Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Niech trochę popada :-) chociaż znając nasz klimat teraz będzie padać 2 tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej dziewczyny mam dowas pytanie gdy ide za kazdym razem do lazienki to na papierze gdy sie podcieram to mam taki gesty galaretowaty sluz czy to normalne bo wczesniej tak nie mnialam przy pierwszej ciazy tez nic takiego nie bylo i niewiem czy to cos niepokojacego prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
myszka to może być czop śluzowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek, co TY, czop śluzowy? Nie strasz mnie kobieto bo ja też mam taki śluz ale albo bezbarwny albo biały, ale to chyba nie czop? teraz to mi stracha zrobiłaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czop to taka galaretka właśnie i jest czasami z takimi zylkami albo lekko podniesione krwią, bo jak przezroczyste i wodniste to już wody płodowe, wiem bo sama pomyliłam czop sluzowy z wodami. A z tego co sobie przypominam to mi czop odpadł w czasie kapieli i chyba dlatego to zbagatelizowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
teraz wyscie mnie nastraszyly on ma taki leko zoltawy kolor ale wczoraj byla taka wlasnie jakby szla taka po srodku taka ciemniejsza zylka i co teraz mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
a ile szybciej moze ten czop odejsc bo to poczatek36 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czop może odpaść nawet 2 tyg przed porodem. U mnie odpadł dzień wcześniej ale nie ma co się sugerować :-) u mnie to rodzinne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
co teraz powinam zrobic wizyte mam w piatek czekac czy co bo teraz sie zdenerwowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka myślę ze nie ma co się stresować :-) a jeśli chcesz wykluczyć ew akcje porodowa jedź na sor :-) zbadają Cię i będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszej wizycie, cóż... Z szyjką na szczęście wszystko ok :) ale i tak kazał mi leżeć minimum 4 h w ciągu dnia, już od jakiegoś czasu ze względu na moją opuchliznę, zatrzymanie wody i nerki... Zakaz soli i regularne posiłki kilka razy dziennie bo znów coś nowego w nerkach... No i ciśnienie mnie martwi, na wizycie miałam 160/100... :o dodatkowe leki i odpoczynek, i obowiązkowo liczenie ruchów dziecka, jak będzie mniej niż w rozpisce którą mi dał bez żadnego tłumaczenia na izbie mam jechać na ktg bez skierowania i muszą mnie przyjąć... I się okazało że mam te paciorkowce czy jak się to nazywa... wiecie, te wymazy, co wynik do szpitala muszę zabrać :( martwię się troszkę.... najbardziej tym ciśnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
dzwonilam na sor i powiedzieli mi ze w ciagu 2 tyg powinnam urodzic i ze mam siebie obserwowac jak bedzie mnie podbrzusze bolalo albo bede mniala skurcze i bedzie sie napinal brzuch to mam przyjechac wiec tinnera obserwuj siebie bo to ci tez odszedl czop moze spotkamy sie razem bardzo sie teraz denerwuje mam wizyte w piatek moze tyle jeszcze wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja się nie zgadzam, ja jestem w 29 TC, masakra jakaś... grr Czekam na córcię no ciśnienie to faktycznie nie ciekawe, ale czemu te ruchu masz liczyć? ah jej, odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Was też ta pogoda działa destrukcyjnie? Mnie głowa pobolewa :-( i w ogóle chce się spać... Chociaż dobre to ze na moją dziecine też działa sennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
tinerra a kiedy ci odszedl ten czop niechcesz jechac na sorr i sie zbadac bo naprawde ty to troche za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera ty nie rob sobie jaj i trzymaj.jeszcze dziewczyny w srodku..:) chyba wiekszosc nas urodzi przed czasem..a ja dzis zakupy do.szkoly uskuteczniam i niby wszystko jest ale jak cos konkretnego to trzeba sie nalatac..czuje sie ja.słoń w skaldzie porcelany gdy wedruje miedzy polkami z tym brzuchem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz tylko czekam bo juz niczego nie zatrzymam jak juz czop odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Powiedzcie mi jak tam u Was z zachciankami ?:) Ja w ciąży nie miałam praktycznie żadnych , za to teraz kiedy chciałabym powoli wracać do swojej wagi po ciąży, to cały czas mi się słodkiego chce :)) Też tak macie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam i rzeczywiście przeraża mnie to,że te wrześniowe urodzą wcześniej ja mam to samo...czuję,że coś zaczyna się już dziać.W nocy mam skurcze czasami ale nieregularne dziś też mnie lekko boli jak na miesiączkę masakra.Do tego się martwię bo już teraz ruchy dziecka nie są takie jak wcześniej trzeba się nadsłuchiwać żeby poczuć.Zaczynam liczyć te ruchy bo się boję...i przede wszystkim jak nie czuję ich dłuższy raz to zjadam słodkie i wtedy odczuwam...moja mała chyba ma lenia :)albo już się szykuje do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ewelina a jak ty liczysz te ruchy bo sa 2 obcje jedna od 1 ruchu do 10 i sie pisze ile czasu minelo a drugi liczy sie przez godzine ile ruchow bylo bo ja licze tym pierwszym sposobem a ile razy w ciagu dnia trzeba zapisywac tych ruchow caly czas bo slyszalam ze wystarczy 3 razy w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka ja to bym pożarła czekoladki albo coś "chamsko" słodkiego ale ograniczam się do biszkoptów i domowych ciast :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-no właśnie ja liczę tak jak ty ten pierwszy sposób...ale powiem Ci,że ciężko jest to wyliczyc w moim przypadku.Mała rusza się coraz mniej,bo ma ciasno ja mam tez mały brzuch a ona jest duża...dlatego tak się boję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ale ja taki śluz mam od ok 2-3 tygodni już, więc sobie myślę że to na pewno nie to, przypomniało mi się że jak tydzień temu byłam u gin to miał napisane, że mam śluz, ale co do czego to nie wiem bo tą kartkę musiałam oddać. Więc to na pewno nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie gosc p
Myszka mi taki sluz zaczal wychodzic 12 lipca szyjke miala juz miekka i skrocona bardzo duza ilosc tego sluzu z krwia wyszlo tydzien pozniej to byla spora ilosc galretowata pomieszana z krwia a urodzilam 4 sierpnia ;) takze nic sie nie martw bedzie wszystko dobrze zobaczysz . ;) a te wasze maluszki faktycznie sie spiesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
juz sama niewiem mam wizyte w piatek zobaczymy co mi powie ale to napewno dlamnie byl czop mnial zoltawy kolor i taka podluzna jedna brozowa kreske po dlugosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek ja już w szpitalu jadłam biszkopty ;D Biszkopt mam na drugie imię ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka ja karniac mialam.tak jak Ty ..w ciazy tylam malo bo nie mialam zachcianek dopiero karniac zaczynalam tyc bo konia z kopytami bym zjadla..kurcze mam.nadzieje,ze tym razem sie opanuje.. Myszka co do ruchow..licze 1 i musi byc 10min przerwy..i liczysz ich 10 jesli juz tyle dziecko zrobi przestajesz liczyc..na koniec moze.byc ich 8..moja akurat nie robi sie nic bardziej leniwa..tak mocno sie rozciaga,ze az boli..nie zaluje sobie dziewczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×