Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

raven32- nie wolno Ci tak myśleć...zabraniam, będzie dobrze, zobaczysz :) Córa na pewno się ucieszy...zawsze chciałam żeby miała rodzeństwo, żeby nigdy w życiu nie była sama...teraz będzie duża różnica wieku, dwa światy, ale w życiu dorosłym będą mieli już zawsze siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowa - niby nie jest tak daleko ale tez czekam juz od 10 kwietnia, bylam wtedy a lekarz ze nic nie widzi na usg chyba wczesna ciaza i jak powiedzial ze za mc mam byc czyli dopiero w 9 tyg po tym jak nic nei widzi tez stwierdzilam ze oszaleje...wiec poszlam do inngo niestety zle trafilam i w sumie nie wiele wiem, jest pecherzyk ale juz powinien byc zarodek i serduszko a nie ma ... tylko zoltko ....no ale czekam na 8 choc nie wiem mam straszny wew niepokoj bo mi lekarz dal do zrozumienia ze sie chyba ciaza na 5 tyg zatrzymala :(( Raven - ja rano masakra tylko nie wiem czy po duphastonie czy nie wczesniej tak nie bylo a od paru dni mdli strasznie :((( co do rodzinki przeciwienstwo ostatniej, taka wlasnie normalna, ciepla, juz jak bylam 1 raz z dwojka nie jego ze tak powiem dzieci to zostaly juz zaakceptowane do rodziny i najukochansze, zreszta on sam powiedzial ze nie myslal ze mozna tak pokochac inne....i syn jest za nim bardzo bardziej nie wiem czy nie .... mniejsza, nawet w nocy czy w chorobie potrafi wolac, teraz 5 dni mnie nie bylo w marcu to sam sie zajal domem nimi psem wszystkim i do tego praca bez nianki bez zniczego aaa i dwoma chorymi starszymi osobami w domu....U mnie 2 poprzednie byly zagrozone ale wrocilam po zakonczonych skurczach i prochach...potem znow komplikacje ale inne i juz poszlam na l4...teraz mi powiedzial gin zebty wziac 2 opakowania polezec niech sie uspokoi i bede mogla wrocic do pracy a juz od pn spokojnie chodze bo plamien brak i narazie brak....ale na luzie spokojnie powoli Elizabet - u mnie 1 bylo zloty strzal, drugie 4 lata czekania i bez problemow zadnych nie wiem czy nie psycha a teraz niby 6 mc ale pierwsze 3-4 mc chorowalam bardzo na ropomocz, bakterie, grypy oboje i 2 mc byly ostatnio zdrowe, w 2 zaciazylam...Aaa 10 mialam miec hsg w szpitalu bo gin powiedzial ze chyba niedrozne i juz szlam na zabieg tylko czekalam na @ a jej brak jak na zlosc tak sie nastawilam na nia a tu nie ma....a tu dzidzia Moja corcia dzis wraca tez nie wiem kiedy mowic......:)) raz znalazla testy owu i mamo nie sciemniaj bedzie dzidzius,...wywrozyla mi ze bede miec 3 wrozy sie z palca mam 3 bruzdy , siostra mi kupila ciazowa tunike i ze mam sie przyzywczajac i jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet - roznica sie utrze....miedzy moja a synkiem - 6 lat a i potrafia sie bawic, bic...a i ona jest opiekuncza, pomaga, pilnuje, zajmie sie ... jak on jej da i nie ma fochow....teraz miedzy corka a dzidzia bedzie 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o rade: Pierwszy raz ide w sumie do prawdziwej kosmetyczki - moj mi sprawil prezent ze tak powiem : http://pl-pl.facebook.com/pages/La-Beaute-clinique-razem-do-doskona%C5%82o%C5%9Bci/154404947935622?v=app_2373072738#!/photo.php?fbid=513520428690737&set=a.513520418690738.1073741825.154404947935622&type=1&theater w marcu teraz sie okazalo ze jestem w ciazy chyba i nie wiem czy moge, zabiegi - 5 na twarz - aksamitnie gladka skora - chyba bez kwasow - mozna cos takiego bez kwasow? bo nie wiem co teraz z tym zrobic eh.....czy przesunac czy mozna isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Hania
waniliowa23 - mnie sie wydaje że częste usg nie szkodzi dziecku . Ja w poprzedniej ciąży miałam bez przerwy robione bo nie umieli stwierdzić do końca co jest z ciążą, także skoro dwóch różnych lekarzy naprzemian robiło usg to chyba wiedzą co robią i nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki....planujecie coś na tegoroczną majówkę? Oczywiście przy dobrym samopoczuciu..... My nic specjalnego, przede wszystkim odpoczynek, grillowanie koło domu i jeden dzień pojedziemy z córką do ZOO:) Córa chce na basen ale ja sie trochę boję, bo w pierwszej ciąży miałam ciągle infekcje dróg moczowych,...najwyżej mąż sam z córką pojedzie, a ja sobie u rodziców na nich poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Kroptuska to widze, ze facet Cie rozpieszcza:) Jezeli te zabiego to nie zadne prady ,wstrzasy to mozesz:) A mi doswiadczona kosmetyczka powiedziala, ze kwasy mozna ale takie slabiutkie do 5% domowego uzytku, tylko jak skora nie reaguje podraznieniem. Czesto ze wzgledu na zmiany hormonalne w ciazy, skora zle znosi kwasy aha, dochodzi do podraznien i plam. A iii na pewno nie jest tak ze slaby kwas 5% uszkodzi ci plod-strasznie dziewczyny panikuja na roznych forach. Co innego seria 10 zabiegow z kwasem 60% -wtedy zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Ja np smaruje brzuch olejkiem migdalowym ,ktory ma w sobie siedem witamin, w tym witamine A. Tez na poczatku czytalam i kazda pisala ,ze nadmiar witaminy A doprowadza do poronien i uszkodzenia plodu. Lekarz mi powiedzial, ze glownie chodzi o leki ,ktore sie lyka np na tradzik, ktore trzeba odstawic dlugo przed planowaniem ciazy lbo o czysty retinol w bardzo skoncetrowanej postaci. A tak kazal mi nie panikowac bo na pewno naturalna oliwka mi tylko pomoze a nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
Ja jestem w % tygodniu ciazy mam termin na grudzien... bardzo sie boje poronienia itd. bylam dzis u lekarza nic nie zrobil (mieszkam w uk) juz lekarza nie zobaczemusze czekac do 12 tygodnia na wizyte z polozna. A co jesli serduszko nie bedzie bilo? :( czy jesli cos bedzie nie tak to nastapi poronienie samoistne? bo ja jedynie z testu wiem ze jestem w ciazy tutaj do 12 tyg nie traktuja tego jako ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet1204 też nie wiem, czy mam mówić córce już. Ona jest tak przejęta każdą tajemnicą nawet dotyczacą deseru po obiedzie, że nie wytrzyma, żeby nie wypaplać ;) Z drugiej strony nie chodzę do pracy, a zawsze wychodziłam przed nią więc zaraz zacznie się dopytywać... Przecież nie będę opowiadała, ze co dzien mam urlop - zresztą inteligentną mam córkę (po mamusi-wiadomo :P), to i tak nie uwierzy. No i jestem w kropce. Do pracy na pewno nie pójdę do końca pierwszego trymestru, bo jestem chemikiem. A partner mnie opiernicza, że w ogóle myślę o laboratorium w drugim czy trzecim trymestrze... tak czy owak chyba będę musiała mojej pleciudze powiedzieć wczesniej niż później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
w 5/6 tygodniu ciazy mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Elizabeth my planujemy wypad na dzialke, karkowke i kukurydze z grilla. Uwielbiam!!!!! W wakacje za to smigamy nad morze lub Mazury. Co do basenu to strasznie za tym tesknie. Jestem uzalezniona od basenu, minimum 3 razy w tygodniu a teraz mam zastoj miesni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
nie zrobili mi ANI jednego badania uwierzyli na slowo (co jest smieszne) nie mam terminu porodu ustalonego ani nic sama sobie wszystko wyliczylam z terminu ostatniej miesiaczki. jak to sie liczy dokladnie co do dnia? tak sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyszak- ja na razie jeszcze pracuję, więc mogę jakiś czas jej nie mówić...ale podejrzewam, że jak teściowie już się dowiedzą, to teść i tak wypaple, hahaha, więc wole jej taką nowinę sama powiedzieć:) qqqqqqqqqqqqq Annnnnaaaa33- to rzeczywiście trudny okres przed Tobą, czekać do 12 tygodnia, musisz być dobrej myśli...nie ma innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Powiedzcie corkom:) Brzydko mowiac 'posikaja ' sie z radosci:) Moja siostra to podobno cale osiedle kolezanek oblatala aby sie pochwalic a jak sie urodzilam, to byly pielgrzymki w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
W Uk to teraz nie chcialabym byc...Moja kolezanka przez cala ciaze nie widziala lekarza, dopiero przy porodzie. Jak krwawila to rodzina przesylala jej duphaston bo tam nie przepisuja, co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Anna jak nie masz zadnych niepokojacych objawow typu krwawienia, silne bole i skurcze brzucha to bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na wakacje też na morze chcemy jechać...powiem wam szczerze, że ja już bym chciała, potrzebuję takiego odpoczynku od rzeczywistości... i będę brać z tego urlopu garściami (oczywiście chodzi o totalny odpoczynek), w końcu trzeba naładować akumulatory na długi czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
dziekuje :) wyszlo ze mam termin na 24.12.2013 - zapowiadaja sie wesole swieta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
a wiesz, ze mysle nad imieniem Adam :)) moze to znak - moj chlopak jest brytyjczykiem I chcemy imie polsko-angielskie zeby babcie jezykow nie lamaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaaaaaaaa33
jak sie liczy te tygodnie ciazy bo na tej stronie jakos dziwnie licza. od daty ostatniej miesiaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w UK to faktycznie raczej nie ma takiego trendu do podtrzymywania "kłopotliwych" ciąż jak u nas. Chociaz u mnie w przychodni na pierwszą wizytę namawiają na 9 tydzień, bo dopiero wtedy słychać serduszko i dopiero potem zakładają kartę ciąży. Ja byłam w piątym tygodniu jak poszłam parę dni temu, to Dottore pytał (dobrodusznie) gdzie mi się tak spieszy. W UK chyba podobnie to traktują. A jak jest u Was? No moja córcia sikała prawie ze szczęścia jak się dowiedziała, że moja ciocia jest w ciąży (biegała, krzyczała hurra hurra, parę łez z tego uszczęśliwienia uroniła). Jak jej powiem, że ja też jestem w ciąży, to już naprawde nie wyobrażam sobie co zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven ja też bym chciała wrócic do pracy ale boje sie... zobaczymy co powie lekarz na wizycie 29.04.... jak nic nie robie nie ma plamienia i jest oki... a wczoraj troche coś tam ogarnęłam w domu to zaraz mialam bóle brzucha... masakra jakaś... wiec nic nie mogę robić żeby było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wizycie byłam w 6tc3d...lekarz po badaniu i usg od razu wystawił kartę ciążową, bo jak stwierdził jest ewidentnie piękna ciąża i nie ma co do tego wątpliwości...to jego słowa.. W karcie pierwszą wizytę mam wpisaną 6/7 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven32
Ja tez mam juz karte ciazowa zalozona ale w miejscu planowanych badan nic...tylko zalecenia lezec 7 dni duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×