Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

limka to juz 12 tydz u mnie om 11 03 i jestem w 11.a te badania robi sie miedzy 11 a 13 tyg wiec uwazaj zebys sie nie spoznila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limka- chyba kończysz 11 tc i zaczynasz 12tc...ja ostatnią @ miałam 1 marca i u mnie dziś 11tc5d czyli 12tc u mnie leci, a w sobotę zacznę już 13tc:) 🌻 Kroptusko- trzymaj się, ciężko Ci teraz będzie w pracy jak atmosfera nie bardzo... 🌻 ProVitaminko- jejku jaka Ty biedna... 🌻 Ja jestem z Lubuskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limka ja tez chudne, juz 3 kg dzisiaj. Zobaczysz nadrobimy :) i oczywiscie witam nowe kolezanki :) ja dzisiaj wyjatkowo bardzo dobrze sie czuje, jak nigdy :) tilli super wiesci :) mogl lekarz zmierzyc wszystko jak tak dzidzia fikala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecię na razie jest znowu za spokojne, pomiary ledwo dało się zrobić bo nie chciało się odwrócić i tyle...więc jak fika to wcale nie zawsze jest źle, ja się mimo wszystko martwię...I przez to wydaje mi się, ze późno poczuję ruchy... Ja też ciągle bym spała, z córką też tak spałam...a później płakała 20 godzin na dobę...mam nadzieję, że teraz będzie jednak inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>Sesilko Ja ostatnia miesiaczke tez mialam 11.03 ale mialam dlugie cykle i jestem w 10 tygodniu (16 maja mialam usg i pokazalo 8t6dz,wiec dzis jest 9t5dz)... Skomplikowane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem spiochem od urodzenia,bez ciazy zdarzalo sie,ze przychodzilam z pracy,kladlam sie na drzemke i wstawalam nastepnego dnia do pracy:P A wciazy odpukac ze spaniem,moze tylko odlatuje wczesniej,bo okolo 22 jestem juz nietoperek... Ja jutro sprawdze czy przytylam,bo ostatnio zaniedbalam codzienny wagowy rytual...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limka te tygodnie to dokładnie z usg bo widzisz ja miałam tak 10.03 om a poszłam do lekarza więc powinnien być 8 tc według @ , znowusz według usg nxiby był 6tc a według tabeli położnej powinien być 7 tc wiec widzisz jak to jest a tą wizyte miałam 29.04 według mnie to teraz powinnam być teraz koniec 11tc ale w sobote ide do lekarza i będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Provitaminko pamiętaj że nie jesteś sama- u mnie też nawrót wymiotów i mdłości, a myślałam że za chwilę się skończą skoro zaczęłam już 13 tydzień :-( Już opadam z sił ale do pracy dalej chodzę, bo wymioty tylko z rana... Oczywiście też waga stoi w miejscu, a brzuch dopiero zaczyna być widoczny.. Tili super newsy :-) U mnie jutro ważny dzień - będę podglądać kruszynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiowa_z_daleka
Witajcie przyszłe mamusie :) Pozwole sobie dołączyć do wątku. Dzisiaj właśnie zaczął się 13 tydzień 2 ciązy. Termin mam na 5 grudnia i chciałabym się teleportować w czasie chociaż do listopada :P CZuje się okropnie jestem ciągle zmierzła, płacze o byle co, nie mam wogole cierpliwości do starszego synka nie wspominając już o zabawach z nim, no i zasypiam na stojąco jeśli nie przespie min 16 godzin na dobe. Już chociaż mdłości i wymioty minęły ale i tak jestem zła ze akurat ta ciaza tak wygląda kiedy już nie mam tyle czasu na leniuchowanie. Pierwsza była idealna bezobjawowa no bez porównania... A pisze do WAs bo od stycznia jesteśmy z mezem w Niemczech brakuje mi tu przyjaciółek nie mogę sobie znaleźć miejsca i nie mam się komu wyzalic ;) a kto mnie lepiej zrozumie niż WY :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiowa_z_daleka
Witajcie przyszłe mamusie :) Pozwole sobie dołączyć do wątku. Dzisiaj właśnie zaczął się 13 tydzień 2 ciązy. Termin mam na 5 grudnia i chciałabym się teleportować w czasie chociaż do listopada :P CZuje się okropnie jestem ciągle zmierzła, płacze o byle co, nie mam wogole cierpliwości do starszego synka nie wspominając już o zabawach z nim, no i zasypiam na stojąco jeśli nie przespie min 16 godzin na dobe. Już chociaż mdłości i wymioty minęły ale i tak jestem zła ze akurat ta ciaza tak wygląda kiedy już nie mam tyle czasu na leniuchowanie. Pierwsza była idealna bezobjawowa no bez porównania... A pisze do WAs bo od stycznia jesteśmy z mezem w Niemczech brakuje mi tu przyjaciółek nie mogę sobie znaleźć miejsca i nie mam się komu wyzalic ;) a kto mnie lepiej zrozumie niż WY :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tygodnie i dni tygodnia to tak wszystko jest na +/- 2 tyg :) nie ma co sie dokladnie nastawiac ;) ja wiem kiedy mialam owulacje i wiek ciazy powinien byc ok 11tydzien i 3 dzien, z OM wychodzi 12tydz 2 dzien a z wielkosci dziecka 12tydz 6 dzien czyli jutro 13 tydzien skonczony i zaczne 14... hehe.. idzie sie pogubic a moje oboje dzieci mialo terminy corka 15 luty synek 14 luty cora spoznila sie 2 tyg a synek byl wczesniej 2 tyg wiec nigdy nic nie wiadomo :D Mamusiowa z daleka :) rozumiem Cie to jest moja nagorzej przechodzona ciaza:( tydzien temu dostalam zwolnienie na pare dni bo w wymiotach pojawila sie krew, jestem wykonczona, praca na caly etat, dzieci, dom.. w pewnym momencie dostalam takiej depresji, ze siedzialam dnie i noce i plakalam.. az wylezalam te 3 dni.. i powiedzialam sobie dosc! nagle odnalazlam w sobie jakis wewnetrzny spokoj i ciesze sie kazdym dniem.. i z dziecmi odnalazlam kontakt..okielznalam hormony bo wymiotuje dalej :/ sunflowersun - trzymam mocno kciuki!!! no ja mam +2kg na plusie:) ale wiem ze sporo przytyje, tak mam i coz ;) Princessa - scan trwal 15 min. najpier pare minut bylo ok, pozniej jak zaczelo Malenstwo fikac to pani doktor kazala mi zakaszlec itd zeby sie obrocilo dobrze.. no z dobre kolejne 5 min czekalismy na uspokojenie sie :) az w koncu udalo sie ladnie i spokojnie pomierzyc pani doktor zmierzyla 5 razy, mamy NT 1.3mm wiec super Provitaminko - mam nadzieje, ze niedlugo wszystko u ciebie sie uspokoi.. nawet sobie nie potrafie wyobrazic jak jestes zmeczona i wyczerpana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamuśki:) Widzę, że moje posty wogólę się nie wyświetlają:/ Mam nadzieje, że w końcu się uda- zmieniłam laptopa:) U mnie też wzdęcia i w dzień brak sił ale jak wiecie trzeba się ogarnąć i zająć dzieckiem :) Jedynie na plus u mnie to zwiększona chęć na seks:P W pierwszej się bałam no i tak dziwnie ale teraz stwierdziłam, że trzeba korzystać bo później celibat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Moge sie przylaczyc? Czytam forum od dawna, ale jeszcze sie nie udzielalam. Termin wg ostatniej miesiaczki 14.12, w usg 20.12 (dlugie cykle). Wizyte mialam tdzien temu- maluszek 2,5 cm, poruszal sie, az lezka sie zakrecila w oku mnie jak i mojemu narzeczonemu :) mam wieczorne mdlosci, ktore ostatnio bardzo sie nasilily :( kolejna wizyta 13 czerwca. poza tym mam nieciekawe wyniki moczu i latam co kilak dni z nowymi z doktora... jutro robi posiew, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze... deli- ja z okolic Szczecinka :) do kogo chodzisz? Pozdrawiam wszystke przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limka17
Dzieki Kochane za odpowiedzi! To usg to bedzie tak na styk! Juz sie nie moge doczekac...! Zdrowka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle lat na kafe a teraz taka zmiana że nie wiem czy sie przyzwyczaje. x U mnie bez większych zmian. Czasami mnie pobolewa brzuch ale nie jest to jakis straszny ból. Nic na to nie biorę x Dziewczyny, zapytam wprost- macie jakąś wydzielinę? jak dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Musze nadrobic zaleglosci bo widze, ze kilka nowych stron powstalo:) Siedze narazie w pracy i jest super:) Oczywiscie jak pojawilam sie w pracy po tak dlugiej przerwie, to kazdy doszukiwal sie wzrokiem a nawet reka sladu brzucha::P Chyba przyjdzie mi poczekac na 2 trymestr aby cokolwiek wyskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpowiem wprost - mam, dużo i w niepokojącym kolorze (raczej żółta, niż biała). Dziś odbieram cytologię, ciekawa jestem jak wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne oczy ja mam podobnie. Cyto robiłam dwa razy (prywatnie i w szpitalu) i wyszlo wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wydzielina albo biała, albo żółta (tylko czasem), ale ogólnie bardzo mało. Boże jakie to nieapetyczne..... :P Byłam dziś nadprogramowo u lekarza (innego niż zazwyczaj), z polecenia, bo przyszły dziadek napastował nas, żeby wnuczątkiem się opiekował co najmniej profesor ginekolog położnik. Akurat on zajmuje się niepłodnością głównie. W każdym razie widac różnicę w podejściu lekarza. W sensie ten nfz przyzwyczajony do zwykłych ciąż nie przepisywał żadnych leków, nawet żelaza, mimo że już mi spadła hemoglobina i hematokryt. A profesor od razu no-spa i .... RELANIUM. Co prawda nie kazał brać, ale kazał mieć w domu. Dodatkowo wysyła mnie na test podwójny, bo skoro refunduje nfz to czemu nie... ;) Podejście trochę jak do patologii a nie do zwyczajnej ciąży. Zmartwiło mnie też trochę bo dziecko miało tylko 102 bpm. Chciał żebym przyszła na usg za godzinę, zobaczyć czy będzie inaczej, ale podskoczyło od razu do 148 bpm. A może te leki to wolał zapisać, bo wolno bijące serduszko bardzo często oznacza nadchodzące poronienie..... Ale maluch sobie fikał i ma już 3,5 cm :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zwróciłam ostatnio uwagi na wydzielinę, raczej normalna jest, nic niepokojącego nie zauważyłam:) Za to miałam dziwny sen dzisiaj, że dzieciątko już na tym etapie czułam do tego stopnia, że wystawiło maciupki paluszek z mojego brzucha i zrobiła się dziurka i mąż mnie wiózł do szpitala, :/ Myślę, że za dużo myślę o tym wszystkim a to później przedstawia się w snach...eh, muszę przestać myśleć bo zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×