Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość pestka;
do hahahahhaa czy ja cie obrazam i wyzywam ? Ktos jak ma ograniczone pole widzenia do konca zycia zostanie debilem. Brawo odzywa sie mentalnosc typowa dla zakompleksionych i sfrutrowanych swoim zyciem ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
jeszcze jedno do tych krzyczacych i linczujach,pokazcie swoje życie świetoszki . Na jedno was stac na wyzwiska . Strata czasu na jakokolwiek dyskuje z debilizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranjya
pieprzyć się jest fajnie im więcej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
hahahhha mnie to nie rusza, nieraz bylam tu wyzwana od roznych tylko za to ze mam swoje zdanie na dany temat. Czasem trzeba sie pochylic nad drugim czlowiekiem i probowac zrozumiec. Brak kultury na cafe chleb powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
prosze mnie nie wrzucac do jednego wora, to ze sie opowiedzialam po stronie ninki ,nie znaczy ze pochwalam jej zachowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
nie ma tlumaczenia zdradzila i koniec , jest na rozdrozu i ma dylemat i pewnie jakby nie zrobila moze byc po malzenstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdjk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
jak prowo to nawet nie jest smieszne a zalosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola9999
HAHAHHAH jak mozna tak robic i sie pytac co dalej hahahaahahahah ja nie moge; ja zostalam o takie cos posadzona i nie miescilo mi sie to w glowie a jednak takie kwiatki istnieja... pieprzysz sie a potem "ojej, czy mam powiedziec mezowi" sorry ale ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko żałosne
żałosne, tylko tyle? :O😭 pestka ile masz lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko żałosne
co ja powiem dziecku dlaczego tata poszedł sobie 😭 dzieciak takiej matce kiedys powie ze jest zwykla kurwa, i zniszczyla mu dziecistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doswiadczony ale dlaczego z gory zakladasz czarne scenariusze ? I skąd ta pewnośc , że bede zmuszona mieszkac z rodzicami ? A nawet jak by to dlaczego na 40 m2 a nie 140 ? I o jakich dowodach piszesz ? Myslisz, że przez moja zdrade mąz zechce mi utrudniac kontakt z dzieckiem ? Zdrada głównie tyczy sie Jego i to on jesli bedzie chciał to poda o rozwód ale w zyciu nie będzie mieszał do tego dziecka !! Pomyśl logicznie . pestka nie ma sensu z takimi sie kłócić . Ja odpuszczam zwłaszcza, że za duzo tu trolli i podszywów . Do tego nie rozumiem skąd u ludzi ta pewnośc , że mój temat jest prowokacja ?! Nie wiem co chca przez to udowodnic .To nie tyle co wkurzajace jak przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
co mam napisac jak to prowo? Jak to okreslic , prosze czytac ze zrozumieniem. Kuzwa debilizm i zabawa chorej baby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkl
kiedy masz zamiar sie przyznac,czekasz na odpowiedni moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi się kłocić
a kto tu się kłoci :P kobieto a myślisz że nie będzie chciał sobie układać życia z kimś innym skoro ty jesteś szmata na dwa bolce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi się kłocić
niby z wymianą ale ciekawe ile zataiłaś przed nami :D:D trzeba było jakiś filmik nagrać :D:D:D serio głupia jesteś jeżeli myślisz że się nie wyda... będzie chciał z tobą mieszkać jak polowa osiedla będzie z niego się śmiać i z dziecka ze matka i zona szmata?:(... dlaczego mialby chcieć utrudniać kontakt? bo się zawiedzie u ujrzy twoje prawdziwe zakłamane oblicze kobieto :D:D:D zreszta wszystko po kolei najpierw rozwód, chłopak znajdzie sobie normalną kobietę i z nią stworzy rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły alfons ninKA ^-^
życie, basia cie popiera, kiedy ją mąż też wypierdoli z domu wynajmiecie jakieś lokum wspólnie a ja mogę opłaty pobierać jak coś i od czasu do czasu do paszczu dać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co myślę? Zastanówmy się, co łatwiej wybaczyć...A gdyby tak była w swym kochanku po uszy zakochana? Gdyby kochając się z mężem wyobrażała sobie jego?Gdyby mówiąc mężowi 'kocham cię' wiedziała dobrze kogo kocha tak naprawdę? Myślę, że łatwiej jest wybaczyć taką zdradę że tak powiem - w wersji sportowej - niż fakt, że całą duszą i sercem była przy tym drugim...WYBACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
w jednym masz racje na glupiego szkoda czasu, mam nadzieje ze nie nabralas nas , mnie ... W zyciu roznie bywa i czasem ten najczarniejszy scenariusz nie jest taki czarny . Przemysl wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszły alfons ninKA ^-^
o więcej dziwek do kompletu, zawiązują się przyjaźnie ośle pały będą miały co ruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@ninKA ^-^ Choćby stąd, cytuję: ,,Moze to zabrzmi głupio ale raczej z domu by nas nie wyrzucił ...'' - przyznaję, zabrzmiało cokolwiek głupio. ;) Moja propozycja brzmi: określ konkretnie co cię czeka jeśli twój facet w********* cię po tym wszystkim za drzwi, i na ile cierpliwość i miłość tatusia pozostanie niewrażliwa na docinki sąsiadów (masz rację, w końcu nie znam łączących was relacji), że córusia wróciła do domu po nie do końca udanym trójkąciku. ;) Czy to jest ,,prowo'' pozostaje bez znaczenia, wystarczy, że takich panienek i w realu jest bez liku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahaahahahhaahah
weźcie dajcie sobie już siana 😴 pestka; nadzieja matką głupich podobno :D :classic_cool: a ja mam nadzieje że to prowo :D:De wybaczy jeżeli mu powie teraz z nie po 20 latach :D:D:D kiedy potencjalne dziecko będzie już dorosłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
zabawne jak Wy faceci sie wybielacie ,jakby tylko kobiety zdradzały , no ale facet zdradzajacy to casanova a kobieta to juz koorewka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahaahahahhaahah
Czy to jest ,,prowo'' pozostaje bez znaczenia, wystarczy, że takich panienek i w realu jest bez liku. az za dużo 😭 tylko jak się na takie nie leci i olewa to masz spokój, fakt faktem trzeba uważać by się nie wpakować jaj mąż Ninki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
a ja mam nadzieje ze wkoncu sie dzis wyspie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahaahahahhaahah
pestka; wybielamy? :D:D są faceci którzy nie zdradzają wątpisz??? mnie próbowała zaciągnąć do wyrka najlepsza przyjaciólka koleżanka mojej dziewczyny, znały się od lat przedszkola, i przyjaźń się skończyła, za dużo miałem do stracenia, nigdy nie zdradziłem, nie zdradze nawet jak będę stary, nie ma drugiej takiej kobiety która mną zawładnie nie darowałbym sobie gdybym skrzywdził jakaś kobiete 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
No ja to akurat znam, że tak powiem, od drugiej strony - tzn. zlatują się, ale jak już pisałem: takich nie tykam. ;) Wystarczy, że kobieta zdradzi się, że ma małe dziecko i temat jest zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
nie ma co generalizowac ,zdrada jest bez wzgledu na plec. A mowic ze nigdy ,przenigdy nie ma co, niewiadomo co nam przyniesie zycie. Doswiadczony rozumiem ,ze Ty z tych zdradzonych ? Znam przypadek ze facet byl z rodzina na wakacjach a jak wrocili ,on na drugi dzien mowi do zony ,"nie kocham cie ,mam druga".wyprowadzil sie . Dzieci nie chce znac . Kase placi bo musi. Przykre bo ta druga ma dwojke dzieci i nimi sie zajmuje ,a swoich nie poznaje na ulicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@słodka słowianka Następna z jednorazowym skokiem w bok, który śni się jej po nocach? ;) Przynajmniej z mojej perspektywy zadane przez ciebie pytanie jest banalne,ale ja z kolei pytam, w jakim celu przychodzicie z tym na internetowe forum skoro wszystko jest dla was takie oczywiste. ;) Bo ty raczej paska wypłat od o2.pl czy jak się to tam nazywa za pisanie ,,prowo'' raczej nie otrzymujesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziwię...
proszę wracam do domu, noc a dyskusja się rozpędza, ja jak mam sex z nowo poznaną laską nie uprawiam oralnego bo jej nie znam mimo że moje ryzyko zarażenia jest około 8x mniejsze niż twoje w tej sytuacji, poza tym jak pisałem: - przy wymianie partnerów ten który stukał koleżankę przeniósł na ciebie jej wydzieliny. - dodatkowo skoro był sex grupowy lizałaś się z nią koleżanką też, więc miałaś resztki nasienia z pre ejakulatem od tych facetów przeniesione z jej ust do twoich. Jest to prosta droga do złapania czegoś od nich mimo że jeden ma żonę co niczego nie dowodzi. dlaczego nie martwi cię ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×