Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Ja chodze do Zabinskiego i mialam morfologie ze 3 razy robiona, no i tak jak mowia dziewczyny po zwyklej morfologi lekarz widzi czy masz anemie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quo też mi się wydaje ze będzie za szybko przy wypisie. Bo jak wypis będzie w weekend? Mój mąż załatwiał akt ur 4 dni po wypisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo po wyjsciu ze szpitala napewno tego nie załatwisz , za szybko. Pozatym tam tez moga byc kolejki itp. a jak bedzie upał czy cos bedziesz kisic dzidzie w aucie , albo zabierac kilkudniowe dziecko do urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quo tak jak dziewczyny pisały w podstawowych wynikach krwi masz podaną także hemoglobinę , liczbę płytek bo to podstawowe wartości i z tego twój Dr. Żabiński napewno dopatrzył by się anemi i zlecił ci ewentualnie bardziej szczegółowe ja badałam np. żelazo , jego poziom. Anemia w ciąży jest tez fizjologiczna tzn. ze masz prawo mieć wartości obniżone a dla ciebie i tak będą w normie bo zauważ ze na wyniku nie ma normy dla ciężarnych , twój ginekolog wie kiedy zaczyna dziac sie zle także jak ci nic nie mówił mozesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie bardzo wiem co zrobic a.chyba nie chce na sor bo nie bardzo mam co Niko zrobic..kreci mi sie od rana w glowie,tak jak bym zemdlec..az z przed oczu obraz ucieka i nie czuje gdzie jestem..na chwilke poprawia mi sie poczym znow czuje jak bym mdlala..macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ciśnienie albo migrena. Też miałam coś takiego tydzien przed porodem. Mierzyłem ciśnienie i było ok a za jakaś godzinę strasznie zaczęła boleć mnie głowa. Może jednak też sor? Albo do nich zadzwoń? Tylko sama nie jedź bo się jeszcze coś stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie dzwon albo cię zbędą albo każą sie obserwowac , najlepiej jechac ale faktycznie z kimś , nie samej , ja tam zawsze bede zdania ze lepiej dmuchac na zimne , a jak jest tak jak piszesz to faktycznie bym pojechała zwłaszcza ze to końcówka ciąży juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz.zmierze.cisnienie..migrena to nie jest bo cierpie na migreny i nigdy przy nich nie mam omdlen i nie boli narazie mnie glowa..a sama nawet nie pojade bo wstyd sie przyznac ale.nie mam prawka..auto pod domem i musze zawsze szukac kierowcy i dlatego to tez problem z tym sorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciśnienie super , moze pogoda ? powiem ci tez jestem troszkę od siebie i czuje takie skołowanie lekkie w głowie i juz mnie pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście to.moze być pogoda. Ja się też taka skolowana czuję a ze jesteście w ciąży Lilianna to.moze masz wyraźniejsze objawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pogoda..jak beda dalej omdlenia to pojade na sor bo kurcze jeszcze nigdy nie mialam tylu omdlen pod rzad..a jeszcze na 18 musze do pracy:(..kurcze nigdy tak nie czekalam na koniec pracy..dzis przyjmuje ostatnia klientke:):):)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szkoda ze jesteście.na końcówce ciąży bo chyba bym skorzystała z waszych zdolności jak będę się szykować na chrzciny za 1,5 tyg ;-) ale trzymajcie.jeszcze dzieciaczki w brzuszkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka zadzwonilam do lekarza i powiedzial mi to co pisze Quo ze to normalne bo przekrwione jest wszystko. Może sie utrzymywC do 2-3 dob. Dzis juz nie mam nic. Liliana Ty to lepiej jedz na sor. Nigdzie u kolezanki synka nie mozesz zostawic?? Tego nie lekcewaz Kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za wpisy więc lepiej poczekać z pare dni ipotem pojechać do USC a co do morfologi to mniałam robione w kwietniu i w czerwcu może macie rację i badania były dobre to nie wysyla mnie jutro mam wizyte to sie spytam Liliana - ja by pojechała do szpitala bo jak później będziesz jeszcze gorzej się czuła lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja też bym jechała na sor, w końcu jesteś w ciąży i nie ma co tych objawów bagatelizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna i jak się czujesz?? kurcze kobieto, jedź na sor. to nie przelewki jak masz omdlenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Lilianna lepiej odwołaj te klientki jak tak się czujesznie ma co , i jak dziewczyny piszą lepiej jedz do szpitala , to ząbkowanie mnie wykończy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sie unormowalo..wiec,moze faktycznie to przez pogode i koncowke ciazy te moje zawirowania..ale przyznam ,ze jeszcze nigdy tak.sie nie czulam i yo przwz tyle czasu a najlepsze ,ze i na siedzaco mialam te omdlenia..dobrze,ze juz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna ja tez bylaam zmuszona odwolac w sobote dwie klientki i cale szczescie ze nie byly to panny mlode, bo wtedy musialabym je wymalowac, nie byloby innej opcji.. przeciez to nie jest zrobione specjalnie, niezależnie od Ciebie to sie dzieje, a pazurki przeciez to w ogole mozna przełożyć. Co bedzie jak fsktycznie zatoczysz sie??!! Jedz na sor nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mam pytanie gdzie trzeba sie zgłosić jak zacznie się poród tam gdzie jest sor czy od tej drugiej strony gdzie autobus ma przystanek? z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc zglaszasz sie na sor. Do gabinetu poloznych. Tam robią ktg. Lekarz bada i wtedy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to juz ostatnia klientka..nie daje rady juz pracowac..wczoraj robilam to juz przez lzy..i tak dlugo bo 12 dni mi zostalo..w porzedniej pracowalam do 10 dni przed porodem i to mnustwo kobietvprzyjmowalam ale jakos lepiej sie czulam a teraz to jakas droga przez mękę..i nie jeden wieczor przeplakany z bolu..dzis juz ja zrobie bo nie bede miala kiedy indziej..jutro mam gina w piatek z corka alergolog a w w nocy z piatku na sobote juz Piotr wraca:) a jak wroci nie ma obcji pracy bo sam mi odwola klientki bo juz od dawna sie wkurza ,ze pracuje tak zle sie czujac..a poza tym chce ile sie da zalatwic do becikowego i zasilku rodzinnego przed porodem..czyli urzad skarbowy,zaswiadczenia z firmy od P. Itd..jescze musze kupic szafe dla Tosi i komode kąpielowa..wiec mamy mnustwo jezdzenia i zalatwiania..a i 4 wrzesnia Niko ma psychologa do komisji a 6 ja i Niko alergologa..wiec cholera nawet nie mam czasu na wczesniejszy porod niz 9.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz miala Piotra to juz inaczej bedzie. Chociaz szkoda ze na końcówkę no ale wazne ze bedzie na porod! Wierze ze Ci nie chcialo. Ja teraz mam ostatnią sobote pracujacą i cale szczescie ze nie bralam nic na wrzesien. Pewnie podswiadomie przeczuwałam ze rozwiazanie bedzie szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×