Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

Skaza białkowa - czym karmić dziecko?

Polecane posty

Okazało się, że córa ma uczulenie na krowie mleko, więc wszystkie przetwory typu serki jogurty itp odpadają. Czym można je zastąpić? Wiadomo kaszki robię na specjalnym mleku, Można dawać 8 miesięczniakowi margarynę? jeśli tak jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 1975
Sinlak najlepiej na bobofrucie, kisiel na bobofrucie, oliwa z oliwek, mięso typu królik, indyk, kurczak, kasza jaglana ja prażyłam i dodawałam do zupek, kleiki i kaszki bezmleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w czym problem
moj brat jak mial skaze pił mleko o nazwie "Prosobe", takie w niebieskiej puszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Bezmleczne Flora Light,Benecol ,Delma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 1975
Moja córka od urodzenia była na nutramigenie potem na nutramigenie AA, potem schodzilismy powoli znowu na nutramigen zwykły na 1 potem 2 a teraz schodzimy na mleko ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:-) pije teraz bebilon 2 ha , sinlac też codziennie z owocami podaję. Ale mleko max 2 razy dziennie i myślę jak jej więcej wapni dostarczyć skoro przetworów mlecznych nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia 1975
ja do zupek daję szpinak brokuły tam jest wapń, a skąd wiesz że ma za mało robiłaś poziom wapnia, moja np nie może brać wit D tylko tyle ile w mleku bo ma za wysoki poziom, Moja gastrolog mówiła żeby dawać 2 razy dziennie zupę raz z mięsem raz same warzywa. Dla mnie karmienie małej to droga krzyżowa, taki niejadek że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia- nie wiem, ale pije tylko 2 porcje mleka po ok 190 ml a powinna trzy ale wcisnąć więcej w nią nie mogę. Dlatego daję jej tez kaszki ryżowe na mleku ha ale też tylko trochę zje. Drobna jest i mało je więc podobnie jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×