Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Loverboy a ty wiesz, że takie proszenie dziewczyne o zdjęcie to juz jest zdrada ? Tym bardziej na maila ! Lepiej pilnuj swojej dziewicy bo nie znasz dnia ani godziny... A tak w ogóle to nie miałam na mysli chwalenie sie urodą a tylko napisalam, ze w twoim wieku byłam dziewica mimo, że miałam powodzenie... Nigdy na forum nie podala bym imienia a co dopiero zdjecie... havarto nie, ten seks nie był z mojej inicjatywy ! Jeden z mężczyzn od dość dawna interesował sie mną i podrywał mnie...i dopiero w ten ostatni wyjazd zaczełam z nim flirtowac.. reszte domysl sie sam.... Mysle, ze odwagi dodal mi alkohol i smiała kolezanka u boku..Wczesniej nigdy nie piłam na takich wyjazdach ! Więc to samo mówi za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka slowianka otrzymalas mojego maila ? Zatrzymałam sie jednak u rodziców..chce przemyslec na spokojnie... basia no tak psycholog a seksuolog to dwie odrebne specjalizacje . Mimo tego chyba bym nie potrafiła ponownie zdradzic tylko po to by sobie ulzyć .. Równiez pozdrawiam serdecznie A i dziekuje za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Psycholog i seksuolog to jedna i ta sama specjalizacja: w 99% idioci bez wykształcenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Swoją drogą Pani, która ułożyła sobie relacje na dalsze 30 lat życia z ,,jedynym, ukochanym'' mężem w oparciu o podobną wizytę proponowałbym na przyszłość powróżenie ze szklanej kuli (taniej wyjdzie): ,,wyda się czy się nie wyda''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róznica pomiędzy seksuologiem po studiach psychologicznych a seksuologiem po studiach medycznych jest zasadnicza. Ten pierwszy w ogole nie ma prawa dotykać swoich pacjentów . W jego kompetencji lezy dotarcie do umysłu. Ciałem może zajmowac sie wyłacznie lekarz . Wiedziałeś o tym "Doswiadczony" ? Więc nie obrażaj jesli nie wiesz o co danej osobie chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satanek25
Wierność to żart, kazdy predzej czy pozniej zdradzi zaczyna sięw myslach konczy na czynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez i tak
sie nie przyznasz zukasz tylko wsparcia w tej decyzji tutaj niech maz nosi rogi jak mu pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez i tak sie nie przyznasz zukasz tylko wsparcia w tej decyzji tutaj niech maz nosi rogi jak mu pasuja dokładnie... btw ja nie napisałem, że chcę... napisałem, że żartowałem, że chodziło aby popisać xd zresztą, Ty coś wiesz o zdradach... :) ja swojej nie zdradzę i moja mnie nie zdradzi, bo nie jesteśmy głupi... jak na przykład TY :) zdrada to zdrada ogarnij się, daj mężowi ułożyć nowe życie, z kimś uczciwym, wiernym, kimś kto obiecując przed ołtarzem będzie dotrzymywał obietnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
,,Ten pierwszy w ogole nie ma prawa dotykać swoich pacjentów . W jego kompetencji lezy dotarcie do umysłu. Ciałem może zajmowac sie wyłacznie lekarz . Wiedziałeś o tym "Doswiadczony" ? Więc nie obrażaj jesli nie wiesz o co danej osobie chodzi !'' LOL. Zarówno jeśli chodzi o rozumienie ironii jak i łatwość z jaką obnażasz źródło T w o j e g o, bądź co bądź, problemu. W tym wypadku chyba rzeczywiście w grę wchodzi wariant pierwszy, a nie żadne ,,roksy'' czy ,,rogacze z wyboru''. ;) Nie obawiaj się, żaden Charcot czy Freud nie napisze o Tobie nawet 5-stronicowego eseju, a dobry psycholog w ogóle się nad twoim przypadkiem nie pochyli, bo dziewczyny z targu rybnego bywają interesujące, fakt, ale jeśli już to z innego niż inteligencja powodu. ;) Widać, dobraliście się w korcu maku. Kończę temat, bo akurat tego rodzaju rogacze nie obchodzą mnie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionyd
ninka mowisz wiec ze juz wczesniej z nim flirtowalas, jadac wiec na wyjazd pewnie wiedzialas ze do takiego czegos moze dojsc, a nawet przypuszczam ze zakladalas. Nie zwalaj wiec winy na alkohol albo na smiala kolezanke, jestes kurwą z krwwi i kosci, wiec lepiej posluchaj sie kurewki basi i idz zdradzic ponownie, nic nie mowiac mezowi, napewno ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy.mezczyzna.
osoby takie jak basia69 i ninka tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu ze kazda kobieta to szmata ktorej nie nalezy sie szacunek a tym bardziej zaufanie. niektore kobiety sa wierne dlatego ze po prostu nie natrafila im sie odpowiednia okazja. jestescie emocjonalnymi kalekami. to jak potraficie z faceta zrobic wrak emocjonlany nie moze sie rownac z zadnym bolem fizycznym. Dlatego wogle nie mam wurzytow sumienia kiedy bije kobiety. A zdaza mi sie to czesto i od kiedy skonczylem 19 lat to bilem kazda swoja kobiete, przewaznie z ich wlasnej winy. Nie mam do was wogle szacunku i nie nazwalbym was ludzmi, dla mnie jestescie zwyklymi workami na sperme. Najlepsze w tym wszystkim jest to ze te kurwewki coraz bardziej do mnie lgną im gorzej je traktuje. Basiu69 nawet nie wiesz jak bardzo chcialbym miec cie na wyciagniecie reki, i zrobic z toba co twoj mąz powinien od dawna robic. Pozdrawiam wszyskich frajerow ktorzy traktuja kobiety jak jakies kwiatuszki a potem sie dziwa ze daja dupy po kątach przypadkowym mateuszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jojojo
basia 69- zwykla kurwa. i w dodatku stara kurwa. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo wyprowadzila sie
do mamy. Coz za dojrzala decyzja:/ mezowi powiedz lafiryndo jedna! Mamusia tez zdradzala tatusia?, czy tylko ty jestes taka chetna wrazen. I za grosz skromnosci. Bedac na jego miejscu dalabym bym ci takiego kopa zebys szybciutko poleciala do zapychaczy dziur. Po co wy wogole rodziny zakladacie skoro nie umiecie byc uczciwym i wiernym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
ninKA, nie starasz się zrozumieć tego co przeżyłam i co próbuję ci wytłumaczyć. Nie chodziło mi o poprawienie sobie samopoczucia tylko o ratowanie związku. To, że inni nazywają mnie tu k..wą nie dla mnie żadnego znaczenia. Pewnie mają rację bo faktycznie rżnęłam się jak rasowa k..wa z obcym facetem, szkoda tylko, że z mężem tak nie potrafię. Szczęśliwe są te kobiety co potrafią kur.wić się ze swoim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do basia69
Takie dziwki jak ty sa potrzebne ni trzeba płacic za seks prostytutkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIU 69
TO NAUCZ MEZA PORZADNIE SIE RZNAC, W CZYM PROBLEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
Słowo wyjaśnienia. Męrza zdradziłam 4 lata po ślubie, mając 26 lat. Rok później poszłam do łóżka z innym. Więcej zdrad nie było i nie przewiduję. Obecnie mam 44 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
Sorki za błąd: miało być "męża".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawiedziony gdzie napisałam, że wczesniej z nim flirtowalam ? Czytaj ze zrozumieniem ! prawdziwy mężczyzna skoro podnosisz na kobiete reke to jesteś ŚMIECIEM !!! basia69 zrozumiałam Cie . Mnie chodziło o to , ze bym nie potrafiła drugi raz świadomie zdradzić tylko po to by ratowac malzenstwo no i poczuć sie lepiej-niby.Wyzywanie mnie od kurw równiez nie ma dla mnie zadnego znaczenia . Dodam, że niektóre osoby wypowiadające sie tutaj pomagaja mi bardzo . Ty równiez..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do setna
zamierzasz sie przyznac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób męzowi prezent na dzien
kobiet i powiedz kogo trzyma pod dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariotyg
ninKA tylko nie spartol tej pomocy,kilka osób które się tu wypowiedziało miało takie doświadczenia za sobą i wiedzą jakich błędów nie popełnić.A życie masz jedno i jak sobie je spier.....z to będzie tylko i wyłącznie Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnold schwarzeneger Loverboy94 rozmarzyłam się... hahah wiedziałem, że ktoś to napisze ;D xd to co ninKa^-^ Ciebie tak brali? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia a powiedz, czy po tej zdradzie starałas sie "wynagrodzic"mężowi ta niewiernośc ? Stałas sie lepsza zoną , kochanką itp. Bardziej zwracalas uwage na potrzeby męza itp. ? Myslę, że to pomaga.. Jak było u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 86
Jasne niby alkohol. U mnie w biurze tez sa takie mlode mezatki co daja dupy a udaja wielce zakochane i pozadne zonki. Mam na koncie juz seks z 3 z czego 1 to praktycznie miesiac po slubie byla jak mi dala a dzika i zwariowana jakby penisa przez rok nie widziala. Kazda z nich zanim je przelecialem uwodzily mnie. Jedna nawet po seksie potem w biurze mowila ze to byal pomylka slabosc ze ma meza mysle ok odpuszcza a za 3 miesiace sama mnie namowila na kolejny raz. teraz czesto ja bzykam i niema z tym problemu. A najlepsze jest to ze az tak przystojnny nie jestem ale jest nas tylko 2 na dzial ale ten drugi to lysy facet po 50 do tego troche spasiony. Laski same mnie uwodza i rywalizuja ktora bardziej sie do mnie przymili. Teraz mamy nowa stazystke ktora na poczatku nie zwracala na mnie uwagi a teraz powoli widze ze tez ma ochote na rywalizacje a mi taka forma rodzynkawsrod kobiet pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
ninKA, napewno po pierwszej zdradzie byłam strzępkiem nerwów, nieobecną, zdołowaną kobietą. Półgodzinną ekstazę okupiłam miesiącami udręki. A po drugiej? Nie wiem. Napewno zaczęłam normalnie psychicznie funkcjonować. NinKA, tutaj raczej nie będę się więcej zwierzać, za dużo mężczyzn się tu nade mną pastwi. Niby wszyscy tacy porządni mężowie a ciekawe co by zrobili gdyby młoda atrakcyjna dziewczyna wypięła im goły zgrabny tyłek? Jeśli chcesz to pisz na: z.gekon@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×