Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość No albo onaniści amanci
hahahhahahaha a kobiety sie nie pastwią nad tobą? kobieta która łże facetowi w oczy ze jest mu wierna a lamstwa usprawiedliwia miłością do niego sama siebie oszukuje, kłamstwa zawsze wychodza na jaw i prędzej czy później stracisz tego ukochanego faceta którego zdradzasz :) kazda ktora zdradzi jest zwykla szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden maz
Ale się ten wątek rozrósł... tyram na dwie zmiany i nie miałem kiedy zajrzeć. Skoro już zostałem zapytany (5 marca, 7:53, strona 6) to odpowiem: Owszem, Autorko, ja bym wybaczył - czego i Tobie życzę. I co nieco wyjaśnię, bo może części czytelników zaraz przyjdą do głowy jakieś genialne pomysły interpretacyjne... Znam Żonę już lat prawie dwadzieścia. Wiem, że mogę na Niej zawsze polegać i wiem, że na pewno czegoś takiego by nie zaplanowała, ani sama by nie chciała. Natomiast - każdy jest tylko człowiekiem, stąd błędy się zdarzają. Czasem zrobi się coś bardzo głupiego, coś takiego, po czym człowiek wykorzystałby jedyną w życiu szansę na cofnięcie czasu (gdyby ją tylko miał !). I właśnie najbliżsi są od tego, by w takiej sytuacji taką jedyną szansę dać. Podsumowując, biorąc pod uwagę to co napisałaś o historii swojego przypadku, gdybyś była moją żoną i przyznała się do czegoś takiego, ja bym wybaczył - a Ty do końca życia pilnowałabyś się na każdym kroku. Dalej - jak to już ktoś napisał wyżej - dużo trudniej byłoby mi tak postąpić, gdybym dowiedział się od kogoś innego, bądź był przez długi czas okłamywany. Weź jednak, dziecko drogie (przepraszam bardzo za to określenie, ale zdaje się, że pokolenie nas dzieli), pod uwagę, że nie ja jestem Twoim mężem i nie możesz w jakikolwiek sposób przekładać mojej odpowiedzi na swoich bliskich i swoje życie. Ja swoje już przeżyłem, przekonania mam zdecydowanie nie z tej epoki i nie nadaję się do dzisiejszego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia mnie smiesza faceci wypowiadający sie w tym temacie . Tylko ciekawe z kim te kurwy ich zdaniem zdradzają ? Wszyscy tu są święci. A jak nadarzy sie okazja to prawie kazdy zdradzi !! Dobrym przykladem jest Pawel, który wypowiedzial sie powyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden maz
ninKA Smutne, że tak oceniasz wszystkich. Mimo to życzę dobrego zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penpamor
co wy wiecie o roochaniu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest uczciwe...
przerzucać ciężar twojej winy na nic niewinnego męża!!! tak robią tchórze i lenie, idź na jakąś terapię, do spowiedzi, wyżal się mamie ale zostaw niewinnego męża w spokoju. Masz minimalną szansę na sukces czyli spokojne dalsze małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIVOFIEC
ZBADAJ SIE NA HIV I CHOROBY WENERYCZNE BO PIZDO ZDRADLIWA MOGLAS ZARAZIC WIERNEGO MEZA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest uczciwe...
popieram post powyżej nie pisałaś nic o zabezpieczeniach, prezerwatywa itd do tego sex oralny na pewno był bez prezerwatywy bo te typowe się do tego nie nadają więc skąd wiesz że jesteś zdrowa? chcesz żeby mąż myślał przez następne 3 miesiące tylko o tym czy jest nosicielem HIV? dopiero 3 miesiące po sexie badanie na nosicielstwo hiv jest w 100% wykluczające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninkaaa
analny też był bez zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest uczciwe...
tego podobno nie było ale skoro się raz "zapomniała" to mogła i drugi raz więc jesteś pewna że nic nie złapałaś moja droga? "moja droga" w kontekście leczenia może brzmieć proroczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość havarto
Ninko -radzą ci tu ludzie , niektórzy dokuczają.W pewien sposób twój przypadek aż tak niezwykły nie jest. Stąd pytania o tego faceta. Czyli już go znałaś , on wysyłał sygnały... no i jest co jest. Romans biurowy-tak sądzić można (?) . To jakoś trzyma się kupy . Ale powiedz u licha co w tej historii robi ten drugi ? Nieznany, piszesz że przeciętny ???? TU jest problem i tu małża mógłby szczególnie trafić szlag...Skąd on się wziął ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z mężem też
uprawiasz anala, czy tylko z tymi znajomymi? niektóre kobiety mają jednak w głowie sieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionyd
ninka ty glupia kurwo, napisalas ze podrywal cie, wiec kurwa dawals sie podrywac wiec z nim flirtowalas, przestan udawac glupia pizde, i zacznij widziec na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajaaja
Ninka, a wyobrażasz sobie, że mogłabyś zdradzić będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Generalną zasadą w postępowaniu większości kobiet jest: ,,o czym nie wie mąż, dziecko, rodzina, sąsiedzi itd. - to się nie zdarzyło''. Po góra 5 latach same o tym nie pamiętają. ;) Stąd łatwość z jaką robią w c**** tzw. poczciwych facetów. Osobiście, nie wierzę w coś takiego jak kobiece ,,wyrzuty sumienia''. Nieliczne, które takowe posiadają walą prosto z mostu. Reszta to pospolite złodziejki, których ,,wyrzuty sumienia'' sprowadzają się do tego czy ich przypadkiem jakiś monitoring nie przyłapał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Inna rzecz, że autorka dotąd nie określiła jasno swojej sytuacji materialnej. Jesteś całkowicie niezależną finansowo kobietą, że możesz pozwolić sobie na tego typu akcje? Ja nawet jestem w stanie zrozumieć sytuację kobiety, która jest w stanie utrzymać siebie i swoje dziecko (pewna praca, a najlepiej własna działalność w branży, w której nie zanosi się na jakieś gwałtowne tąpnięcie w przeciągu najbliższych 10 lat), do tego posiada własne mieszkanie (nie na kredyt) i w ramach c z e g o k o l w i e k (mąż może być świetnym mężem i kochankiem) serwuje sobie podobną przygodę. W innych okolicznościach jest to zwykłe draństwo. Raczej nie wynosisz ukradkiem ubrań ze sklepu tylko dlatego, że ci się spodobały? Tymczasem swojego ,,ukochanego'' jak twierdzisz męża okradasz dzień w dzień z w i e d z y z kim właściwie ma do czynienia. Ja wiem, że rewizja osobista przeprowadzona przez przystojnego ochroniarza może być przyjemniejsza niż reakcja twojego męża na zdrady , ale z łaski swojej nie praw tu o ,,własnym poświęceniu'' i nie przytakuj kobietom, którym jakaś tam pani psycholog doradziła, że metodą walki z kleptomanią jest kraść dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222
Chyba musiała powiedzieć, bo już siedzi w piekle, gdzie nie ma netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Nie wspominając mu o niczym nie ratujesz już ,,związku'', a jedynie kontrakt, umowę cywilno-prawną. Nie wykluczam, że mąż nigdy się o tym nie dowie. Ale może się kiedyś dowiedzieć z innego źródła i jest to niemal pewne chyba, że jest w stanie d******** tym dwóm facetom gołymi rękami albo widać gołym (LOL) okiem, że jest zupełnie nieobliczalny - takiemu rogaczowi lepiej nie dawać powodu do obicia ryja bądź nie daj Boże czegoś jeszcze gorszego. ;) W innym wypadku twoi fagasi prędzej czy później wygadają się, że jesteś dz****. Przykro mi, ale tak to działa - również żonaty facet gdzieś tam, ,,po alkoholu'' LOL, będzie się tłumaczył w podobny do twojego sposób, ale nie z tego co zrobił, tylko z tego co mówi i coś tam ,,chlapnie''. Jeśli śmieszną przypadłością kobiet jest ukrywanie własnych zdrad, to naszą, podobną, jest chwalenie się nimi. ;) i błagam, nie zasłaniajcie się dobrem dziecka - nic tak nie w***** porządnego faceta jak granie na tę melodię. ;) To jest CZŁOWIEK, TEN NAJWAŻNIEJSZY, a nie chwyt retoryczny na poparcie swędliwości waszych p*****. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@2222... Naprawdę dobre. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Errata. ;) NIE jest w stanie d******** tym dwóm facetom gołymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy.mezczyzna.
ninKA ^-^ "skoro podnosisz na kobiete reke to jesteś ŚMIECIEM !!! " bol fizyczny to jest nic w porownaiu do bolu emocjonalnego ktory taka zdradza wyrzadza czlowiekowi. kilku mich ziomkow zostalo zdradzoncyh przez najbardziej im zaufane osoby i uwierz mi ze kazdy z nich wolaby zeby grupa łysych panow wyslala go do szpitala niz zeby to sie stalo. zastanow sie co robisz swojemu mezowi bo zaloze sie ze on tez by wolal dostac srogi wpierdol niz to zeby osoba kora kocha i jej ufa i przysiegal jej przed outarzem walila sie z dwoma kolesiami na wyjezdzie firmowym. wiec skoro ja jestem smieciem to nie wiem kim ty jestes. bycmoze gownem ktore zostalo wysrane przez rzygi wyrzygane przez śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlamnue
dla mnie to ty jestes po prostu rasow kurwa-gdybys kochała meza nie zrobilabys tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjopkpk
toz to prowo ciolki,nastukala15 stron i skasowala premie z o2,zwykly projekt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko.ok
popieram prawdziwego mezczyzn w zupelnosci, tez bije swoje kobiety od kiedy zdalem sobie sprawe ze to jedyna droga do ich szacunku wobce mnie. Ninka jak masz woogle czelnosc wyzywac kogokolwiek tutaj, to ty jetses jebana lafirynda ktora puscila sie z dwoma znieznajomymi na zjezdzie harcerskim. Kurwa mac, w dodatku flirtowalas i chicalas tego z jednym z nich conajmniej, teraz zzucasz wine na alkohol kolezanki i zle samopoczucie czy katar w nosie, nawet mi kurwa niejest przykro twego meza ze nabral sie na tak pusta i glupia idiotke jak ty, masz racje, lepiej mu niemow bo pewnie cie zostawi jak wczorajszy szczaw. Jestes nic niewarta kurwa ktora proboje usprawiedliwac swoje bezczwelne czyny na anonimowych forach.zaslugujesz na garde i brak szacunku, na bicie i bol. to samo siie tyczy 44 letniej basi ktora mysli ze nic sie niestaloi i udaje kochajaca zone, zobaczycie opbydwie kurwy, los was dopadnie, bedziecie jeszcze plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Chyba byłas pijana,albo ciekawa jak to jest z innym,a jeżeli juz to zrobiłas to jak to się mówi brzydko mordę w kubeł bo narobisz sobie bigosu na całe zycie.Sex to jes temat tabu i to jest jak spowiedz,o tym się nikomu nie mówi,nawet jakby ktos parę puscił to idz w zaparte,ze są to tylko złosliwe pomówienia ,chyba ze jakis palant to nagrał.Jak robisz cos takiego to z głową,bo skutki są gorsze jak po powodzi i po której już zawsze bedzie cuchnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana troche
pewnie już wpierdol zebrała, yhh doświadczony 36 ma racje i zgadzam się z tym :classic_cool: popatrzcie tylko ile zakłamanych żonek jej przytakuje i broni :D🖐️ gdybyś nie chciała to byś nie dała, chyba aż tak pijana nie byłaś autoreczko, że nieśli cię i robili z tobą co chcieli jak z workiem kartofli:D. Alkohol nie powoduje tego że dajemy komuś dupy, alkohol jakby dodaje nam tylko odwagi, zabija opory:P których na trzeźwo nigdy nie zabijasz jeżeli kochasz, są takie aparatki że nie muszą nawet pić by zdradzać :D:D wredne zakłamane suki i nikt więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie nie nie nie mogę
arnoldzie arnoldzie powiedz że to nie prawda, powiedz że to nie prawda to co tu napisałaś .... nie nie nie.... a ja cie lubilem :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziwię...
że te moralne dylematy przeważają w dyskusji, kim ona jest... przecież ona całuje codziennie męża i małe dziecko a może mieć HPV w gardle... zrobiłaś badania? dziwne że nic o tym nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×