Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość hcj
Hej dziewczynki :) jak samopoczucie w dzisiejszym dniu? Ja chyba zacznę protestować i przejdę na jakąś dietę, bo u mnie zamiast wymiotów są tak jak wcześnie pisała, biegunki :/ no irytujące to się zaczyna robić ... chyba zacznę jeść tylko kaszki :P A mój M wczoraj zaczął oglądać łóżeczka - no nie przetłumaczysz, że za szybko...nie wiem, mam jakieś przykre wspomnienia po utracie ostatniego maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyczak: Masz racje ja miałam krwawienia i straszny ból podbrzusza i nie dostała żadnych lekarstw tylko tyle co zrobili mi skan bo lekarz myślał że to ciąża pozamaciczna. Raczej wychodzą z założenia że jeżeli dziecko ma się urodzić to się urodzi a jak nie to nie i do 12 tyg nic nie robią później już jest lepiej przynajmniej w UK. Revan32 trzymam kciuki za udane usg. :) Ja właśnie też jestem chora, dzisiaj już jest lepiej na szczęście bo do pracy muszę iść na popołudnie. jedyne czym się leczyłam to tamtum verde i piłam zioła przepis od babci. Jeżeli ktoś chce to mogę podesłać :) nawet przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven32 bede trzymac kciuki:-) ja mam wizyte w czwartek i tez chcialabym wrocic do pracy,bo juz nie moge wytrzymac w domu, a czuje sie dobrze. Zobaczymy co gin na to:-) zycze wszystkim milego dzionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy moge dolaczyc wlasnie zaczelam 11 tydz ciazy od 3 wymiotuje dzien w dzien jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witamy! Pisz śmiało! Chciałam zapytać dziewczyny, które miewają plamienia, jak one wyglądają. Odstawiłam duphaston 2 tyg temu, ale zauważyłam, że jak mam jakiś cięższy dzień (w sensie wysiłkowym) to zdarza mi się mieć lekko różowe (prawie białe, ale jednak) plamy na wkładce. Czy u was ten kolor był zdecydowany? Nie wiem, czy jest po co podnosić alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i nowe nicki na forum :) hej hej! Z ziołami ostrożnie, często to takie same leki jak każde inne, z tym że pochodzenia naturalnego, ale nie zmienia to faktu, że mogą silnie działać, również niekorzystnie. Przed zastosowaniem warto poczytać o danym zielu, czy nie ma jakiś przeciwwskazań. Stosowałam też jakiś czas temu tantum verde i nie obawiałabym się wszelkich płukanek do gardła, bo działają powierzchownie i miejscowo. Gorzej z tym, co się połyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja parze szalwie,2 torebki na nieduzy kubek i tym pluje;) Troszke lepeij,tylko ten suchy kaszel meczyc zaczal;) Potfurku,hej kochana!Ty tu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pricessa
no wlaśnie nie wiem co z tymi chorobami, niby ładni jest i ciepło, a tu co chwila ktoś choruje :/ też miałam chwilę wątpienia że mnie coś bierze ale na szczeście miałam tylko mocny katar przez jedna noc, tylko woda morską psikałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja miałam przez tydzień problem z gardłem, próbowałam szałwii, soli, tamtum verde i nic. Pewnej nocy już nie wytrzymałam z bólu i zaczęłam przeszukiwać apteczkę, wpadł mi w ręce Dentosept! Ogólnie jest do płukania ust, ale ból gardła przeszedł mi po nim od razu. Może którejś z Was się ta informacja przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven czekamy z niecierpliwoscia na dobre wiesci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! przyszłe mamy grudniowe ja już mam 11 tc i termin mam na 11 grudnia. To już jest moja 2 ciąża synek skończy 5 lat w grudniu więc będzie równa różnica 5 latek ;) wie już jakieś doświadczenie mam ale szczerze to mam obawy i strasznie się boje bo wiem co to znaczy ciąża i jak jest z porodem ;) już zdążyłam zaliczyć szpital leżałam 5 dni brzuszek mnie strasznie nagle bolał i gorączkę dostałam :( okazało się że mocz mi się zatrzymał i ścigali mi cewnikiem :( byłam pod kroplówkami a teraz ma luteinę dopochwowo 2 razy dziennie po 2 tabletki ale myślę że będzie dobrze ;) MM_ nie wiem jak jest z szałwią ale mi lekarz powiedział że szałwii w ciąży nie można pić ani płukać gardła, nie wiem jak z miętą i herbata zielona bo strasznie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, u mnie dziś o mało nie doszło do utraty dziecka. Nie wiem jak, ale spadłam ze schodów, niewiele się poratowałam rękami (oczywiście obie zajęte) uderzyłam kością krzyżową czy tam ogonową w kant schodów. 3 godziny po zdarzeniu dostałam krwawienia ;( i bólu brzucha. Pojechałam do lekarza, końskie dawki dupka na zahamowanie krwawienia, do tego luteina dopochwowo i leżenie plackiem co najmniej przez tydzień. Na szczęście maleństwo żyje, serduszko bije dalej, ale ciąża przez ten upadek zagrożona :( Tak uważałam, szłam powoli a tu masz ci los. Na tę chwilę to jestem już wyczerpana, zestresowana i przerażona całą tą sytuacją. Pozdrawiam Was i powodzenia! :* p.s. uważajcie na siebie, nawet jakieś głupie schody mogą narobić problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryska007
Cześć Dziewczyny, Czytam Was praktycznie od początku ale dopiero teraz zdecydowałam się do przyłączyć :) Jestem w 11 tyg. termin mam na 14.12, to moja 4 ciąża (2 razy poroniłam w 8 tyg.). Mam 2 letniego synka :) Z leków które przyjmuję to duphaston x3, nospa forte x2, acard i clexane (na zespół anty fosfolipidowy). W poprzednich ciążach za każdym razem krwawiłam, ale tak jakby miała wykrwawić się na śmierć....wszystko przez krwiaki które w każdej ciąży miałam. Aby podbudować dziewczyny które też niestety plamią itp. pocieszę że w ciąży donoszonej nie było inaczej, wylatywały ze mnie krwiaki wielkości śliwek wszystko na szczęście w tym przypadku skończyło się pod koniec 1 trymestru, ciąża zakończona niestety cc ponieważ mam wadę macicy i mój synek ułożył się pośladkowo... W tej ciąży, jak nigdy jest całkiem inaczej....wprawdzie miałam plamienia ale w porównaniu do tego co było wcześniej to niebo a ziemia......Wg USG z zeszłego tygodnia moja dzidzia ma już 3 cm :) i jak na razie wszystko idzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym, żeby raven32 weszła i powiedziała, że u niej pozytywnie, bo jakiś schiz dostaję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisia boże dobrze że nie stało się najgorsze.. odpoczywaj i dbaj o siebie i maluszka!!! przytulam mocno!!! Jak możesz to napisz czasem jak się czujesz i czy wszystko ok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy uważać na siebie dziewczyny. Ja też czasem pędzę gdzieś na oślep za synem. Tak to jest jak się ma małe dzieci, u mnie jeszcze gospodarstwo, maszyny, ciągnik. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Mojej mamie wyskoczyła na nodze wysypka okazało się, że to półpasiec. Jestem trochę przerażona bo mieszkamy razem a to podobno zaraźliwe. Niebezpieczne dla kobiet w ciąży a i mój mały nie szczepiony przeciw ospie:( Miała któraś z Was z czymś takim doczynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ryska, uspokoiłaś mnie. Witaj wśród nas! U mnie niestety cały dzień ból brzucha, jakby lewego jajnika. Oby to się nie przerodziło w coś niedobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×