Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość Nieznajoma21
kefirek o tej poze to juz niegdzie nie kupie trza sie meczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
ajek78 trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze zobaczysz. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Nieznajoma a masz w domu mleko? mnie trochę pomaga :) ale też mnie strasznie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:) jestem juz po wizycie zarodek ma 14mm i jestem w 7t4d. termin lekarz potwierdzil 2.11, serce bije tetno ponad 170. Mój lekarz powiedzial tez ze moge sobie wybrac czy chce miec cc czy sn bo jestem juz po cc i myslalam ze bede musiala rodzic sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie super wiadomości :), serduszko bije, ja to usłyszę dopiero za tydzień. Czekam i czekam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie, to super :) Cieszę się Twoim szczęściem, prześlij nam wszystkim pozytywne fluidy :) Pomelka, dzięki za wsparcie :) Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ajek dopiero teraz doczytalam o tym szpitalu bardzo mi przykro ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dołaczam sie termin według mego wyliczenia wychodzi na 01.11.2013 ale nie długo ide do lekarza i zobaczymy. Jestem 8tc 5dzien. Ogolnie mam wstret do miesa, bole zoladka, po zjedzeniu czegos mam w buzi dziwny smak.zapijam kefirkiem . A na dodatek mam dzis termin @ i czuje jakbym miała dostac wrrrr .Co tu zjesc zeby nie miec anemii. dzis szprotki zamiast miesa. nie mam pomysłow na dobre jedzenie,bo cokolwiek zjem to w buzi slodki posmak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
Witam Brzuszki dziś ten Ważny dzień już się nie mogę doczekać już spać nie mogę i odliczam godzinę wizyty u ginekologa.. zgaga mi przeszła na szczęście mój mąż przystawił głowę wczoraj do brzuszka mojego i zaczyna bić serduszko :) szkoda ze ja nie mogę przyłożyć heh główki do swojego brzuszka by usłyszeć bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Fajnie masz :) Mnie wczoraj bardzo bolał żołądek i miałam duże wzdęcie :( Byłam na kabaretach o 20 i doszłam do wniosku, że wieczorne spotkania ze znajomymi to nie zbyt dobry pomysł. To po kabarecie tak źle się czułam. Dziś już przeszło. Nieznajoma a to nie za wcześnie na serduszko? Daj znać jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie z terminem na Listopad 2013r Wszystkim Wam gratuluję...Ja musze przyznac ze jeszcze jestem w strasznym szoku i nie bardzo to wszystko do mnie dochodzi bo godzine temu zrobilam pierwszy test bo @ miala przyjsc 14 marca no i prosze... Dwie grubaśne krechy...Jestem okropnie przerażona bo mam już jednego szkraba który 30 marca skoćzy 14miesięcy....a tutaj rodzeństwo mu się szykuje... Muszę szybko umówić termin u gin w przyszłym tygodniu. Ciekawe co powie mąż jak wróci z pracy nie chce go powiadamiać sms... Ale się rozpisałam :) Dużo zdrówka Mamusie i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, Pattina, witajcie :) I wielkie gratulacje :) Diana, masz taki długi cykl, że to już 8 tydzień? Nieznajoma, trzymam kciuki za wizytę i daj znać po! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "nowe" jak i już zadomowione mamusie :) u mnie dzisiaj też wielki dzień bo pierwsza wizyta u gina ale dopiero na 19stą wieć kto może niech trzyma kciuki Ja również trzymam za Was wszystkie kciuki i myślę o Was choć nie zawsze mam czas pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krpoka236
Hej wszystkie mamuśki :) U mnie wszystko ok, czuje sie dobrze, choć notorycznie chodze zmeczonaa ;/ Też sie właśnie zatanawiam Diana czy to napewno juz taki tydzien , jak termin na 1 listopad? Bo ja mam na 31 paździenik i wczoraj to ja miałam dokładnie 8 tc 0 dni Pozdrawiam wszystkich i życze w koncu WIOSNY !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :-) widze ze kolejne listopadowe mamy przybywaja :-) u mnie 2 ostatnie dni było troche lepiej, wymioty tylko rano, mdłosci mniejsze. ale dzis juz niestety wróciło wszystko do normy :-) zjadlam kanapke na sniadanie, po poł godzinie dostałam takich wymiotów....Żołądek tak mnie boli... bo nie mam juz czym wymiotowac.|Przepraszam ze was obrzydzam tak od rana ...dziewczyny czy macie ochote na słodkosci, ja bardzo.musze sie pilnowac bo nie chce za bardzo przytyc.:-) wczoraj weszłam na stronę, na której można sprawdzić płec dziecka według chinskiego kalendarza płci . mi wychodzi dziewczynka :-) a wam ???http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html dziewczyny tylko nie zabijcie mnie jak sie potem nie sprawdzi ;-) ajek trzymam kciuki za ciebie :-) czekam na dobre wieści od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) 3mam kciuki za wszystkie mamusie które dziś będą podglądać swoje szkraby :) chwalcie się zaraz po :) Pogoda coraz lepsza aż chce się ruszyć z wyra.. u mnie cały czas mdłości, od kilku dni wstaje i pije od razu gorącą herbate i czesem pomaga, jedzenie mi w ogole nie smakuje, jak myśle co by ugotować na obiad to az mi ślinka cieknie, a jak już siadam do jedzenia to mnie odrzuca.. o kawie już nie wspomne.. jak byłam we wtorek u gin. to pytala jak się czuję, odpwiedzialam że dziś okropnie na co pani dr odpowiedziała to dobrze :) mojego synka coś dusi, najpierw tydzień gorączki bez innych objawów, a teraz kaszel boję się żeby mnie czasem nie zaraził bo to taki mały całuśnik :) w sumie to już nie taki maly.. Ostatnio jak poszłam po niego do przedszkola to już z samej góry krzyczał do mnie że on chce dzidziusia dziewczynkę, chyba musiał o tym myśleć w przedszkolu. Cały czas pyta kiedy będzie mógł iść ze mną do lekarza zobaczyć dzidziusia :) jak narazie się z tym wstrzymam, ale zabiorę go na jedną wizytę, ale dopiero jak będzie usg przez brzuch robione. dziś mam taką ochote na ryż na mleku z jabłkami i cynamonem.. ahh nic tylko robić, tylko kto to później zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka a wpisalas lata rocznikowe czu ukonczone, bo to róznica :-)ja rocznikowo mam 28 lat, ale urodziny mam dopiero we wrzesniu wiec wpisuje sie 27. widze ze tez na słodkie masz ochote. ja wlasnie zjadlam pączka i wypilam szklanke mleka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lata ukończone.. ja skończonych mam 24.. w październiku 25 ;) ale po cichu chcialabym mieć córeczkę, ostatnio kupowałam ubranka dla siostrzenicy męża jest tyle fajnych ciuszków, ahh ale bym stroiła :) choć na chłopców są również fajne ubranka jednak co dziewczynka to dziewczynka.. jak będzie chłopak to będzie 3:1 będę bez szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marze o dziewczynce :-) mam nadzieje ze szybko sie przekonam o płci :-) zeby maluszek nie był wstydliwy i wystawił na widok nie tylko pupę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki! Próbowałam wczoraj do Was napisać, ale się nie udało. Jakiś problem był z kafe. Co do objawów - mam okropne mdłości, nawet wymiotowałam. Byłam u mojej lekarki (rodzinnej) po zwolnienie z zajęć, bo nie dojechałam na uczelnię we wtorek i powiedziała, że teraz już tak będzie. Jutro idę do pracy na 9h i trochę się boję, że nie dam rady. Szczególnie, że pracuję na kasie i ludzie kupują różne "śmierdzące" rzeczy... Jeżeli chodzi o to kto wie o naszym Szczęściu - to tylko mój chłopak, bratowa i trzy najbliższe przyjaciółki. Chcieliśmy powiedzieć rodzince po pierwszym USG, ale był póki co pęcherzyk. Stwierdziliśmy więc, że powiemy po drugim USG. Wtedy będzie już widać więcej. Akurat USG mam 28.03 przed samymi świętami, więc pewnie powiemy w święta. ;-) ajek, kochana, trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamusie:) podczytuje Was jakiś czas i myślę że do Was dołączę ;-) dziś wychodzi mi 7 tydzień i 1 dzień, jestem po jednej wizycie u gina (4tyd i 5 dzien), było widać pęcherzyk 0,84 mm i kropeczkę. Mam wieeelką nadzieje że kropeczka przemieni się w ślicznego różowego bobasa. Wizytę kolejną mam po 25(jeszcze nie wiem kiedy dokładnie bo mam się rejestrować w poniedziałek, bo gdzies mój Pan doktor się szkoli w tym tyg). NORMALNIE NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ az usłysze serduszko... Jak ten czas się dłuży! To moja pierwsza ciąża, oczekiwana od 8 mcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11........Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja czekam i czekam dopiero za godzine moge zadzwonic do gin zeby umowic wizyte i doczekac sie nie moge zeby maz sie dowiedzial...wiec jak na przekor czas ciagnie sie nieublaganie ;-) Wlasnie dowiedziala się moja mama jak wpadła na kawe ze bedzie miala drugiego wnuka/wnuczke ucieszyla sie jak niewiem ;) Wedlug moich obliczen tj. jakis 6 tydzien i termin wypada na 21.11.2013r :) A samopoczucie ok, poprzednia ciaza tez byla "ksiazkowa" tylko od 7msc zgagi straszne mialam...:-)) Co do plci tez wolalabym dziewczynke,zeby byla parka...Ale bedzie co ma byc i tak dostanie maksimum milosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewuszki.. Ajek przykro mi z powodu tych plamień, a moze to plamienia po stusunku? Ja tak mialam przy młodej, fakt że wylądowałam na obserwacji w szpitalu, ale ja bylam pewna że to jakieś obdarcie podczas bzykanka:) A z drugiej strony myslę podobnie jak Twój lekarz, że gdyby co to organizm wie co robi... Któraś pytala czym sie smarować.... ja za pierwszym razem i teraz smaruje się balsamem Gerber kupowanym z apteki, przy młodej ani jednego rozstępu w ciąży ani po ciązy ;). Myślę jednak że latwiej będą miała dziewczyny które miewają wahania wagi, bo te które od lat są sczupłe i nie odchudzają się, nie przybierają spowrotem moga mieć problem podczas rozciągania się skóry. Takze po kąpaniu wciram oliwke na wilgotne cialo, a z rana Gerbera ;), ale ja należe do wiecznie odchudzających sie i moja skóra jest przyzwyczajona do rozciągania ;) Co do rodziny to nikt nie wie, powiemy podczas świąt, akurat będę po USG - zrobilam córze bluzkę z napsiem: UWAGA będę starszą siostrą Więc zobaczymy jaka będzie reakcja ;) Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lekarza mam za tydzien jedno juz z glowy...Teraz znowu to czekanie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
No to ja nie wiem dziewczyny czemu lekarz kazał mi przyjść dopiero 8 kwietnia :/ wszyscy idą wcześniej :P to będzie już 8 tydzień jakoś :) Co do samopoczucia to w sumie ok, z rana od wczoraj lekkie mdłości ale wczoraj jak się położyłam wieczorem...matko tak mnie chwile bolał brzuch- kłująco. Nie bardzo ale wpadłam w panikę. Na szczęście jak zmieniłam pozycję to przeszło (ok 5 min wszystko trwało) Jakby nie przeszło pewnie budzilabym męża do szpitala taka ze mnie panikara :P Ale czytałam że kłujące bóle są normalne i lekkie okresowe też tylko jakieś regularne skurcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×