Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

Gość ivolver
Podszyw? Znaczy, że ja jestem swoim własnym podszywem? :) Interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhvvgugrrv
a to niebylo do ciebie ivo tylko do Macka B. pozdrow fanow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Ja już się zgubiłam. Kto jest czyim podszywem? Nieładnie XT, że flitujesz z żabą... Oj nieładnie. Zostanie Ci to zapamiętane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konsekwencja poszla sie jeebac ,jak zwykle zreszta :P czekam na nowy topiczek z opuszczaniem kafe stronic ojejajeja jakie to trudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivolver
Teraz to już nieważne, kim jestem. Jak widzę, masz dużo innych do obskakiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macius to kafeteryjny krajacz zawodowiec :P a rachunkowosc ma w jednym palcu ,ktory se wlasnie upierdooolil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks kreci z polowa kafeterii
taki z niego maczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tygodnie temu xT nie miał jaj. Dzisiaj jest ruchaczem. Czyli.... za dwa tygodnie okaże się, że jest ojcem połowy kafeteriuszy? 🖐️ idźcie se kupcie młotek i się walnijcie bez łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW: ponawiam apel z wczoraj. Sowita nagroda za głowę ivolver! Proszę pamiętać, że władam świetnie językiem (francuskim), więc nagroda będzie naprawdę... hm... zadowalająca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko, może zastosuj ten młotek u siebie, skoro wpisy orendży są dla ciebie życiowym problemem :D ­ to ty publicznie rozstrzygasz swoje sprawy z reala i przypierdalasz się do mnie, bo jakiś twój kochaś smali do mnie swoje kafe-cholewki. ­ uspokoję cię - iks nie jest dla mnie interesujący. nie kręcą mnie kolesie, którzy chwalą się na forach szczegółami swojego życia seksualnego i tym, ile zaliczyli dziewic :P ­ co nie znaczy, że nie mogę sobie z kimś takim prowadzić dwuznacznych rozmówek, panno przewrażliwiona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, żabo, nie zawiodłaś mnie, czekałam na taki wpis :) x xT: a nie mówiłam, że żaba jest pelikanem? 😴 🖐️ No to misja spełniona, mogę odchodzić - odchodzenie z kafe jest super, polecam! :) Trzymaj się tam, xT, napisz czasem co u Ciebie i nie daj się kolejnym samicom! 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszyscy tak mówią, a nikt jeszcze nie odszedł na dobr" ­ nie no, iwonka przecież odeszła. ­ i wróciła tylko po to, żeby mnie "nabrać". bo przecież nie po to, żeby zwrócić znowu uwagę iksa w swoją stronę, ależ skąd! ­ niestety, ciągnie się za nią zdradziecki kisiel :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradziecki kisiel? Brzmi intrygująco, ale nie na tyle, żeby czytać od początku. Wolę pozwolić sobie na domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, myślałam, że iwonka jest jednak ciut bystrzejsza, ale to infantylne zagranie mnie rozwaliło :D ­ dapsz, może ktoś uwierzy, że nocne sceny zazdrości to była tylko ściema. i że wcale nie zrobiła się zazdrosna o rycerza :classic_cool: ­ bidula pewnie się do pracy nie wyspała przez tę niesłychanie udaną "prowokację", to się nazywa poświęcenie dla sprawy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odejde na dobre." ---- zeby wrocic jako pozdrawiam, Wacek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, teraz przed państwem jakieś dziesięć postów, w których żaba będzie się gramoliła spod obcasa. PS. Nie zapomnij poprosić IMO, żeby Ci narysował jakąś malowniczą ilustrację do stopki (i bardzo proszę, żeby tam był basenik i kisiel! truskawkowy, jeśli można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Predzej Putin przyjedzie na Nowogrodzka, ukleknie przed Jaroslawem i przeprosi za zabicie brata, niz ja wyrzekne sie swojego pieknego, staropolskiego imienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musial byc ryk! masz reke na temblaku macius?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale cierpie. Cierpienie uszlachetnia. To nie jest zwykle zaciecie, prawie stracilem palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×