Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość myszka 1234
ja mam wizyte w piatek juz sie niemoge doczekac tej wizyty czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwoszka tak będzie też i Hania :) Lilianna napisz co tam Ci powiedział doktor ciekawego :) Fajnie było Cię poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
mam pytanie jakie ciuszki pakujecie na wrzesniowe wyjscie ze szpitala z maluszkami bo caly czas sie zastanawiam czy jakis pajacyk cieplejszy czy co niewiem podpowiedzcie co wy bierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka, Tinneraa, moja malutka też będzie Hania ;) piękne imię :D skąd miałyście na nie pomysł? U mnie w sumie ciężko powiedzieć bo od zawsze mówiłam że jak będę mieć córeczkę to będzie Hania a jak synka to Piotr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka- ja już mam spakowane żeby w razie co mąż nie musiał szukać :p więc ja mam taki polarowy kombinezon,ale nie jest jakiś futrzak taki polarkowy cienki i pod to myślę,że pajac zwykły,czapeczkę i to wsio.Musi być dziecko ubrane troszkę grubiej bo pierwsza styczność z takim powietrzem.Jak będzie skwar to po prostu rozepnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek tyle akurat nam pomaga,ale ulga przychodzi dopiero po 20 minutach. Ja je podaje za każdym razem gdy widzę, że maluszka boli, gdy sie napina podkurcza nóżki i płacze, wtedy daje kropelki i od razu przystawiam małego do cyca, żeby popił ;) Generalnie nie podaje ich jak nie mam w planie karmienia. Tak też jest na ulotce napisane, żeby przed karmieniem podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
CzekamyZosia a delicol nie jest na typową nietolerancję laktozy u dzieci? Może się mylę ale tak myślałam. Ja na razie próbuję jaki moja mała ma rodzaj kolek...ale myślę, że sab nam pomoże. dostała na razie trzy dawki już i jest trochę spokojniejsza. Teraz zasnęła od razu po wieczornym karmieniu za pierwszym razem co mnie zdziwiło... :) . AS ciesz się, że nie bolało:P Mi trochę wrosły po tygodniu :P . Kamka a masz polską ulotkę? W opakowaniu jest oryginalna niemiecka a te co są w necie to jakoś krótkie są jak dla mnie :) Ja małej podałam na razie 3 dawki po parę kropel, na razie widzę poprawę, jest troche spokojniejsza i teraz po wieczornym cycu poszła spac za pierwszym razem. Też podaję bezpośrednio przed karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na córcię jakoś w ostatnim czasie bardzo spodobała mi sie Hania że aż namówiłam męża na to imię :) Lilianna, hop hop, wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera..jestem jestem..godz z.groszem temu wrocilam..ehh..padam na twarz od.siedzenia tyle godz w tym.zaduchu.ma tych twatdych lrzeslach..co powiedzial..tak wiec nie grozi mi porod w najblizszych dnaich..wszystko zamkniete..dalej sie oszczedzac o 10wrzesnia nadczczo sie stawic..:) acz kolwiek jak by sie okazalo ze jest duzo.cc to.bede miala stawic sie na.nastepny dzien..tak wiec juz wiem kiedy mam cc i kiedy zobacze moje Tosie:) Tosia duza babka bo kurcze 35 tydz a wazy 2900:) kurcze ciesze sie ze te dni odpoczynku daly dobry skutek ..dalej trzeba.sie oszczedzac a donosze:) Co do ubioru to ja planuje podobnie jakk150Emi..czyli pajacyk a.na.to mam.polarowy pajcyk-kombinezon taki bez ocieplen.no i czapeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, fajnie ze ktos poruszył temat ubranek na wyjscie dla wrześniowych dzieciaczków. Sama sie zastanawiałam co mężusiowi przygotować : D Tinnera i Lilianna ciesze sie ze po aszych wizytach wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę,że to w zupełności wystarczy tak jak chcemy ubrać nasze dzieci...nie ma co za cienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dr Wajlonisa, to prowadził ciąże koleżanki w zeszłym roku i ona była zadowolona z tym że jak rozmawiałyśmy to zróciła mi uwagę, że daje mniej skierowań na badania niż mój lekarz (dr Żabiński).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy gosc jak to odplatnie proponowali ktg?! Nie miesci mi sie to w glowie!! Tak w ogole mozna? ?!! - Co do wajlonisa to slyszalam wiekszosc dobrych opinij ale tak jest z wszystkimj lekarzami. Kazdemu sie zdarzaja zle diagnozy itp... - Ja już stem tez wrześniowa i biore kombinezon ale nie mocno puchowy. Ciepły ale raczej cienszy. Dodatkowo polarowy kocyk jwkby byla potrzeba docieplic. . Lilianna super ze jest ok u Ciebie. Duza cora bedzie . Ja nie moge doczekac sie poniedziałkowej wizyty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) od trzech nocy nie moge spac eh... :-( , pomyslalam ze dzis zrobie cos pozytecznego to wpadlam sie przywitac :-P Masakra normalnie nawet juz jestem po sniadaniu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-)ja mogę spać ale moje dziecko już nie ;-) ale nakarmienie i teraz śpi więc i ja skorzystam i jeszcze się kładę. A dziś znowu wizyta położnej. jedno szczęście że moja położna jest taka sympatyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie ostatnie poprawki w nowym mieszkanku nie mają końca wczoraj wróciłam o 1:20 do omu:( dobrze ze mama chetnie zostaje z Hanią:)) Czekam na córcię sama nie wiem podobnie zawsze mówiłam ze jak bedzie córcia to bedzie Hania a chłopiec Szymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna super wieści z wizyty:)i dzieki za opinie o wajlonisie dziewczyny , kolezance przekazałam i jest pewniejsza bo jest nie tutejsza i dopiero wybrała ginekologa i trafiło na tego właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, Tinneraa teraz po wizycie na pewno jesteście spokojniejsze a to też jest ważne :-) także trzymam kciuki żeby wasze maluszki zostały w brzydkich jak najdłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Cześć dziewczyny, jestem po pierwszej nocy z sab simplexem, no normalnie nobla powinien dostać producent. Córcia budziła się i jadła w nocy tyle co przed kolkami :) Aż byłam w szoku, że tak szybko już podziałało :P Teraz będę ją obserwować dalej ale mam nadzieje, że taki stan rzeczy już pozostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna no współczuję Ci tego czekania tam, bo to jakaś masakra wczoraj była, ale najważniejsze że już wiesz kiedy mniej więcej będziesz rodzić, no i że oszczędzanie się pomaga :) Paulusek, wiem że sab simplex zdziała cuda, ale na moją pierwszą córę nie działał właśnie, ale super że u Was jest poprawa :) Nowy Gość jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Tinneraa ciii nie zapeszajmy, zobaczymy co dalej :) Ale fakt faktem wreszcie się z mężem wyspaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek, no właśnie to zazdroszczę i życzę sobie takich spokojnych dziewczyn bo ta moja pierwsza do takowych niestety nie należała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
A myślałam, że będziemy musieli czekać aż samo przejdzie :) Chociaż całkiem to pewnie nie przejdzie definitywnie :) Będzie trzeba jej dawać te kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..co to była za noc a w zasadzie jej brak..o 4 wywieszałam już pranie bo nie wiedziałam co ze sobą w lozku zrobić..potem posluchalam sobie słuchowiska żeby zasnąć (najlepiej na mnie dzialaja nasennie ;)) ale jak już chciałam spac czyli po 5 to zaczelo lac i musialm zejść wpuscic psa do domu co by bydle;) nie moklo i wtedy już znowu spac mi się odechcialo..Tosia dla odmiany przespala cala noc i spi dalej ale pdewie gdy ja zechce się polozyc on stwierdzi ze czas na zabawe :) jednak kobiety to zlosliwe bestie ;) Tinnera ..mi tez było bardzo milo cie poznac w realu :) teraz czas na spotlkanie z reszta :) a wieści super bo przynajmniej wiemy kiedy maz ma wrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra ja też niemogę spać wstaję w nocy non stop kręcę się już mam dosyć :( może w dzień się prześpię...dziewczyny miałyście robione już badanie gbs?Ja czekam na wynik bo około tyg się u mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Witam :) Liliana i Tinnerra oszczedzajcie sie i oby tak dalej :) Paulusek dobrze ze znalazlas odpowiedni lek dla Klaudii serce mi peka jak slsze ze dziecko placze a te kolki to jest krzyk i placz z bolu straszne :( powodzenia :) Nowy gośc jak tam nadal cisza? napisz co powiedział twoj gin :) Milego dnia wszystkim :) Moja córeczka obudziła sie raz w nocy napila sie mleczka i spala do 8:26 takze mama wyspana i pelna energii :) aaa a jesli chodzi o dr. Wajlonisa swego czasu byl najlepszy wiekszosc moich znajomych i z rodziny do niego chodzi ja rowniez do niego chodzilam i nie slyszalam nic zlego na jego temat przeprowadzil tez duzo coiaz wsrod znajomych i rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Jestem jestem :) Dostalam skierowanie na patologie, wiec jutro pojade i wole chyba juz tam oczekiwac pod kontrola, niz w domku w nerwach... Moja mała waży juz prawie 3800 wiec kawał kobitki z niej... Moja ginekolog wyliczyla ze jestem juz 12 dni po terminie, zapytalam jak to liczy skoro termin byl na 4.08, a ona ze w karcie ciąży wg usg termin jest na 02.08 i liczymy od tego dnia... wiec jestem z wami myslami... mam nadzieje ze uda mi sie od czasu do czasu z oddzialu do was napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×