Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość Inez10
do tymianek111 Bardzo gratuluję dwóch kreseczek, ja podobie jak Ty miałam dwa testy i nie mogły się zmarnować:))), jak zobaczyłam dwie kreseczki to prawie padłam z wrażenia że tak szybciutko nam się udało- zaledwie w pierwszym cyklu starań. Życzę dużo zdrówka i bezproblemowej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka - jeśli nie jesteś w ciąży, to rozczarowanie i łzy i tak niestety przyjdą, czy to z negatywnym wynikiem testu, czy z początkiem krwawienia. Ja bym nie czekała w niepewności, tylko robiła test, będziesz miała o kilka dni niepokoju i niepewności mniej :) jowita1986 - jeśli nie przeszkadza ci staranie o dziecko bezpośrednio po zażywaniu pigułek, to możesz próbować już teraz, bardzo możliwe, że mimo tych 2 tabletek owulacja wystąpi normalnie. Ale są też zwolenniczki odczekania kilku miesięcy na "oczyszczenie" organizmu z hormonów i dopiero wtedy rozpoczęcia starań. Sama powinnaś zdecydować. słodka cytryna100 - ja też w pierwszej ciąży poranne mdłości miałam całodniowe. Chyba nawet gorzej bywało wieczorem, niż rano. Herbatki imbirowe też mi pomagały, ale nie do końca, po prostu musiałam to przetrwać (do 15 tygodnia się męczyłam). Na razie cieszę się ciążą bez mdłości (to jest dopiero luksus ;) ) i cieszę się, że "objawów" ciążowych mam jeszcze mało, bo oprócz braku miesiączki żaden nie jest przyjemny :P Inez10 - witaj :). Będzie mała różnica wieku między dziećmi.Początek pewnie będziesz miała trudny, ale potem dzieci będą się bawiły i wychowywały razem i będzie dużo łatwiej. Też myślałam, że zdecyduję się szybciutko na drugie dziecko, ale mój syn to taki łobuz, że po prostu bym nie podołała noworodkowi i rozbrykanemu 2-latkowi jednocześnie. U mnie różnica wieku dzieci będzie 3 lata, mam nadzieję, że w ciągu tego roku trochę spoważnieje i się uspokoi ;) U mnie okresu brak, plamienia też nie ma, ale decydujące kilka dni jeszcze przede mną. Piersi pobolewają, podbrzusze też i na razie wygląda, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez - dziękuję bardzo, tobie również gratuluję szybkiego "zaciążenia" :) Ja sobie kupiłam testy na Allegro po złotówce - 13 sztuk... I co mam teraz zrobić? Testować mogę ile dusza zapragnie ;) Ok, dziewczyny, idę spać, a jutro wyjeżdżamy. Do zobaczenia po długim weekendzie! Mam nadzieję, że będą tu czekały kolejne dobre nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku - moje gratulacje Inez - witaj milenka- i jak test zrobiony? Ja nadal testuję niestety albo owu się przesunela albo już nie wiem. Dziś 14 dc a temp ( z resztą już od kilku dni) 36.3 a gdy robię test to kreska testowa z dnia na dzień jakby ciemniejsza a ta druga nadal ledwie widoczna czasami tyłki cień a czasami troszkę mocniej. oh...już bym chciała żeby było po wszystkim pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zrobię małą aktualizację STARACZKI: NICK..............WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka................24........ 2 cykl..........2 dziecko............27.05 stempelek1983........30..........3 cykl........1 dziecko.............31.05 mi-fa-so..................31........4 cykl............2 dziecko...........08.06 dziki-dzik................26........4 cykl..........1 dziecko............11.06 roxien21.................27........2 cykl.........1 dziecko.............12.06 kambel .................22......... cykl 3.........1 dziecko...........13 06 lulika....................30/31 .......2 cykl..........2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum .............29 .......2 cykl .........2 dziecko ........ 15.06. kicccia....................24.........1 cykl..........2 dziecko..........16.06 zmęczona26............26........dawna.........1 dziecko........18/20.06 makatka03.............32.........10 cykl.........1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26...........2 cykl.........1 dziecko..........22.06 niulek x ............ . .22...........1 cykl.........1 dziecko..........22.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU slodka cytryna100....32....od dawna.........1 dziecko....... titi....................................1 cykl............2 dziecko....... tymianek111...........28.......2 cykl............2 dziecko...........02.2014 aneczka0124...........21......1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez 10 moi chłopcy mają 12 i 5 lat:) Zaszłaś w 8dc a jak długie masz cylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) czy przyjmiecie mnie do siebie? tymianek mnie zaprosila:) może napisze coś o sobie:) to moj 8 cykl starań..ja zaczelam starania zaraz po odstawieniu i u mnie niestety sie nie sprawdzilo ze po tabletkach zachodzi sie odrazu....przez 5 cykli pehcerzyki nie pekaly albo nie rosly w 6 cyklu milam ladny pehcerzyk ale gin nie chciala mi go monitorowac co dalej bedzie sie z nim dzialo bo wtedy okazalo sie ze maz ma zle wyniki nasienia (ale podobno ze jakies szanse sa) i ona uznala ze nie ma sensu nawet robic mi usg i tak pozegnalam sie z ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) przyjmiecie mnie? tymianek mnie tutaj zaprosiła:) może napisze cos o sobie:) to moj 8 cykl staran.....zaraz po dostawieniu tabletek anty zaczelismy sie starac ale nie sprawdzilo sie ze odrazu po odstawieniu sie zachodzi.....przez 5 cykli nie pekaly pecherzyki, nie rosły, byly malutkie....w 6 cyklu mialam ladny pecherzyk ale gin nie chciala mi go monitorowac co bedzie sie dzialo bo zanioslam wtedy wyniki nasienia meza ktore nie byly dobre(ale szanse sa) i powiedziala ze nie ma sensu robic nawet usg...i tak pozegnalam sie z ginekologiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Mamy i prawie mamy życzę miłego popołudnia - u mnie fajne slonce świeci i jest błogo aż się człowiek rozleniwia. A tu robić trzeba (składam dyplom mgr za 2,5 tygodnia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka moje cykle trwają 28 dni, więc jajeczkowanie tak na około 14 dzień no ale mój małżonek nie pali, nie pije i dobrze się odżywia więc myślę że to też miało wpływ że "żołnierze" przetrwały te parę dni w oczekiwaniu:))))) Tymianek my początkowo też chcieliśmy 3 lata różnicy ale zmieniliśmy zdanie no i nasz mały syncio łobuziak też się trochę zmienił no a przede wszystkim zasypia już sam( tak od trzech miesięcy) zarówno po południ jak wieczorkiem, też sie trochę boję tym bardziej że nie mam tu rodziny więc musimy liczyć na siebie, ale czasem to lepiej bo człowiek wie że musi się zorganizować a na moją nastolatkę liczyć też nie mogę, bardzo chciała rodzeństwo, ale chyba myślała że to taka zabawka a rzeczywistość okazała się inna... Bardzo Was proszę wpiszcie mnie na listę mam 37 lat, udało się już w pierwszym cyklu i termin mam na 31 styczeń no i to 3 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziki-dziku - gdzie mieszkasz, chętnie się przeprowadzę ;) u mnie leje jak z cebra :( ja dziś zrobiłam swój pierwszy test owu w 13 dc- negatywny inez10 - dopisuję cię do tabeli: STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko.............27.05 stempelek1983......30................3 cykl................1 dziecko.............31.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko.............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko.............11.06 roxien21................27................2 cykl.................1 dziecko.............12.06 kambel .................22................3 cykl.................1 dziecko.............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl.................2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl ................2 dziecko ...........15.06. kicccia....................24...............1 cykl..................2 dziecko............16.06 zmęczona26..........26...............dawna.................1 dziecko.......18/20.06 makatka03.............32..............10 cykl.................1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26................2 cykl.................1 dziecko............22.06 niulek x ............ . .22.................1 cykl..................1 dziecko............22.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1...............3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100...32.......od dawna........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111...........28..........2 cykl............2 dziecko.................02.2014 aneczka0124...........21......1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za dopisanie do tabelki, cieszę się że jestem z Wami! Teraz zmykam bo obowiązki wzywają, ale wieczorkiem znów do Was zajrzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Bardzo dużo napisałyście. Muszę nadrobić wasze posty bo jestem sporo do tyłu. U nas się bardzo skomplikowało wszystko i nie wiem co robić. Będziemy chyba zmuszeni szybciej zmienić mieszkanie, bo niestety nie da się już żyć z takim sąsiedztwem jak mamy. Nie chcę się zagłębiać ale to co się dzieje to tragedia, do tej pory przymykaliśmy oko ale już się nie da. Nie wiem co ze staraniami. Bo nie chciałabym wyprowadzać się i szukać mieszkania w zaawansowanej ciąży, a potem jeszcze z noworodkiem bawić się w remont. Ale z drugiej strony skoro się tyle nie udaje to może dalej będziemy się starać i nic nie będzie wychodzić. Nie wiem co robić eh. Nasza psinka jest cudna, zdarzy jej się jeszcze narobić w domu ale ogólnie jest spoko. Wszyscy w niej zakochani :). Gratuluję dziewczynom, którym się udało w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Co tam u was dziewczyny? Ja siedze i ciągle myślę czy sie udali czy nie? Jutro chyba zrobie test bo juz dłużej nie wytrzymam w tej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenka bardzo podziwiam cie za cierpliwośc.Rób ten test.Jeśli jesteś w ciaży to nawet o tej porze wyjdą dwie krechy.Czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka jestem też za tym, żebyś testowała. Tak czy tak będziesz musiała zmierzyć się z rzeczywistością, a im szybciej tym lepiej. Ja chociaż się staramy bardzo często, nie nastawiam się że to będzie tak szybko w naszym przypadku. A gdy zdarza się jakiś dzień przerwy myślę, że to być może ten dzień, a my wtedy nic a nic nie próbujemy. No cóż nic na siłę, bo przecież nie ma się co zmuszać jeśli obie strony w danym dniu nie mają siły. Z drugiej strony myślę, że jeśli jest pisane nam takie słodkie maleństwo, ono będzie wiedziało kiedy ma się w naszym życiu pojawić. A my musimy po prostu do tego czasu trochę wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oczekuje pewnie że możesz się przyłączyć zapraszamy. Inez10-podziwiam 3 dziecko i gratuluję, że za pierwszym razem się udało. Zmęczona - współczuję sytuacji, ale nie odpuszczaj. Mam nadzieję, że szybko uporacie się z problemem. Milllenka - rób test, będziesz wiedzieć co się dzieje. Czekam na dobrą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku--> gratuluje kochana :) Witam nowe Kolezanki ;) U mnie cisza :( tabletki odstawilam 22 kwietnia i ani okresu nie mam ani w ciazy nie jestem ;( . Pierwsza ciaza tak szybko sie udala a teraz cisza .. Moze do ginekologa pojde .. Ale co on mi da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-)... mnie czekają dośc intensywne 2-3 tygodnie... i to chyba dobrze, bo przynajmniej mi czas szybko zleci i mysli czyms zajmę :-) milenka jestem pelna podziwu, ze potrafisz tyle wytrzymać... mysle ze dla dobra swojego powinnas zrobic ten test... bo zamiast cieszyc sie pełnią szczęścia ciągle zyjesz w niepewnosci... a nawet gdyby nie było 2 kreseczek (ja mysle że będą) to przecież wkręcanie się przez dłuższy czas jest gorsze niż ta informacja... im dłużej zwlekaz tym większy będzie twój ewentualny smutek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Jutro zrobie test i dam wam znac,na 9 idę do fryzjera wiec jak wrócę to zrobie i zobaczymy co wyjdzie.Nie nastawiam sie na dwie krechy ale wiem ze jeśli ujrzę jedna to będzie wielkie rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Wiem lulika i dlatego jutro robie test.Trzymajcie dziewczyny kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki milllllenka bardzo bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka wiemy że będzie dobrze! Trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć Dziewczyny;-)kurcze tyle napisałyście przez te dwa dni że muszę wszystko nadrobić...Mój mąż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj ale dziś już z powrotem musiał jechać więc starałam się spędzić z nim jak najwięcej przez tą dobę;-)bo teraz zobaczymy się za tydzień dopiero ;-(teraz to tak szybko zleciało że kurcze już za nim tęsknie;-( gratuluję Dziewczyny którym się już udało trzymam kciuki millllenka;-) zmęczona nie odpuszczaj;-) często jest tak że dziecko nie do końca pojawia się w odpowiednim momencie albo remont,przeprowadzka czy jakieś problemy z pracą ale widocznie tak ma być i trzeba się cieszyć że jest teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć Dziewczyny;-)kurcze tyle napisałyście przez te dwa dni że muszę wszystko nadrobić...Mój mąż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj ale dziś już z powrotem musiał jechać więc starałam się spędzić z nim jak najwięcej przez tą dobę;-)bo teraz zobaczymy się za tydzień dopiero ;-(teraz to tak szybko zleciało że kurcze już za nim tęsknie;-( gratuluję Dziewczyny którym się już udało trzymam kciuki millllenka;-) zmęczona nie odpuszczaj;-) często jest tak że dziecko nie do końca pojawia się w odpowiednim momencie albo remont,przeprowadzka czy jakieś problemy z pracą ale widocznie tak ma być i trzeba się cieszyć że jest teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×