Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny! Jestem z doskoku.Dziś już samopoczucie dużo lepsze tylko boli mnie głowa i brzuch na @. Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test w 27dc i 1 kreska :( a mógłby być taki fajny prezent na rocznicę :( Wkurzyłam się na męża bo dostałam od niego kwiatki i złoty łańcuszek za prawie 600zł ( zobaczyłam cenę bo była gwarancja i jakaś karta produktu). Normalnie trafił we mnie piorun bo kasę mamy odkładać a on taki prezent kupuje, dostało mu się, tylko tłumaczył że odkładał z zaskórniaków. Z jednej strony super że pamięta ale z drugiej się we mnie gotuje że tyle pieniędzy wydał ostatnio bo yorka też za darmo przecież nie dostał. Teraz czekam do poniedziałku/wtorku jak @ nie przyjdzie (w co wątpię) to dopiero zrobię test. zmykam bo muszę dokończyć obiad, trochę się ogarnąć bo potem wypadniemy na miasto. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prezent ulala :) tymianek nie bede sie martwic bo szkoda wszystkiego...ale dodam ze zastanawia mnie to wszystko dodatkowo dzis 6test i nadal pozytywny....jesli nie uda sie w tym miesiacu to wybiore sie znowu do gina i moze w koncu trafie na jakiegos konkretnego lekarza...i zrobie konkretne badania...ciesze sie bardzo ze byl skok dzis tez tempka ladniutka :) a w dni plodne wszystko idealnie: szyjka miekka i otwarta, sluzu plodnego od groma:) teraz juz wszystko jak po ovu szyjka twarda zamknieta i sluz taki mleczny...oj ale bedzie sie dzialo za tydzien:) bo za tydzien chyba moje testowanko:) moze zrobie mezowi prezent na dzien taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku tez sie ciesze ze razem mamy luty :-) na moje oko termin bedzie ok 20 lutego ale moze zmobilixuje sie na walentynki ;-) core urodzilam 9 dni przed terminem...no nic xobacze co lekarz powie bo na razie jakos tak niepewnie sie czuje.... Moj maz juz zaczol dzis plany ukladac co gdzie przestawi zeby miejsce zrobic na lozeczko i ze wozek musi sprawdxic hahaha wzielo go... A ja na razie zachowuje ostroznosc co do planow nie wiem czemu w pietwdzej ciazy tez tak mialam... Nie wiem kiedy wybrac sie do gina ale chyba nie szybciej niz za 2 tygodnie pojde bo tak mi tez za pierwszym razem kazala przyjsc gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku przykro mi z powodu synka...u mnie maz chory jakis polamany katar straszny i bol gardla siedzi xamkniety w pokoju zeby zaraxek nie roxnosic mam nadzieje ze to tylko przeziebienie a nie grypa :-) ale zapobiegawczo wsxyscy dostaja herbatke z sokiem malinowym i cytrynka a wieczorem jak juz nigdzie nie befe wychodzic to bede jesc czosnek ....duuuuzo czosnku puki moge bo w pierwszej ciazy pdrzucalo mnie na kilometr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim terminem porodu to roznie wychodzi. Raz usg pokazuje 4styczen a raz 6styczen. Mam nadzieje ze bedzie w styczniu a nie w grudniu, ostatnio mama mi opowiadala ze ze mna termin miala na 6 stycznia ale w swieta wracajac od swojej tesciowej biegl na autobus no I urodzilam sie 27 grudnia. Fajny zbieg okolicznosci ze mam termin taki sam jak mama miala ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie przepisuje ;-) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko.............17.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........... lulika..................30/31............2 cykl.............2 dziecko.......... .. .02.2014 slodka cytryno rzeczywiście fajny zbieg okolicznosci, życze ci aby rozwiązanie nastąpiło po twojej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka___
zostanę szczęśliwą mamą ok 15 stycznia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam nieco dół tabelki ;) STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko.............17.06 zmęczona26..........26...............dawna............ .... 1 dziecko...........18/20.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko..............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIECKO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona - 27dc to jeszcze dość wcześnie, ja też 27dc robiłam i wyszedł negatywny, a 3 dni później już pokazało mi drugą kreseczkę. Oby też było tak u ciebie :) oczekuje - powodzenia, ale twój mąż miałby cudny prezent na Dzień Ojca :) karolka - gratuluję :) Dołączysz do nas? Jeśli chcesz, to napisz nam coś o sobie i dopisz się do tabelki :) lulika - zazdroszczę postawy męża, mój niestety nie staje na wysokości zadania ostatnio :O. Najgorzej z nim nie mam, ale wyjątkowo mnie irytuje jego postawa: "taka wczesna ciąża, nawet brzucha nie masz, a ty już wymyślasz, że musisz się oszczędzać"... :o Moje biedne dziecko wymęczone zasnęło. Mam nadzieję, że gorączka mu w nocy nie podskoczy. Na razie utrzymuje się w granicy 38st., a jest już po lekach przeciwgorączkowych (Nurofen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś test i wyszła bladziuteńka kreseczka w ciągu 3 min:)))) Chyba ciąża:) Aż się boję cieszyć...A byłam przekonana,że dostanę @, na serio byłam przekonana...Jeszcze parę grzeszków popełniłam w tym tyg, bo nie dość,że jakieś piwko na przyspieszenie @, to jeszcze z lekka się przeziębiłam i brałam Fervex 2 razy:/// Dobrze,że to sam początek, to bezpiecznie. Kurczę, no nawet nie przypuszczałam...Jutro powtórzę test. A Mężowi nic nie mówię-powiem na Dzień Ojca:D Mam nadzieję,że wytrzymam;P No i,że ciąża okaże się faktem... Tymianku, bardzo bardzo mi przykro z powodu Synka i mam nadzieję,że to jednak nic poważnego...Wiem jak to jest jak dziecko choruje:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybka gratuluje. Nawet blada kreska (cien cienia) swiadczy o ciazy. U mnie dzis okropne bole brzucha na @, a dzis 28 dc wiec pewnie dostane dzis jeszcze. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku mam nadzieje ze synek szybko wydobrzeje ogolnie chyba jakies wirusisko panuje :-( mnie zaczyna meczyc kaszel i drapanie w gardle czuje dbajcie o siebie dziewczynki Rybko gratuluje :-D widzisz ja tez bylam przekonana ze dostane @ i tez nie moglam uwiezyc w te 2 kreseczki....a jakiego stracha mialam jak robilam drugi test tak bardzo balam sie rozczarowania Tymianku a co do reakcji meza wiesz dla faceta to narazie czysta abstrakcja... Moj przy pierwszej ciazy tez sie jakos wylewnie nie zachowywal a teraz sam od roku namawial mnie na dziecko wiec tylko sprobowalby zachowywac sie obojetnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie przed chwilą przyszła @. Czyli rozpoczynamy kolejny cykl ( 14 już :() doła złapałam jak cholercia, wczoraj było tak fajnie a dziś ta wstrętna @. Trzeba szukać dalej przyczyny niepowodzeń, w lipcu wybiorę się do innego lekarza niech doradzi coś, może jakieś dodatkowe badania??? bo coś musi być nie tak skoro ciągle się nie udaje. aktualizuję tabelkę NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 kicccia..................24................1 cykl.................. 2 dziecko..............16.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 zmęczona26..........26........14cykl od poronienia........ 1 dziecko...........12/13.07 kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko.............17.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........... lulika..................30/31............2 cykl.............2 dziecko.......... .. .02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
witajcie dziewczynki:) po łebkach dzisiaj was czytałam bo wczoraj nawet nie widziałam na oczy komputera.....ładna pogoda wiec do południa po za domem a popołudniu pełny dom gości - grill :) tak jak juz wspomniałam przeczytałam ale Jeszcze nie kojarzę jak która się nazywa :/ wszystko mi się plącze:/ więc przepraszam ze nie odpisuje każdej osobno....u mnie ok jutro mam mieć okres, ale jedno mnie dziwi mianowicie od piątku mam dopiero śluz jak na owulacje chyba mojemu organizmowi coś sie pomieszało i dopiero mam dni płodne.... Mamy niejadków ja osobiście jestem zdania że jeszcze nie było przypadku żeby jakieś dziecko umarło z głodu na własne życzenie (tak samo twierdzi lekarka mojej córki)moje dziecko do pewnego okresu miało niedowagę jadło mało i tylko to co lubiło ale nigdy nie zmuszałam jej do jedzenia nie biegałam za nią z łyżką i nie pozawalałam żeby to robili dziadki (chodź próbowali). teraz ma dobry apetyt!!!!!! ale nie w każdym przypadku tak jest wiem. Moja jedyna rada- podawałam do picia córce tylko wodę żadnych soków które powodują że dzieci nie mają apetytu oszukują żołądek. herbata owoców nie słodzona i tak się przyjęło. Wysłuchałam wiele niemiłych słów od otoczenia i nawet od mamy że jestem terrorystką itd itp może ma i racje ale mała ma wszystkie zdrowe zęby apetyt bardzoooooooo dobry a soki okazjonalnie. w przedszkolu widzi ze inne dzieci coś jedzą to też próbuje, ale też ostatnio ma akcje że nie chce jeść ani marchewki ani groszku...zauważyłam że co jakiś czas jest awersja no coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiku88
zmęczona 262626 bardzo mi przykro właśnie przeczytałam:( ja dołączę jutro więc dotrzymam ci towarzystwa w następnym miesiącu ;* wiem ze to zadne pocieszenie....ale w grupie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kiku88 ciężko jest bo wiem że jak do końca roku nie zajdę to zostaje nam już tylko klinika leczenia niepłodności a wiadomo to miłe nie jest. cykl po luteinie miałam 27 dniowy bo dziś 28 dc i przyszedł @, czyli kolejny cykl od nowa. niby się nie nastawiałam że może by się udało ale jakaś iskra nadziei się tliła a jak zwykle nie udało się. Gdy przychodzi @ w głowie mi tylko siedzi co jest nie tak że nie wychodzi,dobijają mnie teksty że raz zaszłaś to się uda i kolejny zobaczysz, marne pocieszenie. Unikam jak ognia znajomych w ciąży, ba nawet zauważyłam że malutkie dzieci zaczynają mnie drażnić, nie potrafię się już nad nimi zachwycać jak dawniej. aj źle się dzieje ze mną znów przerabiam ten etap. sorki że wam pomarudziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę...Zmęczona... Tak bardzo mi przykro:((( Zmęczona , a jak długo się staracie? I co lekarz mówi? Przepraszam, jeśli już o tym pisałaś, ale na początku to nie kojarzyłam za bardzo treści z nickami... Kiku, póki @ nie ma, to wciąż jest szansa! Trzymam kciuki! I całkowicie zgadzam się z tym co napisałaś na temat karmienia dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! RybkaPlum - super, po cichu gratuluję i czekam aż 2 kreska zrobi się ciemniejsza Zmęczona - przykro mi, rozumiem cię bo wychodzi na to, że my dwie niechlubnie przodujemy w ilości nieudanych cykli, choć twoja historia i tak jest dłuższa i bardziej dramatyczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - pozwoliłam sobie "przekleić" cię do najbardziej aktualnej tabelki Tymianka, bo zmieniłaś swoje dane w jakiejś starszej i niepotrzebnie możemy ciągnąć dalej ten błąd. Mam nadzieję, że się nie gniewasz STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl.................2 dziecko...............27.05 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko...............11.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko...............13 06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............17.06. kiku88...................30................8 cykli...................1 dziecko.............17.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko...............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko...............22.06 jaskółka87............26..................6 cykl..................1 dziecko..............23.06 oczekuje...............21.................8 cykl.................1 dziecko...............26.06 stempelek1983......30.................4cykl............. .....1 dziecko..............30.06 pasikonik88...........25................................ ...........2 dziecko..............03.07 Dagietka30 ............30................2 cykl.................1 dziecko...............04.07 mi-fa-so.................31................5 cykl...................2 dziecko..............09.07 kicccia..................24................2 cykl.................. 2 dziecko..............10.07 roxien21................27................3 cykl..................1 dziecko...............10.07 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..............12.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1 dziecko...........12/13.07 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO.....TERMIN PORODU titi..............................................1 cykl.......2 dziecko.................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna..........1 dziecko.........04-06.01.2014 aneczka0124............21...........1 cykl..........1 dziecko..................01.2014 inez10.......................37............1 cykl.........3 dziecko.............31.01.2014 tymianek111.............28............2 cykl..........2 dziecko.............07.02.2014 lulika.......................30/31..........2 cykl........2 dziecko..................02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) U mnie nie ma zbyt wielkich przygotowań do ślubu bo na razie tylko cywilny 18 lipca, do koscielnego jeszcze czas :) ja mdłości nie mam ale codziennie mam takie momenty że jest mi strasznie niedobrze ale jak na razie nie wymiotuje. Następna wizyta 26 czerwca, jak na razie codziennie 2 lub 3 razy dziennie mierzę ciśnienie bo gin mi kazla bo wczesniej miałam problemy z ciśnieniem i krwotokami z nosa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RybkaPlum - ale fajnie :D będę czekać, aż zrobisz powtórkę, żeby była pewność, ale myślę, że to jest to :). lulika - raczej nie abstrakcja, skoro już jedno mamy. W pierwszej ciąży był bardzo przejęty, a teraz mam wrażenie, że jakoś ta moja ciąża jest mu bardziej obojętna... mimo że sam mnie na drugie namawiał :( Mam nadzieję, że po pierwszej wizycie u ginekologa mu się odmieni... A ty jak się czujesz? Jakieś objawy już są? Ktoś już wie oprócz twojego męża? kiku - trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ale jest co czytać... Ja musialam nadrobić domowe obowiązki,bo jak syncio był chory to robilam doslownie co było bardzo ważne, no i się nazbierało... Mój Mateuszek miał trzydniówkę tak jak przypuszczałam i teraz zaczyna mieć wysypkę na ciałku-dosłownie książkowo-byliśmy u lekarza aby wykluczyć inne świństwa i wszystko miał czyste(płucka, gardełko i uszka)Tymianku a może Twój synek też to ma?Ma jakieś dodatkowe objawy czy tylko temperatura? RybkaPlum ta druga bladziudka kreseczka oznacza ciązę to nie ważne że jaśniejsza, pomału nabieże koloru , ogromnie Ci gratuluję! Zmęczona bardzo mi przykro że przyszła@, trzymam kciuki za powodzenie w kolejnym cyklu! Aneczka0124 ja też mam mdłości, czasem od samego rana, ale najbardziej nasilają się tak po 16, wtedy jest tragedia...ale to nie ma znaczenia póki dzidziuś zdrowo rośnie to niech mnie mdli na maxa!!:))) Ja juz nie plamie od dwóch dni i bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - bardzo mi przykro, że ta @ znowu przylazła :(. Naprawdę przykro mi, że niektóre z nas tak długo się muszą starać o swoje maleństwo, życie jest niesprawiedliwe :(. Masz rację, poszukaj lekarza, który skieruje was na kolejne badania, bo czas ucieka, a nie wiadomo, co tak naprawdę jest przyczyną waszych niepowodzeń. Trzymaj się kochana! Synek już dziś lepiej, nad ranem gorączka mu zeszła i teraz już jest dobrze. Dziś już od rana jest wesoły i ma dużo energii. Apetyt ma jeszcze średni, ale najważniejsze, że gorączka i osłabienie już minęło. Chyba to jednak jakieś przeziębienie, coś z gardłem, bo dziadkowie patrzyli mu do buzi i ponoć zaczerwienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmeczona rozumiem Cie doskonale kilka dni temu miął dokładnie rok od mojego poronienia, z tym że o kolejną ciaze zaczełam sie starac dopiero po kilku miesiącach. utrata pierwszej ciązy była dla mnie bardzo trudna, dlatego zaczełam starać sie o nową jakoś po pół roku dopiero. To ze teraz sie nie udaje tez mnie zaczyna dołować, tym bardziej że za pierwszym razem tez udało sie dopiero w 7 cyklu. Tez mysle o tym zeby zmienić lekarza, a za jakiś czas moze zgłosze sie do kliniki niepłodności, bo tam przynajmniej ktoś zajmie się moim problemem na poważnie... czy tez masz wrazenie że lekarze zazwyczaj nie przejmują sie tym ze sie kolejny raz nie udaje i ze to ty musisz wymyślać jakie badanie wartoby zrobic? ja właśnie tak sie czuje i bezskutecznie szukam zaangazowanego lekarza.... do tego wszystkiego od 3 dni zaczeło mnie boleć przy stosunku tak u góry, po prawej stronie, czy któraś z Was miała taki problem? Lulika, Rybka Plum, Pomelo - gratulacje dziewczyny!!!! mam nadzieję, że już niedługo wszystkie do Was dołączymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymianku z objawow to boli mnie brzuch i piersi ale wczoraj mocniej dzis mniej nie jest mi niedobrze mdlilo mnie z dwa razy.. Jedyne co mi dokucza to uczucie zmeczenia i popoludniowa sennosc a dzis zlapalam jakiegos dola sama nie wiem dlaczego... Zmeczona przykro mi i mysle ze powinnas zmienic lekarza w koncu biora od nas kase a czasami robia wszystko od niechcenia...najwazniejsze to dojsc przyczyny niepowodzen.. Jaskolko ja kiedys mialam bol jajnika w trakcie i zaraz po stosunku pkazalo sie ze to zapalenie jajnika...nie wiem czy to samo jest u ciebie ale jesli sytuacjs bedzie sie powtarzac idz do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zmęczona bardzo mi przykro że @ przyszła od tego jesteśmy na forum żeby się wygadać;-) idź do innego lekarza poczytaj opinie na internecie żebyś trafiła na jakiegoś porządnego i zajął się tobą tak jak lekarz powinien bo cieżko trafić na fajnego lekarza kiku jeszcze jest szansa więc trzymam kciuki;-) Rybka gratulację;-)nawet mało widoczna druga kreska to już ciąża;-)ciekawa jestem czy wytrzymasz żeby nie mówić mężowi do dnia ojca;-)ciężko będzie taką wiadomość utrzymać w tajemnicy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, Mąż sobie popsuł prezent, bo zaczął mi wyliczać, dopytywać i się wydało.;))) Jest w szoku, ale szczęśliwy, najchętniej wszystkim by już się pochwalił, ale mu zabroniłam, co najmniej do pierwszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - hahaha dobry ten twój mąż :) ale mój jest podobny, mój cykl ma już prawie w małym palcu i jak się zbliża termin @ to codziennie pyta co "tam" słychać, czy czuję coś nietypowego...tyle, że ja mu zawsze odpowiadam, że na razie nic i trzeba poczekać do konkretnej daty, nie chcę żeby się nastawiał, już wystarczy, że ja to przeżywam, a ja w razie czego mogę się wygadać o przeczuciach na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Rybka Twój mąż jest bardzo dociekliwy i szybko się doliczył ;-) faeci tacy są że wszystko wygadają;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×