Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Hej dziewczyny, mogę dołączyć? Staramy się o dziedzie prawie 2 lata, dwa tygodnie temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Mój cud trwał tylko kilka dni. Cóż, bywa i tak.... Dziś test owulacyjny pokazał dwie kreseczki, co oznacza, ze mój m. będzie musiał się napracowac. Od tygodnia pije zioła, wznowilam witaminki, tylko zdrowe jedzenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIA witaj bardzo mi przykro z powodu utraty maleństwa jesteś Aniąłkową mama jak ja życzę owocnych starań i mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie się do tabelki :) STARACZKI Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... Antosia......26............06.02..........7.........kujaw sko-pomorskie.... .........06.03 Brava.......30........27.02...........1..........slaskie. .......29.03 Nadzieja 81.....32....26.02...........3..........małopolskie........ ......................29.03. CudnaOla .....28....05.02...........15..........wielkopolskie........ ......................09.03. MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska naukowa-sowa...........29.............8..........5....... ....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Zuzia a nie czekacie chocia jeden cykl, od razu bierzecie si do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma na co czekać. Test pokazuje owulacje więc trzeba to wykorzystać. Może tym razem się uda..... Czarna mi rownież jest przykro. Nie myślałam ze to może tak boleć. Najgorsze jest to, ze analizuje się każdy ruch, każdy moment szukając błędów u siebie.... Nic to, trzeba mieć nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) agussia być może masz rację chociaż pamiętam że jak byłam u gin to miałam owulacje i to byl17 dc będziemy starać się co drugi dzień tak lekarz zalecil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :D Dzien zapowiada sie jakos tak w miare w porzadku , sloneczko powoli u mnie wychodzi a jaka pogoda u Was ? Troszke mam stresa przed ta wizyta u ginekologa popolodniu . Ale mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadeczku :) A jak u Was ? Jak starania? Jak sie czujecie ? No i oczywiscie witam nowe dziewczyny : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Cześć Dziewczyny Modernbarossa trzymam kciuki, daj znać co powiedział lekarz XXX Zuzia1117, Czarna też jestem mamą aż dwóch Aniołków, ostatnie Maleństwo straciłam pod koniec września. Nie analizujcie swoich ruchów, bo to tylko sprawia większy ból. Jest jeszcze wśród Nas więcej Mam Aniołkowych. To co widzę to niedawno straciłyście Swoje Maleństwa, macie prawo do płaczu, żałoby, dajcie sobie czas na wyciszenie. XXX daga2307 podobną miałam sytuację z mężem, raz chciał dziecka a drugi raz nie, wynika to między innymi z Jego bólu, straciliśmy już dwoje dzieci, mężczyźni nie potrafią mówić o swoich uczuciach tak jak my ale również to przeżywają. Być może nie chce teraz dziecka bo boi się kolejnej straty, boi się widzieć Ciebie cierpiącą, płaczącą. XXX Obecnie zwiększyliśmy z mężem staranka bo przychodzą „te dni ale próbuje się nie nakręcać. We wtorek znowu idę na jogę, próbuje nie myśleć tylko o dniach płodnych ale też o przyjemności z seksiku . XXX Witam nowe dziewczyny i niech ta wiosna, która nadchodzi niech też zawita w sercu w każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłyście jakieś badania?ją tylko morfologie i bhcg wtedy co prawdopodobnie poroninie było:( wyniki są ok ale myślę zrobić hormony i tsh.mnie grypa rozkłada coraz bardziej chyba z łóżka nie będę wychodzić:/ dziękuje za przyjęcie mnie do waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :-) fajnie, że nasz topik się rozrasta, ale to smutne, że jest nas aż tyle staraczek... Ja się wczoraj naczytałam o planieniu implantcyjnym i narobiłam sobie nadziei, że to moje plamienie mogło właśnie być implantcyjne, już sama nie wiem co o tym myśleć... Poczekam kilka dni, zrobię test i się okaże :-) Modernbarossa, trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malutkie serduszko :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
wiolka 24 Robiłam badanie w kierunku mycoplazma hominis, ureaplasma urealiticum, chlamydia APTT Toksoplazma, cytomegalia, TSH te badania w czasie ciąży CMV IgM Z autoimunologii: p/c. p kardiolip. IgG i IgM p/c. p. beta2-glikoprot IgG, IgM antykoagulant toczniowy parvovirus B19 IGM. IGG Testy genetyczne u mnie była to druga strata, przy pierwszej raczej się tego nie robi, badanie kosztowne Wszystkie badania wyszły prawidłowo, przyczyna nie znaleziona, tylko tam na „Górze Wie dlaczego tak musiało się stać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Dziekuje dziewczyny za wsparcie , obiecuje wam dac znac co wyszlo : )) Antosia trzymam za CIebie kciuki zeby sie CI udalo we koncu , bedziesz w koncu mamusia zobaczysz :* Ale masz i racje z tymi staraczkami , milo ze mozemy pohgawedzic tu troszeczke ale przykro i to bardzo ze az tyle kobiet ma problemy z zajsciem w ciaze: c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Ja niestety z tym samym problemem co wy,też staram się o dzidzię już 2 lata.Mam za sobą poronienie w lutym 2010 i ciąże obumarłą 12 tydz. w pazdzierniku 2010 od tej pory nic , Do lekarzy z kasy chorych straciłam zaufanie, a prywatnie zrobiłam to na co było mnie stać, teraz zaczęłam na własną ręke walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Witaj Iwesiolek , wiem co czujesz , ja sama staralam sie trzy lata . czulam sie po tym czaie nie tyle fizycznie slabo co ppsychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Witajcie, ja poroniłam w 6 tyg, najpierw plamienie potem krwawienie i ból brzucha, ale to było kilka misięcy temu właściwie to nie wiadomo z jakich powodów, teraz czekam na@ jeszcze kilka dni może nie przyjdzie, kusi mnie żeby powtórzyć, tylko nie wiem czy jest sens, mimo wszystko dopuki @ się nie pojawi jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Aguska wydaje mi sie ze jak narazie nie ma sensu powtarzac tstu , poczekaj do @ , ja trzymam kciuki i jestem jak najbardziej z Toba zeby ci sie udalo . U mnie byly jakies potora tygodnia temu dwie kreseczki , ale jakos nie wiem mam dziwne przeczucia . Tyle lat sie nam nie udawalo a tu nagle bach ! Czy to wogole mozliwe ? Moze test sie pomylil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_lodowego_ogrodu
@modernbarossa jak nie jesteś pewna to powtórz test, to że się tyle lat nie udawało nie oznacza, ze się w ogóle nie uda:) Mam nadzieję, że łykasz kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda.psychika jest rozwalona jak nie wiem co,tak się zastanawiam jak się w końcu uda to te pierwsze miesiące to dopiero będzie psychika wariować,strach i w ogóle ... Ja 2 miesiąc wspomagam się OEPAROLEM I LNEM a mężowi kupiłam MACE i SALFAZIN, to mój 2 cykl z tymi ziółkami ,właśnie w tym miesiącu 4 dni temu miałam super śluz, kupiłam testy ow i wynik rewelka, A co z tego wyjdzie zobaczymy 24 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
modernbarossa ale tobie wyszedł test jeszcze przed terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
troche bez sensu zeby powtarzac test bo dzisiaj mam umowiona wizyte u lekarza wiec dowiem sie na 100 % wszytskego : ) Tylko sie martwie po prostu troche , bardzo pragne byc matka w koncu , na szczescie moj partner mnie wspiera niezwykle mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Aguska ja ostatnia mialam 10 stycznia o ile dobrze pamietam , cykle mam regularne co 28-30 dni i w spodziewanym terminie nie przyszedl i ostatnuiego dnia lutego juz postanowilam zrobic test z smaego rana i od razu praktycznie zobaczylam dwie wyrazne rozowe kreseczki . Do tej pory nie ma sladu @ , zadnych plamien kompletnie nic , tylko duzo takiego gestego mlecznobialego sluzu , zwlaszcza jk duzo sie ruszam , a czasem po prostu siedzac czuje jak sie ze mnie wylewa ,a dodam ze mialam z tym problemy , po prostu byl ten sluz w trakcie owulacjii ale nei tak dzuzo wrecz przeciwnie bardzo malo praktycznie go nie czulam :) Przez pare dni mialam wiesz mdlosci , teraz takie wachania nastrojow , odrzucilo mnie od czesci zapachow ktore wrecz uwielbialam , np : smazona cebulka :D A od trzech dni tak lekko mnie kuja jajniki jak w czasie owulacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
modernobarassa to nie ma już wątpliwości ciąża i to zdrowa, to gdzieś 6 tydzień lekarz na wizycie powinien już dojrzeć pęcherzyk, to takie budujące dla mnie i innych staraczek że wam się udało po dość długim czasie, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
jak to moj partner okreslil ostatnio ze juz mial zamiar isc sie przebadac czy z nim wszytsko w porzadku , wiesz ja bymlam pewna ze w koncu @ przyjdzie moze troche pozniej bo mielsimy duzo stresow ostatnio i problemow . Dzis popolodniu sie wszytsko okaze . Uwierze w pelni jak potwierdzi mi to lekarz . Wiem ze to bardzo budujace , sama rozmawialam jakis czas temu z kobieta ktora wraz z mezem starali sie 7 lat o dziecko , badali sie i byli oboje zdrowi i po ponad 7 latach udalo im sie tylko z tym wyjatkiem ze blizniaki urodzilam , ale najwazniejsze ze zdrowe :) I wlasnie to mnie podnioslo na duchu ze moze i nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Blizniaki widzisz to od razu wyrobiła norme, najpierw nie mogła a potem bach od razu dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
to tylko natura nic wiecej . wiec doszlam do wniosku ze czasem potrzebujemy po prostu czasu , moze wyczucia takiego momentu gdzie bedzie spokoj i trafic w odpowiedni dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie staraczki i mamuski!! Witam nowe dziewczyny!!!wisiolek, wiolka, zuzia, nadzieja milo ze nas coraz wiecej i ze topik tak fajnie sie rozkreca! jesli ominelam ktoras nowo-przybyla to przepraszam i tez serdecznie witam!!! modernbarossa-trzymamy kciuki i czekamy na wiesci chociaz jak dla mnie to nie ma watpliwosci ze jestes w ciazy! antosia-co do ciebie tez mam dobre mysli, ja bym juz robila tescik na twoim miejscu-przeciez juz jestes po terminie @ aguska-masz racje poki nie ma @to zawsze jest nadzieja!!!! Co do tego jak u nas wygladaja staranka to powiem tak: ja mam 30 lat i mamy juz 2 letnia córeczke. jak jeszcze jej nie bylo to bylo wiecej czasu i energii na figlowanie z mezem ;) natomiast teraz sex zazwyczaj uprawiamy tylko w weekend bo w tygodniu jest praca, dziecko ,obowiazki i zwyczajnie padamy!! tzn rozmawialismy o tym ze teraz jak sie staramy to oprocz weekendowego zblizenia pasowaloby tez cos podzialac w tygodniu jak wypadna dni plodne. i wlasnie teraz w tym tygodniu one wypadaja, maz akurat bedzie pracowal bardzooo dlugie godziny , dlatego juz sobie zaplanowalam ze ze 2-3 razy w tym tyg bede czekac na niego,przygotuje dobra kolacje,lampke wina, sexy bielizne, moze mila wspolna kapiel przy swiecach i mam nadzieje ze nastroj sie nam udzieli i uda cos zdzialac w dni plodne. tak jak mowicie dziewczyny-faceci inaczej na to patrza, nie lubia sie czuc jako dawcy spermy tylko jako 100% faceci ktorzy nas pociagaja! ale powiem wam szczerze ze majac juz dziecko, zdarzaja sie tzw "zaklocenia" w staraniach. bardzo czesto gdy juz zaczelo nas ponosic albo akurat bylo zblizenie, mala sie budzila, trzeba bylo do niej isc no i nastroj pryska! ostatnio tez nam córcia cos zle spi w nocy, czego skutkiem jest ze i my nie spimy, na nast dzien praca i obowiazki po kilku nieprzespanych nocach robia swoje i czesto wieczorami poprostu jedyne o czym marzymy to kubek herbaty i TV lub ksiazka!!! buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dziś padam na ryjek, zapewne to wina mojego żelka, który sobie we mnie rośnie i okropnej pogody za oknem, bo tak sypie, że kompletnie nic nie widać, a tutaj testy na mnie czekają do robienia, bo do egzaminu 7 dni zostało - zaczynam odliczanie. Oby moja kruszyna dała mamie napisać ten egzamin i pomogła się skupić, mnie przez to zmęczenie i zapalenie pęcherza libido spadło, ale już mi trochę tęskno za normalnym samopoczuciem i takim czułym zbliżeniem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
naukowasowa dacie rade, a w którym jesteś tygodniu albo ile po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguśka31 ja jestem w 8 tc a odliczanie zaczynam do egzaminu, ale mdłości i wymioty tak mi dają popalić, że chyba będę musiała zabrać na egzamin torbę papierową i będzie wstyd na całą salę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dziewczyny jak tam modernbarbarosa co jej gin powiedział.dziewczyny mi coś jeździ po brzuchu aż mąż mówił że tak czuć i w środku mam ciasno nie wiem czemu tak bardzo chciałabym zajść w ciążę ale mam nadzieję że się uda a może się udało bo ostatnia @ miałam dziwna słabe krwawienia tylko w pierwszym dniu więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×