Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Justyszak, z płcią u nas jest tak samo jak u Ciebie, córka bardzo chce siostrzyczkę, a mi już bez różnicy bo 1 córcia już jest:) I ja do Lidla muszę zajrzeć:) Dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaroffnica zagladaj czesciej, rzadko sie tu pojawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogole nie mam przeczuc w pierwszej ciazy przeczuwalam chlopca a mam dziewczynke,a co bym wolala to mi obojetne chociaz przed ciaza bardzo chcialam miec synka ale jak patrze na moja coreczke to mysle sobie ze fajnie by bylo miec druga dziewczynke ale z drugiej strony moglaby byc parka:)chociaz corka nawet nie chce slyszec o braciszku:0 ktoras dziewczyna chyba o sluz ?wiec mi sie wydaje ze sie w nim topie ciagle gatki mokre:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesilka tak popatrzylam na Twoja stopke....jak radzisz sobie w ciazy z nerwica lekowa ? Bralas wczesniej jakies leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Czaroffnica, że już wiesz, że ta przezierność w normie. No i 7cm! Szybko rosną te fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Czaroffnica, że już wiesz, że ta przezierność w normie. No i 7cm! Szybko rosną te fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Czaroffnica, że już wiesz, że ta przezierność w normie. No i 7cm! Szybko rosną te fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tilli-tilli
Czaroffnico :D super wiesci, duze Malenstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven 32 brałam leki które odsawiałam jak tylko lepiej się poczułam ostatnio wzięło mnie 2 lata temu wtedy nie wychodziłam z domu 3 miesiące nawet do sklepu 100 m co chwilę miałam ataki nawet jak zostawałam sama w domu to było coś okropnego , leki zaczęły działać po ok 2 miesiąch było na tyle lepiej że mogłam wyjść z domu ale chodziłam tylko tam gdzie czułam się bezpiecznie potem zaczęłam psychoterapie i była większą poprawa w lutym w tym roku poczułam się już na tyle dobrze że odstawiłam leki bo chciałam zajść w ciążę no i zaszłam :-) wiem że nerwica wróci tylko zawsze wraca niespodziewanie mam nadzieję że jeszcze trochę odetchne od niej a jak by co będę mogła brać relanium i hydroxyzyne jeśli ataki będą silne ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesilka wlasnie zastanawialam sie czy mozna od czasu do czasu brac relanium w ciazy. Ja mialam kiedys problem z drzacymi rekoma, szczegolnie podczas jedzenia przy obcych ludziach, w bardzo oficjalnych sytuacjach np jakies wesela, sluzbowe spotkania. Bralam wtedy propranolol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesilka to mam nadzieje, ze ciaze przejdziesz spokojnie. Ja tez mialam okres, ze walczylam z nerwica przy czym moglam spokojnie wyjsc z domu, zrobic zakupy, zero uderzen serca, dygoczacych nog, tylko te cholerne rece. Na pewno nie bylo az tak powaznie jak u Ciebie ale nerwica potrafi skomplikowac zycie zwlaszcza jak paralizuje cie kazdy kontakt z otoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, dzis bylam u lekarza moj skarb ma 4,1 cm:-) wszystko jest w normie wg om to 10tydz4d. Ale niestety lekarz nie pozwolil mi jeszcze wrocic do pracy, bo znowu mam plamienka, biore luteine dopochwowo, jeszcze 2 tyg kazal mi odpoczywac. Nie wiedzial od czego moga byc te plamiena. Mowil, ze moze byc to nic groznego, ale na wszelki wypadek musze byc ostrozna, tym bardziej, ze juz wczesniej poronilam. A ja tak sie cieszylam, ze wroce do pracy. Raven 32 ale Ci zazdroszcze, ze moblas wrocic do pracy. Ale dzidzia najwazniejsza, wiec trzeba jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven 32 w pierwszej ciąży brałam relanium jakoś od 5 miesiąca ale był dobry tylko na noc jak nie mogłam zasnac działał w ciągu paru minut ledwo weszłam do łóżka już spałam :-D mi przy atakach też strasznie serce walilo trzęsłam się cała najgorsza była trzęsionka głowy za każdym razem myślałam że umieram :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura rozumiem Cie doskonale! Sluchaj, plamienia nie musza oznaczac najgorszego. Jednak skoro nadal plamisz, odpoczywaj na maksa!!!! Oszczedzaj sie , relaksuj, ksiazka, spacer na swiezym powietrzu, zero stresu. Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno. Ja bylam na zwolnieniu 5 tygodni.Wiesz tez obawiam sie , ze plamienia powtorza sie a jak mi lekarz powiedzial, ze po 12 tyg odstawiamy duphaston to slabo mi sie zrobilo. Boje sie odstawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesilka a czy relanium nie szkodzi dziecku? Co mowil Twoj lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ulotce jest napisane : - stosowanie leku w ciąży jest dopuszczalne jedynie w przypadku, gdy jego zastosowanie u matki jest bezwzględnie konieczne, a stosowanie bezpieczniejszego leku alternatywnego jest niemożliwe lub przeciwwskazane. Nerwica i fobia spoleczna czesto sa traktowane jak fanaberia przez otoczenie. Mi drzace rece utrudnialy zycie a co powiedziec jak serce wali czy trzesie sie glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! :) ja właśnie wróciłam z pracy. Ja twierdzę ze będzie chłopak, narzeczony też tak uważa bo oczywiście jak to facet chciałby mieć syna :) wiec zobaczymy co z tych naszych przeczuć wyjdzie :) oby nie zawiodły :) ja mam termin na 22 grudnia liczony od wielkości maleństwa. A jak mi liczyli od dnia ostatniej miesiączki to wychodził 24 grudnia także nie wieka różnica :) także w tym roku święta zapowiadają się bardzo bardzo ciekawie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stopka zmieniona,zaczl sie 11 tydzien.Ide na mamazone polukac co tamw moim brzuchu sie dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) monte- u mnie również wg usg 11 tydzień się dziś zaczął (wg OM 12 :)) i też od razu tam zerkam :) ja dziś dzień spędzam u siostry Joaśki i jej rocznych bliźniaków :D miłego słonecznego dnia mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja właśnie śniadanko jem i zaglądam na neta;) U mnie dziś równo 12tc, czyli jutro zaczynam 13tc:) A jutro wybieramy się na ROCZEK, mało kto wie z rodziny, że jestem w ciąży, więc pewnie jutro się dowiedzą :P I do moich rodziców już jedziemy na dzień Matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack jaka diete stosowalas? Ja dwa lata temu sprobowalam south beach diety. Zadowolona bylam z efektu chociaz wsciekalam sie ze w 1 fazie sa takie ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven kochana probowalam wszystkiego oprocz resekcji zoladka i opaski zoladkowej,na ktore nie chcieli mnie zakwalifikowac;)Od dziecka jestem grubaskiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Faktycznie rzadko tu zaglądam, postaram się bywać częściej :) Monteblack nos do góry. Od stycznia się będziemy wspólnie odchudzać :) Ja też już mam co zrzucać i również jak Ty jestem bardzo doświadczona w dietach. U mnie zwłaszcza Dukan dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim sportowym grubaskiem,wiec moze tragedii nie ma ale sa momenty ze waga pokazuje niebezpiecznie duzo,to mus przystospowac...Noa teraz to wyzwanie aby nie napasc sie w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack a lekarze robili Ci badania ? Moze glupie pytanie bo na pewno juz zrobilas wszystko co w Twojej mocy ale wiesz czasami jakies problemy z tarczyca, hormonami a czasami taka wlasnie uroda. A korzystalas np z pomocy dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystalam z dietetyka,lekarza od leczenia otylosci,przebadana od stop do glow i zdrowa jak ryba:) Ale wrocmy do tematu macierzynstwa,to o wiele przyjemniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×