Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Kurde powcinalo nam stopki i teraz chuk wie o co chodzi:(Kto w ktorym tyg itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a podejrzewacie jakiej płci nosicie dziecko? Nie mówię o takich podejrzeniach że chce Wam sie słodkiego to np.bedzie dziewczyna. Pytam o Waszą intuicję. Ja jestem niemal pewna że będę miała drugiego synka. Jstem o tym tak przekonana że dzidziusia w brzuchu traktuje juz jak chłopca. Nie wiem skąd to mam ale naprawdę tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem w koncu ktory mam dokladnie tydzien i dzien. Na jednej wizycie bylo 6 tygodni i 2 dzien a cztery tygodnie rowno pozniej-nagle 10 tydzien 5 dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven u mnie to samo...20 kwietnia w sb bylam w 5 tyg i 2 dniu,a 16 maja w czwartek w 8 tyg i 6 dniu;)Oni na usg okreslaja tydzien wdg dlugosci ciemieniowo-siedzeniowej a przezciez nie kazdy mebrionek rosnie tak samo.W sumie roznica u mnie jest jednego dnia,jutro zaczne 1 1tydzien (wdg p-wszego usg dzis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack to ja zaczynam wedlug ostatniego usg w ten poniedzialek, dzisiaj 11 tydzien 1 dzien Ja widze wasze stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack to ja Cie przegonilam:) Do tej pory bylas dzien do przodu.Myslalam , ze w poniedzialek bedzie 10 tydzien 2 dzien a okazalo sie 10, 5 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale ciężko się czyta tą nową kafe, jakieś maciupkie literki. białaMilka....witam! A skąd dokładnie jestes? Ja chodzę do dr Ogrodzińskiej. Wy to tak daleko już z tymi tygodniami, ja dopiero jutro 9, ale termin na sam koniec grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie mozna.Napieraj malenka! Byly male zmiany an forum,nie dzialalo kilka godzin stad moze przegapilysmy twoj poscik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitamina- powiem szczerze, że mam takie odczucie, że to będzie chłopiec :) a macie jakieś imiona dla maluszka? To nasze pierwsze dziecko i powiem szczerze, że już dawno miałam zaplanowane... :) deli- Borne Sul. Ja chodzę do Żyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja imię ale pierwszegodziecko miałam zaplanowane już dobre 2 lata przed ciążą. Zmieniłam miesiąc przed porodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Mafin
Witam dziewczynki. Czy któraś z Was ma termin na same święta? Ja mam na 24 grudnia i mój ginekolog się śmiał, że dziecko będzie miało skopane urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biala Milka. Ja nie mam zadnych przeczuc do do plci. Nie zastanawialam sie tez do tej pory nad tym. Dla mnie to pierwsza ciaza wiec i tak juz za duzo wrazen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na polowe grudnia ale jezeli okaze sie, ze cesarka to pewnie 1-2 tyg wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białaMilka i Maja Mafin- witajcie:) Mój brak urodził się 24 grudnia i ma na imię Adam....i zawsze miał o to żal jako dziecko...bo nawet urodzin w okresie świątecznym dla kolegów nie miał jak wyprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białaMilka....ale chodzisz do niego prywatnie czy do poradni K? Ja sie do niego troche zraziłam, bo w pierwszej ciąży mnie coś nastraszył na początku,że jakas nierówna macica itp. Poszlam do Ogrodzińskiej i ta mówi,że to normalne,że macica może być nierówna na początku ciąży i tak u niej zostałam. A ja nie mam teraz kompletnie przeczuć. Za pierwszym razem staraliśmy się na dziewczynkę no i mamy córke, a teraz jest mi obojętne. Chociaż mówią,że kwaśne to chłopak, a mnie w ogóle nie ciągnie do kwaśnego, to moze będzie druga dziewucha. Córka mówi ze koniecznie ma być siostrzyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ze chlopiec i 98 % mojego otoczenia twierdzi ze bedzie chlopiec:(Lacznie z moja mama i siostra.No i oczywiscie tatus dziecka tez zwraca sie do brzycha per "Maly". Imienia brak:)Wsie ktore kiedys mi sie poodbaly odpadly.Siostra nazywa go Aleksem,ale to nie wchodzi w gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Mafin
No trudno. Nie ważne kiedy, byle urodziło się całe i zdrowe :) Wszystkiego dobrego dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli- prywatnie. Zaczelam chodzic do niego jeszcze przed ciaza i ja jak najbardziej bym Go polecila. na wizyte ide z mega usmiechem na mordce :) Jednak jak widac, kazdy moze miec inne odczucia... wazne, zze znalazlas dr, ktora Tobie odpowiada :) dla nas bez roznicy jaka plec. Ja mam ulubione imie dla dziecwzynki jak i dla chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nie ta buzka miala byc:) Dla mnie to jest tez kompletnie bez roznicy co bedzie,tak jak piszecie oby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroptuśka
Witam nowe dziwuszki :) Ja mysle czuje wrecz ze dziewczynka ... mojej corce mowie ze bedzie chyba a ona ze dobrze bo jak chlopak to jak podrosnie bedzie trzymal sztame z mlodszym i dopiero jej dadza do wiwatu a ona siostrzyczke wszystkiego nauczy...nie wiem ... tak czuje, w ciazach tez czulam i sie nie pomylilam ze pierw dziewcze potem syn....ale ryba wazne by zdrowe wlasnie dostalam sms od corki "ide na chinski - pozdrow dzidziusia" codziennie mnie glaszcze po brzusiu i sie tuli.... Co do imienia ja dla syna mialam od poczatku a dzien po porodzie dostal inne...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×