Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

fiku ty miej litość dla swojego pietaszka:) daj mu btrochę luzu:) tak od razu zniewolić a wiem dlaczego brunet aby było go widać na tle piasku jak będzie nawiewał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumm popatrz o tym nie pomyślałam :P To ja mojemu blond - Piętaszkowi powiem aby się opalił, wtedy go będę widzieć :) Zresztą jak pojedzie z własnej chęci, to chyba nie będzie uciekał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że wasze typy są różne :) nie będzie kłótni:) ja się nie mogę zdecydować jaki olor włosów wybrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziecie się prażyć?:) no miodzio dlatego blondyn aby fiku nie dojzała go na piachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to jednak wiesz jak się ustawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumm u kobiety włosy to mniejsze piwo, zawsze może przefarbować :) Albo weźmie ze sobą farby i jak zmienisz zdanie, to ona zmieni kolor :) Nie będzie o kogo się kłócić, bo ja nie mam Piętaszka :D Revolver nie dał mi numeru do blond - porządnego - drania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ok to sie już tymn nie dręczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o wsypach, a mnie się weekend gdzieś na łonie natury marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz takie ? no w sumie odludzie to odludzie:) się zmartwiłem :) więc wam blondyn i brunet potrzebni są dla polowań i połowów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumm mój blondyn dobrze by było jakby umiał strzelać, wnyki umiem sama rozstawić :P No i jeszcze jako zapalony wędkarz ze złowieniem rybki na ognisko tez nie będzie problemu. Także nie mam dużych wymagań co do kandydata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nie nadaję jestem brunetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku ale jak jak go do drzewa chcesz przywiązac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co, skoro to bezludna wyspa, poza tym po pierwszej nocy zmieni zdanie i bedzie chciał zostać na wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ok więc bez wiązania:) to będzie noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) foguś to wręcz niemożliwe :) musisz wyjsc z mgły tam jest kiepska widoczność i aura taka chłodna . Myslę że w takich warunkach nie możecie się odnaleźć. ale spoko jak wyjdzie słoneczko a zawsze wychodzi i jak rozproszy mgłę to zobaczysz ile typa kręci sie koło ciebie i szuka:) właśnie ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak w zakonie kontrolują swoje potrzeby :) zastanawiałem się nad tym i jest to dla mnie niewyobrażalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuję że ta wyspa nie jest odskocznią ale chęcią nowego życia :) na pewno na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumik Ty zawsze taki błyskotliwy?:) Kurcze coś bym zmieniła w swoim życiu, jeszcze tylko nie wiem co :) Chyba powinnam to przespać zanim coś głupiego przyjdzie mi do głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku każdy je ma :) ale ok w kontekscie seksualnego spojrzenia tak nie każdy je tak silnie odczuwa. Jednak jak widzę ty masz:) zuch dziewczynka:) Jednak wracając do potrzeb nawet uśpione one są i upominają się o swoje. To raczej rodzaj poswięcenia , dania czegoś od siebie dla podniesienia wartości własnej ofiary- niesamowita jest taka ofiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, chyba wkurza mnie to życie z mieście, czuje się tu taka zamknięta. Brakuje mi wiatru we włosach, świergotu ptaków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku nie mogę się przespać z Piętaszkiem, bo nie ma chętnego :P Zresztą nie po to mi potrzebny Piętaszek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×