spadla, BF nie wzrosl, yes! Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witammm;) ja dziś już pojeździłam, powyginałam się a teraz pisze mgr... jedno zdanie na pół godziny. A obok mnie kawa i pół kg ciastek :p szkoda że znikające ciastka nie przekładają się na pojawiające zdania ;p eh.... co tam dziewczynki u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena*_*
Porcelanowa, wynies ciastka do kuchni, bo jak wszystko wciagniesz to efektow nie bedzie Twoich wysilkow, a szkoda byloby :) Czy tylko ja czytalam artykul o miesniach od Zielonej? Odpowie ktos na moje pytania? Czy np z roku na rok mam jesc wiecej bialka i wiecej cwiczyc zeby ten spadek miesni zatrzymac, czy to bez znaczenia? Bedzie spadac chocby nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) Kurcze, padam na twarz, a tu weekend się kończy, cały pracujący i prawdziwy weekend dopiero w piątek wieczorem się zacznie..:O padam, a tu jutro o 5:30 znowu pobudka:( walczę ze sobą, może zrobię ten skalpel wieczorem... pozdrawiam wszystkie Walczące!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×