Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość asdasdas
asdasdvef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
NinKA lepiej być taką zakłamaną szmatą jak ja, za twoją głupotę odpowie twoje dziecko, kogo to obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errors
erotoman29 sam bedziesz kiedyś takim samym frajerem na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errors
A Basia ma racje,spierdzielisz sobie zycie ,meżowi i dziecku.Jezeli nie zrobisz tego wiecej to nie mów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
Jeszcze raz się powtórzę, zresztą ktoś wyżej też to stwierdził: na 99% informacja o tym zdarzeniu krąży już poza czwórką uczestników. My mężczyźni bardzo lubimy omawiać we własnym gronie wszelkie przygody - autorka może się domyślić jakie epitety pod adresem kobiet, które umilają nam w ten sposób życie towarzyszą podobnym rozmowom. Natomiast nie zgodzę się, że zdecydowana większość facetów korzysta z każdej nadarzającej się okazji. Moja kobieta np. jest w tej kwestii realistką i daje mi dużą swobodę, ale nigdy nie zrobiłbym czegoś, co w oczywisty sposób prowadziłoby do końca naszej relacji. Dlatego np. nawet jednorazowy seks z osobą, która ewidentnie jest mną zauroczona i mogę mieć podejrzenia, że chodzi jej o coś więcej w ogóle nie wchodzi w grę, to samo dotyczy byłych partnerek itd. Nawet po alkoholu trzymam pełną nad tym kontrolę, co już niejednokrotnie przetestowałem. Nie tknąłbym też mężatki z małym dzieckiem. I co najważniejsze: możecie mi wierzyć bądź nie, ale moja partnerka dowiaduje się ode mnie pierwsza o wszystkich moich wyskokach, których zresztą nie ma zbyt wiele - mam powodzenie wśród kobiet, więc mogę sobie przebierać - to raz ; a dwa - poza ch**** mam też inne części ciała i seks nie stanowi jedynej dostępnej mi rozrywki. Być może to, że faceci z taką łatwością nazywają kobiety dz****** wynika z świadomości przewagi moralnej jaką nad nimi mają - wbrew obiegowej opinii, dotyczy to przynajmniej moich znajomych, jeśli nawet ch** odgrywa przeważającą rolę w naszym życiu to całe nasze postępowanie w tym wymiarze jest jednak łagodzone przez rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
errors ale ty jesteś głupiutki i tak się to wyda prędzej czy później kwestia czasu, lepiej powiedzieć i układać sobie życie z innym jeżeli nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ładnie baśka 69
najpierw piszesz coś innego teraz coś innego, zakłamana sucz z ciebie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@erotoman29 Gdybyś był odważnym facetem, a nie jakąś p**** to byś mu ,,parsknął w twarz'' skoro miałeś na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romuluso
nie wierzcie w takie bajdy, które podaje ninka; takie rzeczy nie dziej a się ot tak, musiało być wcześniej macanko w pracy, ocieranie, jakieś całusy po przerwie na dziecko przydarzyła się okazja więc dalej jazda, pewnie wbrew temu co pisze brali ją na raz w obie dziurki ale najważniejsze, że normalny facet potrafi rozpoznać dziwkę już po kilku tygodniach znajomości - to widać po zachowaniu w obecności innyc facetów, ten jej maż musi byc strasznie naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohooo
erotoman mam nadzieje,ze to twoja bujna wyobraznia . A jak nie to zapewniam wroci to do ciebie i twoja wybranka tez bedzie polykac ale nie twoje resztki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohooo
śmieszy mnie takie stwierdzenie "szczśliwa /szcześliwy w małżeństwie " , co nie przeszkadza bzykac sie po kątach chyba dla urozmaicenia pozycia tylko czyjego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommentoo
od ruchania z ruchaczami kobiety chorują na miesniaki, inne choroby kobiece wycinają im macice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohooo
do wyzej a Tobie rozum od powtarzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
havarto byla wymiana partnerami i seks grupowy... A skąd wiesz, że dla mojego męża gorsza byla by wiadomość że zdradziłam go jeden jedyny raz z dwoma mężczyznami niż zdrada z jednym mężczyzna trwająca kilka miesiecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwię a czy ty uprawiasz seks oralny z nowym partnerem w zabezpieczeniu ? Nie rozumiem troche waszej logiki. Przeciez kazdy poznany partner niesie za soba ryzyko. Bo nie mówcie mi, że przed pierwszym seksem a w szczególności oralnym każecie badac sie partnerowi. Jaka jest róznica w moim przypadku ? Równie dobrze mój mąż mogł mnie zarazić choroba weneryczną gdy doszło miedzy nami do pierwszego kontaktu seksualnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errors
Mężczyżni mają silnie rozwinięty instynkt terytorialny jak każdy samiec i nie toleruja innych samcow na swoim terytorium.Reaguja agresywnie , impulsywnie i czort wie jak jeszcze.Nigdy nie wiadomo jak sie zachowa taki samiec. Napewno nie przyjmie tego spokojnie bo to wbrew natuże samcow.Sam jestem samcem nacodzien spokojnym,ale gdyby mnie to spotkało sam nie wiem jak bym zareagował.Wybaczyć i zapomnieć jednocześnie się nie da,bo to zawsze gdzies głęboko siedzi w psychice i musi zostawic ślad w dalszym życiu.Juz wolałbym nic nie wiedzieć pod warunkiem że to się wiecej nie powtuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
dwa powyższe posty nie są moje: basia69 NinKA lepiej być taką zakłamaną szmatą jak ja, za twoją głupotę odpowie twoje dziecko, kogo to obchodzi basia69 errors ale ty jesteś głupiutki i tak się to wyda prędzej czy później kwestia czasu, lepiej powiedzieć i układać sobie życie z innym jeżeli nie wybaczy trolownia się tu zrobiła, spadam stąd ninKA trzymaj się i przynajmniej w dalszym postępowaniu bądź mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaa
ten tema prowadzi ta sama osoba, która podpisywała się kiedyś Mg34 i Julia Russell, ten sam styl te same chwyty, beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohohohooo
ninka ja Cie nie potępiam ani tez pochwalam ,do konca nie znam Twojej sytuacji . Ja bym nie mowila , jezeli byl to jedorazowy wyskok, bijesz sie z myslami . Nie wiadomo jak sie zachowam Twoj maz ,byc moze ze bedzie po malzenstwie... Z drugiej strony jak sie wyda ...wtedy stawia Cie w gorszym swietle. A Ci co tak krzycza ,pwnie maja nie jedno za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia69
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulla juz to pisalas idiotko !! Nie każdy jest takim pajacem jak ty by bawic sie w takie coś . Pomysleć , że znajdzie sie taka , która zazdrosci mojej sytuacji :-O Albo sama prowo piszesz na kafe ? Raczej to drugie .. Ale sie poniżasz zwłaszcza przede mną :D Bo ja znam prawde-nie zapominaj o tym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaa
to po co tak nerwowo reagujesz? w tamtych wątkach też pisałaś o kazdej porze dnia, jakbyś nic innego nie robiła, jesteś redaktorzyną i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaa
człowieku, naucz się pisać innym stylem, to bedziesz bardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony_36
@ninKA ^-^ Mnie nadal interesuje jedna kwestia tzn. jak wygląda twoje zaplecze materialne i co by dla ciebie wynikło z całej sytuacji gdyby mąż wywalił cię za drzwi. To samo pytanie kieruję do Basi sprzed 20 lat ;) i innych pań wypowiadających się w temacie. Bo na pisanie o tym, że ,,nie powiem żeby nie skrzywdzić męża'' może sobie pozwolić co najwyżej kobieta całkowicie niezależna finansowo. W innym wypadku dochodzą motywy finansowe , które zawsze będą budzić podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj trollu :D Pisze trzy posty na dzien wiec jebie mnie twoj jad :D Sprawdziłam ten nick Rusel i boli cie to, że tamten temat tak samo jest aktywny i dlatego przypisałas go mnie . Załosna jestes . Idz sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczony mam stala pracę i gdyby doszło do rozwodu poradzila bym sobie w utrzymaniu siebie i dziecka. Zreszta nie zapominaj, że mała miała by zabezpieczenie finansowe u swojego ojca. Moze to zabrzmi głupio ale raczej z domu by nas nie wyrzucił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaa
swoją agresją sama się przyznajesz - słabo, bo na początku takie niewiniątko, biedne, a teraz język ci się zmienił po zdemaskowaniu, wszyscy widzą jak wyglądają projekty tego portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaaaa
ninka, identycznie pisałaś jako Mg34 (o zabezpieczeniu finansowym) wymyśl coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkii ii111111111
kobieto nie przyznawiaj się chyba że chcesz zyskać pogardę w oczach meża Wiesz nie pochwalam tego co zrobiłaś ale trudno stało się .... ALE NIE GADAJ O TYM NIKOMU ZAPOMNIJ I TYLE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×