Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość irlandia27
u mnie niestety waga stanela :( bedzie trzeba troszke wiecej wysilku wlozyc zeby znowu zaczela spadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ratunku opanowaly mnie truskawki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
widze ze coraz rzadziej tu sie zaglada niestety :( mi kilo spadlo znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Irlandia a ja w jakim czasie poleciał Ci ten kg? Pytam bo ja widzę,że u mnie średni 1 kg na 2 tyg. leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Oj, jak ja wam dziewczyny zazdroszczę! Ten kg to zawsze coś, to tak, jakby światełko w tunelu :) Ja idę pokręcić kółkiem z "bolcami", po którym mam siniaki w okolicach bioderek, ale za to szybko dostaje się wcięcie = coś za coś :)) Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Hey dziewczyny :) Co nic nie klikacie??? Ja zaczęłam kręcić kółkiem wczoraj wieczorem i zaraz będę kręcić rano :) Na siłownię nie chodzę, to chociaż kółko mi zostaje :) Miłego dzionka życzę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Marikajka to zalezy jak intensywnie cwicze i co zjem potrafi mi spasc z dnia na dzien ;) Anett ja krece kulkiem jakis czas i rezultat jest swietny;) tyle ze godzine dziennie... pozniej juz nie bedzie siniakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i co dziwne tyle czasu nie jadlam ziemniakow i bialego a tak ostatnio mialam na nie ochote, pojadlam i nie tyje ;) znakiem ze mk daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej IRLANDIA 27 mam tak samo jak i Ty też długi czas nie jadłam ziemniakow i chleba a teraz jak od czasu do czasu zjem to waga sie utrzymuje tyle,ze ja jednak pije 6 mk i z taka dawka juz zostaje do konca praktycznie wogole nie chce sie jesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
witam, a ja nie wiem co ze mną nie tak od 26.05 biore mk i nadal nic ani 1 kg, ani 1 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
POMOCY! co ja robię nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
może masz mk oszukany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Nati-N6 spokojnie poczekaj jeszcze troche nawet miesiac nie minol na kazdego inaczej dziala, kolezanka tez nie miala dlugo efektow na wadze praktycznie nic a juz 2 mc pije ale dopiero jej zaczely cm leciec i widac , wiec spoko jak dalej nie bedzie dzialal to moze poszukaj faktycznie innego mk bo jest duzo podrobek niestety;( a mi znowu okres sie spoznia i jem jak opentana :( wszystko ;( poki co nie tyje chyba przez to ze cwicze rano i to hula .... mam nadzieje ze niedlugi bedzie i to sie skonczy i wroce do wafli ryzowych...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka ja na 5 jestem i troche sie boje 6 mk bo w ciazy mialam problem z watroba( amylaze mialam to jest za duza ilosc hormonow produkowalam co szkodzilo watrobie) wiec teraz troche sie o nia obawiam...a 5 na razie daje rade moze w ostatnim miesiacu wezme a i tam musze zamowic mk bo mam juz malo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
a jak myslisz jak bym chciała zajsc w ciaze ile powinnam odczekac po kuracji zeby nie miec go w organizmie a no ja pije 6 i jest ok :) nawet włosy przestały wypadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
nie no wlosy tez mam o niebo lepsze... z ta ciaza to nie wiem, hmmm zapytaj moze w zielarskim kurcze no ja bym chyba minimum 3 miesiace czekala a najlepiej pol roku, nie wiem:( a co planujesz? ja tam sie troche boje bo znowu sie spoznia ale mam nadzieje ze nie jestem bo to by byla tragedia w tym momencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
chyba dla pewnosci odczekam rok po zakonczeniu kuracji i najpierw zrobie wszystkie badania czy jestem zdrowa no chcieli bysmy drugie :) zeby corcia nie była sama ma 14 miesiecy wiec za rok moze moze :P napewno nie jestes chociaz mi sie uregulował jak pije mk na poczatku był roznie a teraz 15 to 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
mam nadzieje ze zaraz bedzie... no ja bym nie chciala teraz drugiego dziecka , synek ma 2 latka i daje sobie rade ;) a pozatym przez te amylaze lekarze mi odradzali kolejne dzieci....i kurcze wkoncu chcem jakos wygladac a nie znowu tyc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
no wsumie teraz nawet jak zas przytyje w ciazy to mam mk :) sprawdzone działajace :) a chcemy miec dwójke dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
nie no to zycze powodzenia i milego robienia ;) ja tam pasuje , moze kkkkkkiiiiiedys moze moze ... na razie mk pije....szczerze to troche mi juz checi odeszly na to odchudzanie ale musze tylko zapal mniejszy jak wczesniej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie :) Irlandia mnie też opanowały truskaweczki. Jem rano , popołudniu i nawet wieczorkiem, ale nie jem w ogóle pieczywka, ziemniaczków=mniam, mniam, które uwielbiam i kręcę kółkiem hula :) tak jak Ty Irlandia :) Wiem, wiem, że siniaki są na początku, później już nie :) Patka, a gdzie Ty kupiłaś mk? Bo ja też nie widzę ŻADNYCH rezultatów, więc może to podróba?????????????????????? Nati-N6, a może my obie mamy trefny mk??? Napisz, gdzie zielsko kupiłaś??? Ja kupiłam przez internet: www.moroznik-kaukaski.pl Piszcie dziewczyny!!! Pozdrowionka :) :) :) Idę kręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dziewczyny macie tel do pana co ja zamawialam i jestem zadowolona i tez 12 zl z hologramem...696549663 bo mi sie stronki nie chce szukac ale inna byla gdzies tam podawalad na poczatku...teraz tez bede zamawiac bo mam malo ,a i juz po 3 dniach byla ;) a ja to chyba sobie knebel zaloze bo strasznie jesc mi sie chce, nie to zebym byla glodna tylko mam potworne zachcianki na pysznosci... nalesniki ze szpinakie i serem mmmmm pycha , juz niech bedzie nawet na boj sie zgodze... nawet mi sie ten okres juz sni po nocach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
ANETT Ty masz od tego samego kolesia co Ja i IRLANDIA bo na tej stronie co ty podałas jest numer kolesia co mi wysyła wiec watpie zeby wysyłał taki jak mu sie trafi nie wiem dziewczyny od czego to zalezy masakra :( ja tez juz za bardzo mam dosc dietowania czasem i ja mam zachcianki i jem jestem tylko człowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka racja przeciesz nie bedziemy zawsze na diecie i mysle ze zeby nie bylo jojo to po woli normalnie jesc, wiadomo nie kfc czi inne ... mysle ze poprostu organizm i tyle, kumpela powaznie waga ani drgnela a widac ze zeszlo z boczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
Anett:) ja kupiłam w sklepie zielarskim, tylko że ja mam w tabletkach i teraz zastanawiam sie nad zakupem proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie kumpelki. Bardzo Ci dziękuję Patka, że poinformowałaś mnie, że mam z dobrego dostawcy ten proszek :) Cieszę się!!! Czyli, jest nadzieja, że waga się ruszy w dół. Nati-N6, a ile dałaś za tabletki? Powiem Ci szczerze, że ciężko mi pić z rana na czczo ten proszek. Mam uczucie jakbym piła piasek z wodą=ohyda. Ale czegóż to kobieta nie zrobi dla urody :) Podzielę się z Wami, że gotuję sobie woreczek brązowego ryżu i jem go przez cały dzień + truskaweczki=obowiązkowo, a dziś do menu dołożyłam arbuza=prawie 0 kalorii i pić się nie chce i jeść też:) Przy tych upałach, to rewelacja. Ja kroję kawałki arbuza z pestkami na małe porcje i wkładam do miseczek i do lodówki. Najważniejsze, że jeść się nie chce i po brązowym ryżu i po arbuzie. Spróbujcie!!!I Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Ojejku, co Wy dziewczyny nic nie klikacie...ja rozumiem, upał, że zwariować można, ale...pisać mi tu, która jakie ma spadki wagi :) Bierzcie się do klikania, bo ja czekam z niecierpliwością :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ja tam nawet nie wchodze na wage bo znowu pojadlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja jakis czas temu kupilam sobie moroznik zachecona roznymi jego pochwalami. Jednak juz po 2 dniach musialam go odstawic bo powodowal u mnie...eee..rozwolnienia :( Czy ktos tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
irlandia27, spoko, poskacz na skakance lub pokręć hula :) a zobaczysz efekty!!! Rusz się kobietko!!! Minaretta, ja tam Ci zazdroszczę, bo mam problemy z wypróżnianiem i chętnie bym tam posiedziała. Niestety na mnie tak nie działa mk, Jak na razie, to chyba w ogóle nie działa, ale jak piszą inne dziewczyny, trzeba czasu, więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×