Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość lilijowa łodzia
Joasiu jestes super Babka:):):) tez proponuje zalozenie bloga moze w weekendy troszke czasu znajdziesz:) a jesli to pasja dla Ciebie to pewnie taki blog da Ci WIELE przyjemnosci:) zycze wszystkiego dobrego, mysle ze szefowa doskonale wie jaka jestes osoba i straszy Cie aby Cie zmobilizowac, a na pewno nie ma takiego zamiaru aby Cie zwolnic:) takich ludzi sie nie zwalnia:) jak masz takie zapisy klientki Cie uwielbiaja to nawet bez wizytowek szybko by sie rozeszlo ze masz wlasny biznes:) nie martw sie jestem pewna ze to tylko straszenie:) a odnosnie olejowania mam takie pytanie, bo naklada sie na wloski takie przechodzone:) prosze powiesz czy jesli np. Cwicze fitness czy cos innego i wiadomo wloski sie spoca, to tez moge nalozyc olejek na te wloski???bo cwicze tak co 2 dzien??? Bardzo mi zaiponowalas, bede stosowac Twoje rady JESTES WIELKA buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anony_mouss
a mogę użyc oleju słonecznikowego do olejowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anony_mouss
pytam poważnie czy to jakaś różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna mysza288
ja też bym chciała o coś zapytać: moim problemem sa nie tylko zniszczone suche włosy ale kolor. W ciągu roku zmieniłam się z blondynki z pasemkami w brunetkę, potem miałam ombre z jaśniejszymi końcówkami. Potem zafarbowałam farbą na blond. Aktualnie utrzymuję ten kolor włosów, ale to jest taki rudoblond (nie wiem jak to określić). Chciałabm być jasną blondynką, ale nie chcę stosować rozjaśniacza i pasemek. Czy jest jakaś farba, która rozjaśni moje włosy? Naturalne mam średni blond, czy tam ciemny (bo odrosty jak dla mnie to są właśnie ciemnomysie). Oczy mam piwne w ciemnej oprawie. I jestem strasznie blada. Czy ogólnie będzie mi pasować taki wygląd? Wolę się w blondzie i nawet moja mama i mąż to potwierdza. Może mi coś doradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 24
Joasiu-czy płukanki zmywa się czy wystarczy już tylko wysuszyć włosy?.Nie znalazłam info jak robisz lnianą?.Trochę już pogubiłam się z tymi olejami i szamponami .Mam farbowane na blond ,bardzo suche i szorstkie włosy (jak siano),na dodatek wypadają .Stosuję od tygodnia ampułki Vichy (mam ich na 54 dni),ale chcę poprawić kondycję włosów,które jeszcze mam .Proszę o pomoc.Pozdrawiam .Jesteś super J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupurek pisał o plukance
"Gotujemy nasiona lnu ok. 20 min., potem przecedzamy przez sito i dolewamy do wody taką ilość żeby była lekko zagęszczona i płuczemy tym włosy. Tego już nie spłukujemy. Glutek można trzymać w lodówce 2 tygodnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to dopiero mam
super. Z tyłu włosy pięknie się kręcą, zprzodu proste jak druty. Do tego jest ich ogromna ilość, no i są dość grube. Po umyciu muszę je układać na szczotkę,lub prostownicą,a że to wszystko trwa b.długo i jest męczące,to ostatnio scięłam je na chłopaka. Ale tęsknię za długimi :(. Co robić by były jakieś bardziej ujarzmione,lub by było ich mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieciekawaSytuacja
AUTORKO - wspomniałaś , że twoja kolezanka wcisnęła kosmetyki którejś klientce a z tego co pamietam to pracujesz na WELLI , sadzisz ze te produkty sa złej jakości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 łyżki lnu na około 0,5l wody
len niemielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ta Joasia
Joasiu-wracaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Ja też czekam na Joasię, super czyta mi się jej wypowiedzi, rzadko spotykam ludzi z taką pasją, to cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczytana w...
Joasia nie ma sily, swieta za chwile i wszystkie kobitki odswiezaja wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurkaa898989
Joasiu przeczytałam cały wątek, jesteś super dziewczyna! Masz naprawdę ogromną wiedzę, potrafisz doradzic każdej kafeteriance! Takiej fryzjerki ze świecą szukac. Niestety tam gdzie chodzę do fryzjera, jest to samo... Kładą nacisk na zakup ich kosmetyków. Gdy nie raz próbowałam zagadac na temat jakiejś odżywki bez silikonów, to ucinały temat. Nie chciały doradzic! To było przykre. Chciała bym spotkac taką fryzjerkę na swej drodze jaką Ty jesteś :D Jeśli mogę, to również chcę Twojej rady. Mam zniszczone włosy, oczywiście rozjaśnianiem. są sianowate tak gdzieś do połowy, a mam włosy lekko za ramiona. Co 3 miesiące ścinam końcówki! Chce zapuscic włosy. Czy jest dla mnie jakaś szansa, żebym nie musiała ścinac aż tyle włosów, tylko w jakiś sposób o nie zadbac? :( I drugie pytanko. Fryzjerka nakłada mi rozjaśniacz na same odrosty, jestem szatynką. Ostatnio proponowała mi zmianę. I chciała bym żebyś poradziła mi, czy fryzjerka ma racje, bede ci naprawde bardzo bardzo wdzięczna:) Otóż fryzjerka proponuje mi zafarbowanie całych włosów na jasny, ciepły brąz, i u samej góry jedynie dodanie jasnych pasemek, bo wie że zalezy mi na jasnych włosach. Twierdzi że dzięki temu miała bym zdrowsze włosy. Ale czy farbowanie całych nie zaszkodzi im? Bardzo proszę, doradz mi czy mam się na to zgodzic. Zależy mi na jasnych włosach, ale jeśli to miało by odbudowac moje słabe włoski, to jestem w stanie przejsc na ciemniejsze. Z góry dziękuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskaOla
A skichał się michał . Ciekawa jestem dlaczego nikt nie postawi na profesinalna pielegnacje wlosow wolna od sylikonów taka jak posiada firma SEBASTIAN . Wiekszej glupoty nie slyszalam jak olejowanie włosów olejem z biedronki :/ albo płukanki z cynamonu ., zyjemy w cywilizowanym swiecie nie slyszalyscie o kremach koloryzujacych , ktore nie niszcza wlosow i nie pozostawiaja odrostów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co, juz to nie wroci?
szkoda, fajnie sie czytalo. Blog byly na pewno popularny. ze zdjeciami fryzurek i poradami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nikogo...
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niskiejOli
Nie wszyscy chcą ładować na głowę lyb twarz chemię. Hinduski od dawien dawna olejują włosy i mają je piękne. Już od małego matki wcierają dziewczynkom oleje. Zamiast farb polecam hennę, ale taką prawdziwą, a nie tę Venity, którą można kupić w drogeriach, a np. Khadi. Moźna ją wymieszać z innymi ziołami żeby uzyskać taki kolor jaki się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprobowałam miod
autorko - to co pisalas to prawda:)) wlosy po 1 umyciu a puszyste i gladkie. We wtorek biegne po caly sloiczek i bede mieszala z odzywka tak jak polecalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY:* ale mi się zrobiło miło, jak weszłam po kilku dniach, a topik wcale nie umarł! przyznam, ze troszkę o Was myślałam, i już spieszę z tłumaczeniami:)- otóż w pracy ruch jak w ulu, pracowałyśmy po 13 godzin, aby każda pani miała na święta ładne włosy:) a po powrocie do domu- sprzątanie, pieczenie, zakupy (jak dobrze, że mam całodobowe tesco:P)...dopiero teraz mam chwilkę wolnego;)... w tym roku miałam pierwszy raz "dom na głowie", bo zazwyczaj ograniczłam się do pójścia z koszyczkiem, zrobienia tiramisu i ukulania klusek:D ...przyznam, że sprawiło mi to wiele, wiele nerwów, sam biszkopt do ciasta piekłam (UWAGA) 4 razy, zanim wyszedł w miarę OK ... Bardzo chętnie będę po świętach wątek kontynuowała, tym bardziej, że pojawiły się pierwsze zadowolone "KLIENTKI", a właściwie takie cyber-klientki:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM CUDOWNYCH ŚWIAT, W RODZINNEJ ATMOSFERZE:) BŁOGIEGO LENISTWA, I PEŁNYCH BRZUSZKÓW;) PAMIĘTAJCIE, ŻE W ŚWIĘTA NIE LICZYMY KALORII:) życzę przede wszytkim odpoczynku i oderwania się od problemów codzienności, aby ten świąteczny czas był wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Ps. Jak na razie nie potrzebuję bloga, mam WAS;) ...ruszamy po świętach pełną parą, będziemy walczyć o piękne, błyszczące włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
joasiu zdrowych i spokojnych swiat:) Jakbys zakladala nowy watek to wklej tutaj link aby wszystkie mogly odnalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
Cieszę się, że nie zapomniałaś o tym temacie, Joasiu:) Ja wprawdzie nie zadawałam Ci (jak na razie) żadnych pytań, ale lubię czytać Twoje odpowiedzi innym, czuć w nich pasję i dowiaduję się bardzo ciekawych rzeczy :) Jeśli możesz, to dodaj sobie wątek do ulubionych, prześlij linka sobie na maila itp. (choć pewnie już to to zrobiłaś), chodzi mi o to, żeby adres do tematu Ci się nie zgubił ;) Wzajemnie, radosnych i pełnych Bożej łaski Świąt wszystkim kafeteriuszom 🌼 No ja patrzę na kcal, niestety często po fakcie:P później mam wyrzuty sumienia np. kiedy objem się ciastem, dziś zjadłam prawie pół czekolady z całymi orzechami, ochhhh, orzechy i kakao są b.zdrowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetazgdanska
Hej, w jakim salonie pracujesz? Chętnie bym się do Ciebie wybrała. Wydajesz się byc miła i profesjonalna :)Szukam własnie dobrej fryzjerki z Gdańska :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
deszczowa piosenka 266666 i wszytkie inne dziewczyny, pamiętajcie, że kalorie pochłaniane z wyrzutami sumienia tłuczą podwójnie:D dlatego miłego obżarstwa, i PROSZĘ, sięgnijcie po dodatkowy kawałek ciasta czy pieczeni:D i zjedzcie za moje zdrowie, haha:):):) buziaki ps. temat oczywiście zapisany, i to jako zakładka, bede wchodziła codziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 266666
No to smacznego :D (chociaż mam zapędy wege i z pieczenią to nie bardzo), ale wszelkie sałatki, jajka z majonezem, chętnie :) Cieszę się, że zapisałaś sobie i masz na widoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wesołych świat
dla czytelniczek w tym ja równie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sympatycznej joasi
Joasiu-to ja Ci pomogę w sprawie biszkoptu-upiecz ze strony Moje wypieki -biszkopt II-i rzuć go z wys.60cm na podłogę -gwarantuję wielki,równy i puszysty.Sprawdziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
Joasiu, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcgbxfbcv
Joasiu- ja bym na Twoim miejscu pogadała z szefową- i próbowała wprowadzić do stałej oferty kosmetyki naturalne w waszym salonie. Oleje też. Amlę itp. Zarobicie na tym. Ponadto nauczłabym się porządnego masażu głowy i ukierunkowała salon na pielęgnację długich włosów- bardzo mi brakuje takiego salonu... Jakby w moim mieście był taki, gdzie można liczyć na fachowe zadbanie tego co jest na głowie, bez obcinania zbędnego i na olejowanie, masaż głowy itp. to bym od razu poszła. Natychmiast. Już. Zaraz. Od dawna mi się marzy taki salon. Wydrukuj te posty szefowej, pokaż jej oczekiwania kobiet i ich świadomość, pokaż kilka blogów, znajdź dystrybutora kosmetyków- wzbogaćcie salon o takie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×