Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość ciotka Jóźka
Nie wiem jak Wy, ale trochę wierzyć mi się nie chce, że raptem pojawiła się jakaś Julia, której przedtem nie było na kafe i Pendzior z dnia na dzień postanowił być z Julią, tak myślę, że Julia i Pendzior to jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko widzieli... To coś głębszego... W każdym znaczeniu tego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze
dajcie im spokoj jakie koorvy?:O malzenstwa nie rozbila bo ono bylo tylko na papierze,gdyby bylo cudne to Pedzior tu by nie byl. I po co ma sie meczyc z zona, Ktora ma jego potrzeby gleboko? Kazdy madry facet w koncu taka zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfd
ale czy pendziora interesowaly potrzeby zony? traktowal ja jak niepelnosprawna, wydawal polecenia co i jak ma zrobic, nie obchodzilo go jakiego seksu potrzebuje jego zona. a tu pojawia sie dziwka imieniem julia i pendzior postanawia odejsc od zony. nie potrafil dac zonie orgazmu, to jego porazka, a nie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padło zbyt dużo słów. Że Niby jak się kończą związki? Codziennie jedno słowo aż po m-cu zbiorą się w kupe? Julia pojawiła się w idealnym momencie. Tak jak i ja w jej życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
taaaa, Romeo i Julia, i żyli długo i szczęśliwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
[zgłoś do usunięcia] Pendzior Nigdy! mimo tego wszystkiego, nie powiedziałem do niej, że poszukam sobie innej. A jednak poszukałeś, i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie zdradziłem? Napisała do mnie gdy już wszystko się rozsypało. Mimo, że jeszcze próbowałem ale żona nadal nie widziała problemu. Teraz koło nowego pozna życie od tej drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbnbnbnb
pchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggfdfhs
jyfgh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt.. Moment idealny w naszym życiu. Możecie mnie nazywać, jakkolwiek chcecie, ale to niczego nie zmieni. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i podejmujemy rozsądne decyzje. Czy Pendzior i Julia to ta sama osoba? Tak. Teraz już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt.. Moment idealny w naszym życiu. Możecie mnie nazywać, jakkolwiek chcecie, ale to niczego nie zmieni. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i podejmujemy rozsądne decyzje. Czy Pendzior i Julia to ta sama osoba? Tak. Teraz już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt.. Moment idealny w naszym życiu. Możecie mnie nazywać, jakkolwiek chcecie, ale to niczego nie zmieni. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i podejmujemy rozsądne decyzje. Czy Pendzior i Julia to jedna osoba? Tak. Można powiedzieć, że już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubie tą polaczkowatą nutkę optymizmu i radości z czyjegoś szczęścia... To takie katolickie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
Julia napisała - Czy Pendzior i Julia to jedna osoba? Tak. Można powiedzieć, że już tak jak tak szybko można wywnioskować, że jesteście jak jedna osoba? miłość od pierwszego wejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka Jóźka
Pendzior, a bądź szczęśliwy, nikt Ci tego nie broni i nie zazdrości, ale szybko się pocieszyłeś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to sie zaczyna
prosty schemat...zaczynają pisać ze sobą Ona się jemu zwierza jaka to nieszczęśliwa i zaniedbywana przez męża,że jej niedoceniana i z obniżoną samooceną.On-jaki to nie szczęśliwy z żoną,zero sexu bla bla tak się zaczyna,potem gadka szmatka jak to takich parterów potrzebują jak Oni sami,Ona go zapewnia że uwielbia sex,On że jest wyjątkowa i nigdy takiej kobiety nie spotkał :D dalej sobie dopowiedzcie,jednak spotkanie w realu jak już dojdzie,weryfikuje życie...nie dajcie się na to nabrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
Pendzior, ile masz lat ? chciałabym wiedzieć kiedy i ja się na to odważę ? na razie chyba jestem w tym 15-letnim okresie oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×