Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

wiecie, co jest najgorsze w takiej sytuacji? nie to, że ona rozwaliła własne życie ale to, że zjebała je totalnie komuś 😭...to jest przykre, że jej niczego nie podejrzewający mąż dostał cios w plecy :( zrób tak jak pisałam, przyznaj się, przeproś i zejdź mu z oczu na zawsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula :D twoim zdaniem napisac "zabezpieczenie finansowe" to moze tylko jedna osoba ? :D hahahahahahaha uwazasz , że mąz zabroni mi kontaktów z dzieckiem przez zdrade ? Nie bądz smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzają mnie te trolle. Zarejestrowałam się tu, żeby się poradzić. Zdradziłam jednorazowo, na razie nie myśle, żeby to powtórzyć. Nie ja jedna mam taką sytuację. A tu samo trollowanie i wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań ściemniać, piszesz w taki sam sposób, tylko tam było o kochanku z innego miasta, a dziecko było starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
w naszym kraju ,sady z reguly przyznaja prawo do opieki nad dzieckiem matce i nie ma tu wplywu orzeczenie o winie z powodu zdrady. Musialby maz ninki udowodnic ze jest zla matka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha motzne
zapomnialas sie wylogowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
ninka dobra rada nie udawadniaj nic tym prowokatorom , daje to tylko powod do atakow na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@ninKA ^-^ No to wszystko jasne - musiałabyś wrócić do rodziców, o ile by cię przyjęli. Nie masz wyjścia i musisz ciągnąć przed samą sobą tę komedię z ,,egoizmami'', ,,jedynym'', ,,ukochanym'' itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
o koorwa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talarowo
ninKA ^_^ czemu zakladasz ze mialabys utrzymywac dziecko? to chyba oczywiste ze po czyms takim dziecko powinno zostac z ojcem ktory ma rozum i godność ludzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha motzne
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna jestes :-O myslisz , że zalezy mi na tym temacie bo jest prowokacja . Zegnam !! Zniżyć sie do takiego poziomu to trzeba być niezrównoważonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
dziewczyno poległas , ja pierdziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha motzne
ninKA ^_^ Przestań ściemniać, piszesz w taki sam sposób, tylko tam było o kochanku z innego miasta, a dziecko było starsze. llllllllllllllllll ale wpadka nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahajahhhhhahhhahhh
sama na siebie nadawała ,padam ja to jestem łatwowierna ,uwierzylam w ta jej prowokacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to naprawdę prowo
no nie, a było tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis o 22.30 i 22.34 to podszywy . Chyba widac róznice w nickach . pestka faceci maja wybujałą wyobraznie . Ani mąz a tym bardziej sad nie zabierze mi dziecka tylko dlatego, że zdradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahajahhhhhahhhahhh
ninka na drugi raz ,radze pisac z dwoch kompow ,mala mozliwosc wpadki hahahhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam, że panienka mysli , że mój temat jest prowokacja i dlatego stara sie mi go zepsuć za wszelka cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
zwracam honor, nabralam sie na tego podszywa... Kurcze kiepski nick sobie wybralas, niewielka roznica w nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talarowo
co to znaczy ze mąz ani sąd nie zabierze ci dziecka? to ty zabierzesz dziecko męzowi? jestes smieszna. zdrada daje prana podstawe o rozwod a jesli rozwod bedzie z twojej winy to wiadomo do kogo dziecko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Piszesz tak jak bym co najmniej prostytucja sie zajmowala ! Nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
tyle jadu wylewacie na dziewczyne , a sami nic sobie nie macie do zarzucenia? Nawet jak to prowokacja ,to sytuacja z zycia wzieta. Ma wyrzuty sumienia i to chyba jest najwazniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
,,na razie nie myśle, żeby to powtórzyć''. LOL. Semantyka podpowiada mi, że przyszłość twojego męża nie wygląda różowo. ;) @pestka; Mylisz się. Bogu dzięki powoli się to zmienia i nawet jeśli sądownictwo w Polsce jako takie to groteska, to w podobnych przypadkach coraz częściej się zdarza, że zapadają uczciwe wyroki. Faktem jest, że facet musi się sporo napocić, a przede wszystkim zachować spokój, rozsądek i opracować szczegółowo strategię działania żeby uzbierać naprawdę przekonujące dowody. Jeśli mądrze to rozegra to ona nie dostanie od niego nawet złotówki, a dziecko będzie widywała najwyżej raz w tygodniu. Tylko nie wiem w jakim celu to piszę, skoro twoim założeniem jest, że najlepszym rozwiązaniem jest zatrzeć ślady, a jak się nie uda to i tak jakaś sfeminizowana sędzina pozwoli zostawić dziecko przy sobie. ;) Dziecko, które np. będzie mieszkało do 23 roku życia na 40 m2 z mamusią, dziadkami ; ewentualnie z tatusiami - nr 2,3,4 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahi
Przeciez ty nie masz dziecka. Zobacz co pisałaś na początku wątku - kocham męża, uuuu, płacz, a teraz takie dywagacje, jakbyś chciała się rozstawać. Jeszcze ta historia wyżej - co za ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
tak sie sklada ze wiem co nieco, a dla jasnosci to bylo popatrzec w tv jaj tatusiowie walcza o swoje prawa. Jak demonstruja. W naszym kraju ojciec jest na straconej pozycji... Mysle ninka nie ma sensu dalej dyskutowac w tym temacie ,zlinczuja Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wombat_z_prerii
ninka nie sluchaj kobiet ktore same zdradzily i nie powiedizaly bo to jest jasne ze mowia ci rzeczy tylko po to zeby usprawdiedliwic swoj wlasny parszywy wybor. Te kobiety musialy oklamac same siebie i wmoic sobie ze to jest dobry wybor i co za tym idzie tobie teraz mowia to samo. tak naprawde jesst to najabrdziej tchórzowski wybor jaki mozesz dokonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahi
napisz jeszcze, że dziecko śpi obok, mąż naprawia w łazience spłuczkę, a ty właśnie masz czas przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka;
doswiadzcony to sa nieliczne przypadki , niestety mamy takie prawo a nie inne ,a raczej mentalnosc ludzi. Z zasady matka powinna wychowywac dziecko . Znam przypadek gzdie pani sedzia przyznala opieke nad dzieckiem matce ,choc miala juz ograniczone prawa. Ojciec dziecka staral sie jak mogl , ale pani sedzia wyznaje zasade lepsza najgorsza matka niz zadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninK ^-^
Nie powiedziałam Wam jeszcze jednego. Po tamtej przygodzie miałam jeszcze jedną - z tym moim znajowmym w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×