Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Paulusek89
Hehe przynajmniej będę wiedzieć, że wszystko jest w porządku. Pomyślę nad tym stermedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie robiła jesli nie ma takiej potrzeby no w stermedzie szybko i konkretnie . polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. A co ti jest ta szczepionka obowiazkowa mm co Lilianna pisze ze autyzm moze powodowac? Czyli robic tylko te trzy skojarzone? Lilianna jedz lepiej zobaczyc na sor jak zle Ci. ja mam caly czas stawianie i twardnienie brzucha... . No ta luteina wyglada identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja tego mmr nie będę robić zwłaszcza ze takie skutki uboczne. Jak znajdziesz te serie to wstaw poproszę bo się zaczynam martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka jeszcze jedno. Odpisali Ci z dziennika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera Stermed jest w Wejherowie tu adres Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STERMED ul. 1 Brygady Pancernej W.P. 36 Wejherowo 84-200, (budynek przy tunelu - wejście od ulicy Rejtana) Tel. 058 677 11 11 Czynne: poniedziałek - piątek 8-18; Sobota 9-12 wiem ze majka oddzialy w gdyni i władysławowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinię dziewczyny :) Paulusek nie odpisali na razie nic z DB aczkolwiek dostałam potwierdzenie przeczytania wiadomości, więc chamstwo jak nic ;) A napisz mi proszę, czy umawiając się na szczepienie od razu zaznaczyłaś, że ma być to skojarzona szczepionka, czy można o tym zadecydować przy wizycie , bo nie wiem czy dzwonić do ośrodka i zamawiać ją. A co do USG bioderek, to w ośrodku w Luzinie oba bioderka kosztują 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka to jeszcze taniej ale dojazd do Luzina trzeba sobie doliczyć :P zależy kto skąd jest :P Ja mimo ze mieszkałam w wejherowie jak Hania miała szczepienia to jezdziłam do Gniewina gdzie pracuje mama ;) tak jakoś sentymentalnie , ale teraz już zapisaliśy się w Bolszewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to jest to szczepienie mms?? Czy zna się może któraś na wyliczaniu dnia porodu? CIekawi mnie fakt , że będąc w 35 tygodniu ciąży mam wyliczony termin porodu na koniec wrzesnia. Inna osoba również jest w 35 tygodniu ciąży ma poród na 7 pażdziernik. Skąd takie rozbieżności? Czy moze mi to któraś z Was wytłumaczyć? Tak z ciekawośći pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka szczepienie zamawiasz w aptece, odbierasz w dniu szczepienia i idziesz do pediatry. On od Ciebie dopiero się dowiaduje, że ma zaszczepić Twoją szczepionką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic sie nie zamawia , idziesz do apteki i kupujesz i czesc , koszt 199 zł ( apteka gemini popularna dworcowa w wejherowie) . Emi termin porodu liczymy od dnia ostatniej miesiączki , i posługujemy sie skończonymi tygodniami mówiąc w którym jesteśmy Ty masz termin na 30 wrzesień kolezanka 7 pazdziernik wiec równy tydzień wiec albo ty za szybko dodajesz tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka dzieki za wytłumaczenie, no wlasnie nie dodaje za szybko tylko zastanawiało mnie jak to mozliwe ze aż taka rozbieżność. . Dziewczyny mam pytanie - wczoraj jak wychodzilam mialam brązowe , takie brunatne plamienie, troszke, ale powiedziano mi ze to po badaniu, bo pielegniarka ogladała. myslalam ze przejdzie ale dziaiaj patrzę ze na podpasce mam znów trochę. miałyście takie cos czy znow mam jechac do szpitala??eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za usg bioderek się płaci? Ja dostałam skierowanie i się umówiłam na Dąbrowę i nie mówili nic o płaceniu za usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As ze skierowaniem to chyba nie.. nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ( w tym gniewinie) daja skierowanie do gdańska na nfz tam maja umowe to ja wolałm zaplacic te 70 zl niz wlec sie z niemowlakiem do gdańska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi..MMR to szczepionka na odrez,rozyczke,swinke..i Paulusek pisze ze szanse prawie zerowe..hmmm ..odmienne mam zdanie a lekarze nie maja wyjscia jak wciskac ze jest inaczej..jak powiedzialam sa osoby ktore wygraly rozprawy sadowe z koncernami..a mmr robione jest w takim momencie ze wiadomo ze to po tej a nie po innej szczepionce jest powiklanie..kazdy moze miec swoje zadanie..moje i kiwoszki jest bardzo negatywne i dowodow obie na to mamy duzo..nie wszystko da rade przedstawic tutaj ..zaraz poszukami nr serii tych wycofanych szczepionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii szczepień zgadzam sie 100% z Lilianną. no ale każdy ma prawo wyboru , warto jednak się zapoznać z tym o czym nie zawsze mówi się głośno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Liliana ok, być może zdarzyła się jedna taka wadliwa szczepionka na ileś tam, choć to i tak przykre, że zachorował. Nie staram się na siłę przekonać do swoich racji, wyraziłam tylko swoje zdanie na ten temat. :) . . Kamka czy Twoje dzieciątko ma też taki jakby plaskowaty brzuszek przy tych kolkach? Położna określa to jako "żabi brzuszek" i od razu poznała, że kolkuje. Pytam, bo moja mała miała taki brzuch a dziś zauważyłam, że już jest normalny a malutka nie płacze w dzień i śpi dziś po najedzeniu się bardzo ładnie. Noc też była spokojna. A wczorajszy dzień był niemożliwy tak bardzo płakała. No aż w szoku jestem, że taka spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepionka przeciw wirusowemu zepaleniu watroby-EUVAAX B. Nr ser.UFA 12001 ...I na tezec,blonice,krztusiec-TRIPACEL- nr ser. C4007AK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz te serie sprawdzalam , Hania na szczescie w szpitalu dostała inna serię a potem juz kupowałam skojarzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos szczepionek własnie zapomnialam napisac ale koleznka wczoraj wróciła z synem ( rok i 2 m ce) ze szpitala po zapaleniu pluc spowodowanym pneumokokiem a był szczepiony na te pneumokoki i wcale jakos lżej nie przeszedł , a w dodatku jest bardzo chorowitym dzieckiem , w tym roku zaliczył już rotawirus i jaks bakterię , wg nie bez znaczenie to jest i tu sprawdza sie nawet teroria mojej tesiowej ze moj maz zaczal chorowac po szczepieniach i jej dwie córki a jego siostry tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi1986- ja mam termin na 24 września i jestem w 36 tygodniu ciąży może ta twoja znajoma mniała nie regularne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Lilianna za informacje o tych seriach. Kamilka na szczęście dostała inna serie szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..kiedys opisyywalam badanie przeprowadzone przez lekarza ktory wogole nie zaszczepil 3 swoich dziwci i porownal z 3 dzieci sasiada ktore byly szczepione..dzieci nie szczepione nie chorowaly wogole a te drugie lapaly wszystko co sie da..takich badan jest mnustwo!!! I potwierdzaja to ca napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Lilianna przykre to ale prawdziwe smigamy z hanna na Bolszewo moze usnie spacerujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
quo, wlasnie... pewnie masz racje. czyli podsumowując jakich szczepien lepiej nie robic?? mozecie wypisac od myslnikow, bo sie pogubilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×