Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

millllenka - tyle czasu bez testu, podziwiam, jak bym nie dała rady :P mi-fa-so - a czy ty przypadkiem dzisiaj nie masz terminu @ ? Nie testowałaś dzisiaj? Dzisiejszy dzień w miarę szybko mi zleciał. I całe szczęście... ale teraz jestem w domu i znowu zaczynam rozmyślać :P Dobrze, że spać mi się chce to szybciej dziś zasnę, w ogóle ostatnio coś śpiąca jestem, nawet w dzień bym spała. Dzisiaj będąc w sklepie poczułam dość mocne ukłucie w jajniku... dziś jest 5 dzień po owulacji... kto wie co tam się dzieje:) Nie chcę się nakręcać ale sutki też mnie bolą przy dotykaniu. Kiedyś pewnie będą takie testy, które będą pokazywały czy doszło do zapłodnienia, później zagnieżdżenia... my jeszcze tak dobrze nie mamy, ale i tak lepiej jak nasze babki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - ja też teraz zapisuje objawy, temperaturę itp ale na stronie ovufriend.pl ale to dopiero drugi cykl Klasyka - termin na 9 lipca wpisywałam na początku cyklu, ale wg owulacji spodziewam się dopiero 10, czyli jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie się usuwam bo nie Mam pojęcia ile będzie trwał mój cykl. Ale dopisze się w następnym :) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1dziecko................10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. jak tam u was? Ja się czuję okropnie ociężała, taka pełna, mam mega wzdęcia nie wiem czy to po luteinie czy przed okresem i zaparcia eh. Piersi już tradycyjnie po bokach mnie bolą, do tego wieczorami pobolewa mnie głowa (ale to chyba po luteinie). I ogólnie jak tak gorąco to nic mi się nie chce :(. Śluz mam dalej taki rozciągliwy i przezroczysty ale zaczyna się już pojawiać taki białawy jak przed okresem. Jakoś coś mi mówi że okres przyjdzie. Trudno, zła będę ale jakoś przeżyję. Od następnego cyklu zacznę robić testy owulacyjne, i przebrnę ten ostatni cykl na luteinie z testami, a jak dalej nic to wtedy już tylko wizyta u lekarza monitoring i jakieś konkretne działanie zostanie. Najbardziej się boję że jak nie wyjdzie nic to czeka mnie to hsg. Raz udało mi się uniknąć bo akurat zaszłam ale teraz chyba tyle szczęścia już nie będę miała. Na szczęście z nosem już wszystko dobrze, i alergia trochę odpuściła. Milllenka podziwiam cie za cierpliwosc bo ja bym nie wytrzymała i testowała zeby wiedziec na czym stoje. Widzę że makatka ma też podobny termin @ jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szyjka jeszcze zamknięta ale przy myciu zobaczyłam brązowy śluz więc jutro będzie @:-( plus taki, że punktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenka - a ty znowu nie testujesz ;). Chyba lubisz żyć w ciągłej niepewności ;) kambel - cieszę się, że masz takie pozytywne nastawienie :). Życzę ci, żeby jak najszybciej znowu się udało, tym razem już do końca szczęśliwie. mi-fa-so, kiccia - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezumi... To tylko psychika nasza tak działa, innego wytłumaczenia nie znajdziesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - jak u Ciebie? ja dziś rano, za namową męża zrobiłam test.. niestety negatywny:( pierwszy cykl od lutego, w którym robiłam test, a to chyba przez to, że mam w domu 5 testów ciążowych, które były dołączone do owulacyjnych, gdyby nie to to na pewno bym nie zrobiła jeszcze ;/ zmęczona - co to takiego to hsg, tak czy siak, życzę Ci, żeby nie było takiej potrzeby :) ja co chwilę dziś biegam do wc, sprawdzać czy @ nie przyszedł, kurde w tym m-cu naprawdę nie chciałam się nakręcać żadnymi objawami ciążopodobnymi, to jeszcze na dodatek to tych objawów z poprzednich cykli mdłości dostałam, wczoraj i przedwczoraj i jak tu nie mieć nadziei? chyba wyląduję w wariatkowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie dzis 25 dc ostatni dzien z luteina. Wiec w piatek okres przyjdzie pewnie. Brzuch mnie juz na okres nie boli. Mi fa so to badanie droznosci jajowodow. Wpuszczaja specjalny kontrast pod cisnieniem i robia zdjecie retgenowskie i wtedy widac czy kontrast przeszedl ladnie i jajowody drozna sa czy sa jakies zrosty itp. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
hej dziewczyny dla potwierdzenia zrobiłam dzisiaj test i wyszły od razu dwie piękne tłuste krechy, za dwa tygodnie wizyta u lekarza i jak potwierdzi że wszystko ok będę mogła się cieszyć jak na razie piersi bardzo bolą i mam całodzienne mdłośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so... Ja dziś tak jak ty co 5 min jestem w toalecie:-( z testem powinnam poczekać chociaż do soboty ale że mam go w domu to jeśli @ nie przyjdzie to pewnie jutro zrobię. Też dzisiaj ,,mdłości'' mam;-) psychicznie to bardzo męczy:-( póki krwi nie zobaczymy będziemy mieć nadzieję Czarna... Super:-) jeszcze raz gratulacje! Zmęczona... Oby jednak @ nie było. Wszystkim Nam tego życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
trzymam kciuki bardzo bardzo mocno za was dziewczyny żeby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - świetna wiadomość:) Będzie wszystko dobrze, gratuluję jeszcze raz! :) Oby nas - przyszłych mamusiek przybywało jak najszybciej:) U mnie 20 dc. Lekarz kazał mi zrobić test 26 dc. (po 12 dniach brania d*phastonu) czy to nie za wcześnie? Może już coś wyjść? Powiedział, że powinno już coś pokazać, ale ja mam wątpliwości... Czy 26 dc beta będzie już wiarygodna? bo chyba polecę też zrobić test z krwi... Jeszcze 6 dni a ja siedzę jak na szpilkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna8306
no chyba pewniejszy będzie z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Hej. Czarna-gratuluję :) super wiadomość :) Szczerze mówiąc przestałam się nakręcać i stwierdziłam że co ma być to będzie.Przyjdzie @ to będziemy próbować dalej a jak nie przyjdzie do niedzieli to zrobię w poniedziałek test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuję NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2dziecko................29,06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko................26.06 pasikonik88...........25................................ ...........2dziecko...............03.07 czarna8306............30.................1 cykl..................2dziecko...............03.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2dziecko...............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko...............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko.............12/13.07 Efie.......................33................3 cykl................1dziecko.................13.07. kiku88..................30.................9 cykl................1dziecko..................14.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl.................1 dziecko................18.07 Westa i Hestia.......30................2 cykl.................1 dziecko ...............18.07 jaskółka87............26..................7 cykl..................1dziecko...............22.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1 dziecko...............25.07 Dagietka30 ............30................3 cykl.................1dziecko................28.07 niulek x ............ . .22................2 cykl..................1dziecko................29.07 dziki-dzik...............26................6 cykl.................1 dziecko................02.08 wystraszona27......27.................2 cykl...................1dziecko............... 03.08 roxien21................27................4 cykl..................1dziecko.................04.08 anula2500................28................1 cykl..................2dziecko.................07.08 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................27.01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014 RybkaPlum.............29..............2 cykl.........2 dziecko................23.02.2014 Tomaszkowa............25...............1cykl..........1sz e dziecko.........17.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ja jak zwykle chwile się nie oddzywam ale śledzę was na bieżąco :) wizyte mam dopiero 24 lipca wiec zekam z niecierpliwością :) Jestem juz w 11 tyg wiec prawie trzy miesiace juz. nie należę do osób szczupłych wiec jak narazie u mnie brzusio strasznie nie rośnie :) ale juz cos jest na rzeczy bo zawsze uwielbilam spac na brzuchu a teraz wystarczy ze chwilke poleżę i muszę sie przekręcic bo mnie boli, takze juz przyzwyczajam sie powoli do lezenia na boczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
Witajcie dziewczynki dluuuuugo nie pisałam ale cały czas tu zaglądam i podczytuje :) wiecie co nie pisałam bo myślałam że odetnę się od tematu ciąży ale to niemożliwe....Pogoda ładna więc siedziałam w ogródku i plewiłam to mnie odpręża no i samo się nie wyplewi.....a chcąc mieć swoje świeże i nie pryskane warzywka trzeba trochę serca włożyć:) ***Rybko przykro mi mam nadzieje że jednak będzie dobrze ***Kambel współczuje ***czarna serdeczne gratulacje :* ***mi-fa-so możne było jeszcze za wcześnie....mam nadzieje że @ jednak nie przyjdzie We wtorek odebrałam badania krwi, poszłam zrobić sobie wyniki bo od dłuższego czasu czuje się zmęczona, rozkojarzona, myślałam że znajdę odp. możne anemia a ku mojemu zaskoczeniu Hemoglobina 14, wyniki krwi w normie, po za NEUT (neutrofile) to mam poniżej normy, mocz jak zwykle liczne bakterie :( miałam też zrobione badanie TSH 3 generacji mój wynik to 1.75 kojaże, że kiedyś pisałyście że kobieta planująca ciąże powinna mieć max 1.5 możecie mi coś więcej napisać ;) będę wdzięczna......u mnie 24dc @ zbliża się wielkimi krokami zmienność nastroju, zatrzymanie wody w organizmie ból piersi Wpisałam sobie i poczytałam co oznacza obniżenie tego NEUT i nie wygląda to dobrze :( niedokrwistość aplastyczna, zakażenia wirusowe, choroby autoimmunologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kiku- z ym tsh 1,5 to prawda, ale ta norma dotyczy przede wszystkim osób chorujących na niedoczynność tarczycy, wątpię, żeby jakikolwiek endokrynolog podjął się leczenia twojego wyniku tsh, ono jest prawie idealne, z pewnością nie chorujesz na niedoczynność tarczycy. Gdybyś przez długi okres czasu nie mogła zajść w ciążę, może ktoś by się tym wynikiem zainteresował, ale moim zdaniem to ostateczna ostateczność i nie powinnaś mieć żadnych problemów związanych z tarczycą. Nawet jakbyś teraz zaszła w ciąże to norma jest do 2,99 w pierwszym trymestrze także nie masz się czym martwić. Ktoś kto jest w trakcie leczenia i ma tsh 1,78 musi zwiększyć dawkę by obniżyć wynik,nawet do tsh 0,5, bo po zajściu w ciąże tarczyca potrafi wariować nawet u zdrowych osób. czarna- wielkie gratulacje Ja oderwałam się od tematu ciąży już nawet o tym nie myślę, mam tyle pracy na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
Wystraszona dziękuje za odp. nigdy nie podejrzewałam że u mnie coś nie tak z tarczycą ale jakoś jak zobaczyłam wynik i skojarzyłam go z tym co pisałyście wyobraźnia sama się uruchomiła:) czego głuchy nie usłyszy to sobie sam dopowie, jestem pod koniec 9 cyklu jak do tej pory nie mierzyłam temp., nie robiłam testów owulacyjnych, nie wyliczam, badania zrobiłam z przyczyn nie związanych z planowaną ciążą ale to chyba ich wyniki pobudziły mnie do szukania, gdybania.13 sierpnia mam wizytę u gin. (zwykła profilaktyczna) zobaczymy co on mi powie. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kiku- z pewnością wkrótce się Tobie uda, zajście w ciąże to kwestia szczęścia w bardzo wielu przypadkach, w trakcie pierwszego roku podobno 70 albo 80% par kończy starania z wynikiem pozytywnym (zapomniałam dokładnie ile:)), także nie ma co doszukiwać się póki co przyczyn niepowodzeń. Pewnie w pierwszym monitorowanym cyklu przez ginekologa zajdziesz w ciążę:). Ja też działam spontanicznie, tzn. nie sama heh, zobaczymy jak u mnie będzie, nie nastawiam się, super bardzo dziecka też nie pragnę, porostu stwierdziłam, że czas pomyśleć o dziecku, jak się pojawi to będziemy szczęśliwi, jeśli nie mój szef będzie szczęśliwy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś przez te nerwy pół dnia męczy mnie biegunka. Zestresowana jestem jak przed jakimś życiowym egzaminem. Niestety szyjka jakby bardziej okresowa:-( choć jeszcze zamknięta, chyba niema sensu robić testu bo po nim pewnie @ zaraz będzie (o ile nie pojawi się w nocy) ale chyba zrobię bo się z tych nerwów rozchoruje;-) Mi-fa-so jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia - ja mam podobnie, tak się stresuję cały dzień, że nie wiem jak zasnę, też kilka razy dziś miałam potrzebę w wc, głowa mnie bolała, chyba przez te nerwy ;/ ja mam szyjkę wysoko i raczej twarda - ale co to oznacza to nie wiem, bo szyjki tez nigdy nie sprawdzałam przed @ tylko w okresie owulacji. Miałam melisę wypić na noc, żeby lepiej spać, ale już za późno, bo będę później w nocy na siku musiała wstawać;) Ja się zastanawiam nad testem jutro rano, ale chyba nie zrobię, skoro dziś wyszedł negatywny (dziś mam 13 dzień po owulacji), to chyba się wstrzymam do piątku, chyba, że mnie @ wyręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
***wystraszona z moją pierwszą ciąża było podobnie nie miałam jakiegoś parcia na szkło bardziej mąż :) udało się. Mam nadzieje że teraz też tak będzie czym starania dłuższe tym zabawy więcej ;) a jak nie to zostanę przy córci. Tobie również życzę żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :) ***mi-fa-so ***kicccia oby wasze @ zagubiły się w tym cyklu i nie odnalazły drogi przez kolejne 9 miesięcy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... może dziwne pytanie ale jak sprawdzacie szyjkę? jak czujecie, że jest otwarta/zamknięta? Próbuje sprawdzić też czy miękka czy twarda i też nie wiem :/ czuję i miękko i twardo :/ Nie wiem jak to robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
Witam Z góry przepraszam za zaśmiecanie waszego topiku, mam nadzieje że nie weźmiecie mi tego za złe ;) ukazał się dziś materiał z wywiadem z Eleną Tonetti w języku polskim, a takich materiałów tłumaczonych na nasz język jest niewiele, natomiast informacje w nim przedstawione są tak istotne i ważne, iż uważam, że każda kobieta która spodziewa się dziecka lub je planuje, powinna je poznać, dlatego wkleje ten link gdzie tylko się da, by jak najwięcej osób mogło sią z nim zapoznać. Zachęcam Was bardzo do odsłuchania tago wywiadu, choć może nie jest zbyt płynny bo prowadzony z tłumaczem, ale naprawdę jestem przekonana, że takie sprawy jak sposób przyjścia na ten świat, okresu płodowego oraz pierwszych miesięcy i lat życia, mają kluczowy wpływ na nasz rozwój i determinują całe nasze późniejsze życie i jeśli chcemy zmienić nasze życie, życie naszych dzieci i cały nasz świat, mam taką moc. http://www.youtube.com/watch?v=T6w04-TCExg Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam test... Oczywiście negatywny:'(:-( Klasyka nie wiesz jaka jest bo nie masz porównania, jaj będziesz systematycznie ja sprawdzać chociażby przy myciu szybko zobaczysz jak się zmienia. Kucnij i wluz palec do pochwy, tam tracisz na szyjke, czasem będzie zaraz przy wejściu a czasem palec będziesz musiała wróżyć głęboko i po tym będziesz wiedziała czy jest nisko czy wysoko. Na wejściu szyjki jest otwór i w zależności on tego jaki jest oceniasz czy jest otwarta czy zamknięta. Trzecim kryterium badania jest to czy jest miękka czy twarda, niektórzy porównują ja do wielkości ust itp. ale ja nie umiem tego z niczym porównać poprostu przy częstym badaniu widzę tą różnicę. To naprawdę proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×