Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no wlasnie dlatego ostatecznie podjelam decyzje o odejsciu bo zbyt wiele widzialy i to juz nie chodzilo o klotnie, zobaczyly zbyt wiele i utwilo to w pamieci na lata, czara sie przelala jak z klotni zrobilo sie co innego...2,5 probowalam i wsio sie dzialo w 4 scianach na zew. szczesliwa rodzinka...az sorry....wiec wkurza mnie to ze mimo tego co zrobil ja nic nie robie by kontakty ograniczyc nic nie mowie zlego na niego...a tu takie klocki, ale to inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, najlepiej posluchac posluchac a robic swoje. Niektore rady na pewno sa przydatne i zyciowe ale wiekszosc to zwykla chec aby druga osoba zyla pod twoje dyktando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymac :)) ja wogole nie mam nie mialam i zyje choc 2 razy prawie i nie zaluje...bedzie co bedzie teraz bym miala tylko rozwody bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np szanuje kobiety, ktore pragna miec slub koscielny ale mi np wystarczyl tylko slub cywilny. Do tego to, ze jestem w ciazy nie sklania mnie narazie do zmiany decyzji. Tesciowa mimo, ze jest dobra kobieta to uparla sie na koscielny i bedzie tak trula mi cale zycie o koscielnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna sunflowersun.....................................03.12............1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 Raven32.............32............................15.12.. .............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi na szczescie nikt nie truje wogole o slubie choc pewnie sie zacznie jak sie dowiedza ze chyba czas na jakas legalizacje w koncu....no ale zobaczymy ja tam na sile nic nie chce....Glowa mi peka boli w sumie 24h na dobe :((( rano budzi glowa i mulenie i tak caly dzien ten leb zwaruje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczęłam 9 tydz oczywiście powitałam nowy tydzień rzyganiem jak by nie było , mam już dość czuje to się nigdy nie skończy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paniczna mama - trzymaj sie....mnie za to muuuuli ciagle czasem sie wraca i nie moge nic jesc a zygac nie moge sie wyzygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa, skoro mamy obie termin na 31.12 to zapytam Cię, czy miałaś już pierwszą wizytę? ja mam 20 maja (to będzie 9 tydzień i lekarz wtedy chce zrobić pierwsze usg). Kurcze, niby wszystko jest ok, zero plamień, cały czas jadę na duphastonie, do tego mam mdłości (od 2 maja), zgagi czasem i ciągle jeszcze te skurcze od czasu do czasu, smaki mi się zmieniły kompletnie ;/ nie smakuje mi już kapuśniak ;( :P ale mimo to, że wydaje się być ok to strasznie się martwię, czy nie mam jakiegoś pustego jaja płodowego czy czegoś w tym stylu... ;/ Dzięki za dopisanie do listy :D nie zczaiłam oczywiście jak się dopisuje;p Bułka - strasznie współczuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mnie również możecie dopisać( niestety nie wiem jak to zrobić:).Lat 34, termin 27.12. Sompolno. Ciąża 2. Z góry dziękuję Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy ktoras z Was cwiczy,chodzi na basen lub robila to w poprzedniej ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna sunflowersun.....................................03.12... .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 Raven32.............32............................15.12.. .............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Ania7912............34........Sompolno.........27.12...............2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatka Kubusia- nie tylko Twoja mama jest jakaś inna. Moja na wieść o ciąży zareagowała podobnie, że powinnam najpierw odchować małego i o drugim myśleć za 10 lat, że nie stać mnie na jedno a tu druga ciąża i takie tam. Mogę się założyć, że jak jutro wrócę od lekarza to nawet nie zapyta co i jak... Też mi przykro ale co zrobić... Moja ciąża, moje dzieci, moje życie:) Chociaż fajnie byłoby gdyby nasze mamy ucieszyły się a nie robiły jakiś problem. Byłoby nam milej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia mialam 2 maja pierwsza wizyte, lekarz mnie zbadal tylko, powiedzial ze jest ok jak dla niego 7-8 tydzien a nie 6. Wiec jaki termin dokladnie okaze sie na usg. Dal skierowanie na pierwsze badania i na usg na 16 maja i wtedy kazal sie zglosic. Dzisiaj dzwonilam by sie umowic na wizyte a okazalo sie ze lekarz nie poinformowany i ze moga mnie zapisac dopieo na 30 na usg i na wizyte. Podziekowalam, i zapisalam sie prywatnie na srode do babeczki, i na miejscu od reki mi usg zrobi. Na tym mi najbardziej zalezalo. I teraz znowu musze szukac lekarza.. Nie martw sie.. Mam podobnie.. Mam nadzieje ze sie sytucja nie powtozy jak w tamtym roku, ze mala fasolka jest i sobie rosnie. Powiem szczerze ze Cie podziwiam za cierpliwosc. I trzymam mocno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack ja jezdz sobie czasem na rowerku tak spokojnie nie za daleko, i na basenik tez chodze, chociaz boje sie troche infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesso, zazdroszczę, że już zobaczysz co i jak :) pisz od razu jak wrócisz, będę czekać na wieści :) ehh..jakoś zaciskam zęby i czekam, w sumie jeszcze 2 tyg :D było 4 więc już połowa czasu oczekiwania na usg zleciała, a nie chcę iść do innego lekarza, bo od dawna do niego chodzę i to on mi dał dobrą diagnozę, leki, które pomogły wogóle zajść w ciążę, poza tym połowa dzieci z ostatnich lat w mojej rodzinie to były ciąże przez niego prowadzone :D ufam temu lekarzowi, że wie co robi. Tzn ja myślę, że na bank jest 7 tydzień wg ostatniej miesiączki, ale moim zdaniem dziecko jest tydzień młodsze ze względu na owulację, która miała miejsce dopiero ok 19-20 dnia cyklu. Pozdrawiam i ściskam mocno, 3mam kciuki żeby wszystko było u Ciebie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niedlugo wybieram sie na basen. Przed zajsciem w ciaze bardzo duzo plywalam, kilka razy w tygodniu. A teraz cwicze fitness z youtube dla ciezarnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia od razu napisze ;) ale tak sie boje. Nawet jak jeszcze serduszka nie zobacze tylko sam zarodek to i tak bedzie dla mnie duzo. Powiem Ci ze pozazdroscic lekarza :) tez bym czekala na Twoim miejscu w takiej sytuacji. Szkoda ze ja nie moge trafic na odpowiedniego.. Pod wzgledem ginekologow jestem bardzo "wybredna". Mialam juz 6. Zastanawiam sie czy rozkreca nam sie nudnosci jak dziewczyna ;) one w sumie maja wczesniejsze terminy, wiec wszystko przed nami ;) moj i tak marudzi ze jestem czasami nie do zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven ciezkie te cwiczenia ; ) musze z ciekawosci zajrzec. Chociaz i tam mam zamiar na joge sie zapisac ale to za miesiac-dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.......miejsce...........termin...... ..ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... .........2 Czarofffnica......................................03.12.. . ...........kolejna sunflowersun.....................................03.12... .........1 (+1por.) Eko_Mama.........30...........Śląsk................04.1 2.... .......2 tilli-tilli..............30..........UK.................0 4. 1 2............3 oaniao...............34........Kraków..............05.12.............3 Elizabet1204.......35......... .....................06.12.............2 dumna mama.......25.......okolice wawy.......07.12.............2 anna84..............29.........Płock...............08.12 ... .........1 waniliowa23.........23.......Kraków............08.12?... . .........1(+1pz) Lakis.................34..............................09. 12.. ..........2 mała Hania..........26........Frankfurt.........11.12............ .1(+ 1 pz) Haga82..............31.........Kraków............12.12.. ... ........1(+ cpm) Czarne_Oczy100..30......Warszawa..........13.12.......... .....1 Kroptuska...........33............................14.12? .............3 Wiolka037...........30.......Wrocław...........14.12.... ... ......3 Raven32.............32............................15.12.. .............1 JagaJagusia........25........Gdańsk...........17.12..... ...........2 monteblack.........32.......Białystok.........18-19.12.. ..........1 MM_ .................27......Bydgoszcz........18-20.12.......... . 1 (+1pz) Justyszak...........28........Poznań............22.12... ............2 Ania7912............34........Sompolno.........27.12..... ..........2 Dominisia0611.....23.........Lublin............31.12..... .........1 ja też sie dopisałam;) dzisiaj byłam w pracy i nawet nie było tak źle, raz tylko musiałam pilnie skorzystać z toalety;) moze coś w tym jest, że jak się człowiek czyms zajmie, to nie ma czsu tak wsłuchiwać sie w siebie i mdłosci ciut mniejsze, ale z moja herbata się nie rozstaję, wierzę głęboko, ze pomaga. teraz jednak jestem juz zmęczona, chciałabym isć spaca gdzie tam... głowa mnie boli, nie wiem czy można coś zayć oprócz paracetamolu, kompletnie na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sa ciezkie, naprawde:) Wczesniej cwiczylam cardio, to dopiero wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tymi ćwiczeniami.. W pierwszej ciąży ćwiczyłam aquaaerobik i to taki zwykły. Byłam na studiach dziennych, taki miałyśmy w-f. Instruktorka mi tylko raz po raz mówiła, które ćwiczenie mam odpuścić. W 9 mies. zabroniła wejść do basenu, bo powiedziała, że mam przynieść zwolnienie, bo jej tam urodzę. Okupione to było publicznym płaczem ciężarnej... ;D Śmiać mi się teraz chcę jak sobie to przypomnę. Przed ciążą chodziłam na TRX, ale to są siłowe ćwiczenia o małej ilości powtórzeń, więc chyba nieodpowiednie. Na aquaaerobik chciałam znów chodzić, ale zapraszają od 18 tyg. tam gdzie chciałam chodzić. Zwyczajny basen niestety nie jest dla mnie, bo pływam kiepsko. No i trochę jestem w kropce. raven fajny pomysł z tym fitnessem z youtube. Moja siostra (a pracowała jako instruktorka) twierdzi, że przez pierwsze 3 miesiące, to można ćwiczyć jak zawsze, choć to chyba trochę zbyt radykalne jak dla mnie... Zastanawiam się co też powie moja rodzina jak się dowie :) Myślę, że wszyscy będą się cieszyć. Albo znowu ględzić o ślubie, jak poprzednio (wiejska część rodziny) - może tym razem mi odpuszczą, w końcu już swoje lata mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Hej ciezaróweczki, ja jutro zaczynam 11 tydzień - jak ten czas leci... Do usg jeszcze szmat czasu (23 maja), ale mam nadzieję, że zleci szybko... Dziś jakby mnie troszkę mniej mdliło podczas dnia... Hmm, może mdłości powoli ustępują... Tak bym już chciała podejrzec kruszynkę, czy wszystko z Nią dobrze, ale cóż na najlepsze trzeba długo czekać... Współczuję dziewczynom braku wsparcia w rodzinie, człowiek tak się cieszy ciążą, że chciałby tą radość dzielić z najbliższymi a nie zawsze jest z kim :-( Ale ważne, że druga połówka wspiera chociaż, bo czasem i tego zabraknie przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obliczyłam, ze średnio mamy 29,48 lat, a nasza dzietność po urodzeniu obecnych fasolek wyniesie 1,73 (tyle dziecka przypadnie średnio na każdą z nas). Jest to wynik bardzo wysoki - obecnie dzietność kobiet w PL wynosi 1,32. Nie wiem czy lubicie statystykę, ale ja bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie wrocilam z aquy.Do tej pory chodzilam na silownie,step,pileczki,ale moja siostra instruktorka mowi,zeby spowolnic;)Przychylam sie do tego bo chodze jeszcze na intensywny kurs komp i akurat fitnessy sa w godzinach kiedy slecze nad ekranem.Dzis bylo fajnie,embrionek tez chyba dobrze to zniosl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Ja tez slyszalam,ze do 3 miesiaca mozna cwiczyc jak.wczesniej.Ja cwiczylam przed ciaza intensywne cardio i plywanie.Teraz przejde na basen i fitness dla ciezarnych.Chcialabym juz do porodu tego sie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Ja znalazlam na youtube zagraniczne filmy fitnessu dla kobiet w ciazy i mozna je cwiczyc do 9 miesiaca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi prawie wszystkie objawy przeszły dwa tygodnie temu, a dziś na usg zobaczyłam bijące serce mojego szkraba. Ma 16mm (8t2d). Myślałam, że nie będę płakała, ale po wyjściu nie umiałam się pozbierać ;) Sama wizyta trwała zaledwie 5 minut. Miałam mieć usg transvaginalne, ale zrobił mi przez powłoki brzuszne - nie wiem skąd ta zmiana. Dowiedziałam się w sumie najważniejszego - że dziecko nie zbłądziło po drodze i rozwija się w odpowiednim miejscu. W środę mam wizytę u ginekologa, może odstawi mi duphaston i zleci jakieś badania. Faaajnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne_Oczy100 rewelacja! Takie wpisy czyta się najlepiej! Obyśmy wszystkie miały tylko takie dobre wiadomości! No i pocieszające, że zanik dolegliwości nie wróży nic złego ;) Nie, żebym tak za moimi mdłościami tęskniła, ale każda zmiana mnie niepokoi, ale do wizyty już tylko tydzień! To będzie już ostatni dzień 9 tygodnia, więc liczę, że zobaczę już całkiem spore dziecię ;) Mi lekarz zabronił jakichkolwiek ćwiczeń w pierwszym trymestrze i już się czuje taka zesztywniała od tego leżenia na kanapie :/ A gdzie tu dalej?! Taki basen czy joga dla ciężarnych super sprawa! Musze się rozejrzeć na przyszłość. Wiecie co dziewczyny dziwi mnie trochę instytucja lekarza ginekologa bez usg, hmmm to na jakiej podstawie on w ogóle stwierdza ciążę?! Wierze, że jakieś swoje metody mają ;) ale jak dla mnie usg to podstawa, na szczęście dla mojej ginekolog też i pierwsze co do niej wchodzę, to pierwsze co usg, potem dopiero pogawędka ;) Powodzenia mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×