Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Kiwoszka a kto tam rzadzi i jest adminka? Jestem zainteresowa a znajomosciami ktpre mozna wdrozyc w real. Halo dziewczyny czy jest szansa na fb w grupie z wami? Ja dzisiaj maraton po ikei i matarni mialam. Zjadlam same ostre potrawy w Wooku wszystko z cicha nadzieja zeby przyspieszyc poki maz w domu ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuLkOwAcc
Tinneraa z MTK jestem ;) Pechowe miasto z zakorkowanym skrętem na Hel ;) a Ty kolezanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nazwa mtk to oficjalny skrot naszej malej aglomeracji Male Trojmiasto Kaszubskie czyli rumia reda wejherowo. Ja piszac o tym skrecie na hel mialam na mysli Rede ;) A wy skoro z jednego miasta to znacie sie juz osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. Ale nie mam pelnych danych wpisanych co powoduje nie odnalezie mnie. Macie tam jakas grupke zamknieta i czat? Ja z checia popisze z wami. Poznam sie itd. Nazwe mi podajcie to wysle zaproszenie o przylaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
Dziewczyny ja też bylabym zainteresowana grupą na fb.Pochodze z Weja a mieszkam obecnie w Pucku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, długo mnie nie było tu na forum i widzę parę nowych Cieżarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa zeby tutaj nie bylo problemj z podawaniem danych i nazw grup.to napisz mi na maila. Opisz tam co unwazasz itd. A ja na fb znajde . Marlusia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo laski jak tam? Nie wiem nadal jak was wyszukac na fb ; ( Dziewczyny przypomnijcie mi kiedy robi sie badanie a pacorkowca?? Jak jest ono oznaczone w wynkkach? Co jesli mam malO czasu do porodu a lekarz mi jeszcze nie zlecil mam zrobic sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dgh mam pytanko. Skork mieszkasz w pucku to polecisz.jakas dobra knajpke zeswieza rybka? Bo zznamy tylko ten na molo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paciorkowca mialam na ostatniej wizycie robionego. 3 tyg przed data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi standardowe badania plus hBS. A paciorkowca lekarz mi zrobi na ostatniej wizycie czyli w nast wtorek. Mam nadzieje ze wczesniej sie nie wypakuje bo bede bez wyniku.czyli to bedzie tez na ok 3tyg przed terminem, ale wyniki to chyba na maila poprosze bo nie pojade juz tam po odbior. Hey Dziewczyny dzie sie podziewadzie, kiwoszka, Tinneraa. ??? Czyzbyscie urodzily?? to pochwalcie sie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Julkowa wiele labotarorii ma mozliwosc druku wynikow przez internet. Tak ma np bruss. Warto wiec zapytac w labo czy taki sposob odbioru wynikow obowiązuje u nich. Jesli nie bedziesz miala wyniku gbs to raczej zrobią Ci go, chyba ze uznają jego brak jako wynim pozytywny na tescie-czytałam ze tak tez moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis pierwszy raz u Wajlonisa ;) podoba.mi sie czlowiek . Bobas wazy 2900i 37tc sie zaczal wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
U mnie dzisiaj sie zaczal 35 tydzien i wedrujemy po poludniu na wizyte lekarska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
JULKOWA Badanie na paciorkowca robi sie jakos w ostatnim miesiacu ciazy,lekarz prowadzacy powinien ci je zlecic,a jak by co to sama zapytaj.Sorki,ale nie polece ci zadnej knajki,bo zawsze rybke przyrzadzam w domku,ewentualnie moge ci polecic gdzie zjesz dobra pizze...w Emi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
JULKOWA A do kogo wczesniej chodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgh
JULKOWA Gdzie moge ci wyslac dane pomocne w znalezieniu mnie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszko nie zmienilam lekarza, chodze do Gdyni do dr Golonko. A do wajlonisa mialam pare pytan, chciala rowniez poznac jego wyniki wagi i wielkosci malucha. Mozna rzecz ze poszlam sie "przywitac" i oswoic z czlowiekiem bo moze akurat on sie trafi na porodzie. Bylby mily zbieg okolicznosci. Dhg ja nie mam danych tej grupy fb ktora laski maja. Widocznie nas nie chca w niej. Mozemy zalozyc swoja. Napisz mi maila.na marlusia@tlen.pl dogadamy sie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Wczoraj pytalam: dr Wajlonis ma dyzury we wtorki, wiec probujcie sie wstrzelic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny rodzace w Wejherowie:) za 2 tygodnie rodze, chcialabym w Wejherowie, ale nurtuje mnie kwestia naciecia, tzn czy u nich jest to standardem ? Chciałabym żeby mój porod był jak najbardziej naturalny, rownież interesuje mniecrodzenie w pozycji pionowej ( stojąca, kucna ). Wiecie moze czy jest to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczolka163
Hej dziewczyny:) Od 2 miesięcy jestem szczęśliwą mamą. Przed porodem czytałam posty zamieszczane na tym forum, ale jakoś nigdy sama nie napisałam. Teraz kiedy mam już poród za sobą chętnie w miarę możliwości podzielę się swoją "wiedzą" także jeśli mogę komuś pomóc, doradzić proszę pisać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×