Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Klasyka - powiem tak - nawet przeszło mi przez myśl zrobienie testu, ale potem uznałam, że nie ma to sensu, bo jeśli rzeczywiście się wszystko przestawiło, to wyszłoby na to, że nawet starań nie było w tym faktycznie właściwym czasie. Poza tym wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują zbliżającą się @ tyle tylko, że nie może się "przebić". Wczoraj nawet próbowałam z czerwonym winem i gorącą kąpielą, bo to podobno pomaga, ale też nic z tego. No i dziś rano zaszalałam i uznałam, że posłucham koleżanki z forum "na wszelki wypadek" i że nie zbiednieję jak zmarnuję 3 zł za Pepino :) No i zmarnowałam. Tak więc na razie czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny po świętach :) nadrobilam trochę bo rzadko tu zaglądam ze względu na napięty grafik :) ja zaczęłam 18 tydzień. 9 stycznia mam usg polowkowe. W 12 tym tyg mialam usg genetyczne połączone z testem pappa , usg trwało ok 35 min. Teraz sie nie mogę już doczekać usg styczniowego i aż chyba sie jutro wybiorę podejrzec dzidzie. Za wszystkie starające sie trzymam mocno kciuki i sie fluidki :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia04011985
Dziewczyny a kiedy czułyście, czy już czujecie pierwsze ruchy dzidziusia? Ja właśnie jestem w 16 tyg i zastanawiam się kiedy dzidziuś da mi znak że tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
ja dziś zaczęłam 14ty, a już siedzę jak na szpilkach i nie mogę się doczekać aż mi minie te kilka tygodni do pierwszych ruchów. Dziewczyny czy pochwaliłybyście się zdjęciami swoich brzuszków? (chyba, że nie macie na to ochoty, bo może nie macie :) ) ja jak tylko załaduję baterie do aparatu to też wykonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hejka ja bym wam mogła pokazać zdjęcie ale nie wiem gdzie to wrzucić żebyście tylko wy mogły zobaczyć ;-( Ja poczułam ruchy między 16-17 tygodniem ale każdy mi wmawiał że na pewno mi się zdawało że to pewnie jelita że na ruchy za szybko itp. Ale ja wiedziałam swoje i byłam pewna że to dzidzia i się nie myliłam bo po jakimś czasie znów poczułam to samo i byłam juz pewna że to ruchy :-) a czytałam w jakiejś książce że pierwsze ruchy w pierwszej ciązy czuje się ok.20tyg. a w kolejnej ciąży ok.18tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Też się nie mogę doczekać ruchów. Jeszcze tylko kilka tygodni:) Dzisiaj trochę czułam lekkie kłucie po prawej stronie. Nie bolało ale zaniepokoiło. Poczytałam trochę i niby to normalne. Ale 8 stycznia powiem o tym lekarzowi, bo wcześniej nic kompletnie nie czułam. Makatka, oby @ szybko przyszedł. Masz umówioną wizytę u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Życzę wszystkim starającym, żeby Nowy Rok był dla was szczęśliwy i żebyście doczekały się upragnionych maluszków. A dziewczynom, które już na nie oczekują, życzę szczęśliwego rozwiązania i jeszcze szczęśliwszych dni po porodzie, z maleństwami u waszego boku. Makatko - cały czas myślę o was i życzę powodzenia, oby udało się wam za pierwszym podejściem :) Ja już powoli zaczynam przygotowania na przyjście maluszka. Odgrzebałam z szafy koszule do porodu i karmienia, właśnie się piorą. Potem się zabiorę za ubranka do maluszka (na razie są popakowane w pudłach po pierwszym synku). W ciągu najbliższych 2 tygodni chciałabym już mieć spakowaną torbę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, piszę "na raty", ale właśnie zobaczyłam, że odliczacie czas do pierwszych ruchów :). Trochę zależy od umiejscowienia łożyska w macicy, trochę od tego, czy ciąża pierwsza, czy kolejna, a i tak może być bardzo różnie, bo między 16 a 22 tygodniem. U mnie w pierwszej ciąży łożysko na przedniej ściance (tłumiło ruchy) - poczułam w 21 tygodniu. Teraz w drugiej ciąży łożysko na tylnej ściance - w 16 czy 17 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Tymianku śliczny brzuszek, u mnie jest jeszcze malutki, pokaże jak urośnie :) ja pierwsze ruchy poczułam jakoś w 18 tyg, łożysko na tylnej ściance. Wcześniej tak naprawdę nie wiedziałam czy to jelita czy cos innego, ale pewnego dnia poczułam ****** byłam pewna ze to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny szczęśliwego nowego roku wam życzę. Przyszłego sylwestra życzę w pieluchach. Ja właśnie dostałam plamienia mój organizm całkiem oszalał teraz miałam cykl 25 dniowy. Po nowym roku idę do gina. Pozdrawiam anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Szczęśliwego nowego roku i za rok życzę wszystkim w powiększeniu rodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Również życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2014 roku, aby spełniły się wasze marzenia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Oby spełniły się Wasze wszystkie marzenia! **Tymianku - pięknie wyglądasz :D **Klasyka - nie mam konkretnie umówionej wizyty, bo leki wszystkie mam i dokładny plan jak je brać w poszczególnych dniach. Miałam tylko poczekać na @ i startować, a na wizytę umówić się dopiero na 8-9 dc jak dostanę następnego okresu. Wiadomo, że tego się na 100% nie da wyznaczyć co do dnia z tak dużym wyprzedzeniem, więc miałam się umówić dopiero jak dostanę @. **Anula - ehh te nasze cykle...twój się skraca, a mój - szkoda gadać. Nadal cisza. Choć ciągle daję sobie szansę. Jak patrzę na swoje notatki, to naprawdę to wygląda tak, że wszystko mi się mega poprzestawiało i śluz rozciągliwy i ból powiedzmy owulacyjny był dopiero ok. 29-30dc! więc @ w tej sytuacji byłby koło 44dc czyli DZIŚ! Mam bóle jajnika i w dole pleców, piersi mi rozsadza...może coś z tego w końcu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chcę zapeszyć, ale chyba będzie sukces - narazie jest minimalnie różowy śluz :) Kiedyś na naukach przedślubnych w rozmowie wyszło, że te wszystkie naturalne metody, niezależnie jakie kto ma do nich podejście, najczęściej przydają się nie w unikaniu ciąży, ale właśnie wtedy kiedy chce się zajść. Nawet ktoś kto nigdy by o nich nie pomyślał nagle zaczyna obserwować cykl, mierzyć temperaturę, sprawdzać śluz itp. U mnie przy średnio 32 dniowych cyklach ni stąd ni zowąd w 30dc pojawiło się sporo śluzu rozciągliwego, ból wcale nie był PMS-em jak możnaby przypuszczać, tylko bólem owulacyjnym, a w konsekwencji cykl wydłużył się do 44 dni...notatki na Ovufriend się przydały :) oby się rozkręciło! To chyba najbardziej wyczekiwany @ w moim życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie nic się nie rozkręciło. Plamienia były tylko pod wieczór 31. Co jakiś czas brzuch boli jak na @ piersi też. Pierwsze obliczyłam że @ mam mieć 3.01 więc cierpliwe czekam. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobiłam test a tam od razu 2 kreski. Jestem w takim szoku że teraz martwię się co powiedzą w pracy. O rany. Brzuch dalej boli jak na @ anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aabbccddeeqq
Anula gratulacje! Bol brzucha jak na @ jest całkowicie normalny, u mnie był to pierwszy objaw ciazy, ale magnez i wit 6 pomogły i po kilku dniach bol przeszedł. A mówiłas ze wrześniowa mama napewno nie zostaniesz a tu taka niespodzianka. Praca sie nie martw, napewno sie ułoży :) jeszcze raz gratulacje ! Miła wiadomość na początek roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):) tak właśnie sobie pomyślałam po Twoim pierwszym poście, że to ciąża :D wracam z pracy do domu, a tu takie wieści!!! G R A T U L A C J E !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu dziewczyny ja jestem w takim szoku. Uparłam się że objawy ciąży to śluz, straszny ból piersi., zero bólu brzucha. Tak miałam w pierwszej ciąży. A tu wszystko na odwrót. Byłam dziś na usg w związku z tymi bólami żołądka i tam mi wyszło że mam płyn w zatoce dauglasa. I pamiętam jak moja szwagierka tak miała na początku ciąży. I przyszłam do domu i zrobiłam test. Nawet nie musiałam czekać. Najlepsze jest to że w tym miesiącu było tylko raz bo później się rozchorowałam. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Anula !!! ogromne gratulacje :) Wspaniała wiadomość na początek roku. Udaje się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy, nie dajemy już szans i "wrzucamy na luz" ;) U mnie też przecież było raz w dni płodne i to po owulce :P No ale jeden raz wystarczy :D Ogromnie się cieszę, że się udało! .... U mnie leci 15 tydzień. 8 stycznia mam wizytę. Powiem Wam, że ta ciąża jeszcze do końca do mnie nie dociera. Dopóki nie widać brzucha, nie czuję ruchów to jakoś jest tak dziwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech dziś będzie dzień dobrych wieści - dla każdego takich jakich oczekuje :) Moje życzenie co do @ jest może dziwne jak na forum dla staraczek, ale co tam, wszędzie musi się znaleźć jakiś odmieniec :D Moje plamienie zmieniło się w @ więc aktualizuję tabelkę. Teraz po lekach spodziewam się już następnej @ mniej więcej na czas i cykl będzie krótki Swoją drogą - ale już długa lista na dole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tabelka zostaje uznana za SPAM, a przecież tyle razy już ją przeklejałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makatka bardzo dobre wieści. Teraz będziemy trzymać kciuki żeby wszystko szło zgodnie z planem. Anula2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie zaglądałam ale nie miałam jak. Co do kotka okazało się ze mój m wiedział o wszystkim i to był jego pomysł. Już sie przyzwyczaiłam do niego. Jak miałam wizytę z położną zapytałam odnośnie toxo. To powiedziała że nie Mam sprzątać kuwety i bardzo często myć ręce a badań z krwi robić nie będziemy. Więc nie pozostaje nic innego jak stosowac się do zaleceń. Anula - super niespodzianka w Nowym roku!!! Gratulacje. Ja też zamiast @ miałam plamienie tyle że kilka dni a co do boli to dość często mi towarzyszą Ale po no spie przechodzi Makatka- trzymam kciuki ze w najbliższym czasie uda ci się zajść. Przesyłam oczywiście multum wiruskow :) Ja po mału zaczynam czuć malca. W sylwestra czułam non stop gilajace bąbelki a wczoraj dzidzia mocniej chyba uderzyła bo aż ręką mogłam wyczuć.niesamowite uczucie :) z dolegliwości to strasznie bolą mnie plecy a szczególnie między posladkami. Po pracy to nawet leżenie nie pomaga dopiero po 2-3 h jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Anula gratulacje :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo ja też tu jeszcze jestem:-) Na samym dole części tabelki dla starających się... Termin @ mam na 9 stycznia... Nie Odzywalam się długo bo chciałam jak najbardziej odciąć się od tematu ciąży... Robię wszystko żeby o tym nie myśleć... Nie czytam niczego na ten temat, przestałam liczyć dni cyklu. Odstawilam kwas foliowy. Nie mierze też już temperatury... Po prostu Seks. Wtedy kiedy jest ochota. @ pewnie i tak przyjdzie bo mam strasznie dużo takiego kremowego śluzu. Bez wkładek nie da rady. Muszę je zmieniać w ciągu dnia bo ciągle czuje że jest mokro... Tak więc 5 cykli już za nami bo ten spisuje na straty. Ale wiecie co? Nie przejmuje się już tak jak na początku. Wiadomo jest mi trochę przykro bo chciałabym już być w ciąży ale skoro nie jestem to trudno. Nie płacze już z tego powodu. Nie ma to nie ma... Widocznie to jeszcze nie mój czas... Anula dla Ciebie mega wielkie gratulacje! Dbaj teraz o siebie a praca się nie przejmuj. Będzie dobrze:-) Najważniejsze że jest fasolka:-) Życzę Wam Kobietki wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku. Oby wszystko szło zawsze po Waszej myśli. Zaciazonym życzę spokojnej ciąży i pomyślnego rozwiązania a oczekującym na 2 kreski tego żeby jak najszybciej się ukazały:-) I żebyśmy wszystkie mogły się niedługo przenieść do drugiej części tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Zapomnialam napisać że trochę się martwię bo tak mniej więcej od tygodnia już bolą mnie jajniki... Najpierw bolał mnie tylko prawy. Pomyślałam że to pewnie owu bo już nie raz odczuwałam taki ból i to właśnie w połowie cyklu ale następnego dnia bolały już oba... A w Sylwestra to myślałam że szału dostanę tak mnie ciągnęły...:-( O przytulankach nie ma nawet mowy bo wtedy bolą bardziej. A szczególnie właśnie ten prawy... Może wiecie co to może być? Martwię się że może to torbiele albo jakieś zapalenie:-( Wizytę u gina taka kontrolna mam 10 stycznia. Więc nie wiem czy wypali bo dzień wcześniej spodziewam się @ a przełożyć wizyty nie da rady bo chodzę państwowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny;). Tymianek sliczny brzusio. Anula ogromne gratulacje;) pamietam jak pisalas ze nic nie bedzie bo staran chyba malo tak? Wtedy pomyslalam o sobie:) hehe staranka tez slabo a jednak;) u mnie juz 9 tydz..w tym tyg zrobie badania i wybiore sie na pidgladanie dzidzi;) mam nadzieje ze wszystko dobrze...czuje sie srednio caly czas mnie muli wymiotowalam tez ogolbie slabo ale oby tylko z dzidzia bylo wszysko dobrze...a sluchajcie kluje mnie czasem po bokach jakby jajniki tez tak mialyscie? Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×