Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Nie ma czego zazdroscic. Bo ja bym chetnie pobrala ten moroznik, a tak nie moge. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Minaretta, a może źle go zażywałaś lub nie zrobiłaś przerwy między połknięciem mk, a jedzeniem? Ważne jest też nastawienie :) Jak to nic nie pomoże, to zmień menu, np. jedz arbuza, kup sobie jogurty naturalne i wkrawaj codziennie inny owoc do niego, możesz dosypać otrębów=pychotka, a jak zapełnia żołądek:) i chodź wszędzie z butelką wody niegazowanej. Ja mam jeszcze hula hoop z "bolcami" i jak tylko mam czas, to kręcę. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Minaretta spokojnie ja tez na poczatku prawie nie wychodzilam z wc ale przetrwalam i teraz jest ok;) krece krece... a skakanke to juz dawno temu mialam kupic ... tylko szukam takiej duzej bo wysoka jestem... i nawet dzisiaj pobiegalam troche ;) koniec zarcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
a Ja kochane koleżanki zrobiłam murzynka z jabłkami :P miłego weekendu koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ,moja kolezanka przez 8 miesiecy spadla 20kg,i mnie namowila,przez 2 miesiace schudlam 6 kg,po wypiciu ziol przez co najmniej 3 godziny nie jem i wieczorem jem cos lekkiego,jesli zjem szybciej tez latam do toalety a co do spadku wagi to nie przejmujcie sie ze stoi bo wtedy w centymetrach ubywa,a poza tym na poczatku chudnie sie powoli a po 4 -5 miesiacu waga naprawde szybko spada powodzenia i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dopisze bo widze ze wy sie katujecie dietami i cwiczeniami, a jem wszystko tylko malo i chudne,i nie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ok jest okres;) nie ma dzidzi ;) a co do cwiczen to one nie tylko po to by waga szybciej spadala, ale zeby skorka pozniej nie wisiala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i wiecie co ja chyba troche za szybko te 10 kilo zgubilam bo kurcze pare rozstepow sie pojawilo, mimo kremow:( wiec spokojnie dziewczyny pomalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Anulka, to Ty masz najlepiej!!!Nie dość że lecisz na wadze, to jesz wszystko.GRATULUJE!!! Irlandia, tobie też GRATULUJE, ze nie ma obawy o powiększenie się rodzinki :) a skakankę kupisz w Tesco na dziale sportowym czy innym markecie. Pozwolę sobie Wam polecić zabieg drenaż limfatyczny ( całe nogi+stopy wkładane są do specjalnego "worka", w okół brzucha zakłada się też taki "worek" i delikatnie nadmuchiwany jest powietrzem aż czuje się lekki ucisk, a następnie szybko wypuszcza się powietrze). Ja szukam tego na Groupon-ie lub innym portalu ze zniżkami, by było taniej. Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati-N6
Anett:) ja za tabletki zapłaciłam 50 zł ale teraz zamówię sobie proszek, może po proszku zaczną się pojawiać efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
skad wy te tabletki macie? i jaki jest sklad? ile % moroznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie dziewczyny:) Dziś miałam ciężki dzień, bo zjadłam chyba górę jedzenia=RATUNKU!!! Co do tabletek, to ja nie słyszałam o takich, a sama używam proszku. Też wolałabym mk w tabl., bo mój proszek nie rozpuszcza się, a gdy go połykam, to mam go pełno między zębami i ma gorzki smak. Dlatego, jeśli któraś ma namiary na tabl., to niech tu napisze i za ile. Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przeczytałam całość:) Fajna grupa z Was. Ja jestem na diecie 8 godzinnej, ale oczywiście mam swoje słabości i niestety nie dotrzymuje godzin. Przymierzam sie do mk. Zastanawiam się, co sie stanie po zakończeniu tych 5-ciu miesięcy? Czy pijecie jakiś alkohol? Czytałam, że nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
jest ok minus kolejne 0,5 kilo ;) co do alkocholu to roznie bywa...troszke mozna , nie za duzo i nie za czesto ;) a co do diety to ja juz powoli powracam do wmiare normalnego jedzenia, nie tam obrzarstwo tylko takie MZ ale juz z ziemniaczkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Anett witaj w klubie. Ja też dzisiaj non stop coś podjadam, nie mogę się opanować :(((( waga w dalszym ciągu bez szału a właśnie minęły 3 msc. z MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.zainspirowana waszym forum zaczęłam brać MK .od 8 dni biorę i nie mam żadnych negatywnych objawów.Zauważyłam że uregulowały mi się pobyty w WC co jest dla mnie rewelacyjne.Wcześniej nawet zioła przeczyszczające nie działały a teraz nawet dwa razy dziennie.Dodatkowo wcześniej miałam problemy z woreczkiem żółciowym a od tygodnia nie odczuwam żadnych dolegliwości.Brak apetytu był w poprzednim tygodniu ale w tym chce mi się non stop jeść i mam zachciewajki jak wcześniej.I teraz jest ciężko.W tamtym tygodniu soadło mi ponad kilo ale teraz przytyłam dwa i mam doła .od razu mi się odechciewa.Ale ja chce wytrwać te 5 miesięcy i już nie chodzi że chce i muszę schudnąć ale chce oczyścić organizm z całego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie :) Dziś jakoś w miarę się trzymałam i już tak nie żarłam jak wczoraj :) Dorcia, jeśli idzie o alkohol, to też czytałam,że nie można, ale szklaneczkę piwka wypiłam w upał i nic się nie stało. Wychodzi na to, że w małych ilościach można :) :) :) GRATULUJĘ Irlandia, 0,5kg to też coś i też uważam tak jak Ty, że alkohol w małych dawkach nic nie zagraża. Marikajka, dzięki za przywitanko :) nie przejmuj się z tą wagą, moja też stoi jakby ją kto zauroczył, ale trzeba wierzyć, że przyjdzie dzień, że się ruszy w dół!!!I tego się trzymaj!!! Witaj Gość, fajnie,że też dołączyłaś :) ja też jak poczytała, jakie fajne babeczki tu klikają i że biorą mk, to też zaczęłam klikać :) Jak widzę na Ciebie MK zadziałał rewelacyjnie i nie masz już problemów z wypróżnieniami, ja jeszcze ma :( niestety, no cóż... A z wagą tak bywa, raz w dół innym razem w górę. Spoko, jeszcze poleci w dół, daj sobie czasu :) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
spokojnie dziewczyny waga skacze mi tez na poczatku skakala, pozniej bylo ok i znow pojadlam i wzrosla ale i tak malo na to co zjadlam i w jakim czasie... bedzie ok tak mysle;) ja powoli sie zabieram znowu za cwiczenia bo troszke je ostatnio saniedbalam... mam jeszcze 9 kilo do zrzucenia a o dziwo jak krecilam hula to czulam je na kosciach bioder...i pojawily mi sie wielkie since...:( wiec musialam odczekac troszke az zejda, wiec dzis sa duzo mniejsze i sie zabiore tylko ze z 30 min a nie godzine jak zawsze... a wam zycze powodzenia;) ewa, niki a wy jestescie jeszcze z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewuszki :P jeśli chodzi o wagę to ja swój cel mam osiagniety 58 kg :) ciesze sie bardzo z tego powodu i wcale sie nie obraze jak do konca kuracji zaważe 55 :D jak na razie waga mi sie utrzymuje nie wiem czy to juz tyle 58 bedzie czy jeszcze coś spadnie ale od dłuzszego czasu nic nie leci w dół no nic zobaczymy :) powodzenia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
gratulacje patka;) ja dzisiaj wkoncu po ciezkich mordegach zalozylam 3 kulki do hula.... troche bolalo...oby warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
Mi mężulek kupił zumbe fitness :) na ps3 wiec rano biegam z zakupkami, sprzatniem, córcia po dworze a wieczorem tańce he he :) masakra fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Witajcie:) Mam pytanko: czy któraś miała bóle nerek prawie zaraz po wypiciu na czczo mk? Od 4 dni bardzo mnie bolą i nie wiem, czy to nie po mk i trochę mnie to martwi. Czyżbym musiała odstawić zioło nim zabrał mi kg :( Odpiszcie!Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Anett ja na szczescie nie mialam takich dolegliwosci...a co wiecej ja cierpie na migreny , potworne ze z lozka nie bylam wstac o dziwo po mk mnie glowa nie boli;), wiec mi tam pomoglo na to wychodzi;) a nie przewialo cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie gdzie i z kim polecam Babingtona.Wczoraj grałam godzinę z córką ,pół kilo w dół i byłam taka szczęśliwa po tych potach .Te endorfiny to prawda ,tak fajnie było jak się wymęczyłam.A tu dzisiaj deszcz pada a chciałam powtórzyć.Taki wysiłek to lepszy od faceta.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :) Dzięki Irlandia za inf.Ja też miałam straszne bóle głowy iii...lepiej odpukać w niemalowane. Myślę, że te nery, to brak wody w organizmie... zobaczymy... Gość, babington to fajna sprawa, tylko musi być troszkę miejsca, najlepiej w plenerze :) Każdy ruch jest lepszy od fotela. Miłego weekendu :) :) :) Oby tylko słoneczko świeciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett:)
Oj, sorki zapomniałam się podpisać... To u góry pisałam ja, czyli Anett :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
babinkton hmmm na majowce gralam z kuzynem... i szczerze lepiej sie bawilismy niz nasze dzieciaki...smiechu bylo co nie miara po tylu latach za paletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no kolejne 0,7 kilo mniej :) ide pohulac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prawie 20 latach przerwy przypomiałam sobie o tym sporcie .w końcu córka się do czegoś przydała ,jak fajnie mieć duże dzieci.Polceam dziewczyny ,super spala kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no dziewczyny, jak efekty? wszystkie sa dalej z nami? i czy ktoras robila sobie badania po mk? czy dobre wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×