Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość optymistka537
Ale bujasz dziecko : swój nick skierowałeś do siebie, jak by nie patrzył. ŹLE LICZYSZ !!! Coś ty wymyślił? Ty wpłacasz co miesiąc tylko jednej osobie darowiznę, ale sam otrzymujesz każdego miesiąca wielokrotność darowizn od wielu innych osób. A co najważniejsze darowizny są stale większe. Od drugiego miesiąca płacisz darowiznę z pieniędzy jakie sam już dostaniesz w ramach darowizn od innych osób. Te Darowizny mogą być naprawdę bardzo szybkie i wysokie o ile wybierzesz przy rejestracji uczestnictwo aktywne, następnie polecisz w pierwszej fazie 2 osoby, a docelowo 6 osób do swojej Złotej Szóstki na swoim pierwszym poziomie. Nie trzeba od razu mieć kompletu osób, można zacząć od 2 osób i pomału dążyć do celu. Ogółem chodzi o to, że te 6 osób poleca także po 6, co daje Tobie 36 osób na Twoim drugim poziomie. Teraz te 36 osób poleca również po 6 osób, co daje Ci 216 osób na trzecim poziomie i jednocześnie tyle darowizn po 30 zł z trzeciego poziomu dla Ciebie. A trzeba tu zaznaczyć, że w następnym miesiącu płacimy darowiznę w wysokości 60 zł, a w kolejnym jeszcze wyższą, ale sami także otrzymujemy coraz wyższe kwotowo darowizny do osób z 3 poziomu ( najpierw po 30 zł, potem po 60 zł, potem po 120 zł, potem po 240 zł ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko - nie denerwuj się, nie próbuj tych "ludzi" o czymkolwiek przekonywać - to rzucanie grochem o ścianę. Wystarczy spojrzeć na nick " Smętne Ograniczone Człowiek-i " i już wiadomo wszystko. Cofam wczorajsze przeprosiny dla "Ale bujasz, dziecko" - jednak miałem rację, nie wspominając o poziomie wspomnianego wcześniej wiadra dla "a ja powiem tak". To bardzo przykre. Ci jak to któryś napisał - uczciwi biznesmeni tak dobrze opanowali 'zasady obrotu pieniądzem", że przeciętny obywatel Polski, któremu miłościwie d a j ą pracę, żyje na poziomie niektórych państw Afryki, ludzie wychodzą protestować przeciw biedzie na ulicę - a powinni przeciw oszustom darczyńcom. "Optymistko, ci "ludzie" nigdy nie zrozumieją tej idei, to nie ta klasa. Im się nigdy nie pomieści w głowie, że można komuś coś podarować -za darmo. Niech potrzebujący idą do banków, parabanków, lombardów itd. bo tam jest uczciwie. Ale broń Boże jakichś społecznych organizacji. Ciągle będą nawijać o jakimś guru, katować tę biedną Królową Nauk -Matematykę. ...a do lombardów, tam jest dobra matematyka. Tym "ludziom" nie wystarczy powiedzieć - to tylko możliwość, możesz a jeśli nie chcesz to idź z Bogiem swoją drogą. Przecież ja nie słyszałem, że każdy na pewno dostanie milion za miesiąc, a Ty Optymistko. Słyszałem natomiast, że się nie straci a nawet gdyby, to zostanie radość że inny człowiek otrzymał chwilę radości ale to nie mieści się niektórym w głowinie - to straszna ohyda.. Tu nikt nie obiecuje wielkiego bogactwa za nic. Możesz jeśli chcesz i tyle. Ale tutaj fałszywi obrońcy - powiedziałbym faryzeusze, martwią się strasznie nad głupotą darczyńców. Czy społeczeństwo to rzeczywiście same debile i potrzebują takich obrońców jak "a ja powiem tak" czy tych tam "Smutne Ograniczone Człowiek-i", obrońców Faryzeuszów. Mam jednak inne zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Dziękuję Ci Andrus51, masz całkowitą rację. :) Ja sie tu użeram z nimi jak widzisz od białego rana, a oni i tak nic nie rozumieją. Bujasz dziecko pewnie znowu liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Ale bujasz dziecko, a kto powiedział, że tyle osób znajdzie się w ciagu miesiaca, co? Chociaż cuda sie zdarzają. To jest program na dłuższa metę. Ale Ty juz sie nie męcz, zajmij się czymś innym, bo Ci juz mózg paruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Wiesz? Ja pracuję, płacę składki do ZUS i raczej nie mam pewności, ze otrzymam emeryture. Sam ZUS mówi, ze jej nie zapewnia. Co na to powiesz? Czy ktoś się bedzie martwił, ze dziadki nie maja pieniedzy? Moze ich własne dzieci, jak ich dobrze wychowamy. A dla tych Twoich 10 000 000 ludzi znajda sie nastepni, ponieważ program sie rozwija, wejdą w to ludzie z zagranicy. Dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko. "Ale bujasz, dziecko" nie tylko liczy ale jeszcze dalej o zgrozo wysila się i pisze, pisze, pisze, bo Go nauczyli pisać, i raczej tylko pisać. On ciągle o tych oszustach - bo każdy sądzi głównie wg. siebie. Matematyka to wg. Niego statystyka - ja mam 100 zł a On 1900zł, więc mamy po 1000. W tej głowie nie może się zmieścić, że to tylko darowizny. Mogą być albo i nie. On ciągle o tych dochodach. Nie pojmuje nijak, że to dary, tylko dary. To nie biznes - w ścisłym sensie, tutaj nie ma zarobku, tutaj są darowizny. Dla niektórych ludzi słowo -pieniądz, zaciemnia widzenie reszty świata. Cóż na to nie ma lekarstwa, tak musi zostać. A np. działalność Jurka Owsiaka to też ściema. A że szpitale zyskały tak wiele sprzętu, który powinno zapewnić Państwo, to też ściema. Wszystko ściema, obłuda, złodziejstwo, i ściema. Ręce opadają. Wokoło durne,głupie społeczeństwo i tylko bohaterowie "Ale bujasz,dziecko", jedyni obrońcy. Pewnie , że nie przyrównuję nas do Jurka Owsiaka. On ma szlachetną misję tylko pomagania a my przy okazji pomagając innym sami otrzymujemy dary. Co w tym złego. Przecież pomaga zawsze tylko kto chce i to wszystko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeeeeeeeeeee. Jestem naganiaczem lombardu?. Widzisz z jakim Optymistko poziomem "ludzi" tu mamy do czynienia. Ich argumenty to, k...lub ch.... To naprawdę "wartościowi" obrońcy biednych - oni naprawdę mają się za mądrych. Tacy "obrońcy" jak nieszczęścia tez muszą istnieć na tym świecie, Taka jest Chyba wola stwórcy. Szkoda naszych słów. Popatrzmy na dalsze popisy ich inteligencji, wszak "człowiek to brzmi dumnie". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Wiesz andrus51? Te zakały nawet na webinarze nie potrafią się zachować, taką kulturę dzisiaj pokazali na webinarze co tutaj. Dygnitarze w garniturkach trzęsą się o własną kieszeń. Chyba mają jakies niecne uczynki i wstydzą się napisac swoje imię i nazwisko, wymyślają jakies pseudo albo podszywają się pod czyjeś imię i nazwisko. Już są pilnie poszukiwani. Wstrętni ludzie bez kultury - precz do jednego wora , utworzcie sobie forum i sobie pogadajcie o swoich poczynaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Optymistko, wywołaliśmy burzę w szklance wody. Ci "ludzie" nigdy ale to nigdy nie zrozumieją, że na świecie mogą istnieć optymiści. Ci "ludzie" byli,/ jak to któryś z nich napisał - dymani,/ i będą cały czas bo taką mają zakodowaną w psychice potrzebę. I tak zostanie do końca świata albo nawet jeden dzień dłużej, choć tak nie musi być.. Musimy ich przyjmować- jako też dar Boży, a może dopust Boży. Wiesz, tak sobie myślę, o co ta burza w szklance wody - bo temat da się wyjaśnić w kilku zdaniach gdyż jest prosty jak budowa Kargulowego cepa : jest program społeczny Darczyńcy, możesz otrzymywać i dawać darowizny jeśli Cię to interesuje i Cię na to stać psychicznie. Wszystko wyczytasz w Darczyńcy.eu. Chcesz to proszę a nie to idź swoją drogą życia z Bogiem Ojcem. Ot i tyle. A ileż na tym forum uczonych wywodów, świętego oburzenia dzielnych obrońców - Krzyżowców "głupich darczyńców", bezsensownych wyliczanek, jakichś twardych dowodów, wszelkiej maści jadu, przekleństw, wyzwisk. Włosy stają dęba nad poziomem moralnym forumowiczów czyli społeczeństwa. Czyżby "a ja powiem tak" miał rację w opiniach o naszym społeczeństwie. Tu nie chce się człowiekowi śmiać jak na początku dyskusji lecz raczej płakać. Co to ma wszystko znaczyć. Nie wstyd Wam. To takie proste - dowiedz się u źródła, jeśli potrzebujesz dokładnej informacji i napisz co o tym myślisz ale bez przekleństw, chamstwa, wyzwisk. każdy ma prawo powiedzieć nie, ale żeby z tego powodu wyzywać innego w ohydny sposób. Optymistko, umówmy się tutaj jutro po południu. Ciekawe ile stron mądrości życiowych przybędzie. Pozdrawiam darczyńców. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
Owsiak to taki sam dobrodziej jak p. Rene Makowsly , .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Jestem pewien, że wszyscy oni "darczyńcy" ukończyli szkoły podstawowe specjalne w szpitalu w Tworkach :D. Na dalszą naukę zabrakło środków w NFZ :D No i działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
A wystarczy , abyś odpowiedział na postawione pytania , lub odpowiedział ,np. że nie wiesz , nie znasz się na mechanizmach piramid finansowych , lub coś na temat , a nie tylko ble,ble , ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprawdzie umówiłem się na jutro i tak zostanie. Ale chciałbym już teraz podziękować za wyczyszczenie z brudów tego forum. Nareszcie. Dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pisz - drogie dziecko, ale w swoim własnym brudnopisie a potem tylko ciach - i do kosza, tam gdzie niestety jest miejsce tego rodzaju "mądrości". Pa pa pa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smętne Ograniczone Człowiek-i
Ręce opadają , ACTA zadziałała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryn01x
Oj! Teraz będą się bic między sobą. No,no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie chcę ale muszę, choć to wbrew mojej naturze - "przyganiał kocioł garnkowi" a......./to słowo nie moje/- niedorozwój niedorozwojowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu-gadu, a w międzyczasie grupa mi się rozrasta :) Czy to niedorozwój do niej dołączył, czy imbecyl o aksamitnym uścisku dłoni, czy to "grodzkie" też w to wlazło... cokolwiek by to nie było - zasysamy kaskę pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
Wczorajsze posuniecie fanatyków okultystycznego pomysłu Guru p. Rene Makowska było dowodem na nieczyste intencje Twórczyni Apolandii. Słuchałem Bełkotu na webinarze i jedyne co Prowadząca mówiła to : - program nie dla każdego - nie wszyscy go rozumieją - nie każdy musi w tym być natomiast ZERO odpowiedzi na pytania merytoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
teraz do Fanatyków : - czy Wy jesteście Biedotą ? - czy Wam jest niezbędna pomoc ? - czy wpływ na konto 30 zł to dla Was najwieksza radość w życiu ? Z Waszych wypowiedzi wynika , że tak jest. Bo dla Was największą motywacją do udziału w programie jest pomaganie biednym w Kraju , A na logikę , ten co Was obdarowuje , tak samo myśli , nawet jak wysyła 30 zeta Biznesmenowi Internetowemu Leszkowi B. z Kielc. Leszek B. też szaleje w Darczyńcach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
Nie wiem , czy zrozumiecie , bo Prawda jest bolesna , ale pod pretekstem pomocy uciskanym p. Rene Makowska wprowadza Szatański Plan prostego , łatwego zarobku dla siebie oczywiście , 35 wpisowe + 10 % obrotu całkiem niezłe , dlatego Zero merytoryki a tanie hasła dla poklasku Chołoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Och, co ja tu widzę - porządki. Super, dziękuję moderatorze. Wszelkich przejawów chamstwa i braku kultury należy się wyzbywać. Do Ale bujasz dziecko - a ja myślałam, że " a ja powiem tak" to Twój przyjaciel, no tak żeście się razem uzupełniali, zgadzali, a teraz na niego plujesz? Nieładnie. Ty jestes jednym niedorozwojem a Twój wspomniany kolega drugim ( tak sie sami nazywacie ). A mnie proszę nie obrazać. Jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek z darczyńców operował takim słownictwem jak Ty i Twoi koledzy. Dlatego proszę okazać szacunek tym ludziom, a nie nazywać ich gnojstwem. Dołączył do Was widzę jeszcze jeden niedorozwój ( tak sie sami nazywacie nawzajem ) rene_McOwsky, nie wiem, czy juz załatwił swoja potrzebę, ale tu na pewno zabładził i czasem może narobić w portki. Do już są poszukiwani - jestes poszukiwany. Twoje niecne uczynki mają bardzo krótkie nogi. A na webinarze dobrze słyszałeś, że - program nie dla każdego - nie wszyscy go rozumieją - nie każdy musi w tym być. Więc jak ktoś właściwie program rozumie, to może w nim być. Leszek B. tez moze być w tym programie. Tu nie ma tylko biedoty, tu są też ludzie, którzy maja jakiekolwiek problemy finansowe. Nawet ten bogaty moze je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Naga prawda to jest : Wiesz człowieku? Ten co osmielił sie tak wypowiadać o Apolandii, dziś ma problemy i bedzie musiał publicznie to wszystko odwrócić, dlatego nie wysługuj się jego wypowiedziami. Trzeba mieć swoje własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Andzia32 : bardzo dziękuje za życzenia i wzajemnie życzę wszystkiego co dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Do "optymistka537" Kobieto, czy ty w ogóle czytałaś regulamin tej piramidy ?. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem ? I ty mówisz o własnym zdaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Do Ale bujasz dziecko i jego wybitnego kolegi A ja powiem tak : mam wrażenie, że nie macie konkretnego zajęcia, może nawet pracy, więc siedzicie po całych dniach na internecie prezentując tu swoje - jak sami nazywacie - zasrane wypowiedzi. Weźcie sie do jakiejś roboty i przestańcie dokuczać porządnym ludziom. Proszę mnie nie przekonywać do swoich racji, ponieważ daliście sie poznać tu jako ludzie bez kultury osobistej, a z takich ludzi nie bierze sie przykładu, nie bierze sie ich zdania w ogóle pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Swoim zasranym ( Twoje ulubione słowo ) brakiem kultury nie ostrzeżesz nikogo. Ciebie nikt nie będzie słuchał - zrozumiał wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×