Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

nowy gosc 3 mam kciuki i zyczę powodzenia już niedługo utulisz swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS mała zaczęła mieć kolke już w 2 tygodniu. Położna powiedziała, że właśnie wtedy jelitka zaczynają pracować i się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek, no to przede mną jeszcze tylko kilka dni spokoju skoro po 2 tygodniu zaczynają się kolki :-( Nowy gośćoby poszło szybko i sprawnie :-) i żebyś trafiła na taką obsługę jak ja :-) Już po drugiej wizycie położnej i Kamilka przybrała do 3145 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna nie zazdroszczę nocki :( też źle spałam, ale w porównaniu do Twojej nocy to rewelacyjnie. Nowy Gość no to życzymy powodzenia :) szybkiego i mało bolesnego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy gościu życzę szybkiego i lekkiego rozwiązania, już niedługo będziesz tulić swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
AS wiesz u każdego inaczej :) Twoje dziecko równie dobrze może w ogóle nie mieć kolek :) Ale sab simplex polecam gdyby coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sab simplex ma mi przysłać Ciocia z niemiec :-) wolę mieć i nie używać niż potem żałować że nie mam. Wszystkim życzę jak najmniej kolek a najlepiej wcale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek i AS Na kolki dobrze też się sprawdza taka poduszeczka z wkładem z pestek wiśni, działa jak termofor po podgrzaniu w mikrofalówce, a okłady ciepłe na brzuszek jak najbardziej się sprawdzają przynajmniej u nas :) Poza tym była dzisiaj u mnie położna, i powiedziała, że bez obaw przed każdym karmieniem podawać dziecku po 15 kropelek supsimplex. Ja wcześniej dawałam od 5-10, i dopiero teraz zauważyłam, jak szybko one pomagają . A tak w ogóle to mój Adaś waży już 4.5kg ;) tak mu cycuś służy :)) Pozdrawiam mamuśki , i witam nowe ;) bo nie zdążyłam się jeszcze przywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc
Dziękuję za bardzo mile słowa. Mam nadzieję ze wszystko będzie ok. Dzis duzo leze bo boli mnie podbrzusze, wiec moze moja mala nie chce czekac na wywolanie, tylko sama zdecyduje sie wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mnie dzisiaj męczą bóle takie jak na miesiączkę, często je mam ale teraz boli mocniej :/ chyba tylko pozostaje mi wziąć no spe i do łóżka się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli Was brzuch czasami? Ja od wczoraj mam bóle z prawej strony brzucha, raz je czuję raz nie, jak już są to dosyć nieprzyjemne, nie wiem czy to dziecko uciska jakąś część... Do tego dziś słabo z r****mi, wczoraj skakała jak szalona w brzuchu... Nie wiem czy panikuję czy to normalne, achhhh ta pierwsza ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka na pewno można po 15? Ja daję tak z 7 do 10, myślałam że to za dużo te 15. Ale tak bardzo szybko działa sab simplex. Jak mąż bierze ode mnie dziecko do odbicia to po odłożeniu do łóżeczka od razu zasypia. . A tak odbiegając od tematu. Mamy, które juz urodziły, też chce się wam tak pić? Ja potrafię hektolitry wody wypić, aż kupił mi mąż baniak 5 litrowy z biedronki żeby na butelki nie kupowac :P W ciąży to normalne było ale teraz? Moja mama mówi, że to od karmienia piersią chce sie tak pić, może faktycznie od tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek mi się strasznie chce pić i to jest normalne że tyle chce się pić. Ja mam brita więc oszczędzamy na kupnie wody i składowaniu butelek :-) Mnie w ciąży też czasami bolał brzuch ale tak.okresowo jakieś 2-3 dni przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
emila 24 zycze ci szybkiego rozwiazania i milej obsugi ja dzis w przeciwienstwu do wszystkich ostatnich dni czuje sie bardzo dobrze brzuch mi nie twardnieje a ni nic niewiem czy to jakas cisza przed burza czy co moze twardnienie brzucha juz ustapily zobaczymy pozniej jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamNaCorcie- te bole to.normalne..ja chyba przerobilam.wszystkie mozliwe rodzaje i.kazdy z nich byl omowiony z lekarzem gdyz kazda.ciaze.mam.na podtrzymaniu a potem to.wiadomo juz czlowiek sie boi i o wszystko pyta czy normalne..tak wiec moga rozciagac sie wiezadla i nie musza z obu stron na raz.czasem kilku krokow nie moglam.z.bolu zrobic..zreszta dalej tak jest..od tych boli potrafi stawiac sie macica ,to taki na zas ci mowie zebys sie nie przestraszyla..wtedy tylko odpoczynek i nospa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek..mi tez zawsze przy karminiu chcialo sie pic ..i maz.sie smial ze gora wlewam a cyckami wylewam..bo zawsze gdy mialam.dziecko przy piersi to.flaszle z woda musialam miec w reku bo normalnie Sahara w ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Lilianna no dokładnie ze mną też tak jest. Przy karmieniu na stoliku obowiązkowo woda. Przelewam sobie wodę zawsze w pół litrową butelkę z dzióbkiem, tak wygodniej. Nawet w nocy przy łózku stoi :P Oj dużo teraz wody schodzi mi w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam dziś brzuch jak kamień, a już naprawdę staram się już tak dużo nie chodzić i wysilać. W poniedziałek mam wizytę w pro feminie to się dowiem czy wszystko oki. Został mi jeszcze ponad miesiąc hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi dziewczyny, jakie kosmetyki brałyście albo bierzecie do szpitala dla dzidziusia?? Nie wiem za bardzo co wziąć i jakiej firmy, chcę już torbę do końca spakować w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emila..tylko i wylacznie plyn typu emoliant..firm mssz mnustwo..od.taniej.naszej.ziajki po oilatum czy balneum..nic wiecej skorze nie trzeba..nie obciaza jej nie zatyka.jeszcze niedojrzalych porow..jest hypoalergiczne bo.przede wszystkim moga te produkty uzywac alergicy..a do pupy ja akurat sudocrem ale i ziaka ma dobry produkt..i to wszystko i uwierz ze starczy..skora niemowlaka jest niedojrzala i nie wolno jej obciazac zbedna chemia..w szpitalu zreszta tez kapia tylko w emoilatach..i nic wiecej nie urzywaja..emoilat nawilarza natluszcza i wzmacnia bariere lipidowa skory ktora za to niszcza zwykle zele czy mydla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gośc P
Dokładnie tak jak pisze lilianna tylko plyn i cos do pupci ja akurat mialam oilatum i sudocrem potem w domu przez pierwszy okres uzywam parafine bo najlepiej nawilaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szpitala miałam Nivea aksamitny żel do mycia ciała hipoalergiczny (również ja go używałam) a do pupcia sudocrem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Witam Cieżarówki w kolejnym dniu... Dzisisjesza noc to była jakas masakra... mala sie wierciła,w prawym boku cos mi tak drentwiało,ze nie mogłam sobie znalezc miejsca... musialam wstac pochodzic po mieszaniu i jak sie mala odwrócila to przestalo dokuczac. Zaraz pyszne sniadanko, zajże jeszcze do mojej torby a pozniej na spokojnie pojade do Wejherowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja spakowalam z nivea 2w1 szampon i zel do ciala hipoalergiczny a do pupy mam z zija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim, wczoraj mialam straszny wieczor ehhh... brzuch jak kamien, do tego jakies dziwne bolesne skurcze dostalam, wzielam no spe i w koncu puscilo. Juz myslalam ze na sor bede musiala jechac :-( Dzis o niebo lepiej, bylam rano na badaniach w szpitalu krew, mocz a jak sie troszke rozpogodzi to pojde kupic te kosmetyki dla dzidzi i spakuje torbe juz do konca bo zaczynam sie bac ze maly bedzie chcial szybciej wyjsc. nowy gosciu powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
A emolienty nie sa czasem od pierwszego miesiąca zycia dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek A czym podajesz dziecku kropelki, łyżeczką czy zakraplaczem? Bo jak łyżeczką to dość sporo pozostaje na łyżeczce, i spokojnie możesz dać te 15 kropelek. Poza tym położna mówiła, że mniej dziecko nawet nie odczuje, a ja od wczoraj podaje po 15 i ulga przychodzi znacznie szybciej. Ale za to dzisiejszą noc mam wyjętą z życiorysu, bo moje maleństwo miało chyba apogeum kolki. I było bardzo niespokojne, a mi ręce i kręgosłup to siadły już od trzymania go na rękach, bo na rękach się uspokajał dopiero. I dzisiaj od rana to samo, a za często nie chcę mimo wszystko podawać mu tych kropelek. Co do emolientów, to my używamy do kąpieli od samego początku emulsji i kremy po kąpieli. I bardzo szybko przestała się maluszkowi łuszczyć skóra , bo podobno na początku to wszystkie dzieciaczki tak mają. A położna wczoraj powiedziała, że utrzymaliśmy skórę dzieciaczka w bardzo dobrym stanie, i emolientów powinno się używać przynajmniej do 3 tygodnia życia, żeby płaszcza lipidowego nie zniszczyć dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×