Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

hej :) Odebrałam wczoraj wózek , i tak sobie myślę o tej poduszczę, moja gondola jest taka mała że chyba nie zmieszczę tam żadnej poduszki ani przykrycia ... wsadziłam rożek ale to bez sensu na lato, sama już nie wiem, tak całkiem bez niczego chyba dziecko nie leży, czy wasze gondole też sa takie małe? i czy coś jeszcze zawieszacie w tym wózku dla ozdoby jakieś, no nie wiem zabawki, czy inne rzeczy. pozdrawiam wszystkie świeże mamuśki. Dziś idę do lekarza zobaczę jaka moja Agatka już duża i czy już cos się zaczyna :) trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camiliana a jaki to wózek w sensie firmy? moja gondola jest w miarę spora duzo by tam upchnął gdyby się człowiek uparł. ja nic nie zawieszam mała ma w środku swoje zabawki , gryzaki itp. sa specjalne posciele do wozków ja mam taką , bardzo płaska podusia i kołoderka , oczywiscie nie przyrywam jej tylko wyscielilam nią wózek i mała lezy na niej przykrywam teraz ewentualnie pielusią a w te upaly niczym . Paulusek to ze zapłacze przez sen to tez normalne dzieci śnią emocje odreagowują przezycia cos jej sie widocznie przypomniało , Hania tez tak robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą to bardzo fajny sklep z niego mam też tą kołyskę - kosz dla niemowląt co mam na fb , jest rewelacyjny do postawienia w ogrodzie Hania śpi w nim jak zabita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1407
Witam. Mam termin porodu na koniec listopada i zastanawiamy się nad porodem rodzinnym w Wejherowskim szpitalu. Chciałabym się dowiedzieć jakie koszty ponieśliście związane z porodem rodzinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1407
A dziękuje bo w szpitalu mówili że się płaci i to ładne sumy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1407
Na patologi ciąży w Wejherowie gdy leżałam w kwietniu br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poród rodzinny jest bezpłatny , niegdys dawni temu szpital bezprawnie żądał opłaty w wysokości 200 zł , w końcu ktos sie za to wziął i teraz nikt nie ma prawa żadac pieniedzy za poród rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia1407
Dziękuje tobie za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
za porod rodzinny nic sie nie placi moze ktos sie pomylil z pokojem osobnym tzw prywatnym to wtedy tak placisz chyba 250 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i materiał rewelacyjny lepszy nie jakis cienkio bublowaty polecam ci szzczerze Camiliana . a w link weszłam ale wozka nie zobacyzlam bo produkt nie dostepny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe dlaczego tak wprowadzają ludzi w błąd ostatnio tez z kimś rozmawiałam i ta osoba mówiła że w Wejherowie się płaci za poród rodzinny, dostała niby rachunek do domu płatność przelewem nie pamiętam ile dokładnie ale też kilka stów, byłam zdziwiona ale tej osobie, też do końca nie można wierzyć :/ wiec sobie trochę ta sprawę odpuściłam ... hmmmm.... może naciąga ktoś w tym szpitalu obcych lub ludzi z dalszych miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten z serii glamur?? boziu chciałam go , gdyby nie to ze kuzynka dała mi praiwe nie uzywany to własnie miałam go kupowac byłam w nim zakochana:) ale kupie sobie inna spacerówkę juz mam na oku x landera albo quinne , mam troche bzika wiem na punkcie wozków , ale chcialabym zwinna zgrabna spacerowke a ta z mojego modelu jest raczej inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kto wie pamietajcie wtedy ammy zeby nie dac sie naciagnac bo to jest bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka.. właśnie kupiłam w tygrysku prawie wszystko :))i wózek również :) maja tam fajnie rzeczy i w dobrych cenach. zmierzyłam właśnie ten wózek i ta pościel powinna pasować tylko ta kołderka będzie za szeroka ale może jakoś się ją podwinie poduszka pasowała by akurat :) a powiedz mi proszę czy wypełnienie tej pościeli wózkowej też kupiłaś? myślisz ze można to prac w pralce czy chemiczne pranie tylko, np. w razie zalania przez dziecko??? dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciesnienie caly czas mam.dosc niskie mimo ze to 34 tydz i dlatego juz bardzo zle przechodze poranki.. A.co do wozka i poscieli..mam wozek od dada paradiso seria etno bialy..wybor padl na.ten wozek miedzy innymi ze wzgledu na wielkosc gondoli..podobalo mi sie wiele innych wozkow ale.ja potrzebowalam dobrze amortzowanego na.moja wioche z duzymi kolami i duza gondole chcialam wiec w zasadzie wybor nie byl.wielko..rowniez mam taka specjalna poscie do wozka z bardzo plaska.mala.podusia. ja akurat przez allegro wszystko zamawiam bo mi wygodniej gdyz do miasta kawalek:) w moim wozku rowniez duzo sie zmiesci ..a co zabawek mam zawieszona jedna taka wieksza w intensywnym kolorze zeby Tosia ja wodziala zanim jej wzrok osiagnie dojrzalosc..i przy uderzeniu tej zabwaki wydaje bardzo mily dzwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne są te spacerówki o których piszesz ale powiem ci oglądałam panią gadżet na" tvn style" i mówiła o tym quinne wózek że jest bardzo wywrotny sprawdź jak będziesz planować zakup dla bezpieczeństwa maluszka :) ja nie mam z tej serii glamour , ale tak samo ładny mam bardzo neutralny kolor grafitowo-srebrny, może dla drugiego dziecka będzie jeszcze :p, później podobno i tak najlepiej spisują się te wózki składane tzn. "parasolki " lekkie i malutkie.np. http://www.etygrysek.pl/index.php?products=product&prod_id=68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej mysle wlasnie o x landerze sa bardziej stabilne choc ten queniie polecała mi znajoma i tak chwali go bardzo ee zobaczymy cyz mi wgóle mąż pozwoli zkaupic:P twierdzi ze mamy ten to po co inny , ale chciałabym inna spacerowke choc kolor szary w wozkach bardzo mi sie podoba :) teraz szukam nowej poscieli łozeczkowej dla córci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana bardzo ładny ten wózek . Kiwoszka Pościele są takie śliczne do dostania że zwariować można :). ja kupiłam na początek taka z allegro firmy "mamo-tato" w odcieniu filetowym jest bardzo dobrej jakości wiec mogę polecić, chociaż wygląda extra "dla mnie" to i tak na początku będzie bez kołderki i podusi, ale jak urośnie moja mała to będzie jak znalazł nie mogę wkleić linka bo bierze to serwer za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Camiliana nie wiadomo którą wybrać.. moja kochana spi i spi ale ma melodię dzisiaj juz zdazylam posprzatac ugotowac od rana jak wstanie do wyruszamy do ogrodu po jedzonku , wczoraj zagęściłam jej mleczko kaszką na noc i spała od 19 do 4:30 wiec jestem wyspana za wszystkie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Czekan na corcie , Lilianna ja tez mam niskie cisnienie wciąży. Do tego stopnia ze dwa razy gdy mialam w normie to jakbym prawie mdlala... . Camilianna ale przeciez gondole i tak krociutko sie używa wiec nie ma tragedii ze jest mała. Gorzej gdyby taka byla spacerowka. Lilianna ja tez wybrałam dada paradiso romance. Taki granat ze srebrnym serduszkiem. Zamienilam go z bebetto nico plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×