Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość patka :)
czy tu juz nikt nie zagląda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek 124
Witaj, a czy to działa na facetów też.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej nie wiem bo nie jestem facetem ale myślę,że działa na kazdego bo czemu ma na facetow nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Cześć Dziewczynki :) jakoś tak tu cicho się zrobiło. Jak tam Wasze postępy? U mnie w połowie czerwca będą 3 msc, od kiedy zaczęłam brać moroźnik. Niestety do tej pory bez rewelacji :( Straciłam może z 1 kg. Bardzo intensywnie ćwiczę 2 razy w tygodniu po 2h., więc to pewnie bardziej od tego. Mam nadzieję, że MK jeszcze zacznie działać. Napiszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej no własnie pusto :( nikt nic nie pisze ja powiem tak pije mk od 27 lutego dokładnie i jak zaczynałam pic mk to waga pokazywała 75 a teraz 59 :) wiec u mnie sa efekty :D Marikajka nie przejmuj się moze twoj organizm zaskoczy z opóźnieniem no ja jestem zadowlolna do konca kuracji dwa miesiace bo planuje skonczyc 27 lipca i mi starczy tak szczerze nigdy nie myslałam ze dojde do tej wagi :) pozdrawiam a za specjalnie nie cwicze tyle ze mam core i to z nia biegam po polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Patka rany Boskie, poszalałaś :) zazdroszczę Ci jak diabli, ale też bardzo gratuluję :) ja z 66 chcę zjechać do 55 (najoptymistyczniejsza wersja). Byle była 5 z przodu bo zwariuję. Mam nadzieję,że wreszcie zacznę chudnąć bo już sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić :/ z siłki wracam jak z pod prysznica, nie objadam się, zero słodyczy poza cukrem w kawie i nic..... Słyszałam,że MK często zaczyna działać po 3 miesiącach...i tak się pocieszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
NO sama nie wiem jak to sie stało ale jakoś poszło z tymi kg :) moj cel to tez 55 chociaz na poczatku mazyłam o 60 :D ale apetyt rosnie w miare jedzenia mysle ze spokojnie przez te dwa miesiace schudne jeszcze te 4 kg i bede miec wymarzona i wysnioną wage :) nie poddawaj sie najwazniejsze to wytrwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Patka rany Boskie, poszalałaś :) zazdroszczę Ci jak diabli, ale też bardzo gratuluję :) ja z 66 chcę zjechać do 55 (najoptymistyczniejsza wersja). Byle była 5 z przodu bo zwariuję. Mam nadzieję,że wreszcie zacznę chudnąć bo już sama nie wiem co mogę jeszcze zrobić :/ z siłki wracam jak z pod prysznica, nie objadam się, zero słodyczy poza cukrem w kawie i nic..... Słyszałam,że MK często zaczyna działać po 3 miesiącach...i tak się pocieszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie :) Mam pytanie: czy Wam również nie rozpuszcza się do końca moroznik? Gdy go rozrabiam wieczorem, to widzę, jak opada on na dno i rano, kiedy go piję, to dalej tak leży na dnie. Czuję, jakbym piasek miała między zębami. Piję go dopiero 10 dni. Waga stoi w miejscu. Zobaczymy, co będzie dalej... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Jestem ;) witajcie moje kochane!!! nawet nie wiecie jak ja za wami tesknilam :( Tym co schudly serdecznie gratuluje tym co czekaja na efekt daje otuchy a poczatkujacym nadzieje ;) dlugo mnie nie bylo ale mialam za duzo na glowie:( u mnie z waga hmmm znowu skacze kilo plus kilo minus ale na taka ilosc slodyczy i jedzenia ( kryzys) to i tak ok Teraz i ja mam nadzieje ze zdrowie sie poprawi trzymam kciuki ;) a i koniec z ta cisza laski ;) pisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
Witam, dziewczyny nie wiem co jest, biorę MK od 26 maja (tabletki) zawsze rano ok godz 6, a śniadanie ok godz 10 i nic :-( waga nawet nie drgnęła, ani 0,5kg! Co niedzielę zwiększam dawkę o jedną tabletkę czyli w chwili obecnej zażywam 3 szt. i nic, a wesele za 4 miesiące! Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Nati ja tam nie wiem jak to z tymi tabletkami jest ale spokojnie masz jeszcze 4 miesiace i napewno sie uda;) masz diete, cwiczysz? ja tam od jutra znowu sie biore ostro do roboty.. dalej na 5mk i fakt nie rozpuszcza sie do konca wiec mieszam i wtedy na jednego lyka..;) kolezanka co za mna bierze ( troche krucej) tez ani kilo nie schudla ale widac ze boczkow mniej wiec centymetry spadaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
irlandia27 ćwiczę od 2 tygodni 4 razy w tygodniu, a co do tej diety to napewno zdecydowanie ograniczyłam jedzenie ale z dietą ty myślę że może być ciężko bo zakupiłam dietę 3d Chili ale tam jest 4-5 posiłków dziennie, śniadanie w ciągu godziny od wstania a z MK wiadomo że jest to nie możliwe :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witam :) i ponownie pytam: czy któraś z Pań bierze moroznik w proszku? Czy komuś też on się nie rozpuszcza i czuje piasek w ustach? Jeżeli idzie o wagę, to stoi w miejscu, ale zauważyłam, że troszkę boczki mi się zmniejszyły :) Moroznik biorę dopiero 10 dzień. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Zamierzam zacząć stosować te ziółku ale nie mogę sie doczytać nigdzie jak to jest jak się leki bierze .Może któraś wie .Ja biorę diuretyk Diuver i ebiwol od serca.Nie wiem czy na czas kuracji odstawić diuver a ebiwol brać wieczorem .Jak sądzicie .wie któraś coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witaj "Gość". Piszesz, że bierzesz diuver i ebiwol, oba te leki są na nadciśnienie. Ja bym poszła do lekarza rodzinnego i zapytała, czy przy tych lekach mogę brać moroznik, choć na jego ulotce piszą, m.in.że to zioło i normalizuje ciśnienie (tu czytaj: www.moroznik-kaukaski.pl ). Życzę powodzonka :) A czy ktoś może mi odpisać, co z tym rozpuszczaniem w wodzie moroznika? Nadal mam piasek między zębami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Cześć Dziewczynki :) Anett, odnośnie rozpuszczania MK. Zioło nie rozpuści się, tylko naparzy. Ja zalewam zawsze wieczorem i wypijam rano jak wstanę. Zalewam małą ilością wody - na jeden duży łyk. Prze wypiciem zakręcę, zamieszam i siup :) Piasku w buzi nie mm, raczej miękkie drobinki. Gość - ja zdecydowanie bym poszła do lekarza, z lekami nie ma co eksperymentować....zwłaszcza,że opinie na temat MK są różne. A u mnie dziewczynki chyba coś się zadziało....już prawie 3 msc. biorę MK. Waga stoi, ale regularnie chodzę na siłownię a mięśnie są podobno cięższe od tłuszczyku :) Ostatnio pomierzyłam się i okazuje się, że w pasie i boczkach poleciało mi po kilka cm. Nie wiem tylko czy to zasługa MK czy regularnych ćwiczeń. Dodatkowo cały czas smaruję się Bielendą Pomarańczową skórką i noszę pas neo. No ale jakoś tak mi wreszcie lepiej :) jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
zgadzam sie co do tych tabletek lepiej sie upewnic mk tez dokonca sie nie rozpuszcza ale nie mam piasku tylko jakby oregano czy cos podobnego ;) u mnie tez minol 3 miesiac z mk na wage nie wchodze bo strach bo tym slodkim ale chyba nie jest zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę .Ale znając lekarza to powie żeby tego nie brać bo zaszkodzi.Jak każdy lekarz ,oni ziół nie uznają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę .Ale znając lekarza to powie żeby tego nie brać bo zaszkodzi.Jak każdy lekarz ,oni ziół nie uznają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) Dzięki za odpowiedź. Proszę, niech któraś kobitka poda stronkę internetową, z której kupuje MK w tabletkach, bo już mam dość tego "piasku". Z góry dziękuję. Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytałam się lekarza rodzinnego czy można łączyć moroznik z lekami.Konkretnie diuverem i ebivolem ,ale jest wypowiedź dotyczyła innych leków również .Moja Pani lekarz stwierdział że nie wie co to jest ALE !! Jeśli jest to zioło i do tego dostępne legalnie ,zakupione tak jak w moim przypadku w sklepie zielarskim to można ,tylko nie łączyć razem tylko w odstępie kilku godzin.Piszę o tym bo może kiedyś jakaś kobitka będzie miała podobne rozterki jak ja to może się komuś przyda taka wiadomość. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które schudły i zazdroszczę wam ,Ja też zaczynam kurację i mam nadzieję że w końcu to ziółko pomoże mi pozbyć się moich koszmarnych znienawidzonych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
uda Ci się :) trzymam kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Cześć Dziewczyny :) Proszę napiszcie, gdzie kupowałyście MK? "Gość" napisała, że w zielarskim i tu też mam pytanko: czy u Ciebie te ziółko z zielarskiego kosztuje 200zł? (tak słyszałam, że taka duża jest jego cena). Bo jak tak, to widzę, że dałam się wkręcić i kupiłam ... sama nie wiem co??? Ciutek powyżej napisałam z jakiej stronki www MK kupiłam. I tak jak wcześniej wspominałam, nie rozpuszcza mi się to świństwo, a w smaku jest lekko gorzkawy. Co Wy na to? Teraz uciekam, ale wrócę... Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Anett ile zapłaciłaś za MK? To zioło jest dosyć tanie, max 30zł "Pudełeczko zawiera 10 g sproszkowanych kłączy i korzeni o gorzkim smaku, wystarcza na 1-2 miesiąca kuracji.Na 6 miesięcy kuracji przypada 6 opakowań" MK nie rozpuści się, bo jest zmieloną rośliną. W sumie to co zalejesz naparzy się, ale "farfocle" pozostaną. Smak ma paskudny - zwłaszcza czuć go przy 6 dawce ;) ...ale zaczynam w niego wierzyć :) waga zaczęła spadać (tfu tfu odpukać...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witaj Marikajka :) Bardzo Ci dziękuję za info. Słyszałam, że MK "prawdziwy", nie podróba, kosztuje 200zł. Ja zamówiłam przez internet za 12 zł malutkie pudełeczko i widzę, że efektów brak :( Może trzeba jeszcze poczekać, bo to dopiero 14 dzień brania??? Pocieszcie mnie dziewczyny, bo smutek mnie nawiedził i ciężko mi coś dziś :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Anett głowa do góry. U mnie zaczął działać w 3 msc., czyli w około 90 dniu brania :) A do tego spory wysiłek na siłce..... Konsekwencja i wytrwałość zostanie Ci wynagrodzona :) nie poddawaj się i myśl pozytywnie! Tylko od Ciebie zależy, jak wygląda Twoje ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Oj, widzę, że żadna nie ma czasu :( Do szybkiego klikania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Dzięki Ci Marikajka :) Za długo miałam otwartą "naszą" stronkę i nie wskoczyła Twoja odpowiedź. Jeszcze raz Bardzo Ci DZIĘKUJĘ!!! Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Marikajka gratuluje, a jednak wiara czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×