Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Emi1986
i chyba tych wycofanych serii nie ma w szpitalu, co? chyba nie podają ich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi.ja nie bede robila MMr Pneumo Rota Ani niczego z poza kalendarza.. Kurcze szczepila bym najchetniej tylko na wzw b i blonic krzytusiec tezec albo wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu nie powinno byc tych szczepionek bo moja Kamila była szczepiona i to nie tymi wycofanymi tylko juz innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek Dzwonili do nas z DB z przeprosinami, bo gdzieś im się zdjęcie zapodziało i zapomnieli je załączyć do gazety, ale podobno już w tą sobotę ma być nasza pociecha w gazecie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeszcze zdążę wam napisać właśnie wróciłam od lekarza i powiedział,że mój poród zacznie się dziś najpóźniej jutro :)więc zdam Wam relacje co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze link do opinii rodzicow ,którzy szczepili 6w1 inanrix hexa.. /www.bangla.pl/opinie/p2907/gsk-glaxo-smith-kline-infanrix-hexa-szczepionka-skojarzona-dtp-ipv-hib-wzw-b /www.monitor-polski.pl/alarm-w-ue-odnosnie-szczepien-novartis-zlapany-na-goracym-uczynku/ ewelina a na kiedy mialas termin bo wydaje mi się,ze mialas jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wpisac całego adresu bo wychodzilo,ze spam..z przodu brakuje tylko http// :) polecam lekturę..drugi link to artykul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko 3mam kciuki powodzenia !!!! Lilianna to mnie dobiłaś szczepiłam własnie nią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina ja cie nachodzi strach a potem ból mysl tylko z to wszystko dla twojego dzidziusia i ze niedlugo sie spotkacie to pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka- ja moje dzieci tez nia szczepilam.. i Niko po niej bardzo goraczkowal i fatalnie się czul i nie pamiętam czy to po niej po ostatniej dawce była ta akcja z nozka..wlasnie rozmawiałam z mezem i chyba wogole nie będziemy szczepic oprócz gruźlicy zoltaczki polio i tezec..i oczywiście rozlozone w czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za te szczepienia. Ewelina trzymam kciuki, a TY na kiedy mialas termin w ogole? POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko będzie dobrze :-) myśl o maluszku :-) a będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak a propo tego becikowego, od razu po porodzie szłyście do swojego lekarza aby wystawił te zaświadczenie? Ja planuję podczas tej wizyty kontrolnej, po 6 tyg o to poprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka no ja to jestem świetne... nie pomyślałam, żeby im numer do siebie podać...może mi maila napiszą chociaż....;/ To Klaudia może też się znajdzie:P . CzekamNaCórcię mi zaświadczenie gin wystawiła na ostatnim usg przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam termin na 24.09 i to jest 36tydz. :-) Ewelinka powodzonka!!!! Kurcze ale Ci zazdroszcze tez juz bym chciala rodzic heh... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Ewelinko, ja tez bym chciala miec 38 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
miało by Emilia :) to do Ciebie byłó :) pospieszylam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak dla informacji o tym plamieniu to powiedziano mi ze to normalne bo wszystko przekrwione jest i mozliwe sa takie brunatne uplawy. To lekkie brudzenie moze utrzymywac sie pare dób po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dluzy sie niemilosiernie :-) wszystko juz gotowe, lozeczko juz stoi a ja wiecznie nad nim i nie moge sie na nie napatrzec hehhh... ;-) A jak tam wasze samopoczucia dzisiaj dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi1985- a ja mam pytanko jeszcze odnośnie USC i rejestracji małej czy jak mnie wypuszczą to możemy tam od razu podjechać aby już nie wracać do Wejherowa czy to za szybko??? Co do plamień po badaniu jest to wzupełności normalne na tym etapie ciąży bo jesteśmy tam mocno okrwawione i naczynka pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ktoś tu chodzi do dr. Żabińskiego mam pytanko czy maż robione badania krwi na anemie itd. bo ja nie przez całą ciąże mniałam robiony mocz i może raz czy dwa krew i glukoze no i toxo i tarczyce a tak nic a inne dziewczyny mówią mi o płytkach hemioglobinie a ja nawet nie wiem co to ? może ze względu że biorę te zastrzyki i po nich wyniki i tak były by nie prawidłowe no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 ale anemie to ze zwykłej morfologii wyczytasz, nie miałaś wogole morfologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo1130 zreszta to nie ma zadnego znaczenia do jakiego lekarza chodzisz, morfologia i mocz jest chyba obowiazkowym badaniem. A z morfologi masz i hemoglobine i plytki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Quo co prawda pytałaś As ale mi sie wydaje ze zaraz po wyjsciu ze szpitala bedzie za szybko bo szpital musi to wysłac do usc ale na twoim miejscu zapytałabym w szpitalu kiedy i jaka droga to wysyłaja bo mozliwe ze np. droga elektroniczna to wtedy bedzie odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×